ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Logitech MX Air Rechargeable Cordless Air Mouse

sob, 26 kwiecień 2008 16:39:01 | Autor: olek | Inne

Na łamach ORGa można już było przeczytać o najróżniejszych konstrukcjach gryzoni dla graczy i nie tylko. Tym razem, chcieliśmy przedstawić Wam produkt ze stajni Logitecha, model który także wyróżnia się spośród standardowych myszek.

Mowa o myszy Logitech MX Air, ładowalnej, bezprzewodowej konstrukcji dla użytkowników korzystających z różnorodnych technologii multimedialnych. Celem producentów Logitech MX Air Rechargeable Cordless Air Mouse są użytkownicy często słuchający muzyki, przeglądający zdjęcia, będący częstymi gośćmi popularnych serwisów wideo, czy tworzący prezentacje multimedialne w formie pokazu slajdów. Czynności te wykonuje prawie każdy z nas, cóż więc niezwykłego znajduje się w opisywanej myszy? Specjalnie wyprofilowany kształt, sprzyja nie tylko klasycznemu użytkowaniu jej jako myszy biurkowej. Z MX Air możesz korzystać podobnie do pilota telewizyjnego, z palcami pod myszką, obsługując przyciski przy pomocy kciuka. Innowacyjna technologia wykrywania ruchu Freespace (opis niżej) zmienia ruchy ręki w naturalny, płynny ruch kursora na ekranie monitora. W połączeniu z obsługą gestów i bezprzewodową komunikacją myszki z komputerem, można płynnie i bez problemów wskazywać, wybierać i odtwarzać pliki multimedialne znajdując się w odległej o nawet 10 metrów części pomieszczenia.
**

ZOBACZ ZDJĘCIA*: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]
*
ZOBACZ MX AIR W AKCJI**: [1] [2]

Zaawansowane sterowanie z technologią Freespace

"Technologia wykrywania ruchu Freespace zapewnia precyzyjną nawigację bez ograniczeń znanych ze starszych „powietrznych” urządzeń wskazujących. Ta opatentowana technologia opiera się na kombinacji czujników mikroelektromechanicznych, przetwarzaniu sygnałów cyfrowych oraz radiowej łączności bezprzewodowej. Dzięki połączeniu tych technologii możesz trzymać mysz w dowolnym położeniu, wskazywać nią w dowolnym kierunku i cieszyć się wygodną, intuicyjną kontrolą nad wskaźnikiem. Ponadto zaawansowane algorytmy odróżniają zamierzone i niezamierzone ruchy ręki, skutecznie eliminując drobne, bezwolne drżenie, którego doświadcza każdy użytkownik podczas trzymania myszy w powietrzu."

Źródło: Newsletter Logitech

MateoMartinezz | 2008-04-26 21:27:09 +0200

co mi sie wydaje że do grania to ona się nie nadaje :]

Yeltzyn | 2008-04-26 22:34:34 +0200

Chyba xzibit odpicowal wiimota i powstala ta myszka. Yo yo bling bling ;p

Vymmiatacz | 2008-04-26 22:49:10 +0200

Wygląda jak jakiś pojazd kosmiczny...

zablotzky | 2008-04-27 01:46:12 +0200

a w sklepie sie nia bawilem miesiac temu... myszka jak kazda inna :D

^M^ | 2008-04-27 08:45:47 +0200

Yeltzyn dobrze podsumował ;]

RauL | 2008-04-27 20:10:59 +0200

lol, przeciez to news sprzed roku...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63