ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Marcin Seroczyński Head Adminem ESL PL !

śro, 17 listopad 2004 18:36:44 | Autor: fhantom | Quake 3 Arena

Marcin Seroczyński [szerzej znany jako serek] został Head Adminem ESL PL. Jak wiemy o Electronic Sports League było ostatnio głośno. Żeby przybliżyć Wam założenia tej właśnie organizacji polecam przeczytać wywiad z Krogothem -> klik oraz ten temat na boardzie orga -> klik. Co dla nas graczy oznacza wybranie serka Head Adminem tak poważnego przedsięwzięcia [jest odpowiedzialny za prowadzenie i adminowanie sekcji q3] ? Zamieniłem kilka słów z Marcinem i dowiedziałem się że będzie razem ze swoim zespołem [ma pod sobą 10 odpowiedzialnych ludzi, wszystkich kandydatów z topicu na orgu] organizował ligę po lidze zaczynając od vq3, przez cpma aż w końcu doczekamy się również profesjonalnych rozgrywek CA w ramach ESL. Na dzień dzisiejszy spodziewać się możemy zarówno ladderów 1v1 jak i również 4v4 tak więc przyszłość naszego poczciwego kfaka rysuje się w coraz jaśniejszych barwach. Życzę ci Marcin żebyś podołał tej odpowiedzialności i żeby cały ten biznes wypalił - liczymy na ciebie.

m1ru | 2004-11-17 18:58:50 +0100

gl serek :)

Razor | 2004-11-17 19:10:18 +0100

powodzenia zycze:)

voodoo|norad | 2004-11-17 19:17:06 +0100

Hehe i ja życze powodzenia, co prawda w rozgrywkach nie występuje, ale wiem, że Serek je dobrze poprowadzi =) Raz jeszcze gl =)

gr. | 2004-11-17 19:23:37 +0100

eh z calym szacunkiem ale bylo wielu lepszych kandydatow :/ anyway hf

rAko | 2004-11-17 19:31:25 +0100

A ja przylaczam sie do najlepszych zyczen, GL. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu... i nawet marny ja sie do tego po czesci przyczynilem (ankietka)

castor | 2004-11-17 19:35:20 +0100

gr jak zwykle przeciwnie niz kazdy oO

Gravatar

nwo|tyg | 2004-11-17 19:36:21 +0100

no GRATULACJE ! szczerze ciesze sie ze moj kolega serek bedzie sie zajmowal tym przedsiewzieciem.... =D

GL brachu i duzo FUN przy organizacji

mam nadzieje ze beda wszystkie tryby - RA3 tyz =)

no i ladderki pierwsza klasa pomysl =)

porrky | 2004-11-17 19:42:15 +0100

gratulacje!:D
jak nawalisz to cie dorwe wiem gdzie mieszkasz :D

hf zycze silnej woli i duzej determinacju takiej jak do tej pory:A

davep | 2004-11-17 19:43:39 +0100

serek o/
powodzenia i zeby Wasza jedenastka nie byla tak zgrana jak Engela :p

nxs.mlk | 2004-11-17 20:03:53 +0100

powodzenia sernik , adminuj uczciwie :)

sYnth|Bubu | 2004-11-17 20:50:56 +0100

:o
"Koles" od CA?

no offence ale mam uraz do tej sceny :|

fhantom | 2004-11-17 20:55:34 +0100

Bubu a co to ma do rzeczy ?

[M]aniek | 2004-11-17 21:00:11 +0100

niech ziemia lekka Ci bedzie, czy cos ;p

v1n5 | 2004-11-17 21:12:23 +0100

noooooooooo wypass ligi 1v1 i TDM vq3.... tego malo

gl!

Serek | 2004-11-17 22:50:13 +0100

Dziękuję serdecznie wszystkim za słowa otuchy. Choć uważam, że dużą rolę odgrywają osoby, które mi w tym pomagają i nie posiadają wcale mniejszej roli ode mnie ;-) Wszystkie cele / zadania / pomysły tworzymy razem.

Mowa tutaj o wszystkich 10 kandydatach, którzy zostali Master Adminami.

gr. | 2004-11-17 23:42:21 +0100

Dopisano 17.11.2004 o godzinie 19:35 [ castor_of_CRC ] [kasuj komentarz ]

gr jak zwykle przeciwnie niz kazdy oO

nieeeee to nie tak.. ja po prostu jestem szczery, po prostu szczery.. nie widzi mi sie zarzadzanie tym przez osobe ze sceny CA ktora kojarzy mi sie z banda dzieci krzyczacych na serwerze - jak jeszcze mialem w miare dobre lacze to czasami siedzialem na serwerach CA i te przezycia mnie drecza uraz pozostanie na zawsze - no ale moze sie myle (oby)
ciekawe ile osob z pozostalej dziesiatki wykaze slomiany zapal - oby zadna (:

Joe | 2004-11-17 23:50:53 +0100

Może ci sie tak kojazyc ale wiec ze nie wszyscy są tacy, czego przykładem jest m.in. Serek. Człowiek opanowany, rozsądny (zazwyczaj - wiesz o co chodzi :P). Jestem ciekawy kiedy ten mit o Clan Arenie ze tam same dzieciaki biegają zniknie. Średnia wieku to 18lat !!!!!!

cannabis | 2004-11-17 23:59:04 +0100

hm.. a kto to wogole ?

Gravatar

solid | 2004-11-18 00:37:02 +0100

heh dobre pytanie kto to serek :) (nie sledze ca)

shiv | 2004-11-18 00:47:55 +0100

Średnia wieku to 18lat !!!!!!

Jasne a ja mam w domu tipi i skalpuje sasiadow =o
Srednia 18 to cala scena i to byc moze ale wlasnie najwiecej malolatow siedzi na ca wiec nie gadaj mi tu farmazonow :P

ziel1na | 2004-11-18 00:55:41 +0100

congrats Serek :)

fhantom | 2004-11-18 00:57:01 +0100

joe a skąd Ty tą średnią wziąłeś ? ;)
btw - to prawda że najwięcej plebsu jest na ca, ale nie rozumiem co to ma wspólnego z tym że wybrano Marcina za head admina ? jak ktoś jest z ca to już się nie nadaje ? na każdej scenie są przecież rozsądni i odpowiedzialni ludzie czego przykładem jest właśnie serek
dajcie mu szansę a nie najeżdżacie na niego bo jest z ca czy go nie znacie...

Serek | 2004-11-18 07:50:08 +0100

Marek, Joe dzięki za pierwszą linie obrony ale jest jak najbardziej zbędna. Swój cel osiągnąłem i teraz postawiłem sobie kolejne, do których dążę z wielkim zapałem i zdeterminowaniem. Efekty będą wkrótce.

porrky | 2004-11-18 09:06:07 +0100

widze ze twoj dzial Public Relations dobrze dziala serek:A

dinh-equador | 2004-11-18 11:54:21 +0100

Powodzenia! :)

sYnth|Bubu | 2004-11-18 13:01:19 +0100

Wlasnie z tym mi sie kojarzy scena CA co gr napisal. Dlatego jestem pelen obaw.
Obym sie mylil.
gl cheese.

ARS | 2004-11-18 16:51:47 +0100

heh ale wy jestescie pojebani.Na kazdej scenie jest tyle samo plebsu co wszedzi eindziej wiec nie wiem co wy pierdolicei za farmazon.
Wyjatkiem jest moze ra3 bo tam gra najmniej ludzi.
tak sie sklada ze zazwyczaj na serwerach CA gra wiecej ludzi niz TDM/vq3 oczywiste jest wiec ze tam gdzie wiecej roznych ludzi jest wiekszy gnoj.

a tak wogoel to mam 21lat studiuje i jestem w miare rozasdny. Gram clan arene i @#$% wam wszystkim w dupe za te glupie komentarze odnosnie clan areny..

Serk gratuluje ;]

Gravatar

sIn_pl | 2004-11-19 10:02:11 +0100

jakie sceny co wy sie wczuwacie gra i tyle i dzieciaki biegajace po mapach i tyle nie ma w polsce pro czy czegos takiegop niech oto do was dotrze wkoncu bo sie podniecacie jakimis graczami poslkimi jak oni w porownaniu do innych graczy z innych krajow to wogule n/c.

Chcesz byc jak De Niro ?? a jestes ciota zdziro !!!

Gravatar

sIn_pl | 2004-11-19 10:04:22 +0100

admin troche powinien miec lat a nie dzieciak ktory bedzie pokazywal ze jest adminem.

k3m | 2004-11-20 11:39:51 +0100

Widac, ze jestes obeznany na scenie.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63