ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Marred 3

sob, 01 kwiecień 2006 09:52:34 | Autor: ^M^ | Quake 3 Arena

  • Nazwa:

Marred 3

  • Download:

own-age.com

  • Długość:

7 min 38 sek

  • Rozmiar:

130 mb

  • Autor:

fei & Mdoo

  • Gatunek:

q3/fragmovie

  • Soundtrack:

Charlie Clouser - Don't Forget The Rules
Brain bug - Nightmare
Harry Gregson-Williams - All Hell Breaks Loose
Graeme Revell - Hellhounds
Steve Jablonsky - Sector 6
Harry Gregson-Williams - Back At The Su-Chou Prison
Graeme Revell - Hellhounds
Lacuna Coil - Our truth
Leroy - Good Time
::[ Info:
Czy po tylu latach można zrobić film q3, którego nie wyłączymy po pierwszych dwóch minutach? Jak się okazuje przy odrobinie chęci i umiejętności - jeszcze można :). Dziś udowodnią Wam to Fei oraz Mdoo przedstawiając trzecią cześć Marred.

Pomimo, że przez tych kilka długich lat na ekranie monitora można było zobaczyć już praktycznie wszystko to nadal można znaleźć kilka rodzynków na poprawę nastroju (hmmm, psycholodzy pewnie już zacierają ręce - latające wnętrzności na ekranie - i to ma być niby rozrywka i sposób na relaks? ;)). Co jest więc w Marred 3 takie fajnego?

Już od pierwszych chwil śmiało stwierdzisz, drogi czytelniku, że dla samych kamer warto poświęcić dłuższą chwilę na tą produkcję. Przy pomocy Defraga można wyciągnąć z naszego dziadka ostatnie soki, a autorzy pokażą Wam, że perspektywa widzenia osoby fragowanej też może być ciekawa. Oczywiście jeśli patrzymy na to tylko i wyłącznie z boku, a nie gramy głównej roli mięsa armatniego ;). Nawet oklepana na amen dm6 wydaje się tak jakby bardziej... interesująca.

Jak już przy mapach jesteśmy - głównie znany zestawik z baseq3, osp, trochę ra, nie zbrakło też Threewave, trochę popularnych, można powiedzieć, że 'standardowych', customów. Jak widać pole bitwy małe nie jest - przeciwnicy będą fruwać, padać, ginąć, konać na kolanach i wydawać z siebie ostatnie drgawki pośmiertelne i toczyć pianę z ust w rytm muzyki - jednym słowem: quekowa rzeczywistość ;).

Nie będę tu dalej słodzić, gdyż myślę, że najlepiej sami ocenicie ten tytuł. Szybka akcja, miłe dla oka przejścia, delikatne filtry i kamerki - czego chcieć więcej. Szkoda tylko, że film się tak szybko kończy - 7 minut mija tutaj bardzo szybko. Na marginesie czy to tylko ja, czy te outro jest mega chilloutowe? :-)

PS: O filmie można także podyskutować na naszym forum w tym temacie

Gravatar

Mani | 2006-04-01 11:50:22 +0200

Niezly

voodoo|norad | 2006-04-01 12:04:02 +0200

No ciekawe! Już zasysam :-)

Vymmiatacz | 2006-04-01 12:08:25 +0200

Nawet niezły, szczególnie ciekawe są szybkie przełączenia kamer między fragowanym a fragującym. Ale muzyka - do kitu, nie podoba mi się.

teo | 2006-04-01 12:09:18 +0200

w tym filmie zabiły mnie kamerki defragowe i pomysłowe outro.

MisieX | 2006-04-01 13:39:34 +0200

N1 news, GJ! Juz zasysam

Hakan | 2006-04-01 13:43:08 +0200

Jedna uwaga KAMERY W TYM FILMIE NIE SA Z DEFRAGA.

bryan | 2006-04-01 15:39:26 +0200

nie no rzeczywiscie super montaz , 10/10 , ale za muzyke wiecej niz 6/10 bym nie dal :]

jarq. | 2006-04-01 23:29:30 +0200

uuu fajny! muzyka tez niezla - cos innego poprostu :) ... kamerki rządzą!

Gravatar

b4m | 2006-04-02 00:20:40 +0200

bedzie trzeba zobaczyc :)

fredi | 2006-04-02 17:19:30 +0200

filmik naprawdę dobry, widać dobrą ręke w produkcji. Muzyka ja wiem czy taka gorsza? no inna..., ale lepiej ze inna niż Requiem i system reloded :)

kaboom | 2006-04-03 10:31:11 +0200

kamerki elegnackie, myzyka nie pasuje do klimatu q3 wogóle, a fragi też bywają czasami lepsze, no ale ogólnie jedna z lepszych ostatnich produkcji

gr. | 2006-04-05 09:00:39 +0200

oprocz znakomitej jakosci milej dla oka jak i ucha ten film nie wniosl nic nowego i jak dla mnie jest slaby

rzu | 2006-04-05 15:41:37 +0200

fajne to to takie nawet, zwlaszcza napisy koncowe
aha.. no i za malo dm6!!!! :(

Ze4loT | 2006-04-19 01:18:34 +0200

Zobaczcie kto zostal sfragowany w czasie 4:06 trwania tego filmu :).
Pozatym fajne zrobiony

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63