matr0x - kończy z Q3!
sob, 20 listopad 2004 11:28:49 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Dzisiejszy dzień przyniósł nam bardzo smutną wiadomość, otóż najbardziej wszystkim znany gracz Quake ]I[ Arena, mowa tu oczywiście o matr0x-ie, kończy swoją przygodę z tą grą. Przyczyną tej decyzji jest to, że przerzuca się on na inną platformę jaką jest Painkiller, obecnie reprezentuje on
United Forces. Odchodząc pozostawił po sobie niezatarte ślady, czyli swoje trofea, przez pięc lat zdobył ich bardzo dużo:
- 1st place (CGL#3) Cyberland Game League#3 VQ3
- finals (CGL#1) Cyberland Game League#1 CPMA
- 1st place (Granet#1 1v1 Tourney) VQ3
- 3rd place (CGL#2) Cyberland Game League#2 CPMA
- finals (Slizg 1v1 Tourney #1) CPMA
- 1st place (CGL#2 eliminations-CKT#3) VQ3
- 1st place (WCG Eliminations Poland-Online) VQ3
- 5th place (abc|gamers Allstars FFA Invite) VQ3
- 1st place (Inter-media Tourney#1) CPMA
- 1st place (Elektrownia Rybnik Tourney) VQ3
- 2nd place (CKT#2 2v2 Tourney) VQ3
- 1st place (Brzeg#1 1v1 Tourney) VQ3
- 1st place (Slizg 1v1 Tourney #2) CPMA
- 1st place (Slizg 1v1 Elimination #1) CPMA
- 1st place (WCG POLAND) VQ3
- 2nd place (Granet 2v2 Tourney) CPMA
- 5th place (CKT CUP) CPMA
- finals (WCG October 2002 -Korea) VQ3
- 2nd place (Challenges-eu#1 Tourney) CPMA
- 2nd place (DECT 1v1 Tourney) VQ3
- 2nd place (Gliwice 2003 1v1 Tourney) CPMA
- 1st place (Rybnik 2003 IMC Cup Tourney #2) VQ3
- 1st place (Rybnik 2004 IMC Cup Tourney #3) VQ3
- finals (Challenge-eu#2 internet tourney) CPMA
- 2nd place (eCC-eSports Cream of the Crop) VQ3
- 1st place (ODC - Online Duel Cup #1) VQ3
- 3rd place (ODC - Online Duel Cup #2) VQ3
- 2nd place (Gliwice Tournament #1) CPMA
- 3rd place ( Strzelin CUP #1) CPMA
- 1st place (WIC Tourney#1) VQ3
- finals (Challenges-pl #1) CPMA
- 2nd place (eCC#2 2v2) VQ3
- 3rd place (IMP Online) VQ3
- finals (Rzeszów FF Tournament) VQ3
- 1st place (WPPG Eliminations) VQ3
- 1st place (FFX Fantex) VQ3 CTF
- 1st place (Xliga 1v1) VQ3
- 3rd place (Bestcom Poznan 1v1) CPMA
- 2nd place (cGc q3:arena TDM) VQ3
Swoją decyzję o odejściu od q3 wytłumaczył w kilku zdaniach:
Witam wszystkich. Na wstępie chciałbym przekazać Wam pewną ważną wiadomość. Dobiegła końca moja "kariera" grania w Quake 3 i na prawdę odszedł na bardzo daleki plan, także nie będę grał już w tą grę. Ostro trenuje w Painkillera i mam zamiar osiągnąć cos większego. Dokańczam turniej PWC i odkładam ta grę do pudelka i idę poświęcić ja do księdza;) Dziękuję wszystkim którzy uczyli mnie grac a także ludziom którzy przyczynili się do moich sukcesów. Mam zamiar jechać na CPL'a w Czerwcu 2005 roku także odkładam q3 i raczej już nie zawita jako gra w która zawsze grałem. Dziękuję jeszcze raz wszystkim i pozdrawiam! Życzę sukcesów;)
Ostatni raz zobaczymy matr0xa w Polish Winter Cup - turnieju online. Napewno będzie chciał pokazać sie w nim z jak najlepszej strony, bo to jego ostatni turniej w q3. Powodzenia w PWC i na scenie PK od redakcji ORGa;)





forest | 2004-11-20 11:37:26 +0100
Hmm, nie widze zrodla newsa? Bo chyba informacja pochodzi z pewnego polskego serwisu :x pozdrawiam :]
#701092
dinhkertal | 2004-11-20 11:40:46 +0100
to nie znaczy matrox że cie nie wydupcze ;ASD
#701095
akk0 | 2004-11-20 11:42:28 +0100
Niewiem czemu źródło sie nie wpisało, ale już poprawiłem sor i thx;))) matr0x ruleZzZzZ
#701096
pat | 2004-11-20 11:43:36 +0100
gl w tym painkillerze ;p
#701097
forest | 2004-11-20 11:44:03 +0100
GL w PK :)
#701098
m1ru | 2004-11-20 11:46:26 +0100
ile osiagniec ;oooooo
#701099
gr. | 2004-11-20 11:46:48 +0100
eh jak tak wszyscy zaczna konczyc z q3 to my redaktorzy prace stracimy :P anyway mat powodzenia w PK
akk0 masz blad w slowie przeżuca - powinno byc przerzuca pzdr
#701100
benek | 2004-11-20 11:59:42 +0100
Az smutno ;f, nie zapomne Slizgu 2 gdzie wszystkich od poczatku do konca miazdzyles :>
#701101
cocaine | 2004-11-20 12:05:47 +0100
kurde łza w oku.....
slizg 2 to był own jakich mało :]
gl mat :)
#701102
[M]aniek | 2004-11-20 12:10:42 +0100
nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo
#701103
sld | 2004-11-20 12:14:27 +0100
powodzonka w pk :))
#701104
[M]aniek | 2004-11-20 12:18:05 +0100
matr0x ale ctf’a bedziesz gral dalej prawda? powiedz ze tak bo jak nie to Cie blokuje qrfa ;p
#701105
bfr_aka_pablonzo | 2004-11-20 12:25:26 +0100
z ta gra nie da sie zerwac, i tak bedziesz gral za miesiac dwa, fejk.. to jest fakt! to narkotyk !
#701106
k3m | 2004-11-20 12:26:40 +0100
Buuu ;-/
Oby wiodlo sie Tobie w pk tak samo jak w q3.
Od czasu do czasu pewnie zagrasz w kwaka, spodziewajmy sie fejka na serwerach ;)
#701108
[M]aniek | 2004-11-20 12:27:09 +0100
bfr Ty zyjesz :D myslalem ze "umarles" ;p
#701109
sYnth|Bubu | 2004-11-20 12:29:22 +0100
Pfff co za n00b :P
Ale fajnie bo na cpla do niemcow jedziemy razem :D
#701110
bfr_aka_pablonzo | 2004-11-20 12:36:31 +0100
zyje zyje :}
#701112
slawek | 2004-11-20 12:42:50 +0100
Źródło? Tu sie powinno mówić o oryginale.
Japierdykam - wszystko zerżnięte. Nawet ta lista osiagnięć w denerwującej, angielskojęzycznej formie.
#701113
Fabian | 2004-11-20 12:53:46 +0100
Szkoda, szkoda ;- ((. Good Luck w painkillerze !
Czyżby scena q3 się sypała ?!
#701114
sYnth|Bubu | 2004-11-20 12:58:44 +0100
Lista jest ze strony dx.
#701116
PeterSchiff | 2004-11-20 13:06:24 +0100
i te jego zajebiste pksy ;( szkoda szkoda gl w pk
#701115
akk0 | 2004-11-20 13:13:31 +0100
Big lol slawek zastanów się czasami co piszesz bo to niema jakiegokolwiek sensu, jakoś autor newsa z esportu nic tu nie napisał, że wszystko jest zerżnięte w 1 komentarzu, ale Ty oczywiscie lepiej wiesz spox. Nie nawidze takich ludzi !!!
ps. To temat matr0xa nie bluzgi. Kolejne Twoje bezpodstawne komentarze beda kasowane.
#701117
edix | 2004-11-20 13:16:20 +0100
LG W KP ];
#701119
[lucas] | 2004-11-20 13:16:53 +0100
GL HF Matr0x
#701120
slawek | 2004-11-20 13:18:21 +0100
Skasuj mi jakis komentarz akko a dobiorę Ci się do d.u.p.y na serio, a nie takim przyjacielskim poklepywaniem.
ok?
#701121
akk0 | 2004-11-20 13:27:31 +0100
Możesz chociaż nie pisac o takich rzeczach tutaj? Jak coś masz mi do zarzucenia to pisz na gg, a nie nabijasz sobie komentsy
ps. [u-boje] czekam na gg
#701122
performer | 2004-11-20 13:28:17 +0100
nie zaposał się lol... MAT gratuluję wspaniałej kariery, jako jedyny coś w Polsce na tej platformie osiągnąłeś (co jest nie lada wyczynem). Sukcesów na pk życzę i trzymam kciuki.
#701123
abs | 2004-11-20 13:31:21 +0100
gl bliźniaku
#701124
abs | 2004-11-20 13:31:45 +0100
ale ta fotka powinna byc w pasiakach i z bocznego profila:DD
#701125
[M]aniek | 2004-11-20 13:35:15 +0100
Bubu a Ty po co na CPL’a jedziesz? reczniki podawac? ;DDDDD
#701126
Dee | 2004-11-20 14:12:14 +0100
kto to jest ten Matr0x?
:ADSAD
#701128
slawek | 2004-11-20 14:15:17 +0100
To ten co odbiera ręczniki od bubu
#701129
cocaine | 2004-11-20 14:21:39 +0100
slawek :sadasdhasg ndasd,mnsdv
#701132
Mattias | 2004-11-20 14:29:37 +0100
szkoda bo juz nie bede mial kogo fragowac na CTFie :P
powodzenia na przyslzosc
#701134
XMATbyQ | 2004-11-20 15:05:25 +0100
no nareszcie good move dude
jednego progamera mniej na scenie greatz
czyli miejsce na podium jest wolne ? :>
zdrav
#701138
szłem | 2004-11-20 15:09:10 +0100
Smutna sprawa. matr0x dzieki za wszystko :]
#701140
L1ghtn1ng | 2004-11-20 15:26:44 +0100
Wreszcie! Czekalem na ta chwile bardzo dlugo, ale w koncu sie doczekalem. Teraz moje szanse na wygranie jakiegos turnieju 1v1 znaczaco wzrosly ;-)!
#701142
vogod | 2004-11-20 15:31:44 +0100
uuu no to powodzenia Matroxiasty :)
#701143
3st | 2004-11-20 15:33:56 +0100
gl & hf w pk masl0x
#701144
nxs.mlk | 2004-11-20 16:49:17 +0100
kiedys gadam z francuzami od ra3 na temat sceny cpma , ktorys z nich w pewnym momencie mowi "i know one guy matrox , he is very good" ;d
powodzonka
#701152
MisieX | 2004-11-20 17:59:26 +0100
† Legenda umarła †
#701156
ATi | 2004-11-20 18:46:54 +0100
eee to jest jakas sciema - niewierze :|
#701159
sld | 2004-11-20 20:04:02 +0100
misiex legendy nigdy nieumra ... ( zawsze zostaja w sercach i pamieci )
#701163
PeterSchiff | 2004-11-20 20:35:37 +0100
mam nadzieje ze pojdziesz w slady jordana i bedziesz 2 razy wracal do q3 :D
#701171
dinh-equador | 2004-11-20 20:55:11 +0100
Powodzenia Mat!!
#701176
ca1_ownz_you | 2004-11-20 21:04:04 +0100
ja juz znam takich progamerow ktorzy odchodza a jak jest turniej w ktorym mozna cos wygrac to jakos szybko wracaja! hfaskfshlasfhklasfhaf czekamy na turniej !
#701177
nxs.rush | 2004-11-20 22:57:55 +0100
mysle, ze najlepiej podsumowal wszystko kolega mlk. :)
#701185
xf1 | 2004-11-21 01:41:00 +0100
Ktoś kiedyś na ORGu napisał taki fragment dialogu z jakiegoś zagranicznego serwera vq3:
Koleś: Matr0x ROX !!!
Reszta: CPMA sux !
To chyba tyle. Szkoda bo chciałem kiedyś zagrać z Nim na CPM3. Jakoś przeżyje... :/
#701190
sYnth|Bubu | 2004-11-21 10:20:33 +0100
slawek odjeb sie odemnie ok?
#701197
davep | 2004-11-21 11:53:39 +0100
mat a jeszcze w weekend dostawales po dupie ;-)
hf kid !
#701200
slawek | 2004-11-21 17:20:33 +0100
bubu - nawet nie zacząłem, ok?
#701223
sYnth|Bubu | 2004-11-21 22:37:11 +0100
Zaczales juz dawno, ok?
#701269
SharK | 2004-11-21 23:07:13 +0100
bubu nie daj sie ! :ASD gl mat w pk :)
#701272
GaD | 2004-11-21 23:51:00 +0100
bubu a po co jedziesz tam ? grac w PK ?
#701275
Pavulon | 2004-11-22 09:01:40 +0100
Ludzie przychodza i odchodza... normalna kolej rzeczy.
#701279
devil_2 | 2004-11-24 23:10:55 +0100
Jak dla mnie pk to syf bez sensu jest multi, wielki bałagan z serverami , dziwna fizyka poprostu troche nie normalna w.g mnie gra ;] hehe i to moje jest zdanie;d oczywiście możecie mieć inne cenie to
#701469
Zaloguj się by dodać komentarz.