ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mada Faka Ssij Mi Ptaka Turnament 2on2 - uczestnicy

czw, 23 czerwiec 2005 17:46:57 | Autor: MaS | Quake 3 Arena


Jutro rozpocznie się pierwszy w historii Q3 turniej - Mada Faka Ssij Mi Ptaka Turnament 2on2 ! Wszystko rozstrzygnie się w jednodniowej rywalizacji pomiędzy zapisanym drużynami. Aktualnie jest 15 ekip i do pełni szczęścia brakuje jeszcze jednego zespołu. Stajecie przed wielką szansą na zapisanie się... pamiętajcie, że czasu pozostało już niewiele. A oto lista zapisanych dwójek :

Dinhz #1 - linx0r | equador

Dinhz #2 - azghard | sl4ve

Mroczny Slask - matr0x | dave

taboo - kaboom | bl4ck

rail team #1 - msx | blt

rail team #2 - qlimax | yuras

The Shadows - mayhem | zik

Sandomingo Team - Mav9l1ty | psychic

Fear Factory #1 - fan | crp / ognos

Fear Factory #2 - faz | vtm

W Dupe Hej - performer | xenophob

Black Eagles - Pawuj | w1sh

rage clan - xrb | R1val

Terminators - Hrupek | k1lim

h00ls - av3k | detal

Nowa Huta - rapek | revic

Turniej organizowany przez członków klanu Dinhz - equador oraz linx0r, będzie okazją do oglądania znakomitych zawodników. Faworytami są oczywiście pary : av3k | detal oraz zik | mayhem. Jednak reszta uczestników nie należy do najsłabszych. Finaliści CB OC 2on2 oraz uczestnicy CB EuroCup XI 2on2 będą musieli nieźle się napocić, aby osiągnąć sukces. Wszystko rozgrywane będzie online, więc nie trzeba wydawać kasy na niepotrzebne wyjazdy... każdy będzie miał możliwość zagrać "z najlepszymi" i przekonać się na co tak naprawdę go stać. Pamiętajmy jednak, że główną ideą turnieju jest dobra zabawa i satysfakcja ze stoczonej walki :) Nie ma żadnego syfu, kłamania, narzekania i robienia burdelu :) Oczywiście, jak na turniej przystało są też i nagrody - dwa browarki oraz paczka tamponów... :P Tak, jak widzicie są to zawody only for fun :)

Zasady są proste : Pierwsza faza będzie rozgrywana trybem bo1, czyli tylko jedna mapa zadecyduje o dalszej grze. W 1/8 będzie obowiązywać system bo3, czyli do dwóch wygranych map. Wszystko opisane będzie już niedługo w drabince DE, gdzie rozstawione będę poszczególne drużyny. Mapy : OSPDM11, ZTN3DM1 i PRO-Q3TOURNEY7. Właśnie zakończyło się losowanie ekip, jednak jej wyniki będziemy znali dopiero jutro w godzinach 14-15:00... dlaczego ? Ponieważ admini chcą mieć wszystko pod kontrolą :) Jeśli dana drużyna zobaczy z kim musi się zmierzyć, to dojdzie do wniosku, że nie ma sensu i zrezygnuje :PPP Między innymi takich sytuacji pragną uniknąć. Tak więc losowanie jest na razie tajemnicą. Dostępne będzie również GTV ( da-sv.one.pl:20000 ) postawione przez Stinga oraz shoutcast xRadia, gdzie Solar i inni będą informować nas na bieżąco - sopee.net:8888. Cała impreza zaczyna się o godzinie 17:00 ! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

EDIT:

Znamy już pary... oto one :

Fear Factory #1 vs. Nowa Huta

W Dupe Hej vs. Dinhz #1

Mroczny Śląsk vs. Terminators

Dinhz #2 vs. The Shadows

rage clan vs. rail team #1

h00ls vs. taboo

Fear Factory #2 vs. Black Eagles

rail team #2 vs. Sandomingo Team

Pawuj | 2005-06-23 18:05:55 +0200

"Sandomingo Team - Mavality | Mavality" ?
nie wydaje mnie sie :DDD

MisieX | 2005-06-23 18:07:03 +0200

"Sandomingo Team - Mavality | Mavality" - wtf???

EDIT: no wlasnie Pawuj :D

k3m | 2005-06-23 18:12:12 +0200

Super nazwa! :D
h00ls/the shadows/mroczny slask - moga cos pograc ;>
gl dla wszystkich.
btw: Tournament

szłem | 2005-06-23 18:38:57 +0200

ale beka mav gra z sobą a nie ze mną :D

Pawuj | 2005-06-23 19:34:16 +0200

egoista :ASD

MaS | 2005-06-23 19:40:23 +0200

Ło matko :ASD :)))

wishoza | 2005-06-23 19:43:03 +0200

W tym "turnamencie" gra team " Sandomingo Team" w którym gra podwójny "Mavality" (MavA?) :ASD Calkiem, calkiem :p Nie no trudno, zonk, nic sie nie stalo, chetnie pogram 2v1 ;D

Ide spac, narka ;d

auroxick | 2005-06-23 19:58:33 +0200

Co za fajowa nazwa :) pozdro dla tego kto ja wymyslil :)

Życzę szczęścia i maślanych pingów (coby rail i spaw wchodził w korpus opponentom jak w masło!) teamom Black Eagles i Sandomingo Pawujek Wishek, Mavek i Psychic trzymam za was kciuki!

(właśnie otrzymaliście pozdrowienie od szyszuni, czyli mnie :D:D:D)

vdr | 2005-06-23 20:00:35 +0200

nie no, co jak co ale takie logo to juz jest profanacja :)

Gravatar

revic | 2005-06-23 20:48:41 +0200

dobra ja zapisuje swoj tim tylko narazie na gg nikogo nie ma :p

Mav_8217 | 2005-06-23 21:37:52 +0200

kuźwa łisz, tyle czasu jesteś ze mną w klanie i nie wiesz, jaki mam nick? :DD

cyb3k | 2005-06-23 22:01:48 +0200

nakreccie jakis filmik z tego turnieju :D

civ|taboo | 2005-06-23 22:08:55 +0200

i co ja mam mamie powiedzieć, że co koledzy w czym oni grają :( w jakim tournieju qCe :(

Gravatar

cin | 2005-06-23 22:09:53 +0200

aurox moze my wypuścimy na scene DTH ?? przypomnij sobie film aurela :] był przecież taki klan Dream Team Hrubieszów no nie ? :>:D:D
avek wygrał turnamenda przed rozpoczęciem sie zawdów :D gg :]

wishoza | 2005-06-23 22:27:12 +0200

Mavek, chodzilo o to, ze w newsie (teraz zedydowany) bylo napisane Mavality ;asd Nie wazne :D

Oglaszam wszem i ... Dobra, po prostu, Pawuj nie moze grac, za to ja wystąpie z kolesiem znanym jako Pafkow w teamie "Kopytko" wish us gl ;

Gravatar

revic | 2005-06-23 22:42:29 +0200

panowie uwazajcie na favorytow turnieju :> "nowa huta" :ASD

*Luk4S* | 2005-06-23 23:25:04 +0200

GL i zycze milej zabawy!!:D:D pozdro

Gravatar

edix | 2005-06-23 23:31:51 +0200

nazwa i fota r0x :-p

dinh-equador | 2005-06-24 00:22:34 +0200

solar nam pomogl :) wiele ale shouta bedziemy prowadzic Ja z linem :) solar sie pojawi na chwile ale nie jest w planie zeby comentowal mecze: ) no chyba ze bede z linem w finale to co innego :))))))))

Mav_8217 | 2005-06-24 01:28:05 +0200

"Mavek, chodzilo o to, ze w newsie (teraz zedydowany) bylo napisane Mavality ;asd"

No bo taki właśnie jest mój nick :DDDD

gr. | 2005-06-24 08:24:25 +0200

obrazek w prawym gornym to robota jakiegos profesjonalisty - goly czujesz oddech konkurencji ? ;D

wishoza | 2005-06-24 08:56:27 +0200

Nie prawda Mav, Twoj nick to dla mnie zawsze bedzie Mav9l1ty ! Jak widze Mavality to mowie czesc ;asd Jestes Mav9l1ty i już cycu ;D

MaS | 2005-06-24 10:37:16 +0200

Taki nick (Mavality) jest na stronie turnieju wiec fuck off :ASD

szłem | 2005-06-24 10:52:30 +0200

o widze ze jak jestem w timie z m4v4l1t1m to kazdy mi powodzenia zyczy :DDD

SL4VE | 2005-06-24 12:56:21 +0200

ashshasah już widzę shoutcast linuxa :DD

d00mer | 2005-06-24 14:41:54 +0200

ale mas tOurnament !!!!

MaS | 2005-06-24 15:17:29 +0200

Shut the fuck up :s ... pary będą już niedługo :]

EDIT: ... już są :E

akk0 | 2005-06-24 15:44:51 +0200

ale fart trafić odrazu na holsów!

Mav_8217 | 2005-06-24 15:48:39 +0200

dobry nick był mas :*

plej | 2005-06-24 16:34:12 +0200

go w1sh go Pawuj :)!

tempest | 2005-06-24 21:11:15 +0200

Idea szczytna, nazwa "plebejska" i źle się kojarząca ...

GaD | 2005-06-25 01:37:12 +0200

lepszy od jakiegos sandomingo plebs cup ;asd

szłem | 2005-06-25 10:49:45 +0200

nie ma to jak mądra odpowiedź dwudziestokilku letniego chlopa :D - ,,lepszy od jakiegos sandomingo plebs cup ;asd’’

pepz | 2005-06-25 11:33:17 +0200

ahaha gad niezły z Ciebie ich.uj ;d

k3m | 2005-06-25 12:21:24 +0200

Jakis edit? Wczoraj byl nowy news przez kilkadziesiat minut i zniknal.

MaS | 2005-06-25 13:00:08 +0200

bedzie... :]

dinh-equador | 2005-06-25 17:13:29 +0200

edit bedzie tylko wtedy kiedy lin i ja wprowadze newsy Masowie inaczej sie nie pojawi..
p.s To nie wina Masa ze nie ma wiecej informacji..

MaS | 2005-06-25 17:34:35 +0200

To wszystko przez equa :E

Gravatar

hrupek | 2005-06-25 22:53:00 +0200

od szczytna to ty sie odpierdol....

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63