Mess i lecho w TV!
pon, 15 listopad 2004 19:48:59 | Autor: akk0 | Quake 3 Arena

Napewno wstawanie rano kojarzy Wam się z głupotą. Niby tak, ale kto rano wstaje temu Pan Bóg daje! Tym razem da coś ciekawego tzn. już jutro, 16 listopada o godzinie 6:40, w programie porannym "Kawa czy herbata" w TVP1 zobaczymy Jarka "mess-a" Bożenia oraz Łukasza "lecho" Leśniewskiego. Dlaczego akurat oni? Otóż producenci poprosili władze esports.pl o wytypowanie dwóch graczy, którzy obeznani są tematem sportów elektronicznych. Ciekawe co pije mess i lecho, kawe czy herbate? A może coś lepszego? ;) Tego dowiemy się już jutro. Serdecznie zapraszam do oglądania tegoż programu, mimo to, że jest on emitowany bardzo wcześnie.





ATi | 2004-11-15 19:50:50 +0100
Ciekawe o czym beda rozmawiac .... ;]
dla niepojetnych to zart :S
#700514
Galahard | 2004-11-15 19:55:21 +0100
fuck - o tej porze to już jestem w sql :/
#700516
vTm | 2004-11-15 19:56:56 +0100
no powodzenia chlopaki ja napewno bede ogladal :D
#700518
^M^ | 2004-11-15 19:57:05 +0100
łomatko jak wczesnie
ed: gwoli scislosci - jedyny dzien, kiedy mam jakos pozniej do budy, a nie zrywac sie o 6:20 :f. no ale moze sie uda ;b
#700519
eng | 2004-11-15 19:57:40 +0100
aTi - z pewnoscia nie o esporcie .... ;]
dla niepojetych : wiadomo co :D
ed ; ta sama sytuacja do PTC :/
#700520
auroxick | 2004-11-15 20:02:36 +0100
moze ktos nagrac? bylby dobry pomysl potem kazdy by sciagnal i obejzal na spokojnie.
#700521
ezop | 2004-11-15 20:04:43 +0100
nom przydalo by sie ?
#700523
k3m | 2004-11-15 20:08:01 +0100
Spoko, wstane te 20min. wczesniej, no problem :d.
"Piwo czy wódka?"
#700524
brak_formy | 2004-11-15 20:12:16 +0100
heh ciekawe czy wstane :D
#700526
MisieX | 2004-11-15 20:15:57 +0100
Budzik już nastawiony, na wszelki wypadek - sleep mode: off
#700527
SharK | 2004-11-15 20:17:29 +0100
eee to ja chyba w ogole nie pojde spac :P
#700528
Panplayer1 | 2004-11-15 20:24:51 +0100
Moglby to ktos zripowac i na orga wrzucic? Bo dla wielu tak godzina jest nieosiagalna, ja np wstaje srednio o 12.
#700529
rzu | 2004-11-15 20:27:21 +0100
’’ten kto rano wstaje ten sie wygrubasi..’’
#700530
YasQ | 2004-11-15 20:27:32 +0100
No panowie, przedstawcie scenę e-sportową ładnie - tzn. Q3 the best, CS lamy. :D - a tak poważnie pokażcie im, że jesteśmy normalnymi ludźmi, a nie satanistami niszczącymi nagrobki :D /GL!
#700531
MisieX | 2004-11-15 20:30:35 +0100
Ej, bo ja tego nigdy nie oglądałem, czy to leci na żywca? :]
#700532
genek | 2004-11-15 20:30:45 +0100
heh chyba bedzie trzeba cos skolowac :P
#700533
genek | 2004-11-15 20:32:24 +0100
heh chyba bedzie trzeba cos skolowac bo gdzie tam do rana :P
#700534
[M]aniek | 2004-11-15 20:34:16 +0100
na zywo chyba leci ;d ale no kto to sprawdzi
#700535
Replay | 2004-11-15 20:58:41 +0100
hehe fajnie :) obejrze ich
#700540
vTm | 2004-11-15 21:03:59 +0100
k czy herabta jest na zywo :-)
#700542
gilu_s | 2004-11-15 21:17:36 +0100
ostro:)
tylko żeby nie wymienili 2 zdań:) tylko troche więcej
#700545
Fabian | 2004-11-15 21:18:58 +0100
Achh .. wstane.
#700546
zuch | 2004-11-15 21:27:33 +0100
niezła sprawa z tym TV :D też bym tak chciał ale ehhhhhhhhhh wiek niepozwala :/// ale napewno mnie jeszcze zobaczycie w TV "zuch"
#700547
MisieX | 2004-11-15 21:31:49 +0100
Ahaha, jak na zywca to weźcie odwalcie tam zdegradowanych grą "w komputer" młodzież, co to zna 3 słowa na krzyż :D I nie zapomnijcie o publicznych pozdrowieniach dla sceny :D
#700548
obni | 2004-11-15 21:55:55 +0100
jutro każdy rano wstaje i ogląda !:D moze chat będzie na stronie kawy czy hernaty to bedzie moż się wypowiedziec !:D
#700551
tezz | 2004-11-15 21:59:30 +0100
a sa jakies powtorki pozniej? bo nie wiem czy "wstane" grajac jak zwykle do 4 :>>
#700552
eng | 2004-11-15 22:11:45 +0100
no juz :Q nie przesadzaj ze 6.40 , ze taka nieludzka pora . ncmt :O
Ja to len jestem ale wy to juz sie w glowie nie miesci :D
ed: powtorek nie ma , bo to nie na wspolnej, tylko kawkje czy herbatkje ? ;o
#700553
XMATbyQ | 2004-11-15 22:29:06 +0100
Heh będzie bardzo ciekawie. Fuck będę musiał zrezygnować z W-F no ale cóż załatwi się jakieś lipne usprawiedliwienie i spoko luzik. To wstajemy o 6 ok.
Rzeczywiście interesujące będą wypowiedzi :> może coś w tym stylu:
Redaktor: Witam panów.
Mess: Yo.
Lecho: E.
Redaktor: Co możecie powiedzieć o esporcie w Polsce.
Mess: O czym ? O jakim esporcie człowieku, zapomnij, nie w Polsce.
Lecho: E.
Redaktor: No tak ale przecież widać, że są prowadzone jakieś działania i wydarzenia.
Mess: No niby tak i niby nie. Bo tak naprawde to wszystko to tylko jedna wielka ściema. Wiesz stary taka Fatamorgana or sth like that. Yo.
Lecho: E.
Redaktor: No cóż nie mam więcej pytań. Dziękuję za rozmowę.
Mess: No yo, gg and thx dude.
Lecho: A gdzie te kur.. 500 zł gaży za wciskanie kitu, co ? Ty kur... przecież powiedziałeś, że jak powiemy to co jest w tym zjeban... scenariuszu to dostaniemy kase ty pedale.
...
i tu posypały się akcje: mess zrobił impressiva i ekcelanta railem na 2 ochroniażach, lecho spawarą zjechał redaktora, mess splazmował redaktorkę (fajno) a na końcu lecho gunletem przejechał po kamerzyście.
...
gg :D
Tak na serio to pokażcie reszcie społeczęństwa w jakiej żyją ciemnocie i zabobonach :D.
zdrav o.O_.!.
#700555
lecho | 2004-11-15 22:37:50 +0100
bullet :DDD [+] :DD ale jedna zmiana: mess zabawia sie z kamerzysta, ja z pania prowadzaca :DDDD
#700556
MisieX | 2004-11-15 23:37:17 +0100
Bullet normalnie zwieracze mi puściły :D N1
#700567
ff7 | 2004-11-15 23:37:22 +0100
eh niech to ktos nagra na kompie or smth i wrzuci gdzies bo ja o 6.40 to do budy wychodze na warsztaty -.-
#700568
sYnth|Bubu | 2004-11-15 23:59:32 +0100
Az wstane :D
#700573
SharK | 2004-11-16 00:08:12 +0100
bubu ty zryciolu nie staniesh :DDDD :ASD
#700574
wishoza | 2004-11-16 06:49:18 +0100
Szkoada ze takie krotkie =(
no i myslalem ze bedzie pare smiesznych rzeczy :] a najsmiszniejsze co slyszalem to nie bylo do konca smiensze :DD
red: jak to jest na takim turnieju ?
mess: po przegranej ? - mogl powedziec nie wiem jak jest po przegranej :DD
#700589
marm4n | 2004-11-16 06:50:19 +0100
niezle ale za krotko :Y
#700590
pepz | 2004-11-16 06:55:38 +0100
:DDDDDD wish co sial popeline na czacie ;asd
btw. lecho fajnei sobie usiadl, zluzowal niezle :D ja bym chyba nie mogl slowa z siebie wydobyc przed kamerami w radiu :O
#700591
Xtreme | 2004-11-16 07:02:47 +0100
heheh no tehs prawda ;) lecho był z deqa wyloozwany chyba coś zabakał przed bo coś niezle mu szło :) a co do messa to wypowiedz w1sha wszystko mówi :P :asd ja jak ot usłyszałem to odrazu polewka p.s moja starsza mówi do mnie taki txt: "jezuu jemu już coś się dzieje że o 7.40 wstaje na "kawa czy herbata" no bo jak by wiedziałą ze to było spowodowane gamingiem komputerowym ot jush wogole by mnei wybrechtała :asd
#700592
ramm | 2004-11-16 07:08:44 +0100
redakur : jak to jest kazdy z graczy ma swoj psełdonim ?
mess: tak... (cisza) :D
to mi sie najbardziej podobalo :D wypowiedzi na tak na nie :D lecho do telefizji !!!!!! :D GL !:D
#700594
h00lsfanat1c | 2004-11-16 07:12:31 +0100
Zaspałem :P
#700595
sYnth|Bubu | 2004-11-16 07:13:16 +0100
Wszystko bylo git za wyjatkiem tego gestu lecha do Pana redaktora :P
Na powitanie :P
#700596
Fabian | 2004-11-16 07:13:37 +0100
Wstałem liczyłem na 10 min rozmowy.
Ale i tak GJ. Dobre było z tymi pseudonimami B>.
#700597
MisieX | 2004-11-16 07:19:08 +0100
Lol! Zaspałem 10 min niecałe i już ich nie było :/ Patrze jakiś dwóch kolesi prezentuje płaszcze, mysle sobie ale oni ich wychokrzystali, ale nie, ich juz tam dawno nie było. LIPA tak krótko! Teraz czekam na jakiegoś cudotwórce z nagraniem.
#700600
vOlkan | 2004-11-16 07:20:27 +0100
mess się troszkę zestresował, lechu - hehe fajnie usiadł:Dasd, program by za krótki bodajże 4-5 min?, ale najważniejsze jest to, że ludzie z mediów zaczynają sie progamingiem interesować, szkoda, że jak narazie tylko TVP, a nie np TVN (chociaz ta tv interesuje sie graniem tylko po to żeby pokazać jaki niszczący skutek, na psychikę człowieka, ma granie...)
#700599
prz3kus | 2004-11-16 07:26:26 +0100
Lol gadali cale 3 min
#700603
zoom | 2004-11-16 07:43:32 +0100
ee zaspalem ;-P jesli ktos nagrywal to niech wrzuci na ftp ! :-D
#700608
gu4rd | 2004-11-16 08:02:24 +0100
hehe no wypowiedzi messa bardzo dobre krotkie i na temat :D lecho jakis taki bardziej luzny sie wydawal ale kurde ten jebany redaktor nie dal im do slowa dojsc co sie lechu rozkrecal to ten juz nowe pytanie zadawal :D
#700611
^M^ | 2004-11-16 08:18:17 +0100
kutfa wiedzialem, ze sie nie obudze na czas :Q.
#700613
move | 2004-11-16 08:30:39 +0100
click (teraz dziala)
#700614
Vymmiatacz | 2004-11-16 10:11:12 +0100
zayebiscie szybko napisali tego newsa - 15-tego wieczorem, a już 16-tego w środku nocy interesujący program :/
#700617
pat | 2004-11-16 10:24:58 +0100
a zes @#$% dal tego newsa w czas =o
#700622
pat | 2004-11-16 10:25:28 +0100
przyznawac sie ktory to nagral i ma na kompie czy cus ??:P
#700623
3st | 2004-11-16 10:52:31 +0100
dawac newsa z linkiem do pliku avi :>
#700625
SharK | 2004-11-16 12:04:18 +0100
ja teraz dopiero wstalem :oo
#700628
Zeus | 2004-11-16 12:38:59 +0100
Nie ty jeden :D
#700629
SharK | 2004-11-16 13:30:51 +0100
jest nas wielu o/ :DD
#700633
vult | 2004-11-16 14:07:54 +0100
lol mof ja juz szczesliwy klikam na zapisz obiekt docelowy jako a tu qpa :F
#700634
plej | 2004-11-16 14:08:55 +0100
qfa ja teraz wstałem dopiero :P arghhh plejdolony budzik mnie nie obudził :/
#700635
g0ld | 2004-11-16 14:56:11 +0100
na ekranie Tv nagle widze
"wish: counter strike sux :>"
:asd
#700638
[M]aniek | 2004-11-16 15:33:37 +0100
gg ;]
a jak sie komus nie podobalo to niech sam tam usiadzie i mowi ;d
#700644
pluskff4 | 2004-11-16 16:04:32 +0100
niech ktos nagra ten program i wcisnie linka gdzies na orgu to se sciagne i obejrze ;DDDDDDD
bo troszke za wczesnie jak dla mnie :p
#700648
[M]aniek | 2004-11-16 16:11:14 +0100
ale to juz bylooooooooooooo
www.netsports.pl
#700649
k3m | 2004-11-16 16:17:20 +0100
Budzik w kom. nie zadzwonil i obudzilem sie o 7, aaaaa!!!! :>
Newsik i fotka na stronie tvp1 - CLICK.
EDIT: sry, nie wszedlem na strone :D
#700650
[M]aniek | 2004-11-16 16:19:25 +0100
pfffff
#700651
akk0 | 2004-11-16 16:38:38 +0100
Wstałem punktualnie włączyłem TV i własnie sie zaczelo! Ja to mam szczescie;) może chłopacy nie byli rewelacyjni, ale cieszmy sie z tego co było, zawsze coś... pzdr mess i lechu ;)
#700653
Logitech|Lopez | 2004-11-16 16:44:27 +0100
wish ostro dawal na czaterii :D
#700656
ezop | 2004-11-16 17:07:46 +0100
czy mi sie wydaje czy ten redaktor sobie kpił ?
#700661
pat | 2004-11-16 17:36:37 +0100
dajcie avi to i ja se obejze =p
#700665
z1p | 2004-11-16 18:42:35 +0100
ten news powinnien byc napisany przynajmniej 14 listopada a nie dzien przed i do tego o 20 :/
#700674
[M]aniek | 2004-11-16 19:05:13 +0100
mess wspominal o tym na ircu juz jakis czas temu, ale do konca nie bylem pewien czy to nie sa jaja ;D
#700676
SharK | 2004-11-16 20:21:12 +0100
cos mi sie zdaje ze tego nikt nie nagral :)
#700682
k3m | 2004-11-16 21:50:21 +0100
Pewna osoba nagrala, ale chyba nie wszystko. Spokojnie, niebawem pojawi sie jakis link.
#700695
gr. | 2004-11-17 15:24:37 +0100
najlepiej cala sytuacje skomentowal slawek - qotd na stronie wdupehej :DDDD owned na maxa
#700752
sl!ther | 2004-11-17 22:56:45 +0100
o0 chyba zapomianłem obejrzeć
ale lipa ....
#700853
SharK | 2004-11-19 20:00:53 +0100
no to juz nie obejrzysz chyba tak jak ja :o czekam na linka ...ale nigdzie nie widze a teraz juz mi sie to znudzilo i nie chce mi sie szukac i pytac kto to ma :f
#701021
Zaloguj się by dodać komentarz.