ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



..::LVL update

wto, 07 styczeń 2003 07:42:53 | Autor: kreeg | Quake 3 Arena


Serwis ..::LvL uraczył nas porcją świeżutkich mapek. Jest ich sześć, a wśród nich znalazła się również mapa do gry w Rocket Arena.

  • Take to the Sky (Tornado Remix) by amethyst7 (DM/Tourney 2-4 player)

  • In Perfect Harmony by MaGiC-WaLkEr (RA3 2-24 player)

  • A Shot In The Back by RushFur (DM/Tourney 2-4 player)

  • Sixth_Sense by CP]I[Omega (DM/Tourney 2-3 player)

  • Temple Of Solstice by Requiem (DM 4-8 player)

  • Aqua Arena by Phillip Quilter (DM/Tourney/TeamDM 2-5 player)

Jak zwykle chętnych zapraszam na ..::LvL.

kreeg | 2003-01-07 12:21:22 +0100

OMFG ... zróbcie coś z tym bo sie coś zmotało przez wykrzak orga ... aqrat newsa słałem :

slawek | 2003-01-07 12:26:27 +0100

No to ładnie szybko dają nowe mapki na tyl elfauelu...
:D

pushek | 2003-01-07 12:27:36 +0100

kreeg ty wstrentny nabijaczu ;d

szaky | 2003-01-07 12:28:41 +0100

Ile tych newsów napisałeś?

A i jeszcze powinieneś napisać że wśród tych map jest jedna polska mapa, Temple of Solstice... i dostała dobrą recenzję...

kreeg | 2003-01-07 12:33:50 +0100

Ehh :/ alez to wygląda ... pierdule nie pisze 8|
Sie załamać mozna ... i dlaczego SAM nie moge skasować swojego newsaaaaaaa ....

Ludziki ... skasujta to .. plz ;/

slawek | 2003-01-07 12:44:29 +0100

Nie przeżywaj Kreeg ;)
Wszyscy wiedzą jakie były problemy z Orgiem, więc chyba nikt nie ma za złe
Powiem raczej:
Wreszcie mamy nesy na Orgu!!!
Hura! I to ile!!! :D

Requiem | 2003-01-07 12:45:55 +0100

oo to zamiescili moją mape... miłe zaskoczenie:)

kreeg | 2003-01-07 12:49:44 +0100

Spoczko Sławku .. wiem ... ale mnie to wqrza że są =o

Req, zgadza sie ... sor że tego nie zaakcentowałem bardziej że PL mapka, ale mi umknęło :=]
A teraz nie edytuję nawet bo znów coś padnie :)

MateoMartinezz | 2003-01-07 13:32:58 +0100

Mapkę Requiem mam już od jakiegoś czasu i jest super, turnieje na niej naprawdę ładnie wychodzą, podobnie jak LVL uważam rozłożenie broni za niemal idealne, nie wiem jedynie dlaczego tak sie przyczepili do oświetlenia.
Podobał mi się komentarz - "gameplay rocks" - i tak właśnie jest :D

Zenith | 2003-01-07 14:05:42 +0100

chyba sa 4 takie same newsy :P

acidRA3in | 2003-01-07 14:05:46 +0100

Kreeg zanim jeszcze raz napisze ze ktos uraczyl nas czyms "swiezutkim" sprawdz moze termin przydatnosci do spozycia :>. Wyrozniona przez Ciebie mapka do RA pojawila sie w dziale Rocket Arena tu na ORGU kawal czasu temu... No offence ofcorz, czepiam sie tylko LVL i ich tempa reakcji. Wyslalem im mape Mortala a ci kolesie nawet jej nie ocenili

Requiem | 2003-01-07 14:11:48 +0100

ja jakos srednio bylem z niej zadowolony, bo mapka wyglada bardzo kanciasto, ale widze, ze ludziom sie spodobala:)
tylko nieco sie zgapilem, bo wyslalem im wersje z paroma bledami:(

acci | 2003-01-07 14:34:44 +0100

hm na chooy 4 te same newsy? :p

kreeg | 2003-01-07 15:51:49 +0100

hm na chooy 4 te same newsy? :p

Acci, czytaj komentarze ... nie będę po raz 1000 pisał :)

Co do tempa i świerzości ... nie jestem w stanie sprawdzić od razu wszystkiego ... nawet tego czy mapka jest na ORGu, czy nie ma. Szczegółnie z pracy. Ofkorz no ofens. =]

ShadoW_86 | 2003-01-08 18:40:57 +0100

GW & GL Req.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63