ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Lublin Duel Cup: Kozienalia 2005!

czw, 28 kwiecień 2005 11:21:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Siema, cześć i czołem! Ogłaszam wszem i wobec, że dnia 16 maja (poniedziałek) w Lublinie odbędzie się druga edycja turnieju 1v1 vq3: Kozienalia 2005! Jak zwykle impreza jest hostowana przez serwis Online Duel Cup, sponsorowana przez rektora UMCS w Lbn, organizowana przez Samorząd Studentów WMFII z Moniką Szyjką na czele. Natomiast przeprowadzeniem rozgrywek zajmie się niejaki mof... Już dzisiaj o godzinie 10 rano ruszyły zapisy, potrwają one do 12 maja (czwartek), a lista ograniczona jest do 60 miejsc. Już teraz dostałem wiele mailów zgłoszeniowych, więc jeśli chcecie wziąć udział w turnieju, musicie się pospieszyć! Jak się zapisać? Jakie będą mapy? Tego oraz wielu innych rzeczy można dowiedzieć się na lekko zapomnianym już podserwisie orga: ODC. Do tej pory pojawiły się 3 newsy o nadchodzącej imprezie, zapraszam do lektury!

  • Przebieg ubiegłorocznych finałów: [click]
  • Demka pierwszej szesnastki turniejowej: [click]
  • Fotki z imprezki: [click]

Ciekawostką jest, że na imprezie możliwe będzie spotkać przepytanego ostatnio na łamach eSports.pl, znanego na całym świecie e-sportowym redaktora i gracza o nicku: Carmac, ponieważ on też wybiera się na turniej, tyle że UT, który odbędzie się następnego dnia (17.05). Oprócz Carmac'a, ze znanych osobistości pojawią się: slawek (zdający relację z turnieju na łamach esp.pl) oraz MateoMartinezz (na 88%), a ze znanych graczy napewno zobaczycie w akcji wczorajszego zwycięzcę King of the Hill - avka, poza nim z przyjazdem zadeklarowali się: dave, performer, linux, GaD (chyba?), napewno można liczyć na przyjazd jeszcze paru osób z ekipy ostródzkiej, więc na brak emocji napewno nikt nie będzie narzekać!
Do zobaczenia w Lublinie ;-).

OT: Wpiszcie sobie w google słowa "nie douczona" i spójrzcie co zaproponuje Wam kochana wyszukiwareczka, a następnie kliknijcie w "jej" propozycję i poczytajcie opisy stron ;-).

magic | 2005-04-28 12:53:14 +0200

Poniedzialek? Nich mnie ktos uszczypnie bo snie...

freak | 2005-04-28 12:53:44 +0200

jeszcze mnie tam bedzie mozna spotkac ;D

move | 2005-04-28 13:37:59 +0200

magic: Tak, poniedziałek. Czy widzisz w tym jakiś problem?

obni | 2005-04-28 15:05:20 +0200

Chyba chodziło Ci o "nie dupczone" ?:DDDDD lol
Dobre !:DDD

Gravatar

qelo.pk3 | 2005-04-28 15:08:26 +0200

No to sie chyba zapisuje, mam 20 min drogi odemnie na UMSC :) ale to z wlasnymi kompami czy etam?

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-04-28 15:32:08 +0200

wpadłbym zwinac 1 nagrode ale akurat pisze maturke z gery 16... damn... gl

Gravatar

m4mut | 2005-04-28 15:56:03 +0200

tak serious my wiemy jaki Ty jestes boski =D

Mav_8217 | 2005-04-28 16:20:29 +0200

errr... no to nie zdajesz matury w tym roku serek, co?

Z tym OT, dobre dobre ;))

Ja jush się zapisałem a co z Wami? ;)

ps. Można gdzieś znaleźć listę zapisanych?

Gravatar

seVen | 2005-04-28 16:47:13 +0200

Jestem graczem cpma i vq3 nie umiem ani troche, jako ze natomiast wielbie wszystko co jest na silniku q3 to chetnie bym wpadl popatrzec, tym bardziej ze w okresie Juwenaliow oraz Kozienaliow praktycznie nie oddalam sie z okolic akademikow, tym bardziej teraz, na dziekance, pytanie jednak brzmi czy bedzie mozliwosc pospektowania sobie a jesli tak to gdzie cala impra ma sie dokladnie odbywac?

Gravatar

BrakDanych | 2005-04-28 17:43:09 +0200

pawel moj zbawco ! :D

kos | 2005-04-28 18:14:38 +0200

lol "nie douczona" :o ale mamy internautów w Polsce :P

rzu | 2005-04-28 18:52:22 +0200

pro-q3dm6 ... to chyba jest największa ciekawostka tej imprezy

Gravatar

h00lsfanat1c | 2005-04-28 19:15:46 +0200

GOOGLE OWNED !! buashdkuashdkuhasdkuhds :D:D:D

move | 2005-04-28 19:30:37 +0200

qelo.pk3: będzie około 15 kompow do grania, nie musisz brac swojego ;-)
serious: jeśli mature masz rano, to przy dobrym zbiegu okolicznosci możesz wpasc zaraz po niej, jednak uprzedzajac mnie wczesniej ze przyjdziesz z deczka po rozpoczeciu turnieju, wrzuce cie wtedy do jednej z ostatnich grup eliminacyjnych
mav: nie widze zebys się zapisal, nie dostalem zadnego maila od Ciebie w tej sprawie ani wiadomosci na gg. Zrob to jeszcze raz ;-). Lista zapisanych jest od poczatku dostepna, co jakis czas ją uzupelniam: q3arena.gry.imro.pl/odc/?id=18
seven: będzie można pospektowac, zainstalujemy projektor i każdy będzie mogl sobie popatrzec. Co do miejsca : ul.Plac Marii Curie-Skłodowskiej 1, to jest Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS, sala 251.
woj: :*
rzurzu: mysle ze najwieksza ciekawostka tego turnieju będzie kiedy przyjedziesz i zagrasz rewanz z malinką na lanie ;-)

Mav_8217 | 2005-04-28 19:44:11 +0200

lol mof :D Ja Ci wysłałem maila z zapisem swoim, wojtasa i marcela :DDDD Ty sobie jeszcze raz sprawdź :D

move | 2005-04-28 20:17:52 +0200

A rzeczywiście, przeoczyłem Cię przy przepisywaniu z listy na stronkę, bo nie miałeś przyporządkowanego numerka;-). Już wszystko naprawione :>.

Mav_8217 | 2005-04-28 20:32:30 +0200

Nie miałem numerka? Czy wyczuwam tu nutkę rasizmu? ;)

Gravatar

voodoo|seRious | 2005-04-28 21:30:07 +0200

hmm matura mysle ze okolo 9-10 rano :ASD 3 godz...
+dojazd z katowic do lublina... to zapisz mnie odrazu do 1/4 finalu :ASD:ASD:ASD moze zdaze :D

Gravatar

qelo.pk3 | 2005-04-28 22:17:28 +0200

Fuck, glupia maturka, mam nadzieje ze ja nie bede mial 16 zadnych egzaminow.
Ile osob juz jest zapisanych?
Ja sie zapisze jutro jak bedzie jeszcze czas, musze sobie czas wyrobic jakos.

sYnth|Bubu | 2005-04-28 23:26:44 +0200

Dopisano 28.4.2005 o godzinie 13:37 [ mof ] [kasuj komentarz ]

magic: Tak, poniedziałek. Czy widzisz w tym jakiś problem?

Nie wiem jak w Waszej czesci Polski ale u nas w Poniedzialki sie normalnie chodzi do szkoly/pracy/na uczelnie.....

wishoza | 2005-04-28 23:41:18 +0200

heheheheheheheh gugle owned ; )))))))))) A co do turnieju, to chyba nie przyjade ... Szkoda, ze tak daleko ;) ale jeszcze pogadam z Nergalem ;]

kos | 2005-04-29 00:18:18 +0200

alejaja.pl/m/q3mix.zip

:ooooooooooooooooooooooooo
ciekawe czy ktoś na tym turnieju bedzie się tak zachowywał :P

Mav_8217 | 2005-04-29 07:27:57 +0200

Ja się strasznie wydzieram jak gram... ale postaram się Wam tego oszczędzić ;)

move | 2005-04-29 08:00:35 +0200

Bubu: Nie będę już odpowiadał na takie komentarze. Termin jest odgórnie wyznaczony przez Rektora UMCS i nie może być zmieniony. Jest to dzień wolny dla studentów w Lublinie, tak jak i następny kiedy będzie przeprowadzony turniej UT z udziałem Carmaca, który również nie ma żadnego problemu z terminem... Dlatego takie imprezy są zorganizowane w ten akurat dzień, ponieważ w inny nie byłoby takiej możliwości. Więc proszę już wszystkich aby dali sobie spokój z dyskusją na temat terminu imprezy, bo ona nic nowego nie wnosi. A owszem - idzie sie do pracy, do szkoły, ma się maturę... Rok temu wszystko odbyło się także w poniedziałek i jakoś ponad 50 osobom biorącym udział w turnieju, jego termin nie przeszkodził w dobrej zabawie.

THRAWN | 2005-04-29 09:02:49 +0200

"dobrze gada w góre dziada !" :)

"Dopisano 29.4.2005 o godzinie 0:18 [ kos ]

alejaja.pl/m/q3mix.zip
:ooooooooooooooooooooooooo
ciekawe czy ktoś na tym turnieju bedzie się tak zachowywał :P "

widze ze kos nigdy nie byłes na turnieju :) a szkoda...

kos | 2005-04-29 20:51:02 +0200

byłem na WPPG w Krakowie :) a z tym komentem to żartowałem przecież ;P

Gravatar

qelo.pk3 | 2005-05-03 18:14:16 +0200

A jak ktos sie zapisal i nie wstawi sie na podaną godzine to co? Bo jeszcze nie wiem kiedy bede mial matury ustne.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63