ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Matr0x vs Zero4 !

śro, 30 październik 2002 13:12:20 | Autor: steef | Quake 3 Arena

Tak jak matr0x nam obiecał doszło do upragnionego meczu z z4 . Grali i na vq3 jak i na promode , a oba mecze wygrał matr0x !!

[matr0x|Aw] gralem z z4

[matr0x|Aw] na vq3 i promode

[matr0x|Aw] na vq3 na ztn wygralem 20-9 a w promode na cpm3 45-9 :)))

[matr0x|Aw] mam faze :D

[matr0x|Aw] juz nie bede teraz grac

[matr0x|Aw] mial fake nick

[matr0x|Aw] ale na servie siedzial daler

[matr0x|Aw] ja tez mialem fake

[matr0x|Aw] :)

[matr0x|Aw] ale looz

[matr0x|Aw] demka przesle pozniej

Mat obronił swoj honor ! Pokazał , że umie grać na obu platformach . Ja właśnie szukam mata i postaram się jak najszybciej zdobyć demka !

sYnth|Bubu | 2002-10-30 13:23:41 +0100

jezeli to prawda to suuuuuperrrrrr!!!! czyli nasza scena q3 jednak nie jest chyba taka zla jak zer04 dostaje baciory :D Odrazu mam lepszy humor dziex Mat

Gravatar

rauf | 2002-10-30 13:26:38 +0100

mat rozwal kogos tam jescze ale szkoda ze teraz dopierdo zaczels wymiatac :( jak bys troche spal lub cos to bys all pojechal i wygral wcg

steef | 2002-10-30 13:31:27 +0100

ja nie mam pytań :D

slawek | 2002-10-30 13:35:10 +0100

a ja miałbym mnóstwo

Pheu | 2002-10-30 13:38:05 +0100

wiecie co wzruszylem sie :D

Bulls | 2002-10-30 13:39:03 +0100

Dlaczego juz nie bedzie gral? Niech kurna namawia Dalera, i innych. To niepowtarzalna okazja zeby sie pokazac.

Gravatar

rauf | 2002-10-30 13:40:10 +0100

jak zobczylem tego newsa to normalnie prawie sie rozplakalem boshe POLSKA RULEZZ NIKT NAM NIE PODSKOCZY :D :D

Kain | 2002-10-30 13:41:26 +0100

Yupiii Matrox rulezz !! :)

jarq. | 2002-10-30 13:41:30 +0100

.. tak - chociaz kilka slow wyjasnienia celem zadoscuczynienia troszke zdziwionym (nie che powiedziec rozczarowanym) fanom by sie zdalo :) ...

Gravatar

rauf | 2002-10-30 13:43:15 +0100

przeciez delerowi chyba tez d*** skopal

sYnth|Bubu | 2002-10-30 13:45:26 +0100

Bulls z dalerem gral ma pm demko jest ponizej w newsach

ja tesh sie wzruszylem :D

steef | 2002-10-30 13:45:40 +0100

Nie chyba tylko skopal i to równo :D

bryan | 2002-10-30 13:49:54 +0100

a szkoda ze nie we wlasciwym turnieju

Kain | 2002-10-30 13:51:20 +0100

Już niemoge sie doczekac demek :)

Gravatar

rauf | 2002-10-30 13:54:45 +0100

mat pewnie zaluje ze nie gral odpoczontku jak teraz i ze nie odpoczywal po przyjezdzie

Bs0d | 2002-10-30 13:58:47 +0100

Hehe sem w shoku =] Steef ciekawe czy arquon nadal uwaza za najlepszego promodowca Apholeona czy moze zmienil zdanie na korzysc Matr0xa? =]]]]

Gravatar

StaryOrgowicz_429 | 2002-10-30 14:00:06 +0100

no szkoda ze tak nie wymiatał ale nastepnym razem napewno pokaze klase :>

co do plakania to to chyba nie sa wystarczajace powody....

Bulls | 2002-10-30 14:00:44 +0100

A no tak. Skubance pod fakowymi nickami graja. Demka furory na necie nie zrobia. Chyba ze sie poprosi Dalera i Z4 o autoryzacje. :) Co oczywiscie nie nastapi.

Gravatar

StaryOrgowicz_431 | 2002-10-30 14:00:53 +0100

Hmm, no dokladnie, szkoda ze nie chcialo mu sie grac w PRAWDZIWYM turnieju. No ale cieszmy sie z tego ze wygral z z4 i dalerem (chociaz czy do konca ?... moze oni tez byli juz niewyspani i odpuscili.... :)) no ale kazdego cieszy co innego, hej

KosmoZ | 2002-10-30 14:01:12 +0100

Ciekawe dlaczego dopiero teraz ruszył du.. i zaczął grać? Nie kwestionuję, że jest dobry ale pojechał tam na turniej a nie towarzyskie gierki. Poza tym ci kolesie grali już na sofciku bo i tak jest to poza turniejem...Moim zdaniem nie ma sie czym chwalić! Pobocznymi pariami nie reprezentuje Polski tak jakby to zrobił na mistrzostwach.

MateoMartinezz | 2002-10-30 14:05:22 +0100

I w ten sposób Matr0x odzyskał przynajmniej część dobrego imienia, które stracił po rozgrywkach z fazie grupowej, IMHO nie miał innego wyjścia po wczorajszych zajściach

Yaboll | 2002-10-30 14:12:42 +0100

Wniosek z tego taki ze brakuje nam jedynie ogrania na turniejac h, zjadaja nas nerwy, padaka w rekach etc.

Pheu | 2002-10-30 14:15:20 +0100

no napewno mat sie pomylil co do sennosci, ale nawet nie wiemy w jakiej on byl sytuacji i jak my bysmy postapili bo ja to bym tam wszystko zaliczyl :) ... napewno odczuwa po tym meczu duza satysfakcje i zapamieta to do konca zycia, bo przecie wygral z bylym mistrzem wcg i qc... dobra ide ogladac demko z mata z Dalerem bo nawet nie wiem kto wygral :)

Gravatar

rauf | 2002-10-30 14:15:24 +0100

dlatego mata zjehcaly nerwy bo polska to nie kraj do gry malo osob by ciie chcialo zasponsrowac zeby pojechal np na kazdy turnej w europie

[SpideR] | 2002-10-30 14:44:23 +0100

eheh chcialbym zobaczyc demko na promodzie ;D

Aki | 2002-10-30 14:49:43 +0100

Zgadzam sie z kosozem, bo tak samo rok temu POLOS chwalil sie ze:"poza trniejem pojechalem z4.." - a kogo to obchodzi!? Wali mnie szczerze mecz poza turniejem, bo do takich gier wogole sie z4 nie przyklada i ma to w dupie ("niech sie cieszy ze wygra..") takie jest ich myslenie co do gier poza turniejem.

Gravatar

rauf | 2002-10-30 14:53:10 +0100

cos wam powiem nawet jesli mat by przegral z najgroszym z wcgl do - to bym sie odniego nie odwrocul jak to zrobil frik poprostu jestes osobom ktora go polubila bo tam pojechal a jak wrocil z niczym to sie odnigo odwruciles !

Gravatar

Krg | 2002-10-30 15:33:05 +0100

Jezeli to prawda to demka powinny pojsc w swiat jako pewne wytlumaczenie sie matr0xa ze slabej gry w officjalnym turnieju.
Pytanie tylko czy napewno byl to zero4 i czy demka kiedykolwiek ujrza swiatlo dzienne. Na miejscu matr0xa zrobilbym wszystko zeby te demka zamiescic i pokazac ludziom jak duza wpadke zrobil w meczach oficjalnych.

frag | 2002-10-30 15:34:03 +0100

a mnie tam cieszą jego mecze poza turniejem....
a to ze oddal pare meczy przez w/o kogo to obchodzi no pokazał klase ROtFL cala zagranica wie ze matrox rozwala z4 i dalera ROtFL

Gravatar

xen0m | 2002-10-30 15:40:34 +0100

ja wystep Polakow uwazam za bardzo udany. obaj pokazali na co ich obecnie stac. nie mam zadnych zarzutow.

trzeba jednak pamietac, ze gra turniejowa to ZUPELNIE co innego niz trening. taktyka, skupienie... wszystko inne. na cpma Mat jedzie wszystkich na swiecie. na vq3 ma szanse powalczyc z czolowka za jakis czas. GL Mat!!!

Gravatar

xen0m | 2002-10-30 15:42:38 +0100

"cala zagranica wie ze matrox rozwala z4 i dalera"

i nikt na to uwagi nie zwraca poza Polakami. dla czolowki licza sie mecze turniejowe...

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-10-30 15:57:07 +0100

a to ze oddal pare meczy przez w/o kogo to obchodzi
oj obchodzi, obchodzi i to pewnie nie tylko mnie :o W końcu po to tam pojechał, żeby walczyć (i TO zapowiadał przed wyjazdem)... Chyba, że sie mylę :o

Pheu | 2002-10-30 16:39:08 +0100

przynajmniej pewne jest to, ze dzieki temu turniejowi obaj zyskali dodatkowe doswiadczenie. Zauwazylem w grze matroxa lekka poprawe imo coraz mniej jest w niej promoda i wydaje mi sie ze mat wlozyl wiekszy nacisk na defensywe. Ale mial w tych meczach pewne negatywne cechy - mial gorszy refleks, to pewnie skutek tej nieprzespanej nocy i tremy. Ale szkoda, ze dla innych krai nie bedzie sie liczylo to, ze mat sie nie wyspal pewnie i tak nie beda o tym wiedziec. Ale nareszcie sie zmobilizowal, wyspal sie i zloil ostro dalera i z4, jestem ciekaw jak mat zagral z tym drugim na vq3 ah niecierpliwosc mnie zzera!!

ukojenie | 2002-10-30 17:02:54 +0100

mial matrix bota:P

SL4VE | 2002-10-30 17:12:29 +0100

czytajac niektore komentarze oraz to co sie dzieje na GTV to zaczynam sie zastanawiac czy to ja jestem debilem czy oni... moze jedno i drugie po trochu :o.

Gravatar

[TXS]K@ne | 2002-10-30 18:23:03 +0100

Zgadzam się z Aki'm zwłaszcza jeśli chodzi o vq3 bo kogo interesóją mecze dwóch kolesi którzy odpadli z turnieju chociaż powinni wyjść z grupy (zwłaszcze z4) jeżeli idzie o pm to z4 na cpm3 niemiał szans:) Fajnie że zagrali ale Matrox popełnił błąd z tym nie spaniem za który dostał bilet do domu. SAD BUT TRUE

Gravatar

StaryOrgowicz_438 | 2002-10-30 23:02:19 +0100

To formalnie wypas mamy mastah'a co rozwala cala czolowke światową- wielka szkoda ze on jeden ( biedak ) nie wyspal sie.Czesto zdarza sie na polskich severach ze w momencie gdy jaki miszcu przegrywa to nagle ma telefon, gadu-gadu , staramu przeszkadza albo musi juz leciec , tu patrzcie cos nowego do kolekcji " nie wyspanie ". No i jeszcze wpadl na pomysl ratowania wlasnej dupy. A co do tych dem to niech sobie je w dupe wsadzi i zamiesza moze dostanie speeda. Poprosze o weryfikacje tych demek.

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63