ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



mC-Suwałki TDM 4v4

czw, 15 styczeń 2004 21:41:33 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Pod koniec pierwszego miesiąca roku 2004, w mieście Suwałki, szykuje się kolejny LANowy turniej TDM 4v4 vQ3 - mC-Suwałki, którego edycję 1v1 mogliśmy śledzić kilka miesięcy temu.

Na początek kilka niezbędnych informacji:

  • Data: 31.01 - 1.02.2004

  • Miejsce: Miasto Suwałki, Caffe Matrix (26 komputerów: ATH 1.7 - 2.4 Ghz; LG 17''; GF5200 lub GF4; 256ddr)

  • Tryb: TDM 4v4 vQ3

  • Mapy: pro-q3dm6, ospdm5, ospdm6, q3dm14tmp, q3dm7

  • Ustawienia: Quake 3 Arena ver. 1.32 Osp 1.03, pmove_fixed 0, timelimit 20, quad respawn 120, fraglimit 0

  • Wpisowe: ok. 100 zł od klanu

  • Sponsorzy: Emiter i Coca-Cola i różne lokalne firmy, trwają rozmowy z Logitechem (!)

  • Nagrody: rzeczowe i pieniężne od sponsorów + procent z pieniędzy za wpisowe

Póki co, zapisało się tylko 8 drużyn, tzn. t5, dx, n3, h', NEC, tx, cB, banG, jednak, aby turniej mógł być rozegrany, swój udział musi zgłosić, co najmniej, jeszcze 6 klanów. Zapisów można dokonywać u zika, pod numerem GG #2854117 lub mailem [email protected]. Macie czas do 25 stycznia.
Radzę się pospieszyć, bo czas ucieka!

Zapowiada się bardzo ciekawie. Nagrody, wydaje mi się, są bardzo atrakcyjne, jednak, po pierwsze, położenie miejsca rozgrywania turnieju jest niezbyt przyjemne dla graczy, bo Suwałki, jak wiemy, są położone w północno-wschodniej części kraju, co nie zmienia faktu, że dla takiej kasy warto wybrać się w odległe miejsce, a po drugie, co gorsza, termin turnieju, nie bardzo będzie pasował studentom, którzy to w tym czasie będą raczej myśleli o nauce, niż o graniu w Q3.

Miejmy nadzieję, że jednak znajdą się chętni i turniej dojdzie do skutku, dostarczając nam wiele emocji i dobrym demek TDMowych.

Życzymy powodzenia i czekamy z niecierpliwością!

Po więcej informacji odsyłam na stronę mC-Suwałki, link poniżej. Spodziewajcie się update'ów.

.:: Strona turnieju
** thx zik :)*

rkniunia | 2004-01-15 21:54:48 +0100

t5, dx, n3, h', NEC, dx, tx, cB, banG dwa dx? :) ps pierwszy ! :D

SAI4H | 2004-01-15 21:55:42 +0100

Mialem napisac rozne suwalskie firmy, zamiast lokalne, ale zaraz posypalyby sie porno komentarze. ;DDD

Gravatar

ur!mepl | 2004-01-15 22:02:59 +0100

bede tam =] bueh... szkoda ze jako spectator :/

BobeK | 2004-01-15 22:05:11 +0100

gp has fallen ...
;D

bryan | 2004-01-15 22:27:40 +0100

no jedyne co to lokalizacja i termin troche do dupy bo zapowiada sie gr8

bryan | 2004-01-15 22:40:33 +0100

czemu zgloszenia sa do zika a nie do org. podanych na stronie ?:)

Gravatar

zik | 2004-01-15 23:00:27 +0100

bo zik wzial sprawe w swoje rece ;)

ognos | 2004-01-15 23:05:51 +0100

bo zik chce zniszczyc przeciwnikow przed turniejem :d

lecho | 2004-01-16 01:22:39 +0100

bo zik jest cwany i dopusci tylko tych przeciwnikow ktorzy nie zagroza t5 :D

bolomanrsquoek | 2004-01-16 01:34:41 +0100

a sa w polsce jacys inni ?;)

lecho | 2004-01-16 01:35:40 +0100

no jasne np. n3 :#

bolomanrsquoek | 2004-01-16 01:36:20 +0100

a co to ? n3krofile ?;p

lecho | 2004-01-16 01:46:07 +0100

wiesz co dobry skrot trzeba to sprzedac :D:D

bolomanrsquoek | 2004-01-16 01:46:42 +0100

jakies odstepne pomyslodawcy ?;)

Gravatar

MISIEK_BMW | 2004-01-16 08:10:31 +0100

Kto wymyślił ze zik przyjmuje zgłoszenia. Jednynie można do niego zgłaszać a on to musi przekazać dla nas (organizatorów) nie ma żadnej selekcji! "PRZYJEŻDZASZ, PŁACISZ, JESTES DOBRY, WYGRASZ" pozdrawiam spotykamy sie w Swałkach!!!

Mattias | 2004-01-16 10:31:20 +0100

100zł wpisowe ? O_o

bryan | 2004-01-16 10:57:42 +0100

nehehe :> przed turniejem przyjezdza tvp2 i bedzie "selekcja" w Xtremalnej dwojce :P

Gravatar

zik | 2004-01-16 14:27:45 +0100

Misiek, pomagam n3x'owi w organizacji. Jesli masz cos przeciwko to nawet nie bede sie fatygowal...

... | 2004-01-16 14:39:40 +0100

zapowiada sie ciekawie ale mnie dam nie bendzie : ))))) poniewaz mam tam 500 km :o dobre zik :) GL

dx-set | 2004-01-16 14:47:20 +0100

kto zapisal dx?

Gravatar

n3x | 2004-01-16 14:53:19 +0100

zik chodzilo mu o to ze zgloszenia powinny byc wysylane do niego albo do mnie albo do v0ok! Jak jakis clan wysle do ciebie zgloszenie to ty przesylasz dla nas oki?
set to zapisuj dx i wpadajcie!

pushek | 2004-01-16 15:17:04 +0100

wlasnie suwalki sa super bo blisko z bialegostoku do nich ;ase

pushek | 2004-01-16 15:17:05 +0100

wlasnie suwalki sa super bo blisko z bialegostoku do nich ;ase

badyl | 2004-01-16 15:43:36 +0100

Suwałki mi są takie super ale faktycznie białystok jest bilsko :P
Ja też tam będe ale tak jak ur!mepl jako spect :) Coś czyje że wróce do domu z kompleksami :)

Gravatar

v0ok | 2004-01-16 15:56:28 +0100

Wpisowe 100zl od teamu czyli np 25zl na lebka jak 4 osoby przyjada a jak wiecej to mnie na leb wychodzi w czym to zdziwienie ?? || Zgłoszenia clanu na turniej prosze kierowac do mnie (2301898) lub do n3xa jak najszybciej (3889718). Wiec ugadujcie sie szybciej i potwierdzajciue na 100%

Gravatar

zik | 2004-01-16 16:14:39 +0100

hehehe ;)

nita | 2004-01-16 19:30:31 +0100

niezle zdzierstwo z tym wpisowym :))))

lukas_1 | 2004-01-16 19:34:07 +0100

QUOTE:

"a po drugie, co gorsza, termin turnieju, nie bardzo będzie pasował studentom, którzy to w tym czasie będą raczej myśleli o nauce, niż o graniu w Q3."

ze tak powiem nie skomentuje ;P Oj ta sesja bardzo boli, nadosc ze kupa nauki, to na turniej nie moge jechac :P ZONK!

DziadaS-2xreg | 2004-01-17 10:36:49 +0100

niech żyje quaker ╚╗║╔╝

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63