ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mistrz Polski w Małogoszczu

sob, 15 wrzesień 2007 20:58:01 | Autor: freak | Quake 3 Arena

To jest najbardziej spóżniony news w historii tego serwisu. (Właściwie

newsem to go wcale nie można nazwać). Przynajmniej dla jegomości z

Małogoszcza. Mistrz Polski z Małogoszcza zapewne do dziś nabija się z

tych lam z ORG'a, które nawet nie wiedzą kto w tym kraju posiada

prawdziwy tytuł "miszcza Wolski". A ja głupi myślałem, że to ja jestem tą osobą :F
Aż mi się odechciało produkować... przechodzę zatem do rzeczy.
Oto top3 Małogoszcza.

**

**Trex, Zloty, cRe! - który jest który, za cholerę nie wiem ;G

TU regulamin. TU wyniki.
Szczere gratulacje dla zwycięzców. Przynajmniej macie puchary i dyplomy, nie to co ja :p
Turniej odbył się dnia 25 stycznia br.

HaSu_Szlauf | 2007-09-15 22:53:41 +0200

Patrzac na foto mysalem: "WTF?! :-/ czemu oni stoja w kurtkach... jak bardzo spozniony musi byc ten news ha ha ha...", a potem: "Turniej odbył się dnia 25 stycznia br."

spadlem z krzresla :D

gg chopaky _o/ fajne puchary ^^

sYnth|Bubu | 2007-09-15 23:38:05 +0200

Czyli chlopaki juz zostaly zdetronizowane przez frika i zika. No nic ale gg tak czy siak :)

kaboom | 2007-09-16 10:31:42 +0200

dobrze doczytalem ze oni grali na demie? :D

^M^ | 2007-09-16 10:46:35 +0200

nie za bardzo rozumiem, to miał być taki żarcik, tak? turniej quake 3 arena demo, taki dowcip, nie?...

enjoy | 2007-09-16 13:06:18 +0200

hihih

null | 2007-09-16 14:45:35 +0200

No i co w tym takiego hohi hohi?

Panplayer1 | 2007-09-16 16:30:04 +0200

To podobna ranga jak freak Miszcz Polski Grecja Miszcz Europy czy radioactive PrawieZe @#$% Miszcz Swiata

freak | 2007-09-16 17:00:17 +0200

Wypraszam sobie, ja w demo na swoich mistrzostwach nie grałem :d

sYnth|Bubu | 2007-09-16 21:00:39 +0200

Demo nie demo Mistrz to Mistrz.
.

Radioactive | 2007-09-17 01:53:34 +0200

zawiścisz mi player_one oj zawiścisz :>

Yeltzyn | 2007-09-17 10:07:05 +0200

A organizowal juz ktos turniej w q3test?

RauL | 2007-09-17 13:27:16 +0200

kurcze, gdy bym wiedział o tym cupie, to bym się wybrał na pewno. Do Małogoszcza mam o rzut beretem :)

freak | 2007-09-17 15:05:53 +0200

pewnie yeltzyn, ale to było bodajze w 1999 roku :D

AL|EN | 2007-09-17 23:28:46 +0200

"A organizował już ktoś turniej w q3test?"
PEWA ! Zaraz jak RESET wyszedł z płytą !

W ogóle to OMG LOL z tych kolesi :D

Radioactive | 2007-09-18 00:05:35 +0200

Dyplom @#$%, dyplom :D hax

p0nchov | 2007-09-18 01:42:56 +0200

kaboom zle doczytales oni grali normalnie w quaka ;p osp, ztn wszystko jak na prawdziwych pro graczy przystalo :) link do zdjec tu
a tutaj na monitorze 1 z miszczow widac ztn :)

Pozatym nie smiejcie sie z nich, to ze was tam nie bylo wcale nie oznacza ze by was nie pocieli :p

Radioactive | 2007-09-18 06:59:50 +0200

Sory, ale nie da rady....to zdjęcie zabija :D

Gravatar

k_a_p_o | 2007-09-18 17:02:38 +0200

I jak na prawdziwych pro przystało to nawet na jakis lepszych myszach graja a nie na kulkach ;x

Gravatar

Cpp | 2007-09-18 19:31:45 +0200

Normalnie 'miszcze' świata ;) TreX w środku, Zloty z prawej, a z lewej cRe! (Ciekawe kim gra?! :P)

RauL | 2007-09-18 23:52:46 +0200

Tak czy owak, gdy byście się z tym zgłosili wcześniej, pewnie byśmy zapewnili jakieś tam wsparcie.

obni | 2007-09-21 09:26:01 +0200

www.dkmalogoszcz.simset.net/galeria/albums/ferie/2007/quake/Obraz_107.jpg

Tutaj widac jak koles sobie wybiera model :D

razer | 2007-09-22 11:33:25 +0200

grali na demie bo nie było gdzie kopić oryginalnych egzemplarzy q3 :>

[M]aniek | 2007-09-22 22:24:52 +0200

To jest prawdziwy 4fun, przypominają mi się czasy kiedy naprawdę ślina ciekła gdy grało się w tę grę. Serducho waliło, a krzesło chodziło bo raila unikało się całym ciałem.

Gravatar

ProX | 2007-09-23 20:34:51 +0200

Gdyby turniej mial wieksze naglosnienie to bym przyjechal sobie zagrac.
Z Kielcow do Malogoszcza 40 min drogi :D

srakal1ty | 2007-09-23 20:59:12 +0200

Dobry news. Ale o co chodzi?

slawek | 2007-09-24 03:32:00 +0200

Takiego braku szacunku dla graczy, na dodatek całkowicie nieznanych tzw. redaktorowi, dawno nie widziałem.
Ten news to nie żarty. To zwyczajny obciach.

sYnth|Bubu | 2007-09-24 18:31:39 +0200

slawku mylisz sie, ja tam kojarze trexa i cRe z neta... a z trexem gralem w jednym klanie swego czasu (o ile to ten trex) : P

putek | 2007-09-27 19:03:13 +0200

ProX: 40min to chyba rowerem ;))))))

RauL | 2007-09-28 00:13:44 +0200

no dokladnie, pociagiem to jest 6 stacji, licząc Czarnów i Herby :D czyli jakies 20 min

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63