ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Małe wieści z naszego kłejka 3ki :)

czw, 20 kwiecień 2006 16:06:20 | Autor: voodoo|norad | Quake 3 Arena

Po tym dla większości udanym Nations Cup'ie pora spowrotem skupić się na grze naszych rodzimych klanów, które dosyć licznie zapisywały się do ClanBase oraz Vengance Cup'a. Myśle, że poraz kolejny musze napisać, że nasza scena nadal żyje mimo, że klanów jest mniej, a zangażowanie graczy spada. Na szczęście nadal są ludzie jak Thrawn którzy lubią coś zorganizować i wziąć na siebie troche odpowiedzialności. Chciałbym tym razem przybliżyć kilka najaktywniejszych teamów, ktore uznały, że znajdą czas na mecze pucharowe. Na stronie Vengance macie rozpiskę spotkań, niektóre z nich zostały już rozegrane, a teamem, który zainicjował Polski występ było Voodoo remisując ze swoim wcześniejszym pogromcą z kuh3ligi - ns^.
Polskie zespoły, które biorą udział w pucharze organizowanym przez Quake Vince to: Logitech UVM, W dupe hej oraz Voodoo, znajdziemy również teamy mieszane o "tajemniczych" nazwach Harnaś vs Heniek, ChoopaChoops, Drunken every Day, Erschiessungskommando i strajk.

SKŁADY:

Logitech UVM - uksz i pionier

W dupe hej - w0w i Slepy

Erschiessungskommando - xrb i YackOO

Voodoo #1 - iver i creez

Voodoo #2 - najt i xEn

Harnaś vs Heniek - eQuador i mayhem

ChoopaChoops - ramm i chosen

strajk - v3rb i Azghard

Drunken every Day - kaboom i blq

Drużyny były rozlosowywane bardzo różnie, najwyżej trafiły zespoły uksza, v3rb'a, kaboom'a oraz eQuadora. W lidze niżej (Division 1) znajduje się W dupe Hej, Choopachoops oraz 2 zespoły Voodoo. Do najniższej dywizji skierowani zostali gracze byłego siR co wydaje sie dla nas troche zaskakujące. Może było to spowodowane zawirowaniami w kuh3? Nie zmieni to jednak faktu, że będziemy trzymać za nich kciuki aby udowodnili jak bardzo admini byli w błędzie. Jak widać, puchar rozgrywany jest w trybie TDM VQ3 2v2 co sprawiło, że zapisało się aż 40 drużyn chętnych do gry. Miejmy nadzieję, że tak jak we wcześniejszej edycji kuh3ligi będziemy mieli okazje zobaczyć naszych graczy na podium.

Powodzenia!

THRAWN | 2006-04-20 17:59:01 +0200

przypominam ze zostały rozlosowane grypy OC tdm jzu tylko jest aferaz z dinhz bo nima ich :ASD

yac | 2006-04-20 18:20:14 +0200

Mam 2 prośby :)

  1. Zostaw samo Erschiessungskommando, xrb, ani ja nie gramy już w siR, tak więc też niejako jesteśmy "mieszanym" teamem
  2. YackOO, nie Yack00 :)

voodoo|norad | 2006-04-20 19:16:11 +0200

np i sry ;->

Gravatar

Mani | 2006-04-20 20:27:09 +0200

eeeeej, ja tez moge zagrac :]]]]]]] ?

Pionier | 2006-04-20 23:48:58 +0200

to nie jest team uksza!:/

voodoo|norad | 2006-04-21 08:31:16 +0200

Brałem pierwszych z brzegu ;QQQ

pionier pamiętasz co Ci mówiłem o zdzieraniu rąk? No! to sie nie odzywaj! :DD

Gravatar

den | 2006-04-21 12:25:01 +0200

ja to bym dodał jeszcze troche flag, bo troche ich mało jak na takiego newsa

Pionier | 2006-04-21 16:16:46 +0200

"pionier pamiętasz co Ci mówiłem o zdzieraniu rąk? No! to sie nie odzywaj! :DD"

nic nie pamietam :/

obni | 2006-04-21 19:50:57 +0200

po co tyle flag ? przeciez wiadomo ze każdy jest z polski :P
przy moim nicku juz niedlugo będzie mozna wstawiac niemiecką flage :P:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63