mC-Suwałki TDM 4v4
czw, 15 styczeń 2004 21:41:33 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Pod koniec pierwszego miesiąca roku 2004, w mieście
Suwałki, szykuje się kolejny LANowy turniej TDM 4v4 vQ3 - mC-Suwałki, którego edycję 1v1 mogliśmy śledzić kilka miesięcy temu.
Na początek kilka niezbędnych informacji:
Data: 31.01 - 1.02.2004
Miejsce: Miasto Suwałki, Caffe Matrix (26 komputerów: ATH 1.7 - 2.4 Ghz; LG 17''; GF5200 lub GF4; 256ddr)
Tryb: TDM 4v4 vQ3
Mapy: pro-q3dm6, ospdm5, ospdm6, q3dm14tmp, q3dm7
Ustawienia: Quake 3 Arena ver. 1.32 Osp 1.03, pmove_fixed 0, timelimit 20, quad respawn 120, fraglimit 0
Wpisowe: ok. 100 zł od klanu
Sponsorzy: Emiter i Coca-Cola i różne lokalne firmy, trwają rozmowy z Logitechem (!)
Nagrody: rzeczowe i pieniężne od sponsorów + procent z pieniędzy za wpisowe
Póki co, zapisało się tylko 8 drużyn, tzn. t5, dx, n3, h', NEC, tx, cB, banG, jednak, aby turniej mógł być rozegrany, swój udział musi zgłosić, co najmniej, jeszcze 6 klanów. Zapisów można dokonywać u zika, pod numerem GG #2854117 lub mailem [email protected]. Macie czas do 25 stycznia.
Radzę się pospieszyć, bo czas ucieka!
Zapowiada się bardzo ciekawie. Nagrody, wydaje mi się, są bardzo atrakcyjne, jednak, po pierwsze, położenie miejsca rozgrywania turnieju jest niezbyt przyjemne dla graczy, bo Suwałki, jak wiemy, są położone w północno-wschodniej części kraju, co nie zmienia faktu, że dla takiej kasy warto wybrać się w odległe miejsce, a po drugie, co gorsza, termin turnieju, nie bardzo będzie pasował studentom, którzy to w tym czasie będą raczej myśleli o nauce, niż o graniu w Q3.
Miejmy nadzieję, że jednak znajdą się chętni i turniej dojdzie do skutku, dostarczając nam wiele emocji i dobrym demek TDMowych.
Życzymy powodzenia i czekamy z niecierpliwością!
Po więcej informacji odsyłam na stronę mC-Suwałki, link poniżej. Spodziewajcie się update'ów.
.:: Strona turnieju
** thx zik :)*





rkniunia | 2004-01-15 21:54:48 +0100
t5, dx, n3, h', NEC, dx, tx, cB, banG dwa dx? :) ps pierwszy ! :D
#669185
SAI4H | 2004-01-15 21:55:42 +0100
Mialem napisac rozne suwalskie firmy, zamiast lokalne, ale zaraz posypalyby sie porno komentarze. ;DDD
#669186
ur!mepl | 2004-01-15 22:02:59 +0100
bede tam =] bueh... szkoda ze jako spectator :/
#669187
BobeK | 2004-01-15 22:05:11 +0100
gp has fallen ...
;D
#669188
bryan | 2004-01-15 22:27:40 +0100
no jedyne co to lokalizacja i termin troche do dupy bo zapowiada sie gr8
#669189
bryan | 2004-01-15 22:40:33 +0100
czemu zgloszenia sa do zika a nie do org. podanych na stronie ?:)
#669190
zik | 2004-01-15 23:00:27 +0100
bo zik wzial sprawe w swoje rece ;)
#669194
ognos | 2004-01-15 23:05:51 +0100
bo zik chce zniszczyc przeciwnikow przed turniejem :d
#669196
lecho | 2004-01-16 01:22:39 +0100
bo zik jest cwany i dopusci tylko tych przeciwnikow ktorzy nie zagroza t5 :D
#669201
bolomanrsquoek | 2004-01-16 01:34:41 +0100
a sa w polsce jacys inni ?;)
#669203
lecho | 2004-01-16 01:35:40 +0100
no jasne np. n3 :#
#669204
bolomanrsquoek | 2004-01-16 01:36:20 +0100
a co to ? n3krofile ?;p
#669205
lecho | 2004-01-16 01:46:07 +0100
wiesz co dobry skrot trzeba to sprzedac :D:D
#669206
bolomanrsquoek | 2004-01-16 01:46:42 +0100
jakies odstepne pomyslodawcy ?;)
#669207
MISIEK_BMW | 2004-01-16 08:10:31 +0100
Kto wymyślił ze zik przyjmuje zgłoszenia. Jednynie można do niego zgłaszać a on to musi przekazać dla nas (organizatorów) nie ma żadnej selekcji! "PRZYJEŻDZASZ, PŁACISZ, JESTES DOBRY, WYGRASZ" pozdrawiam spotykamy sie w Swałkach!!!
#669211
Mattias | 2004-01-16 10:31:20 +0100
100zł wpisowe ? O_o
#669216
bryan | 2004-01-16 10:57:42 +0100
nehehe :> przed turniejem przyjezdza tvp2 i bedzie "selekcja" w Xtremalnej dwojce :P
#669217
zik | 2004-01-16 14:27:45 +0100
Misiek, pomagam n3x'owi w organizacji. Jesli masz cos przeciwko to nawet nie bede sie fatygowal...
#669229
... | 2004-01-16 14:39:40 +0100
zapowiada sie ciekawie ale mnie dam nie bendzie : ))))) poniewaz mam tam 500 km :o dobre zik :) GL
#669232
dx-set | 2004-01-16 14:47:20 +0100
kto zapisal dx?
#669233
n3x | 2004-01-16 14:53:19 +0100
zik chodzilo mu o to ze zgloszenia powinny byc wysylane do niego albo do mnie albo do v0ok! Jak jakis clan wysle do ciebie zgloszenie to ty przesylasz dla nas oki?
set to zapisuj dx i wpadajcie!
#669234
pushek | 2004-01-16 15:17:04 +0100
wlasnie suwalki sa super bo blisko z bialegostoku do nich ;ase
#669236
pushek | 2004-01-16 15:17:05 +0100
wlasnie suwalki sa super bo blisko z bialegostoku do nich ;ase
#669237
badyl | 2004-01-16 15:43:36 +0100
Suwałki mi są takie super ale faktycznie białystok jest bilsko :P
Ja też tam będe ale tak jak ur!mepl jako spect :) Coś czyje że wróce do domu z kompleksami :)
#669243
v0ok | 2004-01-16 15:56:28 +0100
Wpisowe 100zl od teamu czyli np 25zl na lebka jak 4 osoby przyjada a jak wiecej to mnie na leb wychodzi w czym to zdziwienie ?? || Zgłoszenia clanu na turniej prosze kierowac do mnie (2301898) lub do n3xa jak najszybciej (3889718). Wiec ugadujcie sie szybciej i potwierdzajciue na 100%
#669245
zik | 2004-01-16 16:14:39 +0100
hehehe ;)
#669248
nita | 2004-01-16 19:30:31 +0100
niezle zdzierstwo z tym wpisowym :))))
#669255
lukas_1 | 2004-01-16 19:34:07 +0100
QUOTE:
"a po drugie, co gorsza, termin turnieju, nie bardzo będzie pasował studentom, którzy to w tym czasie będą raczej myśleli o nauce, niż o graniu w Q3."
ze tak powiem nie skomentuje ;P Oj ta sesja bardzo boli, nadosc ze kupa nauki, to na turniej nie moge jechac :P ZONK!
#669256
DziadaS-2xreg | 2004-01-17 10:36:49 +0100
niech żyje quaker ╚╗║╔╝
#669306
Zaloguj się by dodać komentarz.