Lucid Enigma - czyli nowa mapka na TikiDomain
nie, 02 listopad 2003 19:36:49 | Autor: szaky | Quake 3 Arena
Lucid Enigma by Dubbilan - nowa mapka która pojawiła się na TikiDomain. Znajdujemy się wewnątrz jakiejś gotyckiej budowli, trudno dokładnie określić jakiej. Ciekawe texturowanie, może i nie ma żadnych graficznych efektów, ale całość wygląda ładnie, dobór textur oddaje klimat levelu. Duża ilość krzywych, znacznie wpływa na ilość fps.
Konstrukcja jest niewielka, najlepiej nadaje się na 1v1, ewentualnie można by było zagrać ffa do 4-5 graczy. Rozgrywka jest w miare szybka, choć spowolniają ją nieco drzwi, zastosowane na mapce, ale zapewne zastosowane były z powodu niewielkiej ilości fps na mapie. Błędów wiele nie znalazłam, jedynie do czego można się przyczepić to w niektórych miejscach nie dopasowane textury, ale to trzeba dość uważnie oglądać mapkę aby je zauważyć ;)
Teraz trzy screeny, oraz chyba najważniejsza część newsa - link:

**.:[** Download - [2.69mb] - wymagane konto na fileplanet







^M^ | 2003-11-02 19:45:23 +0100
mam dziwne uczucie, ze gdzies ta mape widzialem (?!) :o...
Dobra mniejsza o to - ssa sie :P (i pewnie znowu zanim sprawdze, to hoho - jeszcze tamte nie do konca obejrzane...)
#659528
szaky | 2003-11-02 20:09:35 +0100
troszke ta mapa juz ma... ale wrzucili to napisalam... a calkiem niezla jest.
#659531
dAde | 2003-11-02 20:23:17 +0100
Ja nie widziałem jeszcze, a mapka mi się baaardzo podobała. Szczególnie wygląd :].
#659533
damndog | 2003-11-02 20:23:42 +0100
calkiem przystojna mapka ;)
e: a gdziezes mi sie tu wepchal?! :P
#659534
GoLY | 2003-11-02 20:39:01 +0100
mapka była na ktoryms opcpromo
#659537
^M^ | 2003-11-02 20:42:02 +0100
nie 3 czasem? =o... cos wlaseni z tym OPC mi sie kojarzylo :PP...
#659539
lysy2k4 | 2003-11-03 07:20:50 +0100
Grałem kiedyś na tej mapie, spoko jest.
#659547
iMMortal | 2003-11-03 14:14:47 +0100
NIE NADAJE SIE DO GRY, ZA LADNA !!!
#659575
MateoMartinezz | 2003-11-03 14:30:02 +0100
śliczna produkcja - nota bene jej autor ma w kolekcji jedynie takie małe cudeńka :d
#659578
Prosektor | 2003-11-03 22:12:08 +0100
OPC promo 3 pierwsze sekundy kiedy lecial cytat z filmu " Ghost in the Shell".
To wlasnie ta mapka, potem byly pokazane tylkko dwa bouncy . . . ktorych do tej pory nie wiem jak wykonac ( dwa pod rzad )
#659629
kai | 2003-11-10 02:01:32 +0100
fajna mapa
#660327
Zaloguj się by dodać komentarz.