ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Lyon

czw, 10 luty 2005 15:45:14 | Autor: PTC|Faketa | Quake 3 Arena

Przedstawiam najnowszą produkcję pt."Lyon Connection". Film prezentuje sceny z dueli, ctfów jak i efektowne tricki w wykonaniu Camping Gaza. Zaprezentowane opcje speedcapture są najpyszniejszą sprawą jaką kiedykolwiek widziałem w quakeu! Wszystko wykonane na fizyce vq3, a rekordy powodują opad szczęki!
Panowie z Lyon
u postarali się tworząc stuff oraz cały sort na potrzeby filmu... Całość przejrzyście skomponowana przez godne filtry uzyskane za pomocą kodów i skryptów Gaza.
Chciałbym jeszcze przedstawić Wam treść mejla jaką otrzymałem od Camping
a:

"otoz chodzi o to ze tu z kolegami z Lyonu zrobilismy video (Lyon Connection)
znajduje sie tutaj : www.own-age.com/vids/video.aspx?id=3854
czy moglbys troche poreklamowac o nim na polskich stronach quake
(wiesz nawet nie wiem jakie i gdzie one sa), albo zabytac sie jakiegos
znajomego, no cos skombinowac zeby polacy mieli wiecej szans sie
dowiedziec o tym filmie.

troche nieladnie tak sie pytac o cos po dlugiej ciszy =P, ale to nie
tylko dla mnie :)
mamy taki problem ze na own-age (no wiesz to tam ludzie najwiecej
zciagaja rozne filmy o quake czy tez inne) ztwozyl sie lobbying iT is
sp^ przeciw nami :( no wiesz jest nas dwoch w produkcji, nie jestesmy
expertami video i taki sukces jest nim nie do gustu.
chodzi o to zeby im pokazac tym amerykaninom i innym :) ze nie zartujemy.
pierwszego dnia mielismi 8000 zciagan, ale to nie zostalo zaliczone
poniewaz jeszcze ne own-age video nie bylo (tylko na ftp slynnego
francuskiego clanu aAa).
ale i tak duzo sukcesowych filmow pobilismy przez trzy dni :) tzn do tej pory.
wazna rzecz jest ze trzeba podawac tylko ten link co ci dalem bez
skrotow zeby sie wszystko zaliczalo ;).

video na pewno ci sie spodoba, nie jest perfekt no ale coz, czas nam
tez zabrakowal. chodzi w nim o prawdziwej akcji (powazne mecze) ctf,
tdm, 1v1 i trickach.
dodalem pare obrazkow do ilustracji jesli mialbys miec potrzebe"

Rozmiar pliku : 547.8 Mb
Kodek : Xvid

...Download...

enjoy | 2005-02-10 15:53:12 +0100

juz byl nius o tej produkcji wiec nie musisz nam jej przedstawiac :P

w1n | 2005-02-10 16:24:56 +0100

tak był, ale trzeba przyznać fast capy powalają;d

Gravatar

re4lity | 2005-02-10 16:27:27 +0100

siema ludzie... wszystko super ale nie dziala zaden link ze strony ownage dla tego filmu. Moze macie jakiegos innego ? nie moge sciagnac filmu a narobiliscie mi takiego smaku ze eh!!!

PTC|Faketa | 2005-02-10 16:33:03 +0100

spróbuj tutej
aaa.opus-hosting.net/Lyon_Connection.rar

plej | 2005-02-10 16:46:48 +0100

Gaz do Ciebie po polsku naplejdalał ? ;D
Nawet nieźle mu to wyszło ;) Downloadin :>

[BF]M@lin | 2005-02-10 16:50:27 +0100

Strasznie tragiczne sa tranfsery !!

PTC|Faketa | 2005-02-10 16:55:55 +0100

no wisz...gaz to polak ;-)

enjoy | 2005-02-10 16:58:49 +0100

haha gaz cie prosil cobys ludziom nakazal sciaganie przez own age a ty dajesz jakies linki inne :P

sYnth|Bubu | 2005-02-10 17:01:31 +0100

Proponowałbym uzywanie polskich znakow w newsie. Ladniej to wyglada.

MisieX | 2005-02-10 17:03:50 +0100

Nie wiem co ja takiego napisalem, zeby usuwać mojego commentsa...

Ktoś mi powie co to za mapa na końcu filmu?

PTC|Faketa | 2005-02-10 17:09:32 +0100

jedna z map do rocket areny

fhantom | 2005-02-10 17:38:15 +0100

Faketa - www.q3arena.gry.imro.pl/?id=1&akcja=komentarze&n=8217

spóźniłeś się

PTC|Faketa | 2005-02-10 17:55:19 +0100

spoko, widziałem newsa... ale miło że jesteście aż tacy spostrzegawczy ;-)

w1n | 2005-02-10 17:55:32 +0100

"Nie wiem co ja takiego napisalem, zeby usuwać mojego commentsa...

Ktoś mi powie co to za mapa na końcu filmu?"

ra3map4 @4

MisieX | 2005-02-10 18:48:13 +0100

thx w1n :*

btw, film rox :)

Gravatar

edix | 2005-02-10 19:20:01 +0100

jak nie bedzie dnb w tym flmnie to wielki [-] >:

Gravatar

clayman | 2005-02-10 20:54:00 +0100

Sciagam juz pol dnia :) Transfery denne :/ od 10 do 20KB/s :/

gr. | 2005-02-10 21:47:55 +0100

sciagne jutro zapowiada sie maxxxxx :D

coolfon | 2005-02-10 22:18:40 +0100

sciagnalem, zobaczylem i... nie uwierzylem wlasnym oczom:) ten film jest niesamowity! a najwieksza jego zaleta jest... plynnosc!!! efekt koncowy calkowicie usprawiedliwia wage pliku.

A ostatni frag to juz w ogole przegiecie:) aha midair z 12:15 tez wypas :))))

PS. muza na pocztaku - kawalek z filmu Fight Club - fajny pomysl :)

PeterSchiff | 2005-02-11 01:08:15 +0100

zajebisty film super fragi / jaba

PeterSchiff | 2005-02-11 10:01:32 +0100

"no wisz...gaz to polak ;-)"

to jest joke czy na serio?:D

Panplayer1 | 2005-02-11 10:39:38 +0100

ŚREDNIO

Gravatar

sun | 2005-02-11 12:08:15 +0100

Pr0zac rulzzz :)).. sliczny movement!!!

Gravatar

JaraCz | 2005-02-11 13:27:40 +0100

Albo mi się wydaje albo ktoś chce mieć jak najwięcej ściągnięć tego filmu. Jeśli myśli że ilość ściągnięć uzyskana w taki sposób jest pro to ja tu czegoś nie rozumiem...

post by STolarZ

Gravatar

Mr.Peak | 2005-02-11 14:08:17 +0100

wszystko by bylo zajebiscie gdyby nie tak chujowy transfer...:/

PTC|Faketa | 2005-02-11 14:10:19 +0100

na serio!! gaz to polak

b.3. | 2005-02-11 14:30:39 +0100

warto bylo czekac te niecale 2h na filmik imo milutki :) ja tam nie wiem co wy macie z tymi transferami, mi tam szlo jak burza ;p

FC jest bajerne :)

ale i tak jesli o fragi chodzi to imo nic nie przebije round2, lof.RA3.fnu , czy Last Man Standing 2 i 3 :)

plej | 2005-02-11 14:50:29 +0100

"no wisz...gaz to polak ;-)"
"to jest joke czy na serio?:D"

@RaVeN: Gaz nie jest polakiem =P
Jest francuzem - obecnie mieszka w Lyonie ;>
rozmiar buta ktoś kce ?:P

Co do filmu to Capy są nieziemskie, szczególnie ten na Ctf4 :oooo Fragi na poziomie, ale nic co by powodowało opad szczeny, muza za wyjątkiem 1 kawałku z Fight Club nie ruszyła mnie... 7/10 jak dla mnie...

Gravatar

JaraCz | 2005-02-11 15:09:28 +0100

zeby sie ytylko nie zesrli .... poczytajcie se komętarze tam jest wojna !!

PTC|Faketa | 2005-02-11 15:24:15 +0100

plej; gaz jest polakiem a mieszka w Francji

plej | 2005-02-11 15:28:35 +0100

whoa :o nie wiedziałem :) Zdolnych Polaków mamy nie ma co :)

PeterSchiff | 2005-02-11 19:27:50 +0100

"@RaVeN: Gaz nie jest polakiem =P
Jest francuzem - obecnie mieszka w Lyonie ;>"

sam sie tego moglem domyslic eugeniuszu :D

Gravatar

qwe | 2005-02-11 23:04:18 +0100

po 1
faketa uzywal polkich znamow w newsie
tylko cytat camping gaza ich nie zawieral lol

po 2
gaz jest polakiem (utalantowany chlopak nieprawdaz ?)

wiec tak szczena opadla mi w tym filmie co najmniej cztery razy

1 Płynnosc !!! jezu tak mionego "czegos" jeszcze nie widzialem
2 Genialne tricki Camping Gaza ten facet IMO nadal jest najlepszym trickerem na swiecie
3 Te akcje quad + CTF sa przegiete =)
4 Genialne fastcapy
5 hehe widze ze w3sp przeskoczyl najtrudniesze pady na swiecie i to mi sie chyba w tym filmie najbardziej podobalo
(pewnie powiecie co jest fascynujacego w padach, jednak sproboojcie chociarz doskoczyc do 3 pada na tej planszy (pomaranczowo-czarne pady) to sie przekonacie jak trudno jest przeskoczyc cale =)))), RESPECT

ogolna ocena 9/10
ja i tak czekam na IT teamjumping

porrky | 2005-02-11 23:05:33 +0100

niektore akcje 9/10 :->
bez ciaglych fajerwerkow ale fajnie sie ogladalo
jakosc mnie powalila:) jakbym mial 125 fps:->

Gravatar

qwe | 2005-02-11 23:07:02 +0100

jak masz 125 fps to i tak niemasz takiej plynnosci

PeterSchiff | 2005-02-12 00:49:03 +0100

hehe qwe nie bedzie it teamjumping bo mrks to @#$%;d

porrky | 2005-02-12 00:58:55 +0100

szokujaca plynnosc;->
jak cos takiego uzyskac?

THRAWN | 2005-02-12 02:57:15 +0100

dziekuje za kasowanie komenta , kocham was :*

ach ta canzura...lubimy słyszec to co chcemy hmm...? komuna:D

Panowie ten film to genialna płynność...a koncuweczka z zameczkiem...miodzio.

Gravatar

clayman | 2005-02-12 13:29:12 +0100

Sciagnalem, poogladalem i... jestem pod wrazeniem. Plynnosc jest miodna jak ktos juz napisal :) Akcje sa b. dobre. Tricki na mapach ctf wypasne :) Pozdro

Gravatar

GunneR | 2005-02-12 15:16:59 +0100

Sciagnalem. BLad w archiwum rar.... nosz qwa mac!! Czytam komenty, ludzie mowia zajebista plynnosc fajny film ciagne jeszcze raz... jak bedziez nowu blad to kogos zastrzele!:>

Gravatar

GunneR | 2005-02-14 10:17:35 +0100

Sciagnalem 3 razy na rozne sposoby (moj kumpel raz). Zakazdym razem blad @#$% nie sciagam wiecej. jeszcze raz sie spytam po kiego ludzie pakuja te filmy!!!!

Gravatar

qwe | 2005-02-14 13:57:34 +0100

sprobooj rozpakowac to najnowsza wersja winrara
ja kiedys tesh filmy sciagalem i wyskawiwal bla dprzy rozpakowywaniu
pozniej zczailem ze to wina winrara

a co do tego dlaczego pakuja filmy to niestety w archiwum sa zawsze jakies przydatne rzeczy (info, sposob kodowania, demka itp itd)

a jesli chodzi o uzyskanie takiej plynnosci to pisze w newsie ze obraz ma 45 fps :o

gl

Pheu | 2005-02-16 10:39:12 +0100

a to nie jest ten gazi - co kiedys promoda zapodawal i byl dobry? :>

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63