Mega film
nie, 27 październik 2002 07:24:47 | Autor: LaGranda | Quake 3 Arena
Do zassania nowy film! Rozmiarem całkiem spore bo aż 560 mb! Wow, jednak czy warto tego Wam nie powiem bo niedługo udaje się na wybory (jestem w komisji wyborczej). Film nazywa się "Style Principles" i jest to wysokiej jakości cukierek o smaku frag. Ma on podobno opisywać klan lifestyle (fragi z pierwszego sezonu Barrysworld). Masa fragów, masa muzyki i całkiem sporo ściagania. Poniżej macie screeny, jak zwykle prosze o opinie w komentarzach :). Bym zapomniał bezpośredni link do downloadu!





Update: poprawilem Wam link!





move | 2002-10-27 07:30:28 +0100
download5.filefront.com/adb5702f184789874b328500ae2b319c/planetquake3/style-principles.zip
page_error_report;codex0111;clear_page,code;
hm :) cos szybko skonczylo sie moje zasysanie :)
#622466
LaGranda | 2002-10-27 07:37:25 +0100
dziwne mi link dziala bardzo dobrze, wlasnie ssem :)
#622467
StaryOrgowicz_9 | 2002-10-27 08:10:48 +0100
mi juz sie ten film nie podoba bo jest na lightmap i jak widac troche ciemno jest :o A jak sie prezentuje fragi to wypadałoby zadbać o lepszą widoczność :F
#622468
shopa | 2002-10-27 08:41:30 +0100
nie wiem czemu, moje zasyssanie skonczylo sie tak samo jak kolegi, nizej.... Nie wiem o co biega... Sproboje pozniej. Prosze, dajcie jakiegos Mirrora, zalezy mi na tym filmie :/
#622470
Lucas_1 | 2002-10-27 08:46:15 +0100
LG - przesadziles - tamsa dwie metody zsania - z ich p2p i bez - za gleboki link podales - trzeba bylo stronke szybciej...
#622472
move | 2002-10-27 08:48:07 +0100
taki: page_error_report;codex0111;clear_page,code;
#622478
Lucas_1 | 2002-10-27 08:48:12 +0100
www1.filefront.com/iron-bin/ff/root.p_bin_/page__download_file;filepath__/planetquake3/style-principles.zip;clear__cdkey,page,filepath;cache__1F
#622479
move | 2002-10-27 08:50:37 +0100
teraz dziala :D
#622480
obni | 2002-10-27 09:26:50 +0100
no lagranda dał zły link :)
#622482
hahaha | 2002-10-27 10:10:26 +0100
podajcie dobry link
#622483
Zell | 2002-10-27 10:30:32 +0100
moglibyscie sami cos czasem poszukac bo lenistwo wycieka wam uszami, wystarczy wejsc na "planetquake3.net/" potem kliknac w "Download: Style Principles Movie", potem "Download Now!", potem "Download it directly
from our server", i juz gotowe sciaga sie. Proste?
#622486
Zell | 2002-10-27 10:31:03 +0100
a link macie tu: download6.filefront.com/59a4e1b61b75791a33bc3e58b2548190/planetquake3/style-principles.zip
#622487
LaGranda | 2002-10-27 10:35:57 +0100
move rozwaliles komentarze. razor skasuj go :P
#622489
move | 2002-10-27 11:01:28 +0100
nie rozumiem?
#622493
nita | 2002-10-27 12:20:37 +0100
qwa 8h bede to ciagnal :/
#622477
move | 2002-10-27 12:21:49 +0100
a ja 18 :P wiec nie narzekaj :D
#622497
nita | 2002-10-27 13:39:24 +0100
qwa duzo osob ciagnie i qwzroslo mi do 15 ale mam jush 12% :>
#622499
Rozz | 2002-10-27 13:51:34 +0100
Hej loodzie - filefront buduje te linki na podstawie sessionid co oznacza ze skopiowanie linku bezposredniego nic nie da, bo jest inny dla kazdej sesji (polaczenia). Co najwyzej mozna zlinkowac ta strone w ktorej wybiera sie p2p lub direct download.
#622500
log | 2002-10-27 14:49:53 +0100
tez macie zenujacy transfer rzedu 2-6k?
#622502
Zell | 2002-10-27 15:40:27 +0100
ja mam 30kb/s
#622504
nita | 2002-10-27 16:12:16 +0100
qwa na poczatku tehs mialem 30kb/s a teraz kabaret ale jush 143mb jest :>
#622505
nita | 2002-10-27 16:47:20 +0100
o ja pierdoleee cos sie zjeablo i stracilem all qwa jego amc neic to ktos na orga wrzuci :>
#622507
Logitech|kar | 2002-10-27 17:10:36 +0100
ashahs nita mialem to samo,ale naszczescie tylko 6% mialem :/
#622508
gruceqq | 2002-10-27 17:45:53 +0100
co sie @#$% dzieje ??!! czemu ciagle jakis error wyskakuje??
#622509
KaT | 2002-10-27 18:59:21 +0100
Qrde nie moge sciagnac a mam juz 95% ja rabie jakis error wyskakuje a jak biore ten sam adres wklejam w ie to sciaga inny film ------- KICHA!!!!!!!!!!
#622512
nita | 2002-10-27 19:20:08 +0100
hahah dobrze ze mialem tylko 25% czyli jakies 150 mb :D qwa ale kat mial 95 % :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#622514
Chaos | 2002-10-27 19:21:33 +0100
KTOS MI POWIEZ CZEMU NIEKTÓRE PLIKI Z FILEFRONT SIE DAJĄ CIĄGNĄC FLASHGETEM A INEN NIE ?
TEN AKURAT IDZIE QL
A CZASEM JEST TAKA DOOPA ZE MI TYLKO CIĄGNIE JAKIES GÓWNIANY PLIK (niby link w phph czy cuś) I SIE WYWALA ... ARGHHHHH
#622515
rooseck | 2002-10-27 20:50:15 +0100
hehehehe jest 27 komentsoof. czy jest chociaz jeden recenzujacy tego filma?? :D haha
wrzuccie filma na orga. plizyjemy wszyscy.
nera
#622522
gruceqq | 2002-10-27 22:14:27 +0100
nie rozumiem tego : nie chce mnie w ogole wpiac na serwer, a gdy już wpuścilo sa transfery rzedu 60 kb/s (jak narazie mam 76 % i wszystko sie dobrze uklada- oby archiwum nie bylo zjebane po sciagnieciu =)
#622526
gruceqq | 2002-10-27 23:01:40 +0100
rewelacyjny filmik :) dobrze dobrana muz@ !!!!
#622531
KaT | 2002-10-28 00:52:46 +0100
Hmmm na poczatku jak to sciagalem to plik zajmowal 588 megsow a tera sciaga mi sie jakies low version i zajmuje toto 160 megsow .... its a strange strange world ;p
#622534
obni | 2002-10-28 08:51:13 +0100
no tak samo mam ten poprzedni mi sie wyłaczył jak miałem koło 90 %
#622539
DR.Dread | 2002-10-28 15:09:19 +0100
Witam ale lipa plik nie ma 560 mg tylko 184mg a i tak przy 96 procentach wyskoczył error i wszystko poszło w Ch... !!! Rozz jak możesz to wrzuc go do was może będzie lepiej :P Miłego
#622546
*MR.GOD* | 2002-10-28 16:15:08 +0100
ludzie qrde zapomnieliscie jush?? zakaz przeklinania nita!!!!! i nie tylko on... uważajcie...
#622549
obni | 2002-10-28 16:38:17 +0100
mam już ta wersje low i nawek dobra tylko że ta normalna jest napewno 2 razy lepsza :|
#622552
LaGranda | 2002-10-28 17:16:14 +0100
no to wez napisz cos o tym filmie jaki jest? slaby, dobry, bardzo dobry?
#622553
Q3GR | 2002-10-29 08:33:49 +0100
mam wersje low. spoko. ale jest sam glos i nie ma obrazu, biale tlo. jakie sa najnowsze divixy, codeki itp.
#622625
Zaloguj się by dodać komentarz.