ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Matr0x numerem 1 na Heyah Logitech Cybersport 2007

nie, 28 październik 2007 17:38:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

Obrazek Minęła niemal doba odkąd Mateusz "człowiek-rakieta" Ożga zdobył oficjalny tytuł Mistrza Polski w Ostatecznej Rozgrywce Quake 3 1na1 w Heyah Logitech Cybersport.

2007 Matr0x, reprezentujący barwy Frag-eXecutors, zmierzył się w

Wielkim Finale z członkiem PGS.PokerStrategy.com. Mieszkaniec Rybnika

ograł swego finałowego przeciwnika na dwóch mapach.

Wybór mata to oczywiście pro-nodm9. Wygrał tą mapę pewnie kończąc po

kwadransie z wynikiem 10:2. Zik zdecydował się zgotować odwet w swym

"aero-domek". Maciej, który ostatni raz grał na scenie hohoho temu wciąż mylił lustra w swoim domu z teleportami. Mat wpadł

przez okno. Chłopaki na zmianę chowali się po kątach. Zawodnik efiks w

porę zamknął drzwi wyjściowe zikowi i skitrał się na balkonie za

czerwonym kaftanem bezpieczeństwa. Wygrał huba 32 do 25.

freak sfiksował do reszty i już nie ma pojęcia co pisze. Obczajcie dema z finału: pro-nodm9 & hub3aeroq3.

Ostateczna klasyfikacja HLC Q3:
* 1 miejsce - matr0x
* 2 miejsce - zik
* 3 miejsce - r1val
* 4 miejsce - v3rb
* 5/6 miejsce ex aequo - avenger
* 5/6 miejsce ex aequo - rutt
* 7/8 miejsce ex aequo - xen
* 7/8 miejsce ex aequo - brutal
Nagrody:

  • 1 miejsce - ok. 3.000 zł (1.000 zł gotówką, złoty numer i doładowania Heyah, sprzęt Logitech, telefon komórkowy) oraz trofeum

  • 2 miejsce - ok. 1.600 zł (złoty numer i doładowania Heyah, sprzęt Logitech, telefon komórkowy)

  • 3 miejsce - ok. 1.200 zł (złoty numer i doładowania Heyah, sprzęt Logitech, telefon komórkowy)

  • 4 miejsce - ok. 600 zł (doładowanie Heyah, sprzęt Logitech)

Jutro/pojutrze wszystkie dema z turnieju (łącznie 166MB) zostaną zuploadowane na ftp serwisu Cybersport i udostępnione.

gg.

RauL | 2007-10-28 18:28:47 +0100

No mat pozamiatał sprawę :) Człowiek - legenda.

sYnth|Bubu | 2007-10-29 19:52:39 +0100

Co za swinia daje ocene mniejsza niz 6? :/
Brawo matek ladna kaska wpadla : )

Gravatar

UnknownAccount | 2007-10-30 08:46:11 +0100

jo żech doł 1

obni | 2007-10-30 18:22:44 +0100

qle spoko nagrody juz daja w tych turniejach :P

kszksz | 2007-10-30 21:47:50 +0100

gdyby tak tylko bylo wiecej takich turnieji z takimi nagrodami i troche bardziej naglosnionych to wiecej osob zaczelo by grac...

sYnth|Bubu | 2007-10-30 22:56:26 +0100

Gdyby tak bylo 5-6 lat temu... Teraz bylibysmy na poziomie Europy zachodniej z nagrodami a jest jak jest...

Gravatar

UnknownAccount | 2007-11-01 00:53:05 +0100

A co by było gdyby Marysia poszła na grzybyyy??? :o

kszksz | 2007-11-01 22:06:41 +0100

zatrula by sie

Rafik89 | 2007-11-03 19:23:23 +0100

Byłem tam ale go nie widzialem bo to pewnie liga pro byla : NIe chcieli mnie tam wpuscic:(

obni | 2007-11-04 23:12:54 +0100

no taki turniej 5 lat temu to qle :P nagroda głowna 1 tys euro : o :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63