ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



..::LvL - świeże mięsko

pią, 03 październik 2003 20:31:30 | Autor: szaky | Quake 3 Arena

..::LvL - hmm... upload... Ostatnio wkońcu jakoś regularnie robią te uploady, raz w tygodniu ;). Tym razem oferują wam 4 pliki, w tym jeden mappak, z 6 świetnymi mapkami, oraz 3 pozostałe na 1v1, ffa, o nieco mniejszych już rozmiarach. Zapraszam do czytania opisów, i ssania, bo jest co ;).

Viralis - Burial Grounds Map Pak 2 by Various [59.27 MB]

Mappak składający się z sześciu mapek. Krótkie opisy każdej z nich:
Into The Abyss (Water) by StormShadow - mapka zalecana na dm/tdm na około 4 - 8 graczy. Całość przedstawia jakąś bazę... zatopioną pod wodą... Bardzo ładny wygląd, dużo szczegółów... Co jednak ma wpływ na ilość fps, no ale nie jest z nimi tak źle ;).
The Soremill (Wood) by Psion - jeszcze większa mapka, do 10 graczy. Jak sama nazwa wskazuje, mapka, 'zbudowana' z drewna. Jest to sporych rozmiarów baza, dobre wykonanie, całkiem ciekawa konstrukcja...
Fire Walker (Fire) by Finko - Tym razem mapka, w ładnych, baza piekielnych klimatach... Bardzo ładne wykonanie, choć czegoś brakuje, aby oddać w pełni ten klimat piekła, może za dużo jasnych textur? Niewiem, ale mimo to mapka wykonana bardzo ładnie, dookoła otoczona skałkami z zastygłej lawy, pod podłogą również lawa, spod krat wydostaje się dym... Zalecana jak powyższe produkcję na większą liczbę graczy...
Mortal Wounds (Earth) by Jax_Gator Chyba najładniejsza mapka z całego mappaku, autorstwa Jaxa Gatora... Co rzadkie w quaku, nie kojarzy się z zabijaniem, śmiercią... Całość przedstawia jakąś polankę, umieszczoną w górach, wśród skałek... Znajduje się również rzeczka, z świetnym shaderem u stóp wodospadu... Ogromna ilość detali, liście na skałach, promienie światła wpadające przez szczeliny skał... Jaskinia, oświetlona pochodniami i znajdujące się wewnątrz drewniane monstrum, obrośnięte bluszczem... Trzeba zobaczyć ;) Polecam...
Steel Force (Metal) by Finko - ostatnia mapka z tego mappaku... Tym razem umiejscowiona w 'zwykłej' metalowej bazie, bez wyróżniających się szczegółów, dobre, staranne wykonanie. Mapa zalecana, jak wyżej na tdm/ffa, w większą liczbę osób.

Podsumowując, jest to świetny mappak, i mimo jego rozmiaru (ok. 60 MB) warto to zassać ;)
..::[ Download.

AEon's Neon Light by AEon [3.85 MB]

Niewielka mapka, przeznaczona do gry 1v1, całkiem ciekawa konstrukcja... Wygląd... hmmm... wygląd jest ciekawy, bardzo ładnie, szczegółowo wykonany... Mimo szarych ścian całość dopełnia trimowanie, choć imho miejscami jest słaba widoczność, po prostu jet nieco za kolorowe... Tu niebieski, przebłyski załamanej czerwieni... Sprawia to że mapka należy do tych map 'do oglądania'. Bardzo ładny skybox nieba, sprawia że mapka wygląda jak jakaś futurystyczna baza, zawieszona gdzieś w powietrzu, nad wodą... Polecam ściągać...

..::[ Download.

Faerie Tale by dONKEY [4.51 MB]

Kolejna mapka na 1v1 ;)... Tym razem ładne, gotyckie wykonanie, mapka umieszczona w jakimś gotyckim zameczku, katedrze. Bardzo szczegórowy wygląd, nawet spadajce jakieś drobinki liści czy czegoś z nieba w okolicy starego drzewa... Kolce, roślinki na ścianach wewnątrz... Na jednej arenie, na powietrzu, bardzo ładny skybox pokazujący jasne niebo. I znowu, polecam zassać, chociaż aby oblookać, pognębić bota, bo kto tu by chciał grać z człowiekiem...
..::[ Download

Sewage Treatment Plant by Fiend [1.97 MB]

Ostatnia mapa na dziś. Tym razem słaba produkcja wykonana przez początkującego mappera. Sporo błędów, niedociągnieć, co sprawia iż wygląd nie jest zbyt ładny... Z konstrukcją również słabo... Można zassać jak ktoś kolekcjonuje mapki, ale odradzam.

..::[ Download

^M^ | 2003-10-03 21:02:45 +0200

Qfa trzeba dodatkowy dysk kupic chyba na ten stuff z q3 :P..
Co prawda niektore z w/w map juz znalazlem wczesniej, ale reszte trzeba chyba obczaic =P...

bryan | 2003-10-03 22:26:30 +0200

Faerie bardzo fajna. Nawet niezle grywalna.

damndog | 2003-10-03 22:27:07 +0200

nead for meat, he? :DDDD (specjalnie z bledem zeby bylo smiszniej ;-) )

lukas_1 | 2003-10-03 23:01:46 +0200

mam sciagniete bez tej ostatniej, mialem je juz przed niusem i w sumie polecam mappak, a szczegolnie mapki bmap5 i bgmap8 z tegoz. Poza tym Aeneon to TRON! nie poznajecie? :) Faerie ma przyjemny skybox i przyjemna do duela (oj popularny terragen wsrod maperow :P )

Gravatar

Dybikowsky | 2003-10-04 14:28:40 +0200

Aeneon też mi się z TRONEM kojarzy :-).

A propos tronu, wczoraj ukazał się nowy CDA, z Tronem W okładce :-).

Widać, gościu od Aeneon'a nagrał się chyba w Tron'a 2.0 :-)

Vymmiatacz | 2003-10-13 16:58:16 +0200

Za tego BGMP to goście powinni kasę dostać :-)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63