ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Matr0x jedzie do domu :(((((((((((

wto, 29 październik 2002 11:38:55 | Autor: MateoMartinezz | Quake 3 Arena

Piszę tego newsa z serduchem pełnym boleści i smutku :), nasz Matr0x po ostatnim meczu z TeG-SpanK"iem, zakończonym wynikiem 0:0 (ze stratą dla Matr0xa), odpada z dalszych rozgrywek i powoli pakuje się do wyjazdu do domu. Co bardziej martwiące to to że ostatnie cztery mecze Matr0xa zakończyły się wynikami 0:0, nie wiem z jakiego powodu (nie chcę nawet myśleć że oddał je W/O). Cały czas obserwuję co sie tam dzieje i wraz z napływem nowych informacji będę je podawał na bieżąco.

GaD!!!!!!!!!!!! wyśpij się na jutro i walcz, żołnierzu :)) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętaj o bułce z bananem, "niejednemu" pomogła :)))))))))

bryan | 2002-10-29 11:47:06 +0100

no to zjebka niezla , ale i blad matroxa ze nie podszedl do meczy wypoczety :( ja na jego miejscu bym sie pozadnie wyspal i przed sama gra ze 2h rozgrzal ,ale co sie stalo ,to sie nie odstanie -a szkoda
pozostaje powiedziec : gl gad

semp2 | 2002-10-29 11:48:21 +0100

szkoda matroxa :(
teraz bede trzymal kciuki za gada
gl gadzie

Razor | 2002-10-29 11:54:27 +0100

eh dal dupy na calej linni, szkoda ...:( GAD GL !

sYnth|Bubu | 2002-10-29 11:59:41 +0100

jezuuu co on zrobil co to ma znaczyc 4 mecze po 0:0 ?? matr0x eh... a takie byly nadzieje :(((( szkoda teraz nadzieje w gadzie gl GADZINO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

frag | 2002-10-29 12:04:23 +0100

wazne ze atrakcje chociarz były.....
no przecierz jak byscie pojechali do koreii tyle kompoof
sparingof...znanych kolesia ta wrzawa az sie spac niechce
atrakcje ruelz ROFL

SL4VE | 2002-10-29 12:05:56 +0100

matr0x przeciez pisal, ze nie spal 45 godzin i ma w dupie mecze tylko idzie spac. Sad but true. Glupie to bylo, ale sie tego nie odwroci. Troche mnie to zdziwilo, bo mat i sting zawsze uwazali na takie szczegoly :o.
GL GaD!

Gravatar

StaryOrgowicz_381 | 2002-10-29 12:14:09 +0100

GL GaD-zie.co do MATROXA nastepnym razem sie wyspi:))))

sYnth|Bubu | 2002-10-29 12:16:09 +0100

ehhh troche to dziwne co zrobil drugi raz moze mu juz sie nie udac tak daleko dotrzec a byla taka szansa .... bg

bryan | 2002-10-29 12:19:01 +0100

no zj3b4l akcje na calej linii ale co poradzic :[
4ut0c3nzu4 :)

Bulls | 2002-10-29 12:25:17 +0100

4 mecze 0 - 0 bo to sa wszystko w.o. Jak zauwazyliscie w detalach ost meczy Matroxa nie ma podanej mapy co ozn ze mecze sie nie odbyly. A ze Castro (z grupy) oddawal wszystkie mecze od poczatku w.o. to jego pojed. z Matroxem zaliczyli na korzysc Matroxa.

MateoMartinezz | 2002-10-29 12:32:35 +0100

rzeczywiście słuszna uwaga. Jeżeli w ten sposób się to odbyło to jest mi bardzo przykro ale się zawiodłem. Moja życiowa maksyma mówi - może i dostaniesz w ....., ale się przynajmniej postaraj - ucieczka to jest jedno z najgorszych rozwiązań. Echhhh, wiek i brak doświadczenia w takich imprezach zrobiły swoje.

Razor | 2002-10-29 12:35:31 +0100

nie wierze w to ze nie sapl 48h bo wiem ze spal... to ze nie spal to sciema, zreszta, tak czy siak dal ciala i szkoda. GAD GL ! nie zawiedz nas

bryan | 2002-10-29 12:38:10 +0100

czyli 00 to w.o ?chyba nerwy puscily :P

MateoMartinezz | 2002-10-29 12:44:09 +0100

GaD błagam - zrób coś więcej niz mart0x, wyśpij się, zjedz coś porządnego (człowiek głodny jest bardziej podatny na stres - podstawa negocjacji), dwie godzinki przed meczami zacznij się rozgrzewać, i na rozgrzanym umyśle zacznij grać, GaD, do cholery, walcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie daj się - jesteśmy z Tobą

sYnth|Bubu | 2002-10-29 13:04:11 +0100

Powinien to potraktowac jak fajna przygode,zabawe i przedewsszystkim powiniem swoje mecze rozegrac !!!!! to byl jego najwiekszy blad a spal czy nie spal jeden hu... mogl walczyc!!! Gadzie do boju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gruceqq | 2002-10-29 13:15:29 +0100

:((((((( szkoda

Gravatar

StaryOrgowicz_427 | 2002-10-29 13:19:49 +0100

:(( i co tu gadac matr0x zawalił sprawe ,
Gad gl

Aki | 2002-10-29 13:23:58 +0100

Co tu duzo mowic: Przejechaliscie sie na matr0xie jak Polscy kibicie na reprezetacji pilki, poniewaz juz jak pojechal na WCG, to sie marzy wszystkim odrazu mistrzostwo (sugeruje sie tez ankieta..), matr0x nie ma doswiadczenia w takich turniejach..boze przeciez to to samo co nasza druzyna pilkarska ;0)
Ja od poczatq nie sadzilem ze mu sie co kolwiek uda, ale fakt, nie przespanie tylu godzin robi swoje..

Szczawson | 2002-10-29 13:30:39 +0100

Gad jezus maria cala Polska na Ciebie liczy bracie.....tylko sie niezestresuj czasem od tego pliiiiiiiiiiiiz. POWODZENIA!!!

KosmoZ | 2002-10-29 13:53:43 +0100

koeś pojechał sobie po prostu na wycieczkę i olał cały turniej, brawo za profesjonalizm..panie matr0x..

Lucas_1 | 2002-10-29 14:05:07 +0100

Poczekajcie z komentarzami az bedzie wiecej wiadomo...

mayhem | 2002-10-29 14:18:31 +0100

Wez kozmoz sie lepiej nie odzywaj bo za jednym glupim poleci 5 kolejnych i tak utworzysz reakcje lancuchowa...

Gravatar

StaryOrgowicz_422 | 2002-10-29 14:25:44 +0100

a może sprzedał te mecze ? : ? ciekawe ile dostał jenów za nie odbyty mecz :)))) . w sumie nie szkoda mi go :))))))))))).
ciekawe co bedzie mówił w wywiadzie jak wróci :PP kolka ?:PPP. GL Gad

performer | 2002-10-29 14:44:43 +0100

ja bym na niego tak nie bluzgal, jemu trzeba teraz juz pomoc a nie jeszcze bardziej go dolowac i utwierdzac w swojej winie...jak on sie musi juz teraz czuc na pewno sam mial przeciez jakies oczekiwania i nadzieje zwiazane ze swoim wystepem, wiedzial ze liczy na niego cala scena a nawet nie tylko (rodzina, friends itd). Jak przeczyta Wasze komentarze to sie jeszcze gorzej poczuje :( nie kopac mi lezacego ! pliz zobaczymy moze gad przynajmniej zagra wszystkie mecze, zobgaczymy czy uda mu sie cos wygrac, a nuz jakas niespodzianka bedzie ?

akir | 2002-10-29 14:52:19 +0100

heh matr0x potraktowal turniej jak wycieczke, a o q3 pewnie zapomnial, moze nawet myszy nie bral... no w sumie jak sie jedzie na turniej do korei pograc z najlepszymi na swiecie to po co komu sen?? hehe

Gravatar

shopa | 2002-10-29 14:52:26 +0100

szkoda ale Matrox sam sobie zawalil nie spiac te 45 godzin. Gdyby nie to moze bylo by lepiej :/

ash | 2002-10-29 15:00:51 +0100

Ludzie w nich to za bardzo wszystko sie zwalilo. Pomyslcie sobie: wyjazd za granice, wszedzie wielkie slawy q3 ktore wczesniej sie widywalo tylko w jakichs publikacjach, dookola tysiace kamer, rozmowy z dziennikarzami i to nie tylko z polski, przeciez tam z nimi caly czas chodza dziennikarze ze polskich tv, i wchodzisz do strefy gier siadasz i masz grac gdzie praktycznie setki osob sie moze tobie przygladac.
Myslicie ze matrox wtedy zastanawial sie nad co tutaj ludzie sobie o nim pomysla jak przegra? To jego 1 wyjazd na swiatowy turniej, wiec mial prawo sie cieszyc kazda spedzona tam sekunda, i glownie dla siebie czerpal przyjemnosc a nie dla polakow by pokazac jacy to z nas pro gracze, i wcale mu sie nie dziwie, gdybym ja pojechal to granie i wygrywanie bym se zostawil na koniec, a delektowal sie wyjazdem.

mess | 2002-10-29 15:14:04 +0100

GAD GL! :]

Gravatar

StaryOrgowicz_422 | 2002-10-29 15:16:02 +0100

wiesz co 'ash' on tam pojechal cos powalczyc, a jesli niepowalczyc to po co (wydawal sie byc cwaniakiem, wiec nie powinny go jakies kamery czy mistrzowie przestraszyc wiedzial ze tak bedzie), a jesli tam pojechal sie delektowac to buhahahah, wybacz ale nie powinno tak byc (tak mi sie wydaje i innych chyba tez :). lol delektowac :]

Bulls | 2002-10-29 15:35:27 +0100

Co ty gadasz Ash. On nie pojechal dla rozrywki tylko reprezentowac Polske, nas. I to godnie reprezentowac. Widziales ruskich z koszulkami z napis russia. To jest odpowiedzialnosc. Interes wlasny schodzi na plan dalszy.

Gravatar

DirainH-gD* | 2002-10-29 16:07:21 +0100

No stało się......na pocieszenie ZeRo4 też jedzie do domu >=]

Gravatar

stajnia | 2002-10-29 16:18:15 +0100

Mat dal ciala strasznie nie wiem po co jechal tylko zajal innym miejsce ktorzy napewno nie podeszli by tak bezmyslnie do sprawy ale Polak potrafi !!! Co do Gada to panowie bez podniety nie czarujmy sie beda duze baty moga niestety jechac juz do domu zeby tylko Gaad zagral do konca kazdy mecz a nie taka zenade zrobil jak Mat.Potem sie dziwia wszyscy czemu tylko 2 z Polski jechalo na wcg itd - a po co wiecej zeby zrobic wiecej wstydu i dziadostwa
?

ash | 2002-10-29 16:33:24 +0100

Ok jak kiedys cos wygracie to powiedzcie jak bedziecie sie czuli gdy bedziecie musieli sie z reszta tym dzielic.

Mowie, oni nigdy niebyli na swiatowym turnieju, nie to co ruscy, dlaczego niby mat ma caly czas spac i trenowac na przemian? bo kibice tego chca? to kibice za niego wygrali ta wycieczke?
To nie jest reprezentacja pilki noznej gdzie ludzie sa wybierani by reprezentowac kraj, ten czlowiek sam to wygral, nie zostal przez nikogo wybrany by reprezentowac Polske.

Bs0d | 2002-10-29 17:46:00 +0100

Ash masz duzo racji w tym co mowisz o Macie, jednak to, iz on sam wygral wyjazd do Korei nie zwalnia go od faktu iz reprezentuje nasz kraj! Mimo wszystko ja widze jedna bardzo pozytywna strone tego ze Matrox odpadl (juz widze te wyzwiska skierowane do mnie:P). Mam nadzieje iz teraz Matrox rzuci vq3 w cholere i powroci do tego, w czym jest najlepszy, czyli CPMA. Jego ostatnia szasnsa na odzyskanie honoru jest namowienie Dalera albo Zero4 na sparingowy mecz na CPMA no i oczywiscie wygranie tego meczu. Licze ze Mat moze to osiagnac i dlatego zycze mu big gl w namawianiu (i ownowaniu =]) owych graczy.

Gravatar

GalleK | 2002-10-29 18:17:52 +0100

nie da sie ukryc ze matrox zawalil
nie mial bym do niego pretensji
gdyby przegral w walce
ale zeby oddawacw/o,
niewazne jak byl zmeczony mecze pwinienbyl zagrac
w koncu po to tam polecial

s3rfer | 2002-10-29 20:40:00 +0100

brak ducha walki... nie no nie wiem czemu on tak zobil?... wg mnie mial duze szanse... wyjsc z grupy... powinien po 1 przegranym meczu pojsc spac jak najszybciej i grac dalej a to co on zrobil to tak jakos marnie wyglada :( ...

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63