Matrix Quake3 Beta 2.4
pon, 14 październik 2002 09:04:06 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Na forum wspominano ostatnio temat modu Matrix. I oto mamy już nową wersję Matrix Beta 2.4. Dostarcza on nam takich fajerwerków jak bullet time, chodzenie po ścianach oraz nowe bronie. Dodatkowo:
ui problems fixed (renaming q3_ui.vm to ui.vm),
teleporters no longer take you to Spectator,
ammo pickup work properly,
lobby can now be started up from the single player menu.
Za zagryche macie kilka screenów, download znajdziecie tutaj (filefront) lub tutaj (fileplanet).








^M^ | 2002-10-14 09:18:46 +0200
no nareszcie ktos newsa dal :)
#621837
Razor | 2002-10-14 10:13:53 +0200
miodzio :))))
#621840
canis | 2002-10-14 10:23:10 +0200
yyy a moze jest jakis link do tego by sciagnac ten modzik bo jakos z qp mi to nie idzie :((( ma ktos jakis mirror?
#621841
MateoMartinezz | 2002-10-14 10:23:48 +0200
Canis - spróbuj jeszcze raz, mnie idzie
#621842
MateoMartinezz | 2002-10-14 10:25:22 +0200
no to kupa, zjechałem komentrze do newsa, sorry
#621845
slawek | 2002-10-14 11:00:06 +0200
Że tak powiem Mateo - rozszerzyłeś zakres działania orga :D
#621846
Zell | 2002-10-14 11:02:53 +0200
o lol dobry text :D
#621847
canis | 2002-10-14 11:03:27 +0200
mateo dzieki ale nadal kapa straszna calyczas mam error page :(( i nie chce mi tego sciagac myslalem ze to przez flashget'a ale bez tego tez nie chce isc :((
#621848
LaGranda | 2002-10-14 11:04:57 +0200
e rozwalil komentarze! teraz czekaj tylko na kolesi z wp w czarnych garniturach :P (mib 3) i po tobie :D
#621849
skejwen | 2002-10-14 11:09:43 +0200
My chcemy batonów! My chcemy batonów?
(a tak w nawiasie to czy slowo kupa nie powinno byc objete ramami cenzury? :D:D:D)
#621850
LaGranda | 2002-10-14 11:12:05 +0200
A ja podam wam inny link: www.fileplanet.com/section.aspx?s=90477&v=0
waga 15,8 mb
#621851
canis | 2002-10-14 11:14:53 +0200
eh ok poradzilem sobie zapodalem dokladnego linka na schela i teraz wlasnie zasysam na szela sobie pliczek... bo w domq nadal mam jakies zonki i nie wiem czym to jest spowodowane :((
#621852
Zell | 2002-10-14 11:37:23 +0200
ten dziala: download3.filefront.com/59a4e1b61b75791a33bc3e58b2548190/planetquake3/matrix24.zip
#621853
canis | 2002-10-14 12:20:19 +0200
Sciagnolem zagralem usunolem ;p spodziewalem sie czegos leprzego ten mod wsumie nie zawiera w sobie nic ciekawego i osobiscie szkoda go sciagac :p tyle problemow o nic :))
#621856
freak | 2002-10-14 12:20:55 +0200
łoł! ssam :D
#621857
StaryOrgowicz_412 | 2002-10-15 00:27:51 +0200
Na razie ściągam :-)
#621884
zenek981 | 2002-10-16 18:17:35 +0200
Modzik nie zabardzo ale da sie w niego zagrać.
#622012
locke | 2003-12-16 08:16:36 +0100
Jak macie ochotę pograć w Matrixa to zapraszam na moją stronkę. Wiem, że to inna liga ale w sumie od nadmiaru głowa nie boli :)
#664964
Zaloguj się by dodać komentarz.