ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mapa Shadowa

wto, 01 październik 2002 11:27:04 | Autor: slawek | Quake 3 Arena

Kolejne polonicum w świecie Q3:

na elvauelu lvl zaskoczy nas na dzień dobry polski tytuł mapy Pora umierać dość dobrze znanego tu i ówdzie ;) Shadowa

Zdania na temat mapy są podzielone. Autor recenzji pisze o niej "brzydka ale fajna" odradzając ściąganie, chociaż chwaląc grywalność. Tig (znany maporób - "Studnia Tiga" to całkiem niezła mapka) w dopisku do recenzji ocenia pracę Damndoga dużo wyżej bezwzględnie radząc downloading.

Możecie zwiększyć liczbę zassań (aktualnie ponad 200) tutaj ale dopiero jak przestanie się podczepiać pod wszystkie linki nasza macierz - wp.pl :D

acidRA3in | 2002-10-01 11:36:59 +0200

Jak to napisał Masta Of Dizasta "... Wczoraj pisałem o nowych mapach na ..::LvL, jednakże dzisiaj zrobie to ponownie :). Spowodowane jest to pojawieniem się 4 nowych pozycji, ale z polskim akcentem w postaci mapki Shadowa (gratulacje !!!). Poniżej jak zwykle lista:

  • Pora umierać (Time to die) by Shadow (DM/Tourney 2-4 graczy)

Ale Sławku nie będe się czepiał ;). W końcu to polska mapa i trzeba wspierać nasze "wyroby"

slawek | 2002-10-01 11:47:09 +0200

Dobre :)
Byłem nieobecny przez tydzień z powodu choroby, a dzisiaj wspominałem o tej mapie LaGrandzie i (przyznaję z powodu mojego błędu) nic nie powiedział na temat swojego newsa.
Ale poza tym, jak? ładnie napisałem?
:)))))))

MateoMartinezz | 2002-10-01 12:23:12 +0200

mapkę zassałem już, i rzeczywiście nie zachwyca pięknymi teksturami jak ztnka, ale jest niesamowicie grywalna i mam ja w swoim zestwie mapek na stałe, good job Shadow

LaGranda | 2002-10-01 13:22:02 +0200

slawek, ty pisales cos o mapie reddota a nie shadowa :D

slawek | 2002-10-01 14:07:54 +0200

No przecież przyznałem już wcześniej, że mój błąd w komunikacji z Tobą był przyczyną tego dubla :)

*M4STER* | 2002-10-01 17:09:17 +0200

cos mi nie sciaga ... :> na wp.pl wchodzi :P (pewnie tylko u mnie)

BobeK | 2002-10-01 18:20:22 +0200

slawek to amator... :>. (a sory slawek, ale lubie Cie tak tentego no wiesz =-])

slawek | 2002-10-01 18:30:41 +0200

BobeK - zamiast wyszukiwać newsów,żeby napisać, że jestem amatorem - załóż topic na forum. Łatwiej i szybciej, a i odzew większy.
Prawie mogę obiecać, że go nie zamknę ;)

BobeK | 2002-10-01 20:00:07 +0200

ej no, mod'a tez dostales??????? a jeszcze niedawno prosiles razora o usuniecie konta swojego....

ShadoW_86 | 2002-10-02 18:56:06 +0200

Fajnie ,że ktoś wogóle zwrucił uwagę na moja mapkę .Właśnie w takich chwilach każdy mapmaker niesamowicie motywuje się do dalszych prac.
Hej MateoMartinezz, cieszę sie iż mapka Ci się podoba.

(tak poza tematem denerwuje mnie trochę to iż mapę zauważono dopiero gdy ukazała się na LvL, w końcu na naszym rodzimym PCMZ jest już całkiem długo, czy aby zaczęto w Polsce mówić o jakiejś POLSKIEJ mapie musi koniecznie ukazać się gdzieś na zagranicznym servisie?
Trochę to dla mnie dziwne...)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63