ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mess i lecho w TV!

pon, 15 listopad 2004 19:48:59 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena


Napewno wstawanie rano kojarzy Wam się z głupotą. Niby tak, ale kto rano wstaje temu Pan Bóg daje! Tym razem da coś ciekawego tzn. już jutro, 16 listopada o godzinie 6:40, w programie porannym "Kawa czy herbata" w TVP1 zobaczymy Jarka "mess-a" Bożenia oraz Łukasza "lecho" Leśniewskiego. Dlaczego akurat oni? Otóż producenci poprosili władze esports.pl o wytypowanie dwóch graczy, którzy obeznani są tematem sportów elektronicznych. Ciekawe co pije mess i lecho, kawe czy herbate? A może coś lepszego? ;) Tego dowiemy się już jutro. Serdecznie zapraszam do oglądania tegoż programu, mimo to, że jest on emitowany bardzo wcześnie.

ATi | 2004-11-15 19:50:50 +0100

Ciekawe o czym beda rozmawiac .... ;]

dla niepojetnych to zart :S

Galahard | 2004-11-15 19:55:21 +0100

fuck - o tej porze to już jestem w sql :/

Gravatar

vTm | 2004-11-15 19:56:56 +0100

no powodzenia chlopaki ja napewno bede ogladal :D

^M^ | 2004-11-15 19:57:05 +0100

łomatko jak wczesnie

ed: gwoli scislosci - jedyny dzien, kiedy mam jakos pozniej do budy, a nie zrywac sie o 6:20 :f. no ale moze sie uda ;b

eng | 2004-11-15 19:57:40 +0100

aTi - z pewnoscia nie o esporcie .... ;]

dla niepojetych : wiadomo co :D

ed ; ta sama sytuacja do PTC :/

auroxick | 2004-11-15 20:02:36 +0100

moze ktos nagrac? bylby dobry pomysl potem kazdy by sciagnal i obejzal na spokojnie.

Gravatar

ezop | 2004-11-15 20:04:43 +0100

nom przydalo by sie ?

k3m | 2004-11-15 20:08:01 +0100

Spoko, wstane te 20min. wczesniej, no problem :d.
"Piwo czy wódka?"

brak_formy | 2004-11-15 20:12:16 +0100

heh ciekawe czy wstane :D

MisieX | 2004-11-15 20:15:57 +0100

Budzik już nastawiony, na wszelki wypadek - sleep mode: off

SharK | 2004-11-15 20:17:29 +0100

eee to ja chyba w ogole nie pojde spac :P

Panplayer1 | 2004-11-15 20:24:51 +0100

Moglby to ktos zripowac i na orga wrzucic? Bo dla wielu tak godzina jest nieosiagalna, ja np wstaje srednio o 12.

rzu | 2004-11-15 20:27:21 +0100

’’ten kto rano wstaje ten sie wygrubasi..’’

YasQ | 2004-11-15 20:27:32 +0100

No panowie, przedstawcie scenę e-sportową ładnie - tzn. Q3 the best, CS lamy. :D - a tak poważnie pokażcie im, że jesteśmy normalnymi ludźmi, a nie satanistami niszczącymi nagrobki :D /GL!

MisieX | 2004-11-15 20:30:35 +0100

Ej, bo ja tego nigdy nie oglądałem, czy to leci na żywca? :]

Gravatar

genek | 2004-11-15 20:30:45 +0100

heh chyba bedzie trzeba cos skolowac :P

Gravatar

genek | 2004-11-15 20:32:24 +0100

heh chyba bedzie trzeba cos skolowac bo gdzie tam do rana :P

[M]aniek | 2004-11-15 20:34:16 +0100

na zywo chyba leci ;d ale no kto to sprawdzi

Replay | 2004-11-15 20:58:41 +0100

hehe fajnie :) obejrze ich

Gravatar

vTm | 2004-11-15 21:03:59 +0100

k czy herabta jest na zywo :-)

Gravatar

gilu_s | 2004-11-15 21:17:36 +0100

ostro:)
tylko żeby nie wymienili 2 zdań:) tylko troche więcej

Gravatar

Fabian | 2004-11-15 21:18:58 +0100

Achh .. wstane.

Gravatar

zuch | 2004-11-15 21:27:33 +0100

niezła sprawa z tym TV :D też bym tak chciał ale ehhhhhhhhhh wiek niepozwala :/// ale napewno mnie jeszcze zobaczycie w TV "zuch"

MisieX | 2004-11-15 21:31:49 +0100

Ahaha, jak na zywca to weźcie odwalcie tam zdegradowanych grą "w komputer" młodzież, co to zna 3 słowa na krzyż :D I nie zapomnijcie o publicznych pozdrowieniach dla sceny :D

obni | 2004-11-15 21:55:55 +0100

jutro każdy rano wstaje i ogląda !:D moze chat będzie na stronie kawy czy hernaty to bedzie moż się wypowiedziec !:D

tezz | 2004-11-15 21:59:30 +0100

a sa jakies powtorki pozniej? bo nie wiem czy "wstane" grajac jak zwykle do 4 :>>

eng | 2004-11-15 22:11:45 +0100

no juz :Q nie przesadzaj ze 6.40 , ze taka nieludzka pora . ncmt :O

Ja to len jestem ale wy to juz sie w glowie nie miesci :D

ed: powtorek nie ma , bo to nie na wspolnej, tylko kawkje czy herbatkje ? ;o

XMATbyQ | 2004-11-15 22:29:06 +0100

Heh będzie bardzo ciekawie. Fuck będę musiał zrezygnować z W-F no ale cóż załatwi się jakieś lipne usprawiedliwienie i spoko luzik. To wstajemy o 6 ok.

Rzeczywiście interesujące będą wypowiedzi :> może coś w tym stylu:
Redaktor: Witam panów.
Mess: Yo.
Lecho: E.
Redaktor: Co możecie powiedzieć o esporcie w Polsce.
Mess: O czym ? O jakim esporcie człowieku, zapomnij, nie w Polsce.
Lecho: E.
Redaktor: No tak ale przecież widać, że są prowadzone jakieś działania i wydarzenia.
Mess: No niby tak i niby nie. Bo tak naprawde to wszystko to tylko jedna wielka ściema. Wiesz stary taka Fatamorgana or sth like that. Yo.
Lecho: E.
Redaktor: No cóż nie mam więcej pytań. Dziękuję za rozmowę.
Mess: No yo, gg and thx dude.
Lecho: A gdzie te kur.. 500 zł gaży za wciskanie kitu, co ? Ty kur... przecież powiedziałeś, że jak powiemy to co jest w tym zjeban... scenariuszu to dostaniemy kase ty pedale.
...
i tu posypały się akcje: mess zrobił impressiva i ekcelanta railem na 2 ochroniażach, lecho spawarą zjechał redaktora, mess splazmował redaktorkę (fajno) a na końcu lecho gunletem przejechał po kamerzyście.
...
gg :D

Tak na serio to pokażcie reszcie społeczęństwa w jakiej żyją ciemnocie i zabobonach :D.

zdrav o.O_.!.

lecho | 2004-11-15 22:37:50 +0100

bullet :DDD [+] :DD ale jedna zmiana: mess zabawia sie z kamerzysta, ja z pania prowadzaca :DDDD

MisieX | 2004-11-15 23:37:17 +0100

Bullet normalnie zwieracze mi puściły :D N1

ff7 | 2004-11-15 23:37:22 +0100

eh niech to ktos nagra na kompie or smth i wrzuci gdzies bo ja o 6.40 to do budy wychodze na warsztaty -.-

sYnth|Bubu | 2004-11-15 23:59:32 +0100

Az wstane :D

SharK | 2004-11-16 00:08:12 +0100

bubu ty zryciolu nie staniesh :DDDD :ASD

wishoza | 2004-11-16 06:49:18 +0100

Szkoada ze takie krotkie =(

no i myslalem ze bedzie pare smiesznych rzeczy :] a najsmiszniejsze co slyszalem to nie bylo do konca smiensze :DD

red: jak to jest na takim turnieju ?
mess: po przegranej ? - mogl powedziec nie wiem jak jest po przegranej :DD

marm4n | 2004-11-16 06:50:19 +0100

niezle ale za krotko :Y

pepz | 2004-11-16 06:55:38 +0100

:DDDDDD wish co sial popeline na czacie ;asd

btw. lecho fajnei sobie usiadl, zluzowal niezle :D ja bym chyba nie mogl slowa z siebie wydobyc przed kamerami w radiu :O

Xtreme | 2004-11-16 07:02:47 +0100

heheh no tehs prawda ;) lecho był z deqa wyloozwany chyba coś zabakał przed bo coś niezle mu szło :) a co do messa to wypowiedz w1sha wszystko mówi :P :asd ja jak ot usłyszałem to odrazu polewka p.s moja starsza mówi do mnie taki txt: "jezuu jemu już coś się dzieje że o 7.40 wstaje na "kawa czy herbata" no bo jak by wiedziałą ze to było spowodowane gamingiem komputerowym ot jush wogole by mnei wybrechtała :asd

ramm | 2004-11-16 07:08:44 +0100

redakur : jak to jest kazdy z graczy ma swoj psełdonim ?
mess: tak... (cisza) :D

to mi sie najbardziej podobalo :D wypowiedzi na tak na nie :D lecho do telefizji !!!!!! :D GL !:D

Gravatar

h00lsfanat1c | 2004-11-16 07:12:31 +0100

Zaspałem :P

sYnth|Bubu | 2004-11-16 07:13:16 +0100

Wszystko bylo git za wyjatkiem tego gestu lecha do Pana redaktora :P
Na powitanie :P

Gravatar

Fabian | 2004-11-16 07:13:37 +0100

Wstałem liczyłem na 10 min rozmowy.
Ale i tak GJ. Dobre było z tymi pseudonimami B>.

MisieX | 2004-11-16 07:19:08 +0100

Lol! Zaspałem 10 min niecałe i już ich nie było :/ Patrze jakiś dwóch kolesi prezentuje płaszcze, mysle sobie ale oni ich wychokrzystali, ale nie, ich juz tam dawno nie było. LIPA tak krótko! Teraz czekam na jakiegoś cudotwórce z nagraniem.

vOlkan | 2004-11-16 07:20:27 +0100

mess się troszkę zestresował, lechu - hehe fajnie usiadł:Dasd, program by za krótki bodajże 4-5 min?, ale najważniejsze jest to, że ludzie z mediów zaczynają sie progamingiem interesować, szkoda, że jak narazie tylko TVP, a nie np TVN (chociaz ta tv interesuje sie graniem tylko po to żeby pokazać jaki niszczący skutek, na psychikę człowieka, ma granie...)

prz3kus | 2004-11-16 07:26:26 +0100

Lol gadali cale 3 min

zoom | 2004-11-16 07:43:32 +0100

ee zaspalem ;-P jesli ktos nagrywal to niech wrzuci na ftp ! :-D

gu4rd | 2004-11-16 08:02:24 +0100

hehe no wypowiedzi messa bardzo dobre krotkie i na temat :D lecho jakis taki bardziej luzny sie wydawal ale kurde ten jebany redaktor nie dal im do slowa dojsc co sie lechu rozkrecal to ten juz nowe pytanie zadawal :D

^M^ | 2004-11-16 08:18:17 +0100

kutfa wiedzialem, ze sie nie obudze na czas :Q.

move | 2004-11-16 08:30:39 +0100

click (teraz dziala)

Vymmiatacz | 2004-11-16 10:11:12 +0100

zayebiscie szybko napisali tego newsa - 15-tego wieczorem, a już 16-tego w środku nocy interesujący program :/

pat | 2004-11-16 10:24:58 +0100

a zes @#$% dal tego newsa w czas =o

pat | 2004-11-16 10:25:28 +0100

przyznawac sie ktory to nagral i ma na kompie czy cus ??:P

3st | 2004-11-16 10:52:31 +0100

dawac newsa z linkiem do pliku avi :>

SharK | 2004-11-16 12:04:18 +0100

ja teraz dopiero wstalem :oo

Zeus | 2004-11-16 12:38:59 +0100

Nie ty jeden :D

SharK | 2004-11-16 13:30:51 +0100

jest nas wielu o/ :DD

Gravatar

vult | 2004-11-16 14:07:54 +0100

lol mof ja juz szczesliwy klikam na zapisz obiekt docelowy jako a tu qpa :F

plej | 2004-11-16 14:08:55 +0100

qfa ja teraz wstałem dopiero :P arghhh plejdolony budzik mnie nie obudził :/

g0ld | 2004-11-16 14:56:11 +0100

na ekranie Tv nagle widze

"wish: counter strike sux :>"

:asd

[M]aniek | 2004-11-16 15:33:37 +0100

gg ;]

a jak sie komus nie podobalo to niech sam tam usiadzie i mowi ;d

pluskff4 | 2004-11-16 16:04:32 +0100

niech ktos nagra ten program i wcisnie linka gdzies na orgu to se sciagne i obejrze ;DDDDDDD
bo troszke za wczesnie jak dla mnie :p

[M]aniek | 2004-11-16 16:11:14 +0100

ale to juz bylooooooooooooo

www.netsports.pl

k3m | 2004-11-16 16:17:20 +0100

Budzik w kom. nie zadzwonil i obudzilem sie o 7, aaaaa!!!! :>

Newsik i fotka na stronie tvp1 - CLICK.
EDIT: sry, nie wszedlem na strone :D

[M]aniek | 2004-11-16 16:19:25 +0100

pfffff

akk0 | 2004-11-16 16:38:38 +0100

Wstałem punktualnie włączyłem TV i własnie sie zaczelo! Ja to mam szczescie;) może chłopacy nie byli rewelacyjni, ale cieszmy sie z tego co było, zawsze coś... pzdr mess i lechu ;)

Logitech|Lopez | 2004-11-16 16:44:27 +0100

wish ostro dawal na czaterii :D

Gravatar

ezop | 2004-11-16 17:07:46 +0100

czy mi sie wydaje czy ten redaktor sobie kpił ?

pat | 2004-11-16 17:36:37 +0100

dajcie avi to i ja se obejze =p

z1p | 2004-11-16 18:42:35 +0100

ten news powinnien byc napisany przynajmniej 14 listopada a nie dzien przed i do tego o 20 :/

[M]aniek | 2004-11-16 19:05:13 +0100

mess wspominal o tym na ircu juz jakis czas temu, ale do konca nie bylem pewien czy to nie sa jaja ;D

SharK | 2004-11-16 20:21:12 +0100

cos mi sie zdaje ze tego nikt nie nagral :)

k3m | 2004-11-16 21:50:21 +0100

Pewna osoba nagrala, ale chyba nie wszystko. Spokojnie, niebawem pojawi sie jakis link.

gr. | 2004-11-17 15:24:37 +0100

najlepiej cala sytuacje skomentowal slawek - qotd na stronie wdupehej :DDDD owned na maxa

sl!ther | 2004-11-17 22:56:45 +0100

o0 chyba zapomianłem obejrzeć
ale lipa ....

SharK | 2004-11-19 20:00:53 +0100

no to juz nie obejrzysz chyba tak jak ja :o czekam na linka ...ale nigdzie nie widze a teraz juz mi sie to znudzilo i nie chce mi sie szukac i pytac kto to ma :f

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63