ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



matr0x - kończy z Q3!

sob, 20 listopad 2004 11:28:49 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Dzisiejszy dzień przyniósł nam bardzo smutną wiadomość, otóż najbardziej wszystkim znany gracz Quake ]I[ Arena, mowa tu oczywiście o matr0x-ie, kończy swoją przygodę z tą grą. Przyczyną tej decyzji jest to, że przerzuca się on na inną platformę jaką jest Painkiller, obecnie reprezentuje on United Forces. Odchodząc pozostawił po sobie niezatarte ślady, czyli swoje trofea, przez pięc lat zdobył ich bardzo dużo:

  • 1st place (CGL#3) Cyberland Game League#3 VQ3
  • finals (CGL#1) Cyberland Game League#1 CPMA
  • 1st place (Granet#1 1v1 Tourney) VQ3
  • 3rd place (CGL#2) Cyberland Game League#2 CPMA
  • finals (Slizg 1v1 Tourney #1) CPMA
  • 1st place (CGL#2 eliminations-CKT#3) VQ3
  • 1st place (WCG Eliminations Poland-Online) VQ3
  • 5th place (abc|gamers Allstars FFA Invite) VQ3
  • 1st place (Inter-media Tourney#1) CPMA
  • 1st place (Elektrownia Rybnik Tourney) VQ3
  • 2nd place (CKT#2 2v2 Tourney) VQ3
  • 1st place (Brzeg#1 1v1 Tourney) VQ3
  • 1st place (Slizg 1v1 Tourney #2) CPMA
  • 1st place (Slizg 1v1 Elimination #1) CPMA
  • 1st place (WCG POLAND) VQ3
  • 2nd place (Granet 2v2 Tourney) CPMA
  • 5th place (CKT CUP) CPMA
  • finals (WCG October 2002 -Korea) VQ3
  • 2nd place (Challenges-eu#1 Tourney) CPMA
  • 2nd place (DECT 1v1 Tourney) VQ3
  • 2nd place (Gliwice 2003 1v1 Tourney) CPMA
  • 1st place (Rybnik 2003 IMC Cup Tourney #2) VQ3
  • 1st place (Rybnik 2004 IMC Cup Tourney #3) VQ3
  • finals (Challenge-eu#2 internet tourney) CPMA
  • 2nd place (eCC-eSports Cream of the Crop) VQ3
  • 1st place (ODC - Online Duel Cup #1) VQ3
  • 3rd place (ODC - Online Duel Cup #2) VQ3
  • 2nd place (Gliwice Tournament #1) CPMA
  • 3rd place ( Strzelin CUP #1) CPMA
  • 1st place (WIC Tourney#1) VQ3
  • finals (Challenges-pl #1) CPMA
  • 2nd place (eCC#2 2v2) VQ3
  • 3rd place (IMP Online) VQ3
  • finals (Rzeszów FF Tournament) VQ3
  • 1st place (WPPG Eliminations) VQ3
  • 1st place (FFX Fantex) VQ3 CTF
  • 1st place (Xliga 1v1) VQ3
  • 3rd place (Bestcom Poznan 1v1) CPMA
  • 2nd place (cGc q3:arena TDM) VQ3

Swoją decyzję o odejściu od q3 wytłumaczył w kilku zdaniach:

Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym przekazać Wam pewną ważną wiadomość. Dobiegła końca moja "kariera" grania w Quake 3 i na prawdę odszedł na bardzo daleki plan, także nie będę grał już w tą grę. Ostro trenuje w Painkillera i mam zamiar osiągnąć cos większego. Dokańczam turniej PWC i odkładam ta grę do pudelka i idę poświęcić ja do księdza;) Dziękuję wszystkim którzy uczyli mnie grac a także ludziom którzy przyczynili się do moich sukcesów. Mam zamiar jechać na CPL'a w Czerwcu 2005 roku także odkładam q3 i raczej już nie zawita jako gra w która zawsze grałem. Dziękuję jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam! Życzę sukcesów;)

Ostatni raz zobaczymy matr0xa w Polish Winter Cup - turnieju online. Napewno będzie chciał pokazać sie w nim z jak najlepszej strony, bo to jego ostatni turniej w q3. Powodzenia w PWC i na scenie PK od redakcji ORGa;)

forest | 2004-11-20 11:37:26 +0100

Hmm, nie widze zrodla newsa? Bo chyba informacja pochodzi z pewnego polskego serwisu :x pozdrawiam :]

dinhkertal | 2004-11-20 11:40:46 +0100

to nie znaczy matrox że cie nie wydupcze ;ASD

akk0 | 2004-11-20 11:42:28 +0100

Niewiem czemu źródło sie nie wpisało, ale już poprawiłem sor i thx;))) matr0x ruleZzZzZ

pat | 2004-11-20 11:43:36 +0100

gl w tym painkillerze ;p

forest | 2004-11-20 11:44:03 +0100

GL w PK :)

m1ru | 2004-11-20 11:46:26 +0100

ile osiagniec ;oooooo

gr. | 2004-11-20 11:46:48 +0100

eh jak tak wszyscy zaczna konczyc z q3 to my redaktorzy prace stracimy :P anyway mat powodzenia w PK
akk0 masz blad w slowie przeżuca - powinno byc przerzuca pzdr

benek | 2004-11-20 11:59:42 +0100

Az smutno ;f, nie zapomne Slizgu 2 gdzie wszystkich od poczatku do konca miazdzyles :>

cocaine | 2004-11-20 12:05:47 +0100

kurde łza w oku.....
slizg 2 to był own jakich mało :]
gl mat :)

[M]aniek | 2004-11-20 12:10:42 +0100

nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo

Gravatar

sld | 2004-11-20 12:14:27 +0100

powodzonka w pk :))

[M]aniek | 2004-11-20 12:18:05 +0100

matr0x ale ctf’a bedziesz gral dalej prawda? powiedz ze tak bo jak nie to Cie blokuje qrfa ;p

bfr_aka_pablonzo | 2004-11-20 12:25:26 +0100

z ta gra nie da sie zerwac, i tak bedziesz gral za miesiac dwa, fejk.. to jest fakt! to narkotyk !

k3m | 2004-11-20 12:26:40 +0100

Buuu ;-/
Oby wiodlo sie Tobie w pk tak samo jak w q3.
Od czasu do czasu pewnie zagrasz w kwaka, spodziewajmy sie fejka na serwerach ;)

[M]aniek | 2004-11-20 12:27:09 +0100

bfr Ty zyjesz :D myslalem ze "umarles" ;p

sYnth|Bubu | 2004-11-20 12:29:22 +0100

Pfff co za n00b :P
Ale fajnie bo na cpla do niemcow jedziemy razem :D

bfr_aka_pablonzo | 2004-11-20 12:36:31 +0100

zyje zyje :}

slawek | 2004-11-20 12:42:50 +0100

Źródło? Tu sie powinno mówić o oryginale.
Japierdykam - wszystko zerżnięte. Nawet ta lista osiagnięć w denerwującej, angielskojęzycznej formie.

Gravatar

Fabian | 2004-11-20 12:53:46 +0100

Szkoda, szkoda ;- ((. Good Luck w painkillerze !
Czyżby scena q3 się sypała ?!

sYnth|Bubu | 2004-11-20 12:58:44 +0100

Lista jest ze strony dx.

PeterSchiff | 2004-11-20 13:06:24 +0100

i te jego zajebiste pksy ;( szkoda szkoda gl w pk

akk0 | 2004-11-20 13:13:31 +0100

Big lol slawek zastanów się czasami co piszesz bo to niema jakiegokolwiek sensu, jakoś autor newsa z esportu nic tu nie napisał, że wszystko jest zerżnięte w 1 komentarzu, ale Ty oczywiscie lepiej wiesz spox. Nie nawidze takich ludzi !!!

ps. To temat matr0xa nie bluzgi. Kolejne Twoje bezpodstawne komentarze beda kasowane.

Gravatar

edix | 2004-11-20 13:16:20 +0100

LG W KP ];

[lucas] | 2004-11-20 13:16:53 +0100

GL HF Matr0x

slawek | 2004-11-20 13:18:21 +0100

Skasuj mi jakis komentarz akko a dobiorę Ci się do d.u.p.y na serio, a nie takim przyjacielskim poklepywaniem.
ok?

akk0 | 2004-11-20 13:27:31 +0100

Możesz chociaż nie pisac o takich rzeczach tutaj? Jak coś masz mi do zarzucenia to pisz na gg, a nie nabijasz sobie komentsy

ps. [u-boje] czekam na gg

performer | 2004-11-20 13:28:17 +0100

nie zaposał się lol... MAT gratuluję wspaniałej kariery, jako jedyny coś w Polsce na tej platformie osiągnąłeś (co jest nie lada wyczynem). Sukcesów na pk życzę i trzymam kciuki.

abs | 2004-11-20 13:31:21 +0100

gl bliźniaku

abs | 2004-11-20 13:31:45 +0100

ale ta fotka powinna byc w pasiakach i z bocznego profila:DD

[M]aniek | 2004-11-20 13:35:15 +0100

Bubu a Ty po co na CPL’a jedziesz? reczniki podawac? ;DDDDD

Dee | 2004-11-20 14:12:14 +0100

kto to jest ten Matr0x?
:ADSAD

slawek | 2004-11-20 14:15:17 +0100

To ten co odbiera ręczniki od bubu

cocaine | 2004-11-20 14:21:39 +0100

slawek :sadasdhasg ndasd,mnsdv

Mattias | 2004-11-20 14:29:37 +0100

szkoda bo juz nie bede mial kogo fragowac na CTFie :P
powodzenia na przyslzosc

XMATbyQ | 2004-11-20 15:05:25 +0100

no nareszcie good move dude
jednego progamera mniej na scenie greatz
czyli miejsce na podium jest wolne ? :>

zdrav

szłem | 2004-11-20 15:09:10 +0100

Smutna sprawa. matr0x dzieki za wszystko :]

L1ghtn1ng | 2004-11-20 15:26:44 +0100

Wreszcie! Czekalem na ta chwile bardzo dlugo, ale w koncu sie doczekalem. Teraz moje szanse na wygranie jakiegos turnieju 1v1 znaczaco wzrosly ;-)!

Gravatar

vogod | 2004-11-20 15:31:44 +0100

uuu no to powodzenia Matroxiasty :)

3st | 2004-11-20 15:33:56 +0100

gl & hf w pk masl0x

nxs.mlk | 2004-11-20 16:49:17 +0100

kiedys gadam z francuzami od ra3 na temat sceny cpma , ktorys z nich w pewnym momencie mowi "i know one guy matrox , he is very good" ;d
powodzonka

MisieX | 2004-11-20 17:59:26 +0100

† Legenda umarła †

ATi | 2004-11-20 18:46:54 +0100

eee to jest jakas sciema - niewierze :|

Gravatar

sld | 2004-11-20 20:04:02 +0100

misiex legendy nigdy nieumra ... ( zawsze zostaja w sercach i pamieci )

PeterSchiff | 2004-11-20 20:35:37 +0100

mam nadzieje ze pojdziesz w slady jordana i bedziesz 2 razy wracal do q3 :D

dinh-equador | 2004-11-20 20:55:11 +0100

Powodzenia Mat!!

Gravatar

ca1_ownz_you | 2004-11-20 21:04:04 +0100

ja juz znam takich progamerow ktorzy odchodza a jak jest turniej w ktorym mozna cos wygrac to jakos szybko wracaja! hfaskfshlasfhklasfhaf czekamy na turniej !

nxs.rush | 2004-11-20 22:57:55 +0100

mysle, ze najlepiej podsumowal wszystko kolega mlk. :)

xf1 | 2004-11-21 01:41:00 +0100

Ktoś kiedyś na ORGu napisał taki fragment dialogu z jakiegoś zagranicznego serwera vq3:

Koleś: Matr0x ROX !!!
Reszta: CPMA sux !

To chyba tyle. Szkoda bo chciałem kiedyś zagrać z Nim na CPM3. Jakoś przeżyje... :/

sYnth|Bubu | 2004-11-21 10:20:33 +0100

slawek odjeb sie odemnie ok?

davep | 2004-11-21 11:53:39 +0100

mat a jeszcze w weekend dostawales po dupie ;-)
hf kid !

slawek | 2004-11-21 17:20:33 +0100

bubu - nawet nie zacząłem, ok?

sYnth|Bubu | 2004-11-21 22:37:11 +0100

Zaczales juz dawno, ok?

SharK | 2004-11-21 23:07:13 +0100

bubu nie daj sie ! :ASD gl mat w pk :)

GaD | 2004-11-21 23:51:00 +0100

bubu a po co jedziesz tam ? grac w PK ?

Gravatar

Pavulon | 2004-11-22 09:01:40 +0100

Ludzie przychodza i odchodza... normalna kolej rzeczy.

devil_2 | 2004-11-24 23:10:55 +0100

Jak dla mnie pk to syf bez sensu jest multi, wielki bałagan z serverami , dziwna fizyka poprostu troche nie normalna w.g mnie gra ;] hehe i to moje jest zdanie;d oczywiście możecie mieć inne cenie to

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63