ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Ligi CTF - ciąg dalszy

czw, 14 lipiec 2005 22:57:47 | Autor: MisieX | Quake 3 Arena



Sporo się działo na Polskiej scenie CTF podczas mojej nieobecności. Mam oczywiście na myśli opisywane jakiś czas temu dwie międzynarodowe ligi CTF - Jolt oraz Deathcup. Udział w nich biorą jedne z naszych najlepszych, polskich klanów CTF - PPP i ///.

Zacznę od Deathcup`a. Dlaczego? Z prostego powodu - skończył się on jakiś tydzień temu :)
Wspomnieć jednak o nim należy dlatego, że tak jak było od początku przewidywane, wszystkich swoich przeciwników zmiótł na drodze ku zwycięskim laurom klan PPP, który zapewnił sobie zwycięstwo pokonując groźne mYm w półfinale oraz sTa w finale. Serdecznie gratuluję!

Niestety strona ligowa nie raczy nas screenami ani demami z w/w spotkań.

Natomiast w Jolcie mijają następne kolejki, obecnie trwa siódmy - przedostatni - tydzień zmagań. Klany reprezentujące dumnie barwy biało-czerwone radzą sobie dobrze, nawet bardzo dobrze.
W dywizji 3B Polska Potężna Paczka zajmuje 1 miejsce i raczej nie zanosi się na to, by ktoś ich zdetronizował (a nawet jeśli, to do wyższej dywizji awansują dwa najlepsze klany), ale nie zapeszajmy.
Natomiast w dywizji 4 wielbiciele pewnej firmy obuwniczej (i nie tylko) radzą sobie również nie najgorzej; zajmują trzecie - również premiowane awansem - miejsce, ze stratą 3 punktów do lidera.

W ciągu tych kolejek wiele meczów zostało przełożonych, dlatego przywoływanie statystyk i dem z trzech ostatnich tygodni mija się moim zdaniem z celem. Dociekliwych i chętnych dokładniejszych informacji zapraszam do:

Wszystkie te wyniki mówią same za siebie - Polak potrafi, również biegać ze szmatą. Cieszą sukcesy naszych rodaków, które świadczą, że bynajmniej nie załamali się oni po ostatniej edycji NC CTF i dalej szlifują swojego skilla na arenach międzynarodowych, by pokazać pazury w następnej edycji, czego im z całego serca życzę.

SpOOnman | 2005-07-14 23:22:46 +0200

Ladny news :)

Death cup wygralismy, screeny tutaj -> www.haze.ehost.pl/ppp/mecz.php?numermeczu=482

A w Jolt jak wszystko dobrze pojdzie wygramy trzecia lige i awans do drugiej, oby tylko zmienili kod sieciowy na CPMA bo w drugiej juz moga byc schody na Joltowych ping0rach... ;)

Mav_8217 | 2005-07-14 23:31:14 +0200

nom, rzeczywiście ładny ;)

Org w ogóle ma się całkiem dobrze w te wakacje ;]

teo | 2005-07-15 00:27:24 +0200

nierozumie 1 po co tłumaczyć na polski nazwe ppp ? i mi raczej /// kojazy sie z dresami :D.

a tak nawet ładny news.

MisieX | 2005-07-15 01:53:51 +0200

Taki bajer, zeby nie bylo powtórzeń i monotonii :P

SpOOnman | 2005-07-15 08:31:21 +0200

Jeszcze lubimy Polish @#$% Pumps ;)

gr. | 2005-07-15 10:03:28 +0200

fajny obrazek wiekowy ale fajny :P

Gravatar

ciem | 2005-07-15 10:41:33 +0200

"Polska Potężna Paczka" asdasddsaasdsdds rofl xDDDD

THRAWN | 2005-07-15 16:09:50 +0200

gj Masiq :P

voodoo|norad | 2005-07-15 16:46:34 +0200

Gratuluje :) w CB też nie zawodzimy =]

THRAWN | 2005-07-15 16:49:18 +0200

kto ?

Gravatar

Chingachgook | 2005-07-15 21:01:04 +0200

He he. Kilka lat temu wydrukowałem sobie ten obrazek w formacie A0 i po dziś dzień wisi u mnie na ścianie, a mama mówi że ci żołnierze łapią waszkę :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63