ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mess pod lupą

pon, 20 październik 2003 18:49:47 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Na Quake.Com.PL ukazał się kolejny wywiad autorstwa jednego z redaktorów - freak'a. Tym razem pod lupę trafił polski gracz ProMode - nDc.mess. Wywiad oczywiście prowadzony pod kątem CPMa i tejże sceny, ale również mamy różne ciekawe offtopiki, które sprawiają, że wywiad miło się czyta.

Kawałek na zachętę:

"**Mówiąc że "Ale cała polska trzyma za ciebie kciuki !" nie byłem do końca szczery. Jest jedna osoba która nie za bardzo za tobą przepada...*

No napewno, i do tego nie jedna :) Możesz mi powiedzieć o kim mówisz, może ktoś nowy(?) :-)

ZOOOM ! :O* "

Bonus - cfg mess'a.

Zapraszam do lektury - click!

gemi | 2003-10-20 18:59:22 +0200

hehehe lol ... bonus ! :P
Ostro .. czuje sie jak bym czytal jakis tygodnik :P
Moze zaczniecie dodawac szamponetki albo jakies plytki z filmikami porno ? :P

amir | 2003-10-20 19:00:03 +0200

heh saiek widze ze tez dostales meila od freak'a :LD

SAI4H | 2003-10-20 19:14:23 +0200

Priv msg pare dni temu zapomnialem o tym. :D
Gemi no spoko, chetnie. :P

amir | 2003-10-20 19:22:31 +0200

ja dostalem meila :P zebym maznął cos na fpp, ale nie zrobie tego :PPPPPPP

Gravatar

zakampior[lr] | 2003-10-20 19:25:21 +0200

jakimojcie taki syn guwno prawda !!!!!!!!!!!!! ja sie najebałem troche sory za wszystko rozumiecie co nie

abs | 2003-10-20 19:38:30 +0200

z kolei za zoomem nikt nie przepada:D

Gravatar

rizik | 2003-10-20 19:51:23 +0200

:E eeee czytalem ciekawsze wywiadziki

SAI4H | 2003-10-20 20:44:50 +0200

me too, ale tu nie o tym teraz... ;D

coober | 2003-10-20 20:49:10 +0200

ej czemu nielubiMY zoomera ?

MakEr | 2003-10-20 20:52:57 +0200

nie wiem czego go nie lubimy, pewnie dla tego ze on nie lubi messa

SAI4H | 2003-10-20 21:08:14 +0200

rotfl :ASd

du|my7h | 2003-10-20 21:15:18 +0200

hmm ten cfg messa mi całe q3 roz**bał. chyba musze reinstalke robic:/

zoom | 2003-10-20 21:15:42 +0200

ten freak to mnie w.kur.wia na maxa skad on bierze takie akcje ze ja messa nienawidze :-S ale coz jaki redaktor taki servis ;-/

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-20 21:28:01 +0200

Ja tam prawie nikogo nie nie lubie i nie wiem kto kogo nie lubi...mess wydaje sie byc spoko gosciem - ma fajny film, fajny wywiad i fajnie gra :P

MakEr | 2003-10-20 21:38:07 +0200

mess i zoom naleza do tej 4 o której jest w artykule, a stosunki miedzy nimi powiny nas nie interesowac.

abs | 2003-10-20 23:05:20 +0200

stosunki nie ale zooma nie lubimy bo jest niemily i ordynarny:ASD

enjoy | 2003-10-20 23:42:57 +0200

nie wiedzialem ze mess i zoom maja jakies stosunki ale i tak mnie to nie obchodzi :ASD

Gravatar

JarlB | 2003-10-20 23:44:12 +0200

zoom, do czego zmierzasz ?

Gravatar

Adik_1 | 2003-10-20 23:49:38 +0200

Gowno mnie obchodza stosunki miedzy nimi i innymi i w sumie Was tez nic nie powinn obchodzic - co to wenezuelska telenowela ? :P

zoom | 2003-10-20 23:49:39 +0200

Do tego ze jesli redaktor zmysla sobie rzeczy w wywiadach to servis jest raczej malowiarygodny ;-/

nita | 2003-10-21 00:01:23 +0200

heh :) zaraz sie zacznie :) jak na esp :>

bolomanrsquoek | 2003-10-21 00:01:51 +0200

fajnie ale @#$% mnie sexualne perypetie messa i zooma?

Gravatar

igor9k | 2003-10-21 07:43:50 +0200

kto go nie lubi, to nie lubi...

nie bedziesz nigdy pierdolona gwiazda ktora ma wokol siebie samych dupolizow takich NIE MA w przyrodzie (c) lecho !

Rozz | 2003-10-21 08:03:33 +0200

Swoja droga gdzie odpadl ten geniusz l3h0 ?

Gravatar

JarlB | 2003-10-21 11:49:45 +0200

zoom, spoko, a jesli freak by przedstawil "dowody" popierajace jego teze ? ;] (ja nie wiem skad on to, ale chcialbym sytuacje wyjasnic...)

acci | 2003-10-21 14:38:05 +0200

ja tam zuma lubie xD

nita | 2003-10-21 15:00:06 +0200

tak naprawde obaj nie sa zli :) jak narazie to wy robicie afery a nie oni :D wiec o czym ta rozmowa ? :>

freak | 2003-10-21 15:30:45 +0200

Już pisałem o tym pod wywiadem nie będe sie powtarzać.

A tak na marginesie dziwie się że kilka pytań przysłoniło całą treść i meritum wywiadu :- /

Wydaje mi się także że zoom sam chciał rozkręcić kolejną "piaskownice" w której najcześciej przewijała by sie jego xywa (chęć autopromocji ?)

zoom - wrzuć na looz, tematem całego wywiadu nie jesteś ty! może grzes czy ktoś inny zrobi kolejny wywiad z tobą ... na mnie nie licz.

PEACE V-^_^-V

mutonek | 2003-10-21 16:27:22 +0200

Ja sie teraz niedziwie ze freak'a wypierdolili z orga chociaz reszta wywiadu looz

MakEr | 2003-10-21 16:35:27 +0200

Dajcie pokuj :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63