ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mecz skillowców - osp/ca vs cpma !

sob, 26 luty 2005 21:24:40 | Autor: k3m | Quake 3 Arena

Ostatnimi czasy mieliśmy kilka spotkań pokazowych, m.in. Team Poland tdm/vq3 vs insta/vq3 w trybie CTF z samymi laserami. Wówczas lepszymi okazali się gracze reprezentujący nasze barwy w rozgrywkach tdm/vq3 [click].
Kierując się tym pomysłem, jajk0 postanowił zorganizować nielada widowisko - OSP/CA versus CPMA 4v4 na platformie OSP/CA (pm1). Spotkanie to planowane jest na 6 marca (niedziela) o godz. 21:00. Rzecz jasna nie może się obejść bez GTV [hunter.splatterworld.de:29000]. Serwer, na którym zostanie rozegrany mecz to LNET lub ASTER.

Składy obu drużyn przedstawiają się następująco:

  • OSP/CA: ATi, Fanatic, odi, PLEJ, porky, Yas1U
  • CPMA: chamb, dziku, mess, player1, zoom

Przewidziany jest również shoutcast, o którym więcej będzie wiadomo przed spotkaniem, a prowadzić go będzie prawdopodobnie virus.
Mapy, na których bój stoczą reprezentanci obu trybów, to ospca1, overkill [download] oraz ospra3map12 [download] .
Do meczu zostało jeszcze 8 dni, także bądźcie cierpliwi!
GL&HF dla red i blue :>

freak | 2005-02-26 21:30:27 +0100

na OSP(CPMA)/Ca mieliby szanse ale na zwyklym OSP(vq3).ca promodowcy szans raczej nie mają...

k3m | 2005-02-26 21:39:55 +0100

Dopisalem ’pm1’ w nawiasie. Myslalem, ze jest to oczywiste, w Polsce gra sie osp/ca tylko na promodzie :>

gr. | 2005-02-26 21:42:53 +0100

Fajnie.

amir | 2005-02-26 22:18:10 +0100

ra3 wygra ;P

acci | 2005-02-26 22:19:46 +0100

imo bedzie 2ez dla pm-owcow :->

rav | 2005-02-26 22:23:27 +0100

nie 2:1 tylko 2.5:0.5 a po ctfowskiemu 5:1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

k3m | 2005-02-26 22:44:55 +0100

Doliczylem sie tam 6:4 [3:2, 1:1, 2:1], nvrmd :d
GL Panowie. Kraza plotki, ze gracze cpma moga wygrac, ale zawodnicy ca beda twardzi :>

rav | 2005-02-26 23:11:48 +0100

widac ze nie grasz ctfa - remis punktowany jest jako 1:1 a wygrana 2:0 po ctfowskiemu ofkors :D

MICHALCZEWSKI WE LOVE YOU :)

L1ghtn1ng | 2005-02-26 23:13:23 +0100

Moim zdaniem mecz raczej powinien sie odbyc na jakims neutralnym trybie.

krowa | 2005-02-26 23:34:19 +0100

Imo jedynym neutralnym trybem dla tego pojedynku byl by Bid For Power ;A

Gravatar

edix | 2005-02-26 23:36:44 +0100

co za dretwa nazwa :s

Yas1U | 2005-02-26 23:47:32 +0100

Bedzie :D

ATi | 2005-02-27 00:36:22 +0100

kto? Ja ?! :s

lecho | 2005-02-27 01:10:27 +0100

black-_-heart nie zgadzam sie, nie wiem czy wiesz ale wiekszosc graczy z druzyny cpma grala osp/pm przed cpma (chyba tylko dziku nie), wiec nie przekreslalbym ich tak latwo :> jedynym problemem moga byc mapy, no ale coz zobaczymy [;

Gravatar

TDszaman | 2005-02-27 08:07:46 +0100

i tak nie dalismy najleprzego skladu CA bo chce dac szanse :D

Yas1U | 2005-02-27 10:49:24 +0100

Szaman daj se już siana z tym składem co? . Nie da się wybrać najlepszego bo na ca jest tyle bydła ze zawsze komuś by coś nie pasowało np. tobie

jajk0 | 2005-02-27 11:15:46 +0100

mam nadzieje, ze wszystko wypali i bedziemy mogli obejrzec ladne widowisko. Tym bardziej, ze poprosilem porkyego o pokazania na co ich naprawde stac czyli o dynamiczne akcje :) zobaczymy ;D

zoom | 2005-02-27 11:42:28 +0100

Zjemy ich :-/

maZat | 2005-02-27 12:24:00 +0100

przeciez cpma tez nie wystawilo tych najlepszych graczy (hi dziku :)) bedzie ciekawy mecz

k3m | 2005-02-27 12:40:28 +0100

zoom - widzialem, jak grales kilka dni temu osp/ca na overkillu, poznalem Twoja taktyke, Twoje wszystkie kruczki. Jestes juz ’rozpracowany’, reszta graczy swoja droga.
btw: dziku nie trawi osp :D

jajk0 | 2005-02-27 14:51:16 +0100

nie moge sie doczekac :D

freak | 2005-02-27 17:58:53 +0100

lecho wybacz ale nie zrozumiałeś mnie, przeczytaj proszę jeszcze raz komentarze #1 i #2...

k3m na poczatku nie napisal tego w niusie, więc myślałem że będą grali w ca na vq3 dlatego napisałem że nie mają szans, ale ca na promodzie to już inna bajka...

sądzę zatem (tak jak pisałem wcześniej) że promodowcy mają szanse (a raczej prawie 100procentowy pewniak) że mecz vs squad osp/ca wygrają

w wypadku gdyby grali na osp/ca(vq3) nie mieliby szans, no bo niby jak i skąd ?:P

Kumasz już czy mam Ci jeszcze raz to samo napisać ?:D

ATi | 2005-02-27 19:46:15 +0100

iha !

lamy z cpma :E

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63