Metamorfoza działu Skiny :)
czw, 12 grudzień 2002 21:51:06 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena
Za zgodą Razorka pozwoliłem sobie przerobić dział Skiny. Myślę, że teraz jest dużo przejrzyściej i łatwiej znaleźć interesującą nas skórkę. Nie przeciągając - zapraszam do oglądania! :)





StaryOrgowicz_482 | 2002-12-12 21:58:08 +0100
tam gdzie powinien byc uriel jest tankjr :D
#626805
SAI4H | 2002-12-12 22:05:59 +0100
wybaczcie ew. bugi :) czasami mozna o czyms zapomniec :]..
#626807
cOijN | 2002-12-12 22:54:14 +0100
cos ci tam podeslalem, luknij, ew. wrzuc :]
#626809
Shadow | 2002-12-12 23:10:49 +0100
szcezre mówiąc juz lepiej ale wiesz co bym zaproponował. Żeby nie otwierały się wszystkie skiny naraz, tylko kiedy klikne na doom'a to mi sie pojawią skiny z doom'a, jak przyjdzie kolec co ma słabe łacze czy modem to go coś strzeli zanim mu sie wszystko wczyta. Ale ogólnie dobra robota. :)
#626810
Shadow | 2002-12-12 23:10:56 +0100
szcezre mówiąc juz lepiej ale wiesz co bym zaproponował. Żeby nie otwierały się wszystkie skiny naraz, tylko kiedy klikne na doom'a to mi sie pojawią skiny z doom'a, jak przyjdzie kolec co ma słabe łacze czy modem to go coś strzeli zanim mu sie wszystko wczyta. Ale ogólnie dobra robota. :)
#626811
Yaboll | 2002-12-12 23:30:31 +0100
Hmm zmieniales cos grafe bo mi sie wydaje ze wczesniej jakos ladniej te obrazki wygladaly ... tzn nie bylo az tak widocznych chropow jak bys za bardzo skompresowal grafe....
no chyba ze wczesniej ogladalem ten dzial po pifku i mi sie ladni erozmazywalo
#626812
freak | 2002-12-13 13:13:16 +0100
błe! ale brzydkie skiny ! :P
#626819
SAI4H | 2002-12-13 15:21:07 +0100
screenow nie ruszalem :P
#626824
szaky | 2002-12-13 20:51:26 +0100
A czy ktoś by mógł tu wrzucić modele do radianta.
Tu skiny, skiny... nie sądze aby dużo ludziów je ściągało, a modele do q3r są potrzebne, to samo textury do q3r. A takich tu brakuje :(.
#626845
szaky | 2002-12-13 20:53:27 +0100
Po co skiny i modele do q3, jak i tak większość gra na enemy model i skinów nie widać??
#626846
BrickBazooka | 2002-12-13 22:22:46 +0100
fajnie :) teraz lepiej. Faktycznie, można by zrobić żeby oddzielnie model kazdy byl na oddzielnej podstronce.
Ale tak to jest ze jak sie cos zrobi to zaraz cos wiecej ludzie wymyślają. ;-)
#626853
szaky | 2002-12-13 22:33:58 +0100
JA CHCE NA ORGU MODELE DO RADIANTA!!!!!!!!!!!!!!
#626854
SAI4H | 2002-12-14 09:44:45 +0100
juz mysle nad tym zeby kazdy model byl na osobnej podstronce, moze iframe?:) pomysle cos niedlugo!:P narazie jest super lajt swiezo :P wiec nie trzeba jeszcze =)
#626872
Zaloguj się by dodać komentarz.