ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mada Faka Ssij Mi Ptaka Turnament 2on2 - Koniec

sob, 25 czerwiec 2005 18:35:36 | Autor: MaS | Quake 3 Arena



Powoli kończą się zmagania zawodników w pierwszej i mamy nadzieję nie ostatniej edycji Mada Faka Ssij Mi Ptaka Turnament 2on2. Główni organizatorzy - Equador i Linx0r postarali się o to, żeby wszystko przebiegało bez żadnych problemów... lecz tak praktycznie nie było :) Turniej zaczął się o godzinie 17:00 i trwał do (około) 22:00. Przez ten czas rozgrywane były spotkania i próbowano wszystko jakoś ogarnąć. Od mojego ostatniego newsa troszkę się zmieniło.

Niema już dwójki tworzącej team h00ls :) Av3k będzie grał razem ze scandalem w drużynie o nazwie qpozordy. Za FF#2 jest nowa dwójka - Team Przasnysz, którą tworzyć będzie Pawuj oraz [M]aniek i rezerwowy Kar. Natomiast za FF#1 wskoczył team :F. Więcej (znaczących) zmian raczej było. Jest za to parę wyników, które podawane były podczas rozgrywanych spotkań. Niestety są to rezultaty wyciągnięte nie wiadomo skąd, a czy są dobre to nawet ja tego nie wiem :D

..:: Wyniki

..:: A oto końcowa klasyfikacja :

1. the Shadows

2. Mroczny Śląsk

3. qpozordy

Połowa wyników, które są powyżej nie mają większego znaczenia :D Nie wiadomo o co chodzi i co jest grane :D Cała organizacja poszła się je*** :))) Organizatorzy nie przykładali większej wagi do wyników, które miały być zapisywane "gdzieś tam" ... najważniejsze jest to, że wiadomo kto wygrał i z kim. Ogólnie rzecz biorąc stronka turnieju nie należy do najlepiej prowadzonych i niczego nie można się z niej dowiedzieć. Drabinka DE jest totalnie zagmatwana i praktycznie nic nam nie mówi ... zresztą sami na nią spójrzcie - click. Turniej był chaotyczny, chociaż na ircu można było się dowiedzieć kto z kim gra w danym momencie :D Wszystko było nie tak, jak być powinno ... Jedynie shoutcast i servery sprawnie chodziły :PPP Ale tutaj nie liczyły się wyniki czy jakieś tam nagrody :P

Najważniejsza była wspólna gra i dobra zabawa !

teo | 2005-06-25 18:36:21 +0200

shoutcast rox :D.

MaS | 2005-06-25 18:36:46 +0200

News napisany już wczoraj wiec wiadomo ... wyniki z dupy wyjęte, a equ i lin chodzą non stopa naszprycowani :ASD

Ale turniej mimo wad był dobry :DDD

Gravatar

cin | 2005-06-25 18:50:13 +0200

shout był wypasiony na maxa :D:D:DDDDDDDAS:DA
drabinka to jakieś ruskie kokodżambo
jesli chodzi o wyniki to nikt chyba nie wiedział tam gdzie jest podłoga a gdzie jest sufit :]
ale ogolnie ładne meczyki były coniektore :D

Gravatar

revic | 2005-06-25 18:52:02 +0200

jebac to mielismy lagi w kafejce ale wazne ze mialem pozdrowienia na shoutcascie :d

dinh-equador | 2005-06-25 19:18:59 +0200

ha! :) kurcze kurcze az tak źle bylo ? omg no ale tak mialo byc:DDDDDDDDDD
Kurcze linux chyba ma ból w odbycie i goracy oddech na plecach ::PPPPPPPPPPPPPppppppp

edit:
Podziekowania dla Masa za all info na tetam turnieju ! :)
thx
Stigowi za to ze postawil wypaśne GTV:) i Matowi za jego movment:P i davo
wi za to ze jest :ASD

Sh1eldeR | 2005-06-25 19:24:50 +0200

lloooooooooooollll co za turniej :DDDDD to chyba najbardziej bamberski turniej jaki kiedykolwiek byl rozegrany ;-DDDD

gj dinhzZZ!

szłem | 2005-06-25 19:49:57 +0200

lolowaty turniej :DDDDDDDDD

MisieX | 2005-06-25 20:03:02 +0200

chyba przesadzasz mas...kazdy wiedzial kiedy z kim i gdzie gra...żadnych zastojów...mój team zagrał 5 meczy pod rząd praktycznie...5 minutowe przerwy były...aha...tych 5-6 co wytrwali do końca na gtv (i musieli słuchać tego chillout-u na shoucie :P) wie, ze całość skończyła sie koło 24 a nie 22 :P Mi tam sie turniej podobał, GJ! Jeśli chodzi o wyniki z meczów to jedyny bład to taki, że organizatorzy nie powiedzieli przed turniejem, że trzeba robić screena po każdym meczu i wysylac na dany mail...wiec nie wszyscy to robili

SL4VE | 2005-06-25 20:13:56 +0200

No, gdyby tylko była jakaś logiczna drabinka dostępna dla wszystkich i miejsce z wynikami to by było dobrze. Bardzo sprawnie to szło. My też jak zaczęliśmy grać to czekaliśmy tylko jak był rozgrywany finał WB.

Co mi się nie podobało to to, że equ przez cały mecz biegał z KAMPERKĄ :D

BTW: Bottomshots z 49% z RG też trzeba umieć osiągnąć:D

freak | 2005-06-25 21:10:32 +0200

Ja po dziś dzień nie mogę przeżyć tego meczu 50:51. Tak głupio fraga stracić... zamiast go zdobyć (moje strafy rox:) mogliśmy to z ramm’em wygrać :F

Ale gg gracze, gj orga ! Czekam na dema z finału o/

dinhkertal | 2005-06-25 22:14:07 +0200

mas nie czytałeś chyba regulaminu :| Zero whinu ziom,zero whinu :((( To nie był pr0 turniej więc czemu go tak oceniasz? :( imho super zabawa była,ja nawet sie od nauki oderwałem żeby dinhz vs dinhz obejrzeć :) bottomshots equadora z rg (49 :D) roksor :>

Gravatar

revic | 2005-06-25 22:33:03 +0200

ale sie @#$% czepiacie turniej by wporządku tamponow nie dostaną to sie strzępią ;q

Pheu | 2005-06-26 01:35:32 +0200

buaha nie wiem jak organizacja turnieju, ale drabinka roooxxxx ::DDDDDDDD buahahah

*misiek* | 2005-06-26 06:06:02 +0200

czesc graczy chce przez to powiedziec ze cchcemywiecej :p

[M]aniek | 2005-06-26 11:34:29 +0200

powiesz mi w koncu eq jak trzymasz reke? czy mi nie powiesz?

MaS | 2005-06-26 12:00:01 +0200

MisieX i krt ... nie napisałem, że było chujowo czy coś w tym stylu. Po prostu było parę niedociągnięć, a przecież nie bede ściemniał, że wszystko było pięknie i ładnie :P ... Ale turniej był ogólnie zajebisty.

dinhkertal | 2005-06-26 14:12:59 +0200

ej po chuja to WOGÓLE oceniać nie chodzi mi przecież o to co pisałeś :| Więcej luzu w tych newsach ziom

Gravatar

zik | 2005-06-26 14:41:55 +0200

tak apropo dlaczego: "3. Dinhz#1 / qpozordy" skoro final lb grali qz z mrocznymi a to byla walka o 3 miejsce, ktos nie umie odczytywac drabinek ? :o

dinhkertal | 2005-06-26 15:06:42 +0200

Zik ma racje,powinno być: pierwsze tepięć,potem mroczne siusiory,qpozordy i dopiero dinksy :)

dinh-equador | 2005-06-26 16:18:40 +0200

racja :) za bład przepraszamy i 5zl prosze wyslac na konto lina :P
Płuco szZzzzZzzzzzzzzzzz
p.s drabinka jest wypaśna :P

MaS | 2005-06-26 16:59:57 +0200

A pytałem equ ... pytałem :s

dinhkertal | 2005-06-26 21:33:03 +0200

:D drabinka rox0r;d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63