Microsoft nie próżnuje!
pon, 01 marzec 2004 23:13:35 | Autor: SAI4H | Quake 3 Arena

Ostatnio na rynku pojawiają się coraz to nowe modele myszek uznanych producentów, jak choćby najmłodsze dziecko serii MX - Logitech MX510. Zaprawiony w bojach o klienta Microsoft postanowił nie pozostawać w tyle. Twórcy "okienek" informują, że już niedługo na rynku pojawi się ich najnowsze dzieło. Będzie to gryzoń kontynuujący dynastię Wireless IntelliMouse Explorer, a ochrzczono go imieniem Night Vision.
Jak sama nazwa wskazuje mysz jest bezprzewodowa. Posiada tę samą specyfikację, co jej poprzedniczki - 5 przycisków + sprawdzony scroll Tilt Wheel, który oprócz standardowych operacji oferuje jeszcze pochylanie się na boki. Ciekawym elementem jest na pewno też design, który, przynajmniej mi, podchodzi pod klimaty matrixowskie i jest bardzo zachęcający.
Night Vision zostanie przedstawiony 16 kwietnia. Przewidywana cena to ok. 75-80 dolarów. Po prawej fotka.
.:: PCLab.pl





SAI4H | 2004-03-01 23:17:17 +0100
w0w [+] za obrazek
thx :E
#674511
spEN | 2004-03-01 23:32:44 +0100
Jedno trzeba przyznac.. wyglada ma wyj.ebany ;o.
#674513
RZELKY | 2004-03-01 23:39:35 +0100
omg omg omg
#674514
speed | 2004-03-02 00:17:51 +0100
hmm tak to polaczenie ksztaltow Razora z przyciagajacym oko Matrix'owskim tlem na sobie...a to moze wywolac spore zamieszanie i powazny problem dla mx'ow :D (mi sie podoba)obrazek))))
#674516
semp2 | 2004-03-02 00:24:34 +0100
musze ja miec!
#674517
ARS | 2004-03-02 00:52:28 +0100
no chyba was pojebaleo MX RulzzZ a przedewszystkim Logitech !!! a nie jakis zawszony gryzon microsofta :P
#674518
furi | 2004-03-02 00:54:03 +0100
mojsa tez wolec em iks =F
#674519
PLANET | 2004-03-02 04:36:56 +0100
zacznijmy od tego ze nic nowego w srodku (w PRZECIWIENSTWIE do Logitecha, haha), a design ? ja tam wole swoja mx500... :)
#674521
SL4VE | 2004-03-02 06:59:39 +0100
Razor to główny red orga głupku :D.
A co do najnowszego dziecka firmy Razer to Viperek mi się podoba bardziej od tej mychy, jest lepszy (1000 dpi!) i tańszy...
#674523
nxs.mlk | 2004-03-02 07:58:06 +0100
fajna mycha na takiej bym mial spaware z 50% ;ddd, ps zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce :) yo
#674527
Soulbringer | 2004-03-02 08:11:03 +0100
zawalista...
#674528
... | 2004-03-02 08:24:34 +0100
no wyglada zachecająco ale ...
mi sie nie podoba ze jest bez kabla
PS#1: slavku wiesz moze gdzie mozna
zakupic viperka ? bo ja jestem na niego
tesh chetny .... ;- >>
#674529
lcf | 2004-03-02 08:28:18 +0100
gdzie ta fota? nic nie widze ;p
#674530
enjoy | 2004-03-02 09:13:43 +0100
" ja tam wole swoja mx500..."©PLANET
.....dlaczego mnie to nie dziwi? a zajzyjcie co tam slychac u foksa, gofera i toksika - www.iceclimbers.org/ ....szybko mozna zauwazyc ze oni sobie graja na myszach micro$oftu i gdyby ich zapytac to tez by powiedzieli pewnie ze to ich mysz jest najlepsza.....
" Viperek mi się podoba bardziej od tej mychy, jest lepszy (1000 dpi!) i tańszy..."© slave
#674531
gossen | 2004-03-02 10:35:14 +0100
nie no ja nie wiem czym sie tu zachwycac, wygladem myszki???????? dla mnie to glupota ... co ma wyglad myszki do togo jak sie na niej gra ?? ksztalt owszem, ale zachwycac sie tlem z matrixa narzuconym na mysz ....
#674534
eM3k | 2004-03-02 11:41:02 +0100
No, no spox myszka (na zewnątrz) Może być fajna.
PS. Ja uważam że Microsoft'owe myszki są lepsze :PP
#674542
edix | 2004-03-02 11:58:24 +0100
kupi mi ktos ? :)
#674544
wuder | 2004-03-02 13:37:06 +0100
wylgląda zajebiście =D
#674558
one | 2004-03-02 14:00:08 +0100
ja mam myszke z reala z promocji za 9.90 i loje nie jednego kto ma mx500 czy jakos tak uwazam to za glupote wydac tyle kasy na myszke przeciez za to bylby worek baki;)
#674560
.WeeD | 2004-03-02 14:37:50 +0100
I to jeszcze jaaaaki worek :>
Ale wystarczy pograc tydzien na jakims MX'ie i potem sie przesiasc na ta za 9.90 odrazu dostanie sie oswiecenia.
#674562
v1n5 | 2004-03-02 16:47:07 +0100
OMG! ladnie to wyglada...
#674581
sld | 2004-03-02 16:57:20 +0100
eh...ja tam kocham moja mx-500 :DDD ... cmok...cmok...;]
#674583
speed | 2004-03-02 17:01:07 +0100
e tam dajmy majkerosfotwi szanse :P sam mam mx500 i nie nazekam :D ale zobaczymy co ona portafi i wszystko sie wyjasni..:] nie ma co sie goraczkowac i sprzeczac..peace
#674584
Nikon | 2004-03-02 20:31:45 +0100
wszystko by bylo fajnie gdyby te "nowe" inteli 4.0 night visiony i inne duperele mialy nowa technologie w srodku anie ta z ie 3.0 !! jak ktos pisal ze przy takiej technologi nie ma roznicy czy 1000 czy 10000 dpi pograj w cs snajpera na ie a pozniej na mx 500 a potem na mx510 to roznice zobaczysz w grasz jak q3 moze nie odczujesz bo tu nie ma chodzenia z zoomem wlacoznym i poszuszania mysza po 1mm w q3 to masz szybkie ruchy we wszystkie strony :P ale w cs to roznica jest i to duza
#674616
speed | 2004-03-02 21:01:57 +0100
dobrze ze nie gram w cs'a :D moj mx mi wystarcza :]
#674632
WESTLER | 2004-03-03 11:05:21 +0100
jedwabista:P
#674686
Zaloguj się by dodać komentarz.