Mecz skillowców - osp/ca vs cpma !
sob, 26 luty 2005 21:24:40 | Autor: k3m | Quake 3 Arena
Ostatnimi czasy mieliśmy kilka spotkań pokazowych, m.in. Team Poland tdm/vq3 vs insta/vq3 w trybie CTF z samymi laserami. Wówczas lepszymi okazali się gracze reprezentujący nasze barwy w rozgrywkach tdm/vq3 [click].
Kierując się tym pomysłem, jajk0 postanowił zorganizować nielada widowisko - OSP/CA versus CPMA 4v4 na platformie OSP/CA (pm1). Spotkanie to planowane jest na 6 marca (niedziela) o godz. 21:00. Rzecz jasna nie może się obejść bez GTV [hunter.splatterworld.de:29000]. Serwer, na którym zostanie rozegrany mecz to LNET lub ASTER.
Składy obu drużyn przedstawiają się następująco:
- OSP/CA: ATi, Fanatic, odi, PLEJ, porky, Yas1U
- CPMA: chamb, dziku, mess, player1, zoom
Przewidziany jest również shoutcast, o którym więcej będzie wiadomo przed spotkaniem, a prowadzić go będzie prawdopodobnie virus.
Mapy, na których bój stoczą reprezentanci obu trybów, to ospca1, overkill [download] oraz ospra3map12 [download] .
Do meczu zostało jeszcze 8 dni, także bądźcie cierpliwi!
GL&HF dla red i blue :>





freak | 2005-02-26 21:30:27 +0100
na OSP(CPMA)/Ca mieliby szanse ale na zwyklym OSP(vq3).ca promodowcy szans raczej nie mają...
#709803
k3m | 2005-02-26 21:39:55 +0100
Dopisalem ’pm1’ w nawiasie. Myslalem, ze jest to oczywiste, w Polsce gra sie osp/ca tylko na promodzie :>
#709804
gr. | 2005-02-26 21:42:53 +0100
Fajnie.
#709805
amir | 2005-02-26 22:18:10 +0100
ra3 wygra ;P
#709812
acci | 2005-02-26 22:19:46 +0100
imo bedzie 2ez dla pm-owcow :->
#709813
rav | 2005-02-26 22:23:27 +0100
nie 2:1 tylko 2.5:0.5 a po ctfowskiemu 5:1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#709814
k3m | 2005-02-26 22:44:55 +0100
Doliczylem sie tam 6:4 [3:2, 1:1, 2:1], nvrmd :d
GL Panowie. Kraza plotki, ze gracze cpma moga wygrac, ale zawodnicy ca beda twardzi :>
#709815
rav | 2005-02-26 23:11:48 +0100
widac ze nie grasz ctfa - remis punktowany jest jako 1:1 a wygrana 2:0 po ctfowskiemu ofkors :D
MICHALCZEWSKI WE LOVE YOU :)
#709818
L1ghtn1ng | 2005-02-26 23:13:23 +0100
Moim zdaniem mecz raczej powinien sie odbyc na jakims neutralnym trybie.
#709819
krowa | 2005-02-26 23:34:19 +0100
Imo jedynym neutralnym trybem dla tego pojedynku byl by Bid For Power ;A
#709822
edix | 2005-02-26 23:36:44 +0100
co za dretwa nazwa :s
#709823
Yas1U | 2005-02-26 23:47:32 +0100
Bedzie :D
#709824
ATi | 2005-02-27 00:36:22 +0100
kto? Ja ?! :s
#709825
lecho | 2005-02-27 01:10:27 +0100
black-_-heart nie zgadzam sie, nie wiem czy wiesz ale wiekszosc graczy z druzyny cpma grala osp/pm przed cpma (chyba tylko dziku nie), wiec nie przekreslalbym ich tak latwo :> jedynym problemem moga byc mapy, no ale coz zobaczymy [;
#709829
TDszaman | 2005-02-27 08:07:46 +0100
i tak nie dalismy najleprzego skladu CA bo chce dac szanse :D
#709820
Yas1U | 2005-02-27 10:49:24 +0100
Szaman daj se już siana z tym składem co? . Nie da się wybrać najlepszego bo na ca jest tyle bydła ze zawsze komuś by coś nie pasowało np. tobie
#709859
jajk0 | 2005-02-27 11:15:46 +0100
mam nadzieje, ze wszystko wypali i bedziemy mogli obejrzec ladne widowisko. Tym bardziej, ze poprosilem porkyego o pokazania na co ich naprawde stac czyli o dynamiczne akcje :) zobaczymy ;D
#709864
zoom | 2005-02-27 11:42:28 +0100
Zjemy ich :-/
#709867
maZat | 2005-02-27 12:24:00 +0100
przeciez cpma tez nie wystawilo tych najlepszych graczy (hi dziku :)) bedzie ciekawy mecz
#709871
k3m | 2005-02-27 12:40:28 +0100
zoom - widzialem, jak grales kilka dni temu osp/ca na overkillu, poznalem Twoja taktyke, Twoje wszystkie kruczki. Jestes juz ’rozpracowany’, reszta graczy swoja droga.
btw: dziku nie trawi osp :D
#709878
jajk0 | 2005-02-27 14:51:16 +0100
nie moge sie doczekac :D
#709898
freak | 2005-02-27 17:58:53 +0100
lecho wybacz ale nie zrozumiałeś mnie, przeczytaj proszę jeszcze raz komentarze #1 i #2...
k3m na poczatku nie napisal tego w niusie, więc myślałem że będą grali w ca na vq3 dlatego napisałem że nie mają szans, ale ca na promodzie to już inna bajka...
sądzę zatem (tak jak pisałem wcześniej) że promodowcy mają szanse (a raczej prawie 100procentowy pewniak) że mecz vs squad osp/ca wygrają
w wypadku gdyby grali na osp/ca(vq3) nie mieliby szans, no bo niby jak i skąd ?:P
Kumasz już czy mam Ci jeszcze raz to samo napisać ?:D
#709937
ATi | 2005-02-27 19:46:15 +0100
iha !
lamy z cpma :E
#709953
Zaloguj się by dodać komentarz.