ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Lżejszy MX510?

pią, 07 styczeń 2005 11:52:39 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Parę dni temu w wyniku drobnych problemów, dotarła do mnie w ramach reklamacji mysz MX 510. Po dokładnej analizie pudełka stwierdziłem, że posiadany przeze mnie produkt nieznacznie różni się od poprzednika. Zresztą sami stwierdźcie na fotkach poniżej:

Na zdjęciu z prawej widzicie zbliżenie na info na pudełku. Jest tam adnotacja, że nowy produkt jest o 10% lżejszy od swojego poprzednika. Biorąc pod uwagę, że waga MX510 była, zaraz obok praworęczności, jednym z dwóch podstawowych problemów tej niezwykle udanej myszy, jest to bardzo dobra wiadomość. Ponadto mysz po raz kolejny zmieniła kolor i teraz kolor granatowy ma delikatny odcień zielony.

Nie posiadam jednak w najbliższej okolicy wyjątkowo dokładnej wagi, aby móc sprawdzić osobiście. Jeżeli tylko będę miał możliwość to zrobię to i poinformuję Was. Na razie jednak pozostawiam Was z fotkami :D

Mav_8217 | 2005-01-07 12:01:47 +0100

To Ty o tym nie wiedziałeś??? LOL!

Ja też nie :P

ps. fajnie dostać po reklamacji coś jeszcze lepszego niż się posiadało :)

Razor | 2005-01-07 12:06:30 +0100

nie wierze....Meteo napisal newsa wow.. ide to opic hehe :)

MateoMartinezz | 2005-01-07 12:08:58 +0100

Raziu - nie smiej sie, bo Ci usunę komentarz :D

bfr_aka_pablonzo | 2005-01-07 12:12:37 +0100

tez sie zdziwilem :D

Razor | 2005-01-07 13:54:37 +0100

ok bracie-pelna powaga:)

gr. | 2005-01-07 14:15:12 +0100

Mateo :) fajnieeee
ja sobie login zmienie bo w sumie to przez miesiac mnie bedzie tu jakby mniej :C

eng | 2005-01-07 15:46:44 +0100

Jezeli komus sie skonczyla gwarancja i mysz dalej wydaje sie za ciezka to nie wiedze problemu aby zaingerowac w jej wnetrze i wyjac ciezarek :{}:

Mav_8217 | 2005-01-07 16:47:47 +0100

  1. Słyszałem, że gwarancja na MXy to ładnych parę lat
  2. Wszystkie MXy są za ciężkie a 310 nawet nie posiada w/w ciężarka :o
  3. Najlepiej coś temu MXowi zrobić i dostać nowy :) Chociaż nie wiem czy jest potrzeba - rage|sh1ver - qmpel z miasta posiadający MX510 @ Destrukt od kilku miesięcy (od wakacji bodajże) mówił ostatnio, że jemu gryzoń jush czasami szwankuje. Nagle look idzie max do góry i zaczyna kręcić się w kółko.

Czemu Ty Mateo wymieniłeś swoją?

wuder | 2005-01-07 17:00:29 +0100

ja to bym swojego mx500 jeszcze obciążył a nie ujmował ciężarek z niego ;))

wishoza | 2005-01-07 19:01:46 +0100

O lol ... to już jest smieszne, ja nie czaje txtow, że mysz jest ciezka ... Powiem szczerze, ze przed zakupem bałem się toche, myślałem, że to jakaś krowa, a jak ją kupiłem, to chyba po 2 tygodniach przypomniałem sobie, że ona miała być cieżka. Może dla jakichś królewiczów, co nigdy ziemniaków nie obierali ... to tak :) Ale spoko, niech będzie ;))

pat | 2005-01-07 19:34:53 +0100

etam poco komu lzejsza :P
to i tak kwestja przyzwyczajenia

ARS | 2005-01-08 03:09:50 +0100

ja za swojego mx 500 wyjalem ciezarek chyba z miesiac po zakupie :d a mam ja jakies poltora roku.. gwarancja jest chyba na lat 5 .. ;/ ale te myszki i tak sie nie psuja ;]
jest za dobra :d

PeterSchiff | 2005-01-09 09:53:53 +0100

"Może dla jakichś królewiczów, co nigdy ziemniaków nie obierali ... to tak :) " :DDDDDDDDD :)

ps. ie 3.0 r0x0r ;d

MateoMartinezz | 2005-01-10 10:18:57 +0100

mousebutton 1 mi przerywał w działaniu, tj. przy ciągłym ogniu z np. MG, były przerwy. Bezproblemowa wymiana i bardzo uprzejma atmosfera, oby wszystkie moje reklamacje były tak traktowane :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63