Mistrzostwa Podkarpacia 1v1
śro, 20 sierpień 2003 16:25:24 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
23 sierpnia w Ustrzykach Dolnych odbędą sie Mistrzostwa Podkarpacia 1v1-vq3. Wśród zawodników mozna znaleźć m.in.: ognos, Performer, ven0m, xeno, zozo, hamm, BuBu, rafal, chosen. Dokladną listę zawodników można znależć tu: 1v1.ustrzyki.prv.pl.
Turniej organizowany jest dla graczy tylko z Podkarpacia. Mapy: pro-q3dm6, pro-q3tourney4, q3tourney2, hub3tourney1, ztn3tourney1. Gl for all.
Newsa nadesłał v0ok.





Zenith | 2003-08-20 16:56:20 +0200
heh... aiken nice sajt :D taki inny =d
#650858
enjoy | 2003-08-20 17:25:09 +0200
sanok has you! buehahah gl hopacky
#650864
tromba | 2003-08-20 17:51:59 +0200
a kto zorgnizuje cos dla CENTRUM ?? :P
#650868
xenq | 2003-08-20 18:01:17 +0200
HEHEHEE buahahhas adniasdhas jestem :P
#650869
Kupa | 2003-08-20 18:17:30 +0200
co to za mistrzostwa jak niema na liscie zaproszonych najlepszych gracz w q3 w całym podkarpaciu!!!!!!!!!
#650871
ognos | 2003-08-20 18:26:58 +0200
co ty, przeciez ja i perf jestesmy :)
#650879
riv | 2003-08-20 18:36:24 +0200
SaNok rulezzz... zozo, klis i zlo dokopia wszytskim >¦ )
#650889
zozo-rulez | 2003-08-20 19:26:21 +0200
bla bla bla tylko niewiem czy pojade :D
#650900
xenq | 2003-08-20 20:01:19 +0200
hheehe ja jestem :P
#650906
aiken | 2003-08-20 20:05:46 +0200
z Sanoka wszyscy marudza, nikt nie chce przyjechac, wiec...
w takim razie powiedzcie kto nie zostal zaproszony a powinien?
btw. nie chcialem rozglosu info mialo byc dopiero po turnieju a tu juz i na orgu i na fpp jest :> heh
#650907
Xeo | 2003-08-21 00:23:05 +0200
Słuchaj w Sanoku są sami mistrze i unikają rozgłosu :D oni są poprostu najlepsi :] -pozdrowienia
#650966
zablotzky | 2003-08-21 08:49:25 +0200
zozo ownuj ;)
#651048
tool | 2003-08-21 10:03:01 +0200
z Leska malo kto jedzie bo my nawet niechcemy zeby patrzyli na mistrzow :D:D
#651052
aiken | 2003-08-21 10:26:49 +0200
blahahah lol
sluchajcie!!! jesli znajdzie sie 32 chetne osoby to zwiekszymy liczbe osob do 32!! wiec od teraz mozna sie zapisywac! skladajcie wnioski na ksiege albo do mnie na maila: [email protected] lub zlapcie mnie na rozmowe 1586136 (nie ślijcie msg przez gg, bo lubia ginąć!)
btw. jesli można prosze o edit newsa!
#651054
T4E|AnD | 2003-08-22 09:58:14 +0200
nosz quzwa tra jechac chyba :|
#651184
aiken | 2003-08-22 11:48:11 +0200
3 miejsca dalej wolne...
#651202
zLoo | 2003-08-22 15:54:35 +0200
bla bla bla zastanawiam sie czy jechac ;p
#651238
rkniunia | 2003-08-23 22:02:43 +0200
Nieeeee a ja wlasnie 23wyjezdzam z ustrezyk z koloni jesu :///////
#651375
Zaloguj się by dodać komentarz.