ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mini Nog

pon, 13 grudzień 2004 00:20:13 | Autor: gr. | Quake 3 Arena



Światło dzienne ujrzała kolejna produkcja, której autorem jest pez - twórca filmów Haste, Tricked oraz ich sequeli. Nowy projekt jest dedykowany aggnogowi (stąd nazwa filmu - Nog=Aggnog), zawiera głównie jego fragi, ale zobaczymy w nim też parę akcji pez'a. Film zawiera fragi z trybów 1v1, CTF, FFA, TDM. Są one starannie dobrane, brak jest tu codziennych zwyczajnych zagrań. Zaczynamy efektownym defensem, przypominającym mnie nieco akcję w stylu the lonely grenade w filmie Quake 3 Rulezzz 2 - dalej to możemy zobaczyć naprawdę niecodzienne, miażdżące raile w wykonaniu aggnoga (polecam te z 01:57 i 02:37:) oraz m.in. jego efektowny quadrun (10 fragów!). Całość okraszona jest klimatyczną, znakomitą i wiecznie żywą muzyką The Prodigy - w tym wypadku utwór pt. Their Law. Być może zgranie muzyki z fragami nie wyszło najlepiej (o ile w ogóle było to planowane), niemniej w tym wypadku nie odczuwam z tego powodu jakiegokolwiek dyskomfortu. Co więcej jeszcze mogę powiedzieć? - może to, że na ekranie próżno szukać huda, czy informacji kto padł ofiarą w/w dwóch gentlemanów, gdyż zastosowano komendę cg_draw2d "0", na pocieszenie mamy za to dodane dźwięki z gry. Film ma tylko jedną, jedyną wadę: jest za krótki! Nasze oczy nacieszyć się mogą jednorazowo jedynie przez 3 i pół minuty. Podsumowując zachęcam do zapoznania się z tą produkcją i skomentowania jej - jest bardzo dobrze skompresowana, nie tracąc przy tym znakomitej jakości. Dodatkowym atutem filmu jest jego niewielka waga: niespełna 112 MB - zatem nawet osoby ze słabym transferem (nawet ja o/ co prawda z moim łączem zgrywałem go ponad 3 godziny ale warto!) mogą pozwolić sobie na pobranie Mini-Noga. Tak od siebie to radzę odtwarzać ten film BSPlayerem wchodzącym w skład K-Lite codec packa. Nie wiem jak będzie u was, natomiast u mnie on okazał się jedynym, który okiełznał ten plik wmv. Link do downloadu, wraz z podsumowaniem poniżej:


Nazwa: Mini Nog

Autor: pez

Długość: 3mins 31 secs

Waga: 111.65 MB

Format | Rozdzielczość: windows media video (wmv) | 640x480

Download: PlanetQuake3

thx **shaun**

Btw: (mała kryptoreklama:D) zachęcam do częstego zaglądania i komentowania na ORGowy serwis ProMode, gdyż tu - na stronie głównej nie ma wszystkich informacji o PM - prezentuję tutaj tylko najciekawsze i najważniejsze newsy, reszta dostępna jest na serwisie PM, serdecznie zapraszam: ORG PM.

.WeeD | 2004-12-13 00:58:59 +0100

no i jak tu nie napisac "pierwszy!" :DDDDDD
wlasnie mi sie zessal filmik, trzeba obejrzec ;o

EDiT: wreszcie jakas dobra produkcja. Do idealu zabraklo dwoch rzeczy: synchronizacji muzyki z akcja ( czyli w tym zmiana muzyki ) oraz troche dluzsza, chociaz o kolejne 3min. Ale i tak kawal dobrej roboty. Przez to, ze jest krotki, nie nudzi sie i zachowuje swierzosc porannej rosy na polance ;asd

Gravatar

edix | 2004-12-13 01:42:16 +0100

cpm1a rox !

enjoy | 2004-12-13 09:59:19 +0100

mi wmv chodzi tylko pod divx playerem :o

fhantom | 2004-12-13 10:08:23 +0100

gr miałem o tym wczoraj napisać ale mówię sobie - jutro i poszedłem na tv
dzisiaj rano zaglądam a tu taki klops :}

film ładny, króciutki ale miły dla oka
sporo ciekawych efektów których nie widziałem w innych produkcjach
nie jest to żadna rewelka ale warto ściągnąć

MisieX | 2004-12-13 11:05:32 +0100

A czemu mi sie to sciąga z zawrotną prędkością 1kb/s? Jesli max moge 90...

Tramal | 2004-12-13 11:11:52 +0100

właśnie ściągam, idzie 80KB/s

Tramal | 2004-12-13 11:42:03 +0100

no i k... twoja mac skompresowane jakoś dziwnie wmv a ja mam problemy z kompem zeby to odtworzyc ( kodeki nic niedają) i film trafia do kosza. Tak jakby niemogł zrobic w avi i wszyscy by sobie obejrzeli , ja @#$%

bryan | 2004-12-13 11:46:11 +0100

bardzo fajna produkcja
kodek to wmv9 po prostu , jak ktos ma starego mplayera albo 9 bez update’u kodekow to go nie odtwarza. Ja osobiscie Media Player Classic uzywam a nie bestplayera pod win ;-)

gr. | 2004-12-13 12:05:59 +0100

u mnie nie poszlo ani na WMC ani na WMP10 ani na bestplayerze ani na sub-edicie dopiero tak jak w newsie napisalem podzialalo na BSPlayerze polecam wszystkim ktorzy nie moga odtworzyc filmu K-Lite codec pack i w tym jest BSplayer

Gravatar

Free | 2004-12-13 13:49:01 +0100

dlaczego w rogu jest ikonka PM a nie ze to film ??

gr. | 2004-12-13 14:18:16 +0100

bo tak postanowilem i zarazem od razu widac ze to news o PROmodzie a PROmode nalezy PROmowac =o (niemniej co inteligentniejszy czytelnik zorientuje sie ze to recenzja FILMU a nie propagowanie weekendowego turnieju, wywiad tudziez nowa wersja cpma)

ATi | 2004-12-13 14:34:44 +0100

Film mnie sie podobał :) - bardzo fajowe fragi, szczegolnie ten ostatni =ooooo

gr. | 2004-12-13 14:44:39 +0100

jak zwykle padlo ze jestem trzynasty no ale tu juz taka pechowa aura chyba
dobra nie bede wiecej nabijal tu komentarzy tylko chcialem powiedziec ze jest jeszcze jeden promodowy film do pobrania a jego recka oraz link jest tutaj:
q3arena.gry.imro.pl/promode/?id=1&akcja=komentarze&n=7879

hf

Hakan | 2004-12-13 14:45:49 +0100

Chyba mi nie bardzo podchodza filmy peza :/ nieby nie ma im co zarzucac ale zawsze czegos mi w nich brakuje. Filmik jest dobry ale tylko dobry, nic wiecej. Starndardowa edycja jak na obecna chwile, takze efekty - w zasadzie stale te same w jego filmach.
Zastanawia mnie jedna rzecz zawsze jak ogladam filmy z fragami robione takze w defragu: dlaczego inne modele sa w CPMA a inne w Defragu? Film byl zrobiony w 2.5 dnia, mogl pez zrobic go w 3 i popracowac nad modelami w defragu. Czepiam sie :P

Gravatar

ren0x_pl | 2004-12-13 14:46:46 +0100

gr, a opłaca się go sciągać?

gr. | 2004-12-13 14:50:47 +0100

mialem juz nie pisac no ale musze:
co do filmu o ktorym mowilem ponizej to nie wiem czy sie oplaca bo z moim laczem to musze sie napocic niezle zeby pobrac wiecej niz 20MB plik jeszcze go nie zgralem ale r00 mowil ze jest fajny wiec jesli masz dobre lacze to nie masz nic do stracenia :)
do Hakana: efekty efektami modele modelami ale fakt faktem jakosc filmu jest znakomita akcje sa dynamiczne a fragi wgniataja czego chciec wiecej? po co pakowac na sile fajerwerki? - imo zbedne a film roxor :D

Hakan | 2004-12-13 14:58:40 +0100

Nie ukrywam ze jestm juz raczej znudzony fragfilmami a wgniatajace fragi to dla mnie juz za malo :P

THRAWN | 2004-12-13 15:44:42 +0100

Wspaniały Film !!! POLACAM...jedynie czego sie moge doczepic do do podkladu muzyczneka...reszta jak dlamnie Genialne !

THRAWN | 2004-12-13 15:44:43 +0100

krutki !!

[lucas] | 2004-12-13 16:40:44 +0100

Nawet niezły tylko dlaczego taki krótki co akcji brakło:d
fajny ten żółty rg chyba se taki zrobie:d

pluskff4 | 2004-12-13 16:50:12 +0100

cizus @#$% ja @#$% :[[[[[[[[[
co za debile robia filmy na wmv :[[[[[[[

MisieX | 2004-12-13 18:14:28 +0100

poszło na wmp...

za krótki, włączyłem i juz sie skończył :)

Gravatar

Free | 2004-12-13 21:42:50 +0100

no moze i masz racje gr.goes.GoSu, ale co wtedy gdy ja szybko przeglądam tą strone tylko i wyłącznie by zobaczyc czy jest nowy film, i nawet mi sie tego czytac niechce?

ps. paktycznie zawsze tak robie

PeterSchiff | 2004-12-13 22:30:26 +0100

kurde ta Polska to jest smieszna ;)

film fajny ale nie o tym chcialem:

w naszym kraju latwo zrobic film ktory bedzie sie podobal wiekszosci osob :) kurde no przeciez ten film nie ma nic zachwycajacego w sobie tylko kilka fajnych efektow, dobre fragi i jakosc (no ale co z kompresja?)... troche to dziwne jest

Gravatar

sheela | 2004-12-13 23:09:10 +0100

Tramal: co ma format pliku do metody kompresji to ja nie wiem (bo to dekompresor Ci szwankuje). Jestem pewna, że mi wyjaśnisz...

A co do tutejszego huraoptymizmu... Film jest zwyczajnie słaby. Każda z wypowiedzi utrzymana jest w klimacie: wow, to dobre... jak na słabą produkcję. Bo 3 minuty marnego synchro z muzyką, kilka zoomów i szaleństwo na quadzie to żadna rewelacja. Co jest niesamowitego w kill frenzy na quadzie? Nic. Te kilka dobrych trafień (nawet nie z rzędu a wyrwanych przeważnie z kontekstu) filmu nie ratuje. Zlepek scen i tyle. Jak szybko trafił na dysk, tak szybko poleciał. C’est la vie...

raZox | 2004-12-14 00:52:47 +0100

Kurcze mam ten film, idzie mi normalnie w BEST Playerze, ale w WMP Classic juz nie :P, ale nie o tym chcialem pisac. Chodzi o to ze nie mam dzwieku grrrrr zainstalowalem kodeki ze strony ktora byla w pliku txt i dupa, szkoda bo obejrzalbym sobie go ale moj komp chyba nie daje rady z tym formatem bo przez chwile jest plynnie a jak sie zaczyna akcja z rakieta to juz padaka max.

Panplayer1 | 2004-12-14 01:04:15 +0100

Film BARDZO SLABY. Jedyne co mi sie podobalo to efekty graficzne. 3 zwyczajne quadruny na krzyz, jakies pitu pitu pif paf i do domu. Ja tu mysle ze to co ogladam to dopiero poczatek a tu napisy koncowe oO
Tylko dla osob z dobrym laczem ktore nie maja co robic z nadmiarem czasu i miejscem na dysku.
3/10

PeterSchiff | 2004-12-14 08:48:08 +0100

"Tramal: co ma format pliku do metody kompresji to ja nie wiem"

no ale ja wiem :) poprostu wmv nie chodzi albo tnie sie na slabszych kompach

Voytas | 2004-12-14 21:22:50 +0100

Ja odtworzyłem film zwykłym Windows Media Playerem 10 - wystarczy mieć zainstalowanego DivX’a, Xvid’a i bardzo ważnego DivXG400 i każdy film działa bez problemów :)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63