Mada Faka Ssij Mi Ptaka Turnament 2on2 - uczestnicy
czw, 23 czerwiec 2005 17:46:57 | Autor: MaS | Quake 3 Arena

Jutro rozpocznie się pierwszy w historii Q3 turniej - Mada Faka Ssij Mi Ptaka Turnament 2on2 ! Wszystko rozstrzygnie się w jednodniowej rywalizacji pomiędzy zapisanym drużynami. Aktualnie jest 15 ekip i do pełni szczęścia brakuje jeszcze jednego zespołu. Stajecie przed wielką szansą na zapisanie się... pamiętajcie, że czasu pozostało już niewiele. A oto lista zapisanych dwójek :
Dinhz #1 - linx0r | equador
Dinhz #2 - azghard | sl4ve
Mroczny Slask - matr0x | dave
taboo - kaboom | bl4ck
rail team #1 - msx | blt
rail team #2 - qlimax | yuras
The Shadows - mayhem | zik
Sandomingo Team - Mav9l1ty | psychic
Fear Factory #1 - fan | crp / ognos
Fear Factory #2 - faz | vtm
W Dupe Hej - performer | xenophob
Black Eagles - Pawuj | w1sh
rage clan - xrb | R1val
Terminators - Hrupek | k1lim
h00ls - av3k | detal
Nowa Huta - rapek | revic
Turniej organizowany przez członków klanu
Dinhz -
equador oraz
linx0r, będzie okazją do oglądania znakomitych zawodników. Faworytami są oczywiście pary : av3k | detal oraz zik | mayhem. Jednak reszta uczestników nie należy do najsłabszych. Finaliści CB OC 2on2 oraz uczestnicy CB EuroCup XI 2on2 będą musieli nieźle się napocić, aby osiągnąć sukces. Wszystko rozgrywane będzie online, więc nie trzeba wydawać kasy na niepotrzebne wyjazdy... każdy będzie miał możliwość zagrać "z najlepszymi" i przekonać się na co tak naprawdę go stać. Pamiętajmy jednak, że główną ideą turnieju jest dobra zabawa i satysfakcja ze stoczonej walki :) Nie ma żadnego syfu, kłamania, narzekania i robienia burdelu :) Oczywiście, jak na turniej przystało są też i nagrody - dwa browarki oraz paczka tamponów... :P Tak, jak widzicie są to zawody only for fun :)
Zasady są proste : Pierwsza faza będzie rozgrywana trybem bo1, czyli tylko jedna mapa zadecyduje o dalszej grze. W 1/8 będzie obowiązywać system bo3, czyli do dwóch wygranych map. Wszystko opisane będzie już niedługo w drabince DE, gdzie rozstawione będę poszczególne drużyny. Mapy : OSPDM11, ZTN3DM1 i PRO-Q3TOURNEY7. Właśnie zakończyło się losowanie ekip, jednak jej wyniki będziemy znali dopiero jutro w godzinach 14-15:00... dlaczego ? Ponieważ admini chcą mieć wszystko pod kontrolą :) Jeśli dana drużyna zobaczy z kim musi się zmierzyć, to dojdzie do wniosku, że nie ma sensu i zrezygnuje :PPP Między innymi takich sytuacji pragną uniknąć. Tak więc losowanie jest na razie tajemnicą. Dostępne będzie również GTV ( da-sv.one.pl:20000 ) postawione przez
Stinga oraz shoutcast xRadia, gdzie
Solar i inni będą informować nas na bieżąco - sopee.net:8888. Cała impreza zaczyna się o godzinie 17:00 ! Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.
EDIT:
Znamy już pary... oto one :
Fear Factory #1 vs.
Nowa Huta
W Dupe Hej vs.
Dinhz #1
Mroczny Śląsk vs.
Terminators
Dinhz #2 vs.
The Shadows
rage clan vs.
rail team #1
h00ls vs.
taboo
Fear Factory #2 vs.
Black Eagles
rail team #2 vs.
Sandomingo Team





Pawuj | 2005-06-23 18:05:55 +0200
"Sandomingo Team - Mavality | Mavality" ?
nie wydaje mnie sie :DDD
#719861
MisieX | 2005-06-23 18:07:03 +0200
"Sandomingo Team - Mavality | Mavality" - wtf???
EDIT: no wlasnie Pawuj :D
#719862
k3m | 2005-06-23 18:12:12 +0200
Super nazwa! :D
h00ls/the shadows/mroczny slask - moga cos pograc ;>
gl dla wszystkich.
btw: Tournament
#719863
szłem | 2005-06-23 18:38:57 +0200
ale beka mav gra z sobą a nie ze mną :D
#719865
Pawuj | 2005-06-23 19:34:16 +0200
egoista :ASD
#719869
MaS | 2005-06-23 19:40:23 +0200
Ło matko :ASD :)))
#719870
wishoza | 2005-06-23 19:43:03 +0200
W tym "turnamencie" gra team " Sandomingo Team" w którym gra podwójny "Mavality" (MavA?) :ASD Calkiem, calkiem :p Nie no trudno, zonk, nic sie nie stalo, chetnie pogram 2v1 ;D
Ide spac, narka ;d
#719871
auroxick | 2005-06-23 19:58:33 +0200
Co za fajowa nazwa :) pozdro dla tego kto ja wymyslil :)
Życzę szczęścia i maślanych pingów (coby rail i spaw wchodził w korpus opponentom jak w masło!) teamom Black Eagles i Sandomingo Pawujek Wishek, Mavek i Psychic trzymam za was kciuki!
(właśnie otrzymaliście pozdrowienie od szyszuni, czyli mnie :D:D:D)
#719873
vdr | 2005-06-23 20:00:35 +0200
nie no, co jak co ale takie logo to juz jest profanacja :)
#719874
revic | 2005-06-23 20:48:41 +0200
dobra ja zapisuje swoj tim tylko narazie na gg nikogo nie ma :p
#719877
Mav_8217 | 2005-06-23 21:37:52 +0200
kuźwa łisz, tyle czasu jesteś ze mną w klanie i nie wiesz, jaki mam nick? :DD
#719883
cyb3k | 2005-06-23 22:01:48 +0200
nakreccie jakis filmik z tego turnieju :D
#719886
civ|taboo | 2005-06-23 22:08:55 +0200
i co ja mam mamie powiedzieć, że co koledzy w czym oni grają :( w jakim tournieju qCe :(
#719887
cin | 2005-06-23 22:09:53 +0200
aurox moze my wypuścimy na scene DTH ?? przypomnij sobie film aurela :] był przecież taki klan Dream Team Hrubieszów no nie ? :>:D:D
avek wygrał turnamenda przed rozpoczęciem sie zawdów :D gg :]
#719888
wishoza | 2005-06-23 22:27:12 +0200
Mavek, chodzilo o to, ze w newsie (teraz zedydowany) bylo napisane Mavality ;asd Nie wazne :D
Oglaszam wszem i ... Dobra, po prostu, Pawuj nie moze grac, za to ja wystąpie z kolesiem znanym jako Pafkow w teamie "Kopytko" wish us gl ;
#719889
revic | 2005-06-23 22:42:29 +0200
panowie uwazajcie na favorytow turnieju :> "nowa huta" :ASD
#719890
*Luk4S* | 2005-06-23 23:25:04 +0200
GL i zycze milej zabawy!!:D:D pozdro
#719891
edix | 2005-06-23 23:31:51 +0200
nazwa i fota r0x :-p
#719892
dinh-equador | 2005-06-24 00:22:34 +0200
solar nam pomogl :) wiele ale shouta bedziemy prowadzic Ja z linem :) solar sie pojawi na chwile ale nie jest w planie zeby comentowal mecze: ) no chyba ze bede z linem w finale to co innego :))))))))
#719900
Mav_8217 | 2005-06-24 01:28:05 +0200
"Mavek, chodzilo o to, ze w newsie (teraz zedydowany) bylo napisane Mavality ;asd"
No bo taki właśnie jest mój nick :DDDD
#719907
gr. | 2005-06-24 08:24:25 +0200
obrazek w prawym gornym to robota jakiegos profesjonalisty - goly czujesz oddech konkurencji ? ;D
#719915
wishoza | 2005-06-24 08:56:27 +0200
Nie prawda Mav, Twoj nick to dla mnie zawsze bedzie Mav9l1ty ! Jak widze Mavality to mowie czesc ;asd Jestes Mav9l1ty i już cycu ;D
#719919
MaS | 2005-06-24 10:37:16 +0200
Taki nick (Mavality) jest na stronie turnieju wiec fuck off :ASD
#719926
szłem | 2005-06-24 10:52:30 +0200
o widze ze jak jestem w timie z m4v4l1t1m to kazdy mi powodzenia zyczy :DDD
#719928
SL4VE | 2005-06-24 12:56:21 +0200
ashshasah już widzę shoutcast linuxa :DD
#719939
d00mer | 2005-06-24 14:41:54 +0200
ale mas tOurnament !!!!
#719953
MaS | 2005-06-24 15:17:29 +0200
Shut the fuck up :s ... pary będą już niedługo :]
EDIT: ... już są :E
#719956
akk0 | 2005-06-24 15:44:51 +0200
ale fart trafić odrazu na holsów!
#719966
Mav_8217 | 2005-06-24 15:48:39 +0200
dobry nick był mas :*
#719967
plej | 2005-06-24 16:34:12 +0200
go w1sh go Pawuj :)!
#719980
tempest | 2005-06-24 21:11:15 +0200
Idea szczytna, nazwa "plebejska" i źle się kojarząca ...
#720000
GaD | 2005-06-25 01:37:12 +0200
lepszy od jakiegos sandomingo plebs cup ;asd
#720031
szłem | 2005-06-25 10:49:45 +0200
nie ma to jak mądra odpowiedź dwudziestokilku letniego chlopa :D - ,,lepszy od jakiegos sandomingo plebs cup ;asd’’
#720044
pepz | 2005-06-25 11:33:17 +0200
ahaha gad niezły z Ciebie ich.uj ;d
#720054
k3m | 2005-06-25 12:21:24 +0200
Jakis edit? Wczoraj byl nowy news przez kilkadziesiat minut i zniknal.
#720061
MaS | 2005-06-25 13:00:08 +0200
bedzie... :]
#720068
dinh-equador | 2005-06-25 17:13:29 +0200
edit bedzie tylko wtedy kiedy lin i ja wprowadze newsy Masowie inaczej sie nie pojawi..
p.s To nie wina Masa ze nie ma wiecej informacji..
#720089
MaS | 2005-06-25 17:34:35 +0200
To wszystko przez equa :E
#720090
hrupek | 2005-06-25 22:53:00 +0200
od szczytna to ty sie odpierdol....
#720124
Zaloguj się by dodać komentarz.