Lublin Duel Cup: Kozienalia 2005!
czw, 28 kwiecień 2005 11:21:01 | Autor: move | Quake 3 Arena
Siema, cześć i czołem! Ogłaszam wszem i wobec, że dnia 16 maja (poniedziałek) w Lublinie odbędzie się druga edycja turnieju 1v1 vq3: Kozienalia 2005! Jak zwykle impreza jest hostowana przez serwis Online Duel Cup, sponsorowana przez rektora UMCS w Lbn, organizowana przez Samorząd Studentów WMFII z Moniką Szyjką na czele. Natomiast przeprowadzeniem rozgrywek zajmie się niejaki mof... Już dzisiaj o godzinie 10 rano ruszyły zapisy, potrwają one do 12 maja (czwartek), a lista ograniczona jest do 60 miejsc. Już teraz dostałem wiele mailów zgłoszeniowych, więc jeśli chcecie wziąć udział w turnieju, musicie się pospieszyć! Jak się zapisać? Jakie będą mapy? Tego oraz wielu innych rzeczy można dowiedzieć się na lekko zapomnianym już podserwisie orga: ODC. Do tej pory pojawiły się 3 newsy o nadchodzącej imprezie, zapraszam do lektury!
- Przebieg ubiegłorocznych finałów: [click]
- Demka pierwszej szesnastki turniejowej: [click]
- Fotki z imprezki: [click]
Ciekawostką jest, że na imprezie możliwe będzie spotkać przepytanego ostatnio na łamach eSports.pl, znanego na całym świecie e-sportowym redaktora i gracza o nicku: Carmac, ponieważ on też wybiera się na turniej, tyle że UT, który odbędzie się następnego dnia (17.05). Oprócz Carmac'a, ze znanych osobistości pojawią się: slawek (zdający relację z turnieju na łamach esp.pl) oraz MateoMartinezz (na 88%), a ze znanych graczy napewno zobaczycie w akcji wczorajszego zwycięzcę King of the Hill - avka, poza nim z przyjazdem zadeklarowali się: dave, performer, linux, GaD (chyba?), napewno można liczyć na przyjazd jeszcze paru osób z ekipy ostródzkiej, więc na brak emocji napewno nikt nie będzie narzekać!
Do zobaczenia w Lublinie ;-).
OT: Wpiszcie sobie w google słowa "nie douczona" i spójrzcie co zaproponuje Wam kochana wyszukiwareczka, a następnie kliknijcie w "jej" propozycję i poczytajcie opisy stron ;-).





magic | 2005-04-28 12:53:14 +0200
Poniedzialek? Nich mnie ktos uszczypnie bo snie...
#714167
freak | 2005-04-28 12:53:44 +0200
jeszcze mnie tam bedzie mozna spotkac ;D
#714168
move | 2005-04-28 13:37:59 +0200
magic: Tak, poniedziałek. Czy widzisz w tym jakiś problem?
#714170
obni | 2005-04-28 15:05:20 +0200
Chyba chodziło Ci o "nie dupczone" ?:DDDDD lol
Dobre !:DDD
#714181
qelo.pk3 | 2005-04-28 15:08:26 +0200
No to sie chyba zapisuje, mam 20 min drogi odemnie na UMSC :) ale to z wlasnymi kompami czy etam?
#714182
voodoo|seRious | 2005-04-28 15:32:08 +0200
wpadłbym zwinac 1 nagrode ale akurat pisze maturke z gery 16... damn... gl
#714185
m4mut | 2005-04-28 15:56:03 +0200
tak serious my wiemy jaki Ty jestes boski =D
#714186
Mav_8217 | 2005-04-28 16:20:29 +0200
errr... no to nie zdajesz matury w tym roku serek, co?
Z tym OT, dobre dobre ;))
Ja jush się zapisałem a co z Wami? ;)
ps. Można gdzieś znaleźć listę zapisanych?
#714188
seVen | 2005-04-28 16:47:13 +0200
Jestem graczem cpma i vq3 nie umiem ani troche, jako ze natomiast wielbie wszystko co jest na silniku q3 to chetnie bym wpadl popatrzec, tym bardziej ze w okresie Juwenaliow oraz Kozienaliow praktycznie nie oddalam sie z okolic akademikow, tym bardziej teraz, na dziekance, pytanie jednak brzmi czy bedzie mozliwosc pospektowania sobie a jesli tak to gdzie cala impra ma sie dokladnie odbywac?
#714191
BrakDanych | 2005-04-28 17:43:09 +0200
pawel moj zbawco ! :D
#714194
kos | 2005-04-28 18:14:38 +0200
lol "nie douczona" :o ale mamy internautów w Polsce :P
#714198
rzu | 2005-04-28 18:52:22 +0200
pro-q3dm6 ... to chyba jest największa ciekawostka tej imprezy
#714202
h00lsfanat1c | 2005-04-28 19:15:46 +0200
GOOGLE OWNED !! buashdkuashdkuhasdkuhds :D:D:D
#714205
move | 2005-04-28 19:30:37 +0200
qelo.pk3: będzie około 15 kompow do grania, nie musisz brac swojego ;-)
serious: jeśli mature masz rano, to przy dobrym zbiegu okolicznosci możesz wpasc zaraz po niej, jednak uprzedzajac mnie wczesniej ze przyjdziesz z deczka po rozpoczeciu turnieju, wrzuce cie wtedy do jednej z ostatnich grup eliminacyjnych
mav: nie widze zebys się zapisal, nie dostalem zadnego maila od Ciebie w tej sprawie ani wiadomosci na gg. Zrob to jeszcze raz ;-). Lista zapisanych jest od poczatku dostepna, co jakis czas ją uzupelniam: q3arena.gry.imro.pl/odc/?id=18
seven: będzie można pospektowac, zainstalujemy projektor i każdy będzie mogl sobie popatrzec. Co do miejsca : ul.Plac Marii Curie-Skłodowskiej 1, to jest Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS, sala 251.
woj: :*
rzurzu: mysle ze najwieksza ciekawostka tego turnieju będzie kiedy przyjedziesz i zagrasz rewanz z malinką na lanie ;-)
#714207
Mav_8217 | 2005-04-28 19:44:11 +0200
lol mof :D Ja Ci wysłałem maila z zapisem swoim, wojtasa i marcela :DDDD Ty sobie jeszcze raz sprawdź :D
#714211
move | 2005-04-28 20:17:52 +0200
A rzeczywiście, przeoczyłem Cię przy przepisywaniu z listy na stronkę, bo nie miałeś przyporządkowanego numerka;-). Już wszystko naprawione :>.
#714215
Mav_8217 | 2005-04-28 20:32:30 +0200
Nie miałem numerka? Czy wyczuwam tu nutkę rasizmu? ;)
#709090
voodoo|seRious | 2005-04-28 21:30:07 +0200
hmm matura mysle ze okolo 9-10 rano :ASD 3 godz...
+dojazd z katowic do lublina... to zapisz mnie odrazu do 1/4 finalu :ASD:ASD:ASD moze zdaze :D
#714219
qelo.pk3 | 2005-04-28 22:17:28 +0200
Fuck, glupia maturka, mam nadzieje ze ja nie bede mial 16 zadnych egzaminow.
Ile osob juz jest zapisanych?
Ja sie zapisze jutro jak bedzie jeszcze czas, musze sobie czas wyrobic jakos.
#714221
sYnth|Bubu | 2005-04-28 23:26:44 +0200
Dopisano 28.4.2005 o godzinie 13:37 [ mof ] [kasuj komentarz ]
magic: Tak, poniedziałek. Czy widzisz w tym jakiś problem?
Nie wiem jak w Waszej czesci Polski ale u nas w Poniedzialki sie normalnie chodzi do szkoly/pracy/na uczelnie.....
#714224
wishoza | 2005-04-28 23:41:18 +0200
heheheheheheheh gugle owned ; )))))))))) A co do turnieju, to chyba nie przyjade ... Szkoda, ze tak daleko ;) ale jeszcze pogadam z Nergalem ;]
#714225
kos | 2005-04-29 00:18:18 +0200
alejaja.pl/m/q3mix.zip
:ooooooooooooooooooooooooo
ciekawe czy ktoś na tym turnieju bedzie się tak zachowywał :P
#714227
Mav_8217 | 2005-04-29 07:27:57 +0200
Ja się strasznie wydzieram jak gram... ale postaram się Wam tego oszczędzić ;)
#714231
move | 2005-04-29 08:00:35 +0200
Bubu: Nie będę już odpowiadał na takie komentarze. Termin jest odgórnie wyznaczony przez Rektora UMCS i nie może być zmieniony. Jest to dzień wolny dla studentów w Lublinie, tak jak i następny kiedy będzie przeprowadzony turniej UT z udziałem Carmaca, który również nie ma żadnego problemu z terminem... Dlatego takie imprezy są zorganizowane w ten akurat dzień, ponieważ w inny nie byłoby takiej możliwości. Więc proszę już wszystkich aby dali sobie spokój z dyskusją na temat terminu imprezy, bo ona nic nowego nie wnosi. A owszem - idzie sie do pracy, do szkoły, ma się maturę... Rok temu wszystko odbyło się także w poniedziałek i jakoś ponad 50 osobom biorącym udział w turnieju, jego termin nie przeszkodził w dobrej zabawie.
#714232
THRAWN | 2005-04-29 09:02:49 +0200
"dobrze gada w góre dziada !" :)
"Dopisano 29.4.2005 o godzinie 0:18 [ kos ]
alejaja.pl/m/q3mix.zip
:ooooooooooooooooooooooooo
ciekawe czy ktoś na tym turnieju bedzie się tak zachowywał :P "
widze ze kos nigdy nie byłes na turnieju :) a szkoda...
#714233
kos | 2005-04-29 20:51:02 +0200
byłem na WPPG w Krakowie :) a z tym komentem to żartowałem przecież ;P
#714274
qelo.pk3 | 2005-05-03 18:14:16 +0200
A jak ktos sie zapisal i nie wstawi sie na podaną godzine to co? Bo jeszcze nie wiem kiedy bede mial matury ustne.
#714543
Zaloguj się by dodać komentarz.