ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Lyon Connection by TomBoss with Gazouille

pon, 07 luty 2005 18:38:00 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Witam. Na own-age.com pojawiła się nowa, interesująca pozycja. W filmie Lyon Connection zobaczymy nie tylko fragi graczy z tytułowego Lyonu ale również ciekawe fastcapy i tricki autorstwa naszego rodaka Camping Gaza. Czym wyróżnia się ta produkcja sposród setek innych ? Lyon Connection definitywnie ma kilka asów w rękawie. Na początek - 45 klatek na sek. i bajeczna wręcz jakość obrazu. Mało ? A co powiesz na fragi stojące na wysokim poziomie, rewelacyjne tricki, dużą różnorodność map i trybów gry ? Już całkiem nieźle to wygląda... ale kij ma dwa końce. Zdecydowanym minusem jest rozmiar filmu - za blisko 16 i pół minuty otrzymujemy plik ważący 527 mb [niestety tyle nam przychodzi zapłacić za bardzo płynny obraz w wysokiej jakości]. Editing jest przyzwoity ale niczym szczególnym się nie wyróżnia i nie położono dużego nacisku na synchronizację muzyki z tym co widzimy na ekranie. Nie zmienia to jednak faktu że film trzeba zobaczyć - jeżeli tego nie zrobisz ze względu na rozmiar sporo stracisz. Mocna ósemka.

# Nazwa: Lyon Connection by TomBoss with Gazouille

# Download: own-age

# Długość: 16 min 19 sek

# Rozmiar: 527 mb

Tramal | 2005-02-07 19:14:25 +0100

ściagne w nocy, rano dam komentarz

7328221o | 2005-02-07 19:55:20 +0100

Przegięcie z mirrorami 24kb/s pff

fhantom | 2005-02-07 20:08:09 +0100

ja miałem stałe 90 :]

cocaine | 2005-02-07 20:47:09 +0100

fajna recenzja Marek, ale szczerze to mi sie niechce ponad 500 megsów ssać, nawet na mojej ultra mega giga super wypasionej neo :P

ziel1na | 2005-02-07 21:02:42 +0100

ja tez mialem cos kolo 100 :)
filmik bardzo fajny!

Gravatar

StaryOrgowicz_93 | 2005-02-07 21:32:07 +0100

Spoko, już ściągam na transferze 7.5 KB/s...

Gravatar

JaraCz | 2005-02-07 22:20:16 +0100

film naprawde zajebisty szczerze polecam !

150|n1ck | 2005-02-07 23:11:55 +0100

Sciagac, to sie sciaga w miare szybko bo 70Kb/s a komentarz z opisem, jakie emocje towarzyszyly mi podczas ogladania tej produkcji, zostanie napisany jutro :]

Tymczasem pozdrawiam. =]

PeterSchiff | 2005-02-07 23:50:36 +0100

ci ludzie sa jacys smieszni ;/ no ale ja nie moge byc w tyle wzgledem nowoczesnych tredow i swoj nastepny film wypuszcze nieskompresowany w rozdzialce 1024x768 i framerate 50 ;p

Yaboll | 2005-02-08 03:01:30 +0100

Qrde z mirrorow z own-age to sie mozna porabac zamim sie to zassie...

macie
www.filemirrors.com/search.src?type=begins&file=lyon_connection&action=Find

Sam wpadlem na szukanie mirrorow jak mi glupie ssanie z przegladarki niepozwalalo na wiecej niz 30kB :)

PeterSchiff | 2005-02-08 10:33:51 +0100

fragi ownuja :) ogolnie fajny film a mirror podany przez jabcoka jeszcze lepszy :) 20 minut i film na hdd ;d 400 kilo ;d

THRAWN | 2005-02-08 13:21:00 +0100

podobno super film i sciagam... 2 godzny i trzeba jakoś sobie czas uzupełnic :P

freak | 2005-02-08 13:50:30 +0100

za duży, nie będe ssał:/

freak | 2005-02-08 13:51:57 +0100

Tramal nadal czekamy na komentarz :P

p0gr0m | 2005-02-08 14:02:37 +0100

mi tam lecialo po 700 kb/s jak sciagalem wczoraj z tego ownage wiec nienarzekam

150|n1ck | 2005-02-08 14:48:39 +0100

Widzialem go, i uwazam ze jest swietny :]]]]. Goraco polecam.

MisieX | 2005-02-08 18:21:11 +0100

Jedne z lepszych fragów jakie widziałem, to sie nazywa selekcja.
W 4:17 wiadomośc podprogowa :D
Jak nazywa sie ta mapa z zamkiem co jest na końcu? Juz nie pierwszy raz ją widze...

Vymmiatacz | 2005-02-09 19:05:15 +0100

Ja p... po cholerę komu 45 klatek/s? Tego i tak się nie widzi! Wynik ponad 500 MB. Za tą cenę można mieć super jakość i parę ścieżek audio (patrz tricking IT2) Ten film to w ogóle jest kompresowany?!? Nie ściągam tego.

fhantom | 2005-02-10 19:03:39 +0100

mylisz się
im więcej klatek tym obraz jest płynniejszy i to widać

coolfon | 2005-02-10 22:20:50 +0100

ten film jest piekny, a plynnosc powala...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63