Magister LaGranda
pią, 20 czerwiec 2003 15:08:46 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Tak, tak! Od dziś do naszego byłego redaktora LaGrandy możecie zwracać się "Panie Magistrze". :))) Nie lada wyczyn wymaga gratulacji. Tak więc GRATULUJĘ!
BTW Macie pozdrowionka od mgr LG - dziękuje ludziom, którzy trzymali za niego kciuki. A on, jak sam mówi idzie "pić do upadłego". :)
PS. Sorry za ubogi w treść news, ale cóż więcej pisać.





enjoy | 2003-06-20 15:22:13 +0200
kto tam jest na tym screenie tygodnia?
#645004
Zenith | 2003-06-20 15:35:14 +0200
no no no :D gratulacje :ASD
#645006
slawek | 2003-06-20 15:41:24 +0200
To Monia jest przecież.
#645008
enjoy | 2003-06-20 16:08:12 +0200
aaaaaaahhhhh no tak, ale ja jestem spostrzegawczy '(0_o )
#645011
terror | 2003-06-20 16:14:11 +0200
Niech bedzie magister... ale czego?:P
#645012
Razor | 2003-06-20 16:31:35 +0200
szczerze mwoiac to nie miejsce na tego typu wiadomosci no ale gratuluje...
#645015
Insane | 2003-06-20 16:53:38 +0200
Pozdrówcie go ode mnie jak się ocknie :D
#645020
pawson | 2003-06-20 18:19:22 +0200
te to on nauczycielem może być ? :P
bo nauczyciele tesh chyba majom mgr w tytule :d
congratulations :D o/o/o/oo/
#645024
Rozz | 2003-06-20 19:54:29 +0200
Te ja tez magister od marca i jakos sie nie chwalilem.
#645026
LaGranda | 2003-06-20 20:12:15 +0200
jezdem se magisterek politologi, toche otrzezwialem przez deszcz. zaraz mykam pic na imre, heja, heja, heja :P
#645027
zLoo | 2003-06-20 20:23:20 +0200
GRATULACJE !! COZ WIECEJ NAPISAC !!
#645028
tiger | 2003-06-20 20:42:24 +0200
LaGranda będzie miał po tej impezie kaca ze 3-4 dni ;D
#645030
enjoy | 2003-06-20 21:04:54 +0200
POMOCY!!! "System wykrył konflikt adresu IP 192.168.2.115 z systemem posiadającym adres sprzętowy 00:00:24:00:00" taki komunikat wlasnie mi sie zaczal pojawiac jak gram!!!!! nie wiem co zrobic :((
gram, gram a tu wyskakuje komunikat i kursor i musze klikac po 20 razy OK a za minute znowu to samo :(((((
wiem ze to nie na temat ale pomozcie!!!
#645031
Zell | 2003-06-20 21:40:00 +0200
lagranda kongratulejszynz ;]
enjoj masz konflikt w sieci z kims kto ustawil sobie na sztywno takie samo ip jak ty,
#645033
enjoy | 2003-06-20 22:05:59 +0200
ale w jakiej sieci? chodzi o lan? bo ja nie mam lana :d
#645038
pazUr | 2003-06-20 22:53:20 +0200
gratuluje ,dobrze ze sa tutaj coraz bardziej kompetentni ludzie , to dobry znak,rozwijajcie sie dalej i powodzenia ,nara all
#645052
nxs.mlk | 2003-06-21 00:35:03 +0200
ja tez jestem magister ...... blokers =p
#645060
am3is | 2003-06-21 08:17:10 +0200
scena się starzeje :-P
#645062
tiger | 2003-06-21 10:43:27 +0200
łeeee brakuje jeszcze cosik takiego mgr. Quaker's imie i nazwsko :P:P:P:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D
#645070
mem | 2003-06-22 15:45:17 +0200
to była obrona pracy ?
#645213
Zaloguj się by dodać komentarz.