ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Love Thy Enemy - nowa mapa SoKaRa

pią, 12 grudzień 2003 17:12:56 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

Kilka tygodni temu SoKaR wydał nową mapkę zatytułowaną Love Thy Enemy. Jest to nieduży level, zawieszony w przestrzeni kosmicznej.

Dwupoziomowa konstrukcja (nie licząc dwóch małych kładek z jumppadami po obu stronach), łatwa do zapamiętania. Główną bronią na niej wydaje się rail. Jak już o itemach: na mapie nie znajdziemy RA, znajdują się natomiast dwie żółte zbroje, po przeciwnych stronach mapy, na wyżyszm piętrze. Na dole, w najdalej wysuniętej części mapy jest MH.

Najlepiej na niej grać duele, ze względu na małą ilośc itemów, i rozmiar.

Teraz warto wspomieć trochę o wyglądzie mapy... Całość w stylu base, przy użyciu niebiesko-szarych textur z mapy Plutonians Nunuk'a. Otoczona błękitnym skyboxem, dzięki któremu level sprawia wrażenie zawieszonego nad ziemią (lub jakąś inną planetą). Podsumowując: mapa prezentuje się nieźle, głównie pod względem wyglądu.

Na zachęte pare screenów:

.:[ Download ]:.

Prosektor | 2003-12-12 17:21:36

juz lookam ...

Prosektor | 2003-12-12 17:21:42

juz lookam ...

Qelo | 2003-12-12 17:26:29

(narazie) Wygląda obiecująco, ale dlaczego sie nieda sciagnąć

NecrosiS | 2003-12-12 17:41:09

zle podlonczylas link :]

Love Thy Enemy by SoKar : 2.18mb

"Wygląda obiecująco, ale dlaczego sie nieda sciagnąć"
wystarczy pomyslec !

A co do mapki to taka sobie .. nic specjalnego :]

damndog | 2003-12-12 18:19:36

a kto to jest sokar?

szaky | 2003-12-12 18:21:06

Jak zwykle cos zwalilam... eh..
thx Necro, za poprawny link...

edit: Damndog - sokar to taki mapper... link

NecrosiS | 2003-12-12 18:21:29

a taki kolo :]
od razu musi byc kims wielkim , bycie czlowiekiem to jush wiele :]
[to bylo glebokie :)]

edit: Szakal no problem

damndog | 2003-12-12 20:57:24

o kurcze! chyba zapomnialem dopisac ";)" na koncu ;000

s1m0n | 2003-12-12 21:37:10

dziwna jakos ta mapa jest tylko jedna fajna skocznia na ktorej mozna miec jakies fajne zabicie z rl

SiD | 2003-12-13 07:54:45

'mozna miec jakies fajne zabicie z rl' o ja pierdziele :ASD
co do mapki to fajny efekt 'wiszenia nad ziemią'

damndog | 2003-12-13 10:49:12

MOZNA MIEC FAJNE ZABICIE? AHAHAHAHAHAHAAHAHAH
no co literat z kolesia ;0
smiac sie czy plakac, nie wiem sam ;/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  2. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  3. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  4. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  5. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  6. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  7. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  8. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  9. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  10. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  11. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  12. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  13. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  14. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 60