ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



MateoMartinezz, Mephir, Duncan, R.W.G. w CD Action!

wto, 02 grudzień 2003 21:49:50 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena


Wymieniona w newsie czwórka użytkowników i redaktorów orga (czyli naszego serwisu) opracowała recenzję Quake4 która została zamieszczona w numerze specjalnym CD Action, dostępnym w kioskach od dziś (18.50zł).

Pomysł na tą recenzję zrodził się po długiej dyskusji na naszym forum, w której brali udział również szefowie CDA (archiwum, a także tu).

Jak napisał Mephir na fpp.pl:

"Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisów internetowych całego świata, wywiadów z twórcami q4 oraz tzw. "przecieków". Tekst mierzy sobie dwie strony i oczywiście ciekawie się go czyta :P"

Z kolei strona CDA reklamuje artykuł następująco:

*"Quake Fans.

Tekst napisany przez członków sceny Quake´a. Wyszukali oni sporo sprawdzonych i pewnych informacji o tym, czego się spodziewać po QIV.*"

Myślę że artykuł napisany przez ludzi ze sceny będzie przede wszystkim bardziej profesjonalny i wyczerpujący niż ten pamiętny o q3 który znalazł się w CDA i od którego wszystko się zaczęło. Pewna doza subiektywizmu i sentymentu do całej serii jaka się na pewno w nim pojawi nie powinna zbytnio przeszkadzać przy wyrobieniu sobie zdania o q4 przez osoby czytające.

Tak więc jutro po szkole każdy bierze odłożone kieszonkowe na colę i chipsy (lub inne napoje) i udaje się do najbliższego kiosku prosząc panią w okienku o recenzję Quake4 w CD Action. Oprócz gazety dostaniemy też 4 płyty cd.

Wersja online u nas ukaże się prawdopodobnie nie prędzej niż za miesiąc kiedy wyjdzie nowy numer. Dodatkowe info udzieli być może jutro Mateo w osobnym newsie.

O Quake4 możemy dyskutować także w topiku na forum CDA.

shiv | 2003-12-02 21:51:48 +0100

pierwszy ;o
no w koncu , ale ja nie kupie bo drogo:)
poczytam u kumpla.

enjoy | 2003-12-02 21:55:21 +0100

ja tam wole miech zaczekac......i napoje se kupic :P

enjoy | 2003-12-02 21:55:43 +0100

ja tam wole miech zaczekac......i napoje se kupic :P

fredi | 2003-12-02 22:05:31 +0100

no nie myślałem ze całe rozmowy na forum i bany na forum CDA tak sie zakoncza. Pogodzeniem i współpracą wow jestem pełen podziwu

obni | 2003-12-02 22:14:51 +0100

18 zł :( ja jednak poczekam na wersje online

Yaboll | 2003-12-02 23:19:09 +0100

No ladnie ....

bryan | 2003-12-02 23:21:37 +0100

skompiec =)

damndog | 2003-12-02 23:50:50 +0100

dópsko se moge wytrzec cda :X ale znam lepszy papier do tego a kosztuje znacznie mniej...

p5|H3ssian | 2003-12-04 09:09:30 +0100

Jak mi ktos da te 18 zeta to sobie poczytam :) Wiem ze sa 4 CD, ale to nie zmienia faktu, ze tej kasy nie mam :( Ale apetyt na Q4 nie maleje, woel go podsycac :)

badyl | 2003-12-04 18:05:23 +0100

A ja kupuje CDA co miesiąc (chyba że mam poważne problemy finansowe :)) a ten numer kupie od razu :) A te 4CD to tylko dodatek do świenego IMHO pisma :)

DL*AlieN* | 2003-12-05 03:40:02 +0100

ta akurat kupie CDA lol ... po tym co była afera co napisali o Q3 to ... badyl ale mi świetne pismo : CDA is shit, nic więcej.

SS come back

MateoMartinezz | 2003-12-05 11:43:58 +0100

Mateo strasznie przeprasza, ale do poniedziałku jest uziemiony jeżeli chodzi o net, :d

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63