ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Microsoft nie próżnuje!

pon, 01 marzec 2004 23:13:35 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena


Ostatnio na rynku pojawiają się coraz to nowe modele myszek uznanych producentów, jak choćby najmłodsze dziecko serii MX - Logitech MX510. Zaprawiony w bojach o klienta Microsoft postanowił nie pozostawać w tyle. Twórcy "okienek" informują, że już niedługo na rynku pojawi się ich najnowsze dzieło. Będzie to gryzoń kontynuujący dynastię Wireless IntelliMouse Explorer, a ochrzczono go imieniem Night Vision.

Jak sama nazwa wskazuje mysz jest bezprzewodowa. Posiada tę samą specyfikację, co jej poprzedniczki - 5 przycisków + sprawdzony scroll Tilt Wheel, który oprócz standardowych operacji oferuje jeszcze pochylanie się na boki. Ciekawym elementem jest na pewno też design, który, przynajmniej mi, podchodzi pod klimaty matrixowskie i jest bardzo zachęcający.

Night Vision zostanie przedstawiony 16 kwietnia. Przewidywana cena to ok. 75-80 dolarów. Po prawej fotka.

.:: PCLab.pl

SAI4H | 2004-03-01 23:17:17 +0100

w0w [+] za obrazek
thx :E

spEN | 2004-03-01 23:32:44 +0100

Jedno trzeba przyznac.. wyglada ma wyj.ebany ;o.

RZELKY | 2004-03-01 23:39:35 +0100

omg omg omg

speed | 2004-03-02 00:17:51 +0100

hmm tak to polaczenie ksztaltow Razora z przyciagajacym oko Matrix'owskim tlem na sobie...a to moze wywolac spore zamieszanie i powazny problem dla mx'ow :D (mi sie podoba)obrazek))))

semp2 | 2004-03-02 00:24:34 +0100

musze ja miec!

ARS | 2004-03-02 00:52:28 +0100

no chyba was pojebaleo MX RulzzZ a przedewszystkim Logitech !!! a nie jakis zawszony gryzon microsofta :P

furi | 2004-03-02 00:54:03 +0100

mojsa tez wolec em iks =F

Gravatar

PLANET | 2004-03-02 04:36:56 +0100

zacznijmy od tego ze nic nowego w srodku (w PRZECIWIENSTWIE do Logitecha, haha), a design ? ja tam wole swoja mx500... :)

SL4VE | 2004-03-02 06:59:39 +0100

Razor to główny red orga głupku :D.

A co do najnowszego dziecka firmy Razer to Viperek mi się podoba bardziej od tej mychy, jest lepszy (1000 dpi!) i tańszy...

nxs.mlk | 2004-03-02 07:58:06 +0100

fajna mycha na takiej bym mial spaware z 50% ;ddd, ps zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :) yo

Soulbringer | 2004-03-02 08:11:03 +0100

zawalista...

... | 2004-03-02 08:24:34 +0100

no wyglada zachecająco ale ...
mi sie nie podoba ze jest bez kabla
PS#1: slavku wiesz moze gdzie mozna
zakupic viperka ? bo ja jestem na niego
tesh chetny .... ;- >>

lcf | 2004-03-02 08:28:18 +0100

gdzie ta fota? nic nie widze ;p

enjoy | 2004-03-02 09:13:43 +0100

" ja tam wole swoja mx500..."©PLANET

.....dlaczego mnie to nie dziwi? a zajzyjcie co tam slychac u foksa, gofera i toksika - www.iceclimbers.org/ ....szybko mozna zauwazyc ze oni sobie graja na myszach micro$oftu i gdyby ich zapytac to tez by powiedzieli pewnie ze to ich mysz jest najlepsza.....

" Viperek mi się podoba bardziej od tej mychy, jest lepszy (1000 dpi!) i tańszy..."© slave

  • 1000dpi? przy takiej jakosci myszek jaka jest od jakiegos czasu to juz chyba nie ma znaczenia czy 1000 czy 10000 - a skoro nie widac roznicy to po co przeplacac? mowisz ze viper jest tanszy od tej tutaj myszki, to moze lepiej kupic nieco starszy model, ktory moze nie ma takiego wypasionego dizajnu ale wcale nie jest gorszy, a napewno jest tanszy od razera......

gossen | 2004-03-02 10:35:14 +0100

nie no ja nie wiem czym sie tu zachwycac, wygladem myszki???????? dla mnie to glupota ... co ma wyglad myszki do togo jak sie na niej gra ?? ksztalt owszem, ale zachwycac sie tlem z matrixa narzuconym na mysz ....

eM3k | 2004-03-02 11:41:02 +0100

No, no spox myszka (na zewnątrz) Może być fajna.

PS. Ja uważam że Microsoft'owe myszki są lepsze :PP

Gravatar

edix | 2004-03-02 11:58:24 +0100

kupi mi ktos ? :)

wuder | 2004-03-02 13:37:06 +0100

wylgląda zajebiście =D

Gravatar

one | 2004-03-02 14:00:08 +0100

ja mam myszke z reala z promocji za 9.90 i loje nie jednego kto ma mx500 czy jakos tak uwazam to za glupote wydac tyle kasy na myszke przeciez za to bylby worek baki;)

.WeeD | 2004-03-02 14:37:50 +0100

I to jeszcze jaaaaki worek :>

Ale wystarczy pograc tydzien na jakims MX'ie i potem sie przesiasc na ta za 9.90 odrazu dostanie sie oswiecenia.

v1n5 | 2004-03-02 16:47:07 +0100

OMG! ladnie to wyglada...

Gravatar

sld | 2004-03-02 16:57:20 +0100

eh...ja tam kocham moja mx-500 :DDD ... cmok...cmok...;]

speed | 2004-03-02 17:01:07 +0100

e tam dajmy majkerosfotwi szanse :P sam mam mx500 i nie nazekam :D ale zobaczymy co ona portafi i wszystko sie wyjasni..:] nie ma co sie goraczkowac i sprzeczac..peace

Nikon | 2004-03-02 20:31:45 +0100

wszystko by bylo fajnie gdyby te "nowe" inteli 4.0 night visiony i inne duperele mialy nowa technologie w srodku anie ta z ie 3.0 !! jak ktos pisal ze przy takiej technologi nie ma roznicy czy 1000 czy 10000 dpi pograj w cs snajpera na ie a pozniej na mx 500 a potem na mx510 to roznice zobaczysz w grasz jak q3 moze nie odczujesz bo tu nie ma chodzenia z zoomem wlacoznym i poszuszania mysza po 1mm w q3 to masz szybkie ruchy we wszystkie strony :P ale w cs to roznica jest i to duza

speed | 2004-03-02 21:01:57 +0100

dobrze ze nie gram w cs'a :D moj mx mi wystarcza :]

WESTLER | 2004-03-03 11:05:21 +0100

jedwabista:P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63