MapProp - przydatny program dla mapperów
pią, 17 styczeń 2003 08:53:48 | Autor: Requiem | Quake 3 Arena
Na sieci pojawił się świetny program, który umożliwia podgląd projektu mapy bez konieczności otwierania radianta. Jeśli mamy wiele plików .map różnie ponazywanych na dysku, to od teraz bez problemu zorientujemy się, który jest który. I jeszcze fragment pliku readme przetłumaczony przeze mnie:
"MapProp to rozszeżenie dla menu kontekstowego Explorera Windows. Gdy go zainstalujemy, we właściwościach dla pliku .map ujrzymy nową zakładkę, nazwaną "Preview". Na niej możemy dowiedzieć się jak mapa wygląda bez konieczności kompilacji lub załadowania do podglądu. (...) W podglądzie, każdy blok jest widoczny prócz brushów z grupy "common" - są ukryte."
Download tu: MapProp 1.0
Screen z wyglądem właściwości:






szaky | 2003-01-17 15:55:30 +0100
A ja za nic nie mogę zainstalować tego :(
#631042
szaky | 2003-01-17 16:32:09 +0100
A skoro program jest free to czy można zamieścić na org'u??
#631045
Requiem | 2003-01-17 17:04:35 +0100
yy pewnie tak:)
#631047
szaky | 2003-01-17 20:42:39 +0100
Ok, dodalam. Ale powiesz jak to zainstalować ???
#631062
Requiem | 2003-01-17 21:12:10 +0100
SzakaL: ja w XP poprostu zessalem ten plik .exe i zainstalowalem jak zwykly programik - nie musialem robic restarta i we wlasciwosciach pojawilo sie. Nie wiem... moze sproboj zainstalowac i zrobic restart?
#631064
damndog | 2003-01-19 00:07:23 +0100
fajne szkoda ze takie czarnobiale :/
#631129
Zaloguj się by dodać komentarz.