ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



'Mistrzowie walczą'

nie, 16 luty 2003 17:36:41 | Autor: baxowy | Quake 3 Arena

Właśnie dostałem info od u|exodus'a, że urinal organizuje 'komercyjny trening'. Przejde do rzeczy, 8 marca 2003 roku pańskiego, urinal zagra trening 4vs4 na mibie (nie macie co wlazic, bedzie password). Będziecie mogli oglądać ten bratobójczy pojedynek na GTV pod adresem :

da-sv.one.pl:20000

Jak zapowiadał exo szykuje się ogromne widowisko (walka mistrzów).

P.S. Oryinalny pomysł :)

Gravatar

infek | 2003-02-16 17:44:55 +0100

ahahaha ;|_| ten exo ma cos z glowka

obni | 2003-02-16 17:47:13 +0100

na ilu mapach będa grać ?:) mogli by tak przeleciec te nalepsze, do samego rana grac

exodus | 2003-02-16 17:51:53 +0100

szukamy sponsorów oprucz producenta przypraw KUCHAREK szukamy innych :)

.gogi | 2003-02-16 17:59:40 +0100

omg

.gogi | 2003-02-16 17:59:44 +0100

omg

ognos | 2003-02-16 18:02:47 +0100

NICE ! :D

r1vo | 2003-02-16 18:04:34 +0100

fajnie bedzie popatrzec na taki meczyk :))

r1vo | 2003-02-16 18:04:46 +0100

fajnie bedzie popatrzec na taki meczyk :))

t5-syn | 2003-02-16 18:06:41 +0100

tak bardzo chetnie sie opbejrzy buehehe napis "was in the wrong place" uryna zagrajciena dm14 pls :D

cannabis | 2003-02-16 18:13:38 +0100

phi
smierdzi mi to koninem i tymi koninskimi pro-playaz ;]

cannabis | 2003-02-16 18:16:03 +0100

phi
smierdzi mi to koninem i tymi koninskimi pro-playaz ;]

Gravatar

xts | 2003-02-16 18:20:06 +0100

"Jak zapowiadał exo szykuje się ogromne widowisko (walka mistrzów). "
sprostowanie (walka plebsu)
chcialbym zobaczyc u vs tec, a nie jakies marne u vs u

Mad | 2003-02-16 18:20:50 +0100

OMG! to chyba lekka przesada z takimi newsami ...

Sh1eldeR | 2003-02-16 18:29:19 +0100

Cannabis osocichozi? Niezbyt uwielbiam jak ktos pisze, ze cos mu mną smierdzi ;}.
Na wszelki wypadek powiem ze nie mam z cannabisem nic wspolnego. Ani z exodusem. A o tym dziwnym, badz co badz, pomysle na trening, dowiedzialem sie z tego newsa. Mi sie to specjalnie nie podoba, ale jak bede w odpowiedniej formie to zagram. Taki trening jest bardzo fajny, ale jest pare zastrzezen:
1) po co stawiac gtv? Jesli urinale maja sie czegos nauczyc na tym treningu to bardzo dobrze, ale po cholere pokazywac wszystkim taktyki (ktore w takim meczu beda bardzo widoczne!)
2) jak podzielic klan? Jeden team to nasz 1st squad, drugi team to 2nd squad? W takim wypadku oczywiste jest ze pierwszy squad wygra (bo z zalozenia graja tam najlepsi) i nikt sie niczego nie nauczy. A jak zagra w kazdym teamie dwoch najlepszych i dwoch ciut slabszych, to to tez bedzie bez sensu. W mniej waznych meczach wystawiamy przeciez tylko 2nd squad, a w najwazniejszych tylko 1st. Dlatego oba squady powinni trenowac razem...
3) mozna co prawda potraktowac to nie jako trening tylko 'pokazowy' mecz, ale czy jest sens? Polska to nie jest kraj w ktorym gracze mowia 'super pomysl! chetnie popatrze!' lub 'niefajnie, przecie to nie jest [EYE] tylko urinal... ja tam tego nie bede ogladal.'. U nas ci, ktorym sie pomysl nie podoba powiedza zapewne 'BUAHAHAHAHAAH urinale za mastahow sie maja popyerdolilo ich ahshshshs :Asd i w ogole knurofony jedne ahahahhshshshs nie moge no lol rofllamao'.
Sami zobaczycie ;-). Teoretycznie jak ci sie nie podoba to nikt cie do niczego nie zmusza, wiec olej sprawe... Ale coz, skoro jest okazja zeby powiedziec 'buahaha no lol' to oczywiscie trzeba sie wyladowac, co? ;p

coolfon | 2003-02-16 18:35:38 +0100

hmm... moze niedlugo bedzie mozna jeszcze kupic czapeczki z okazji takiego meczu? w sumie lekka przesada... :D

Gravatar

xts | 2003-02-16 18:36:05 +0100

P.S. Orginalny pomysł =) " (c) baks
dosc

t5-syn | 2003-02-16 18:41:40 +0100

pancerniak ty nasz pisarzu ;QQQQ

t5-syn | 2003-02-16 18:42:25 +0100

ta coolfon chorągiewki z napisem go go uryna ;q

ognos | 2003-02-16 19:02:01 +0100

da vs L - GTV da-sv.one.pl:20000 :P teraz

bolomanrsquoek | 2003-02-16 19:08:49 +0100

:ASDASDSAADASD nie wszyscy zrozumieli ironiczny podtext tego newsu(hi xts), a sh1elder mowi o juz spelnionych reakcjach ludzi na te boska wiadomosc, odsylam do www dream teamu :QQQ

cannabis | 2003-02-16 19:09:34 +0100

shr ja tesh do ciebie nic nie mam :D , tylko wiesz na pierwszy rzót o.ka to wygladalo na wasz pomysl (wasz=shr+slv) :D
no i jak jest okazja powiedziec buahahah to mowie
BUAHAHHAAHAH
;]

bolomanrsquoek | 2003-02-16 19:10:04 +0100

"Sami zobaczycie ;-)" (c)Sh1lder - sam zobaczyles:D

dinhkertal | 2003-02-16 19:12:31 +0100

xts od dawna slyniesz z tej swojej niewyparzonej geby... W sumie to nie rozumiem niektorych z was, przeciez i tak niedlugo q3 upadnie to co nam szkodzi zeby sobie pobiegac, zrobic z tego lekka komerche,dochod ze spotkania przeznaczyc na dzieci z domu dziecka we Wroclawiu or sth? :D
Inf wyczuwam zazdrosc w twoich slowach.Najfajniej by bylo jakby to six gralo z infem-mastahem na czele nie? :o rzadzisz stary rzadzisz :P Poza tym ja najlepiej bym zrobil mecz allstars vs u (skork jestesmy mistrzami to chyba myp owinnismy zagrac jako przeciwnik "reprezentacji" Polski :o). Zreszta do 1 marca sie moze jesio duzo zmienic.Co prawda my wpadlismy na ten pomysl a co do realizacji to juz nie nasza sprawa (a to wlasnie nam sie najwiecej obrywa).

SL4VE | 2003-02-16 19:13:44 +0100

exo... ja CI kiedys jebne...
nie wiem jak to zagracie, ale mnie i shr nie ma 1 marca... smigamy na nartach

dinhkertal | 2003-02-16 19:16:25 +0100

Taaaaa, jak xplo napisal ze ZAJEBISTY PROPLAYERSKI KLAN 666 MA NOWY LAY to w komentarzach byl moj jeden glos krytyki a reszta tylko mowila ze fajny. A jak slv cos napisal to od razu na niego.To byl pomysl exo (byl i jest fajny) i jak juz napisalem realizacja nie nalezy do nas.Zreszta nie musicie ogladac jesli nie chcecie, przeciez @#$% kazdemu palantowi na tej scenie nie dogodzimy i jeden mowi ze fajny pomysl a drugi mowi ze chujowy bo to powinno grac six czy tec (bez obrazy ofkors). A my jako jedna scena powinnismy sie nauczyc jednego - obiektywnosci.

rooseck | 2003-02-16 19:16:42 +0100

spotkanie cip. pfffffffffff cnb :D

komercyjny trening. puff dadi bedzie w 1 sqadzie??

lole

dinhkertal | 2003-02-16 19:18:38 +0100

odpowiedz na post slv:

wobec tego jestesmy zmuszeni do zagrania meczu allstars :> Powinnismy wogole stworzyc reprezentacje Polski gdzie graliby Ci najlepsi.Juz cosik takiego bylo ale pomysl okazal sie trafiony.Kto by sie pisal na sprobowanie zoorganizowania czegos takiego? :>

SL4VE | 2003-02-16 19:21:48 +0100

kert... ja tylko proponuje przelozyc mecz na pozniej jesli juz ma sie odbyc... powiedzmy 8 marca...

nart nie przesune :>

SL4VE | 2003-02-16 19:22:59 +0100

exo sor za wrzuta :P.
jak sie komus nie podoba to niech nie oglada... proste i logiczne, nei wiem w czym problem :q

exodus | 2003-02-16 19:24:58 +0100

mecze bedzie 8 marca, 100 procent juz zadnego przekladania, a jak sie wam pomysl nie podoba to mam to gdzies, org przekazuje newsy ze sceny q3, a to jest scena q3, tak bardzo wyszyscy podniecaja meczami EYE to czemu inicjatywy do polski nie przyniesc ??

dinhkertal | 2003-02-16 19:27:32 +0100

cude chwali a swojego nie widzi

dinhkertal | 2003-02-16 19:28:34 +0100

rusek sam jestes @#$% :P

hust | 2003-02-16 19:30:33 +0100

"komercyjny", "ogromne widowisko" - dla mnie widowiskiem bylo jak u| zjadalo klawiatury na meczu z 666 - ten trening pachnie narcyzmem...
ps. kogos urazilem - sorry, it's my private opinion:p

SL4VE | 2003-02-16 19:32:12 +0100

xts:
jak już Ci kiedyś krogoth napisał, nie wpisuj się na publicznych forach, bo wychodzisz na debila, którym PODOBNO (jak utrzymuje krg) nie jesteś.
A swoim zachowaniem na serwie jak to bardzo chcialeś wygrać przez w/o, że sam jesteś plebs :q

SL4VE | 2003-02-16 19:33:56 +0100

husTler... niech Ci pachnie czym chcesz. Jak bedziesz mial ochote to obejrzysz, jak nie to nie obejrzysz i ja nie widze zadnego problemu.
Co do meczu z 666 to szczerze powiem, ze jeszcze się tak nigdy przed meczem nie denerwowałem co chyba się odbiło na mojej grze. Tak czy inaczej 666 jest teamem który budzi respekt i wcale łatwo nie było.

dinhkertal | 2003-02-16 19:34:17 +0100

Jak juz mowilem nie my to organizujemy...

dinhkertal | 2003-02-16 19:34:53 +0100

a mi to wali i tak wskakiwalem na quady z gaunteltem :P

RZELKY | 2003-02-16 19:37:34 +0100

Ej a bedziecie rozdawac baloniki i koszulki z logiem u| ? kupil bym z 16 sztuk ! A organizujecie moze po meczu jakies pamiatkowe zdjecia lub fajerwerki ? :F

rooseck | 2003-02-16 19:38:21 +0100

ale po co wogole to?? no bez jaj.przeciez to zenada oczywista. komercyjny trening- no fajnie ale po c.h.u.j??bo chcecie, oki kumam ale sami zobaczcie co sie dzieje.jeden pisze ze spotkanie cip (no to akurat ja) drugi ze lipa trzeci ze lamerstwo itd.przeciezz to bylo oczywiste ze wszyscy tak zareaguja.nie pogarszajcie nastrojoof na polskiej scenie

rooseck | 2003-02-16 19:41:11 +0100

o zielek napisal to o co mi chodzi. perfect

exodus | 2003-02-16 19:46:32 +0100

ej no to ze sie nazwya komercyjny trening to chcialem tak nazwac myslalem ze dowcip zroumiecie, widze ze kura za wysoko was oceniam, jak bym to nazwał U vs U to do czego bys sie przyczepił, kura wiele ludzi lubi ogladac q3, a serw ich nie pomiesci wiec jest gtv, jak mecz polska vs mecedonia ogladacie to tesz w tv, co mam jeszcze tlumaczyc? kura tresc miala byc smieszna i przyciagajaca a wy robicie z tego jakas afere. jeszcze raz powtarzam w innych krajach albo ludzie sa madrzejsi albo umieja sie bawic, bo mecze allstars albo w tym stylu, najlepsze druzyny to ogladaja, po raz kolejny mowie: nic mnie nie obchodzi czy ogladniesz czy nie, ja nic z tego nie mam, kase na internet wydaje, czas trace, ale staram sie, staram sie cos zrobic zeby inni mieli frajde, jest duuzo osob co lubią jak podejmowana jest taka inicjatywa i dziekuje im bardzo.

Mattias | 2003-02-16 19:49:57 +0100

szkoda ze bedzie password

host | 2003-02-16 19:54:20 +0100

lol jestem w urinalu ale to jest najebardziej pojebany pomysł jaki kiedykolwiek słyszałem !! aż żal ściska dupe ... jak by sie miało takie cos odbyc to po co gtv jakies? po co jakies info na orgu, ze urinal chce sobie zagrac 4v4 ... bysmy wbili na server i sie powybijali powolutku i by bylo git a nie jakies jebanie i pisanie w newsy. O to moje zajebiste zdanie. Dziękuje. :] Narazie cześć :>

obni | 2003-02-16 19:55:04 +0100

bedziesz miał GTV

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2003-02-16 19:55:42 +0100

asahhsahhahh nie no @#$% nie moge ze smiechu... ROTFL przez duze R i O i T i F i L

exodus | 2003-02-16 19:56:57 +0100

h0st chyba ze uwazasz sie za noskilla i wiesz ze nie warto cie ogladac, a ja mysle ze u vs u to bardzo dobry mecz i warto go obejrzec dlatego gtv

Mad | 2003-02-16 19:57:11 +0100

"kazdemu palantowi na tej scenie nie dogodzimy" (c) dorian ... hmmm za to ss.ij ... co dalej ... ej wygraliscie mecz z 666 ale to nie znaczy ze juz jestescie jakimis bogami... zagrajcie z nimi na lanie wtedy bedzie mozna cokolwiek powiedziec ! hmmm ciekawe czemu jak by organizujemy trening to nie ma zadnego gtv na to ? OMG!!! slave i shr sorry jak was urazilem moi wielcy PRO bogowie ! sam nie uwazam sie za jakiegos mastaha ale nie moge rozkminic waszej PRO mowy !

host | 2003-02-16 19:58:04 +0100

ale pojebane czemu słowo najbardziej cenzuruje?
ale pojebane czemu słowo n a j b a r d z i e j cenzuruje?

host | 2003-02-16 19:59:27 +0100

za zadnego noskila sie nie uwazam i tak wcale nie pisalem, naucz sie czytac ... napisalem ze to dla mnie pojebany pomysl i juz .... niekomentuj moich postów ...

rooseck | 2003-02-16 20:51:49 +0100

papi ty bobek jestes, ja tez. u pany. nah nah

Logitech|kar | 2003-02-16 20:55:07 +0100

mysle ze to poczesci dobry pomysl ale nie mecz u vs u tylko tak jak ktos juz wczesniej wspomnial mecz u vs jacys najleprzy polscy gracze! wybrani ..np w sondzie na orgu.

Gravatar

igor9k | 2003-02-16 21:01:46 +0100

Lol. Wielkie wydarzenie. Bedzie mozna ogladac trening u. Super!

Ja dzisiaj bede cztal ksiazke GTV gtv.igor.pl port 66666

dinhkertal | 2003-02-16 21:07:23 +0100

tia, baks nie pomyslal przedtem co by z tego wyniklo :o dlatego powinno byc vs allstars i by bylo spox.Poza tym @#$% mac chcecie co roku grac jakies ligi i @#$% wpadacie tym samym w monotonnie.

Gravatar

[FPP]Krypton | 2003-02-16 21:12:17 +0100

lol

co z tego? Tez mi wielkie wydarzenie! Jak znam zycie to i tak gtv nie wypali...

gero | 2003-02-16 21:14:37 +0100

Ale fajnie! MISTRZOWIE! maja trening! Czy napewno bede mogl patrzec? A czy demko i screena na pamiatke bede mogl zrobic? Prosze, prosze, moge?
Bez kitu, naprawde macie ostro N_A_J_E_B_A_N_E we lbie, troszke woda sodowa uderzyla do glowki, prawda? Godne pozalowania. Brak slow.

Gravatar

xts | 2003-02-16 21:30:09 +0100

Slave z klanu urinal chyba niezrozumiales aluzji, krg mial na mysli moj zalosny wywiad do ktorego sie nieprzylozylem, a co do meczu z h to pierdolilo mnie ze ktostam byl kopany przez pb niechcialo mi sie wiecej z tym pierdolic.
a co do ciebie jestes tak maly wobec mnie ze prawie cie niezauwazam i niebede mial ci za zle jesli bedziesz wemnie rzucal impertywami

Mad | 2003-02-16 21:31:04 +0100

popieram posta nizej ! ;ppp

Mad | 2003-02-16 21:31:33 +0100

Dopisano 16.2.2003 o godzinie 20:51 [ rusek.ds. ]

papi ty bobek jestes, ja tez. u pany. nah nah
bobek jest tylko 1 a jest nim gp*bobek !! :DD

harpagan | 2003-02-16 21:32:28 +0100

oooo gero oddales wszystko co chcialem napisac :D

exodus | 2003-02-16 21:33:29 +0100

jasne, jak to by byl wasz mecz to bys sie cieszył, jasne rozumiem was. eso jest organizowane, eye walczy, tylko w polsce oprocz ect nic nie ma. jak bys zareagowal jak bym to nazwal mecz o smierc i zycie, druza A z druzyną B??? kura nie da sie tego inaczeja nazwac jak zazdrosc, a podawanie takich przykłądów np. czytam ksiazke-> gtv blablabla, to jest dno, jakie to porownanie? mecz na wysokim poziomie z jakims gownem, ja nie robie tego dla was tylko dla osob ktore chca to ogladac, kura chyba masz wybow, ogladasz albo nie. a jak np walniesz newsa: ide do kibla -> gtv blblblblbl, to tez poraz kolejny by ktos udowodnil ze nie zna systemu wartosci i ocenania, kura ponowne chodzenie do szkoły by sie przydało lub reforma oswiaty

exodus | 2003-02-16 21:35:34 +0100

a poza tym po ch** sie klocic? to cie tak bardzo wkurza ze zagramy mecz 4n4 na mibie??? naprawde???
to jeszcze raz powtarzam masz wybor: tak lub nie, a tymi postami to tylko swiadectwo swoje dajecie i sceny

Gravatar

xts | 2003-02-16 21:35:57 +0100

niewiem czy ten news zostal napisany z inicjatywy urinal czy to poprostu chory umysl baksa mastera polskiej sceny

Gravatar

xts | 2003-02-16 21:37:15 +0100

niechodzi o wasza gre, tylko o tego cwelczego newsa, ktory was osmiesza

Gravatar

xts | 2003-02-16 21:37:16 +0100

niechodzi o wasza gre, tylko o tego cwelczego newsa, ktory was osmiesza

harpagan | 2003-02-16 21:41:53 +0100

exodus ja to w ogole nie kumam o czym ty piszesz??
a zarowno mi jak i czesci wspolpostowiczow nie chodzi o sam fakt meczu i zrobienia gtv tylko o sposob w jaki to podajesz
tresc twojego newsa na stronie u odbieram na 2 sposoby ... albo nie ma juz dobrych teamow bo przeciez wszystkich juz pojechaliscie i mozecie grac tylko ze swoim drugim teamem albo naprawde uwazasz ze jestescie tak swietnym i majacym miliony fanow klanem ze wszystkich interesuje ze robicie trenning
jak dla mnie obydwa rozumowania prowadza do tego ze ci sie lekko w bance poprzewracalo
radze ochlon troszke

harpagan | 2003-02-16 21:42:48 +0100

[ xts ]

niechodzi o wasza gre, tylko o tego ****czego newsa, ktory was osmiesza

trafne stwierdzenie

SL4VE | 2003-02-16 21:43:35 +0100

papi... Ty masz kurewsko najebane we lbie po prostu. Co chcesz ode mnie i od shr? WRZUCALISMY CI?

Co do mecuz z 666 to napisalem, ze byl ciezki i ze czuje do nich respekt i wcale nie napisalem, zejestemy lepsi, ale ofkoz sie znalazlo paru kretynow co musieli dodac cos od siebie.

xts: nie chce mi sie z Toba klocic, bo z Twojej strony tylko bezsensowne bluzgi, zero argumentow. A txt krg byl bodajze w komentarzach do newsa o xg.pl ze skopiowali baze danych z orga po tym jak napisales kretynskiego commentsa.

Co do pomyslu to nie byl moj, wiec po prostu "SHUT THE FUCK OFF"

akir | 2003-02-16 21:44:05 +0100

dazed and confused :o

SL4VE | 2003-02-16 21:45:08 +0100

baKs... usun tego newsa, kertal go sam napisze jesli w ogole takie cos bedzie...

gero | 2003-02-16 21:45:43 +0100

eso, eye, co ty w ogole porownujesz?!? Czy ty sie zastanawiasz nad tym co piszesz? To tak jakbys porownal fiata 126p do najnowszego mercedesa. Naprawde, smiac mi sie z tego wszystkiego chce.

harpagan | 2003-02-16 21:50:01 +0100

hola hola odbijac od fiata 126p bo smierc

akir | 2003-02-16 21:52:48 +0100

maly, tani, na urlopy, zjezdzil z nami pol europy, maaaaly fiat przetrwa jeszcze tysiac lat!! (c) big cyc :D

harpagan | 2003-02-16 21:56:35 +0100

FIAT 126p
Fatalna
Imitacja
Auta
Turystycznego
1 osobowego
2 drzwiowego
6 krotnie
przeplaconego

Gravatar

gadu | 2003-02-16 21:58:41 +0100

:D pcham ale mam

Gravatar

f1do | 2003-02-16 22:00:28 +0100

a o ktorej bedzie ta walka miszczoof ??? czy caly dzien mamy siedziec na gtv i czekac ??? :DDD pisanie o treningach jest dosc dziwne .....

viltZz | 2003-02-16 22:00:43 +0100

ej no zejdzicie z uryny, to ze jednemu troszke wodoa sodowa do lebka jebnela, trudno ale cala reszta wcale tak sie nie zachowuje.

akir | 2003-02-16 22:03:22 +0100

lop nigdy nie odpierdala kaszany (bo go nigdy na orgu nie ma) :DD

bolomanrsquoek | 2003-02-16 22:03:33 +0100

"Mozna by zrobic z tego komerche, dac GTV, newsa na orgu, ze mistrzowie walcza itd. Zagrac 5 map albo cusik, tak jak mecze allstars, tylko ze w Polsce." (c)exodus
a potem slysze ze wcale ci nie odjebalo, a co ja tu widze "mistrzowie walcza" , "mecze allstars" :AASSADSSA no jebne zaraz przecie, zmiencie nazwe na ... ALLSTARS

akir | 2003-02-16 22:05:02 +0100

ej ale zorganizowanie meczu wschod vs zachod, to nie jest zly pomysl ;)

rooseck | 2003-02-16 22:12:42 +0100

wiadomo ze wschod wygra. wawa, ostroda, bialystok....reszta to nie wiem gdzie lezy... :D

Gravatar

skaven | 2003-02-16 22:15:44 +0100

nolol czytalem to wszystko przez 15 minut i stwierdzam: jestescie pojebani;oooooooooooo

Mattias | 2003-02-16 22:17:27 +0100

Poznań Szczecin Wrocław ;)

exodus | 2003-02-16 22:26:31 +0100

tresc newsa miała być zabawna, ja jej nie układałę baks ja napisał, ja mu podałem info. jak za trudno napisał ze odczytalicie w inny sposob, ma byc tak:

u gra sobie vs u, a ze jest to bedzie spotkanie na poziomie, a w polsce nic sie nie dzieje to bedzie gtv, ludzie ktory odwiedzaja orga a nie maja takie skila jak wy masterzy, chcieli by sobie popatrzec (wiele osob mi to mowilo) wiec jest gtv

exodus | 2003-02-16 22:27:18 +0100

Jest jeszcze jakis problem?

sechu | 2003-02-16 22:28:50 +0100

kazdy news kogos zwiazanego z urinalem bije rekordy komentsach ciekawe czemu. ej na pewno co poniektorzy zjawia sie w lodzi i kazdy kazdemu powie otwarcie co o nim mysli moze zaobserwujemy jakies ciekawe sceny napierdalania sie :p (mimo wszystko kluccie sie na gg albo czyms takim po co to wszystko kazdy ma czytac )

bryan | 2003-02-16 22:32:49 +0100

kto podal to gtv ?:D jesli nie masz po co zyc - zyj na zlosc innym -wylacze je :D a w lodzi mnie towraystwo na pal nabije :D

akir | 2003-02-16 22:35:09 +0100

e tam, ja wszystkich z otwartymi ramionami przyjme ;)

akir | 2003-02-16 22:38:27 +0100

lepiej postawicie gtv teraz na 195.116.249.117:27960 bo SYNTH z dx ;) i chcialem zlookac czy przez zmiane nazwy zmienil sie ich skill ;)

coober | 2003-02-16 23:03:31 +0100

a ja wam powiem tak , podstawa jest dobry lans :P

Sechu napisal ze kazdy nius o urinalu to multum komentarzy .
A znacie to : "Nie wazne jak o tobie mowia, wazne ze mowia".
Uryna jest popularna , a wy macie gula :)

yo (c) u|ALL*coober ( urinal allstars coober - dla nie kumatych :P )

cannabis | 2003-02-16 23:04:58 +0100

rusek pffffffff ;]

coober | 2003-02-16 23:12:53 +0100

ludzi e a powaznie , ta scena musi czyms zyc , jest szok tak jak tede kiedy wydal plyte , w @#$% ludzi go zjechalo a i tak go ludzie kupuja .

Jedzcie uryne , ziomki i tak wyjda na swoje , zobaczycie , a teraz pomyslcie , przez ta afere , to ze urinal organizuje trening jest na ustach calej sceny ... i chcecie czy niechcecie wch*j ludzi juz o tym wie chodz to rzecz prozaiczna, i przyjda go obejzec chcecie czy nie.

"Krytykujesz pewnosc siebie , ziom czegos musisz byc pewnien"

d4ro | 2003-02-16 23:16:01 +0100

hmm wschód zachód :/ północ południe eh a może śląsk vs reszta świata tak będzie najlepiej :P

Rozz | 2003-02-16 23:27:23 +0100

I czego wy znowu pizdzicie?? Zawsze jak jakis news ze sceny to polowie nie pasuje ja @#$%!
Kazdy klan ze scislej czolowki ma przywilej promowania siebie na lamach orga w sposob ktory czlonkowie klanow uznaja za wlasciwy a my go zaakceptujemy. Korzysta na tym org, klan oraz zwykle specty ktore byc moze naucza sie chociaz obslugiwac gtv przy takiej okazji. Wiec tego typu newsy beda! Ewentualne zastrzezenia moge miec co do nadania urinal statusu mistrzow, bo nie jest jednoznacznie powiedziane ze urinal to mistrzowie.
Wiec nauczcie sie nie pizdzic na klan o ktorym jest akurat news a lepiej zaproponujcie cos podobnego!

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-16 23:29:33 +0100

ewrybady.......

Gravatar

sacret. | 2003-02-16 23:41:16 +0100

... ktos udaje glupszego od drugiego ;)

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-16 23:45:53 +0100

:)

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-16 23:46:23 +0100

sacret kobznij mi twoje gadu gadu .. moje to 1887314

Gravatar

c-load | 2003-02-17 00:48:37 +0100

smieee chu warte nananananana na na na nananan ;] , Ja nie stety nie obejze tego meczu bo akurat wtedy wypada mi prasowanie :D no ale jak juz urinal chce robic takie imprezy typu pokazy EYE :P to zrobcie tak jak oni team wybrany przez publicznosc :D vs urinal bedzie ciekawiej

Mad | 2003-02-17 01:12:04 +0100

wiadomo ze wschod wygra. wawa, ostroda, bialystok....reszta to nie wiem gdzie lezy... :D (c) rusek
no to sa prawdziwe stolice :DDD

frag | 2003-02-17 01:23:26 +0100

rofl =)

davep | 2003-02-17 02:31:35 +0100

lol 100 komentarzy, nawet ich nie czytam tylko sie dorzuce ...:D

davep | 2003-02-17 02:38:59 +0100

coobber farmazony cisniesz i to ostre, gowno tedego poprostu wyplywa na powiezchnie, a kazdy je wacha bo smierdzi jak stado pedzacego bydla

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-17 06:53:23 +0100

walka mistrzow buahahahahahah bo pierdone
chyba walka mistrzow przez walek bahahahahh no nie
ale rotfl

hust | 2003-02-17 07:01:58 +0100

load ty masz glowke:) dobry pomysl i nie taki smiechowy... kilkanascie xywek (w tym moja:p) i glosowanie na orgu kto ma grac z u pokazowego:) - to bylo by napewno ciekawsze...

Gravatar

kino | 2003-02-17 07:04:49 +0100

ahahahhahha ile komentarzy:D
widac pomysl sie spodobal :DDD

bodo | 2003-02-17 07:40:25 +0100

Pff.... fajnie. Raczej nie bede tego ogladac, bo niczego nie spodziewam się, ale jak to jest,ze klan u| moze sobie zarezerwowac mib'a na trening?
Z drugiej strony fajny pomysl ale nie dla mnie, za malo mam czasu zeby akurat patrzec na gre innych :Pff

ziemba | 2003-02-17 08:08:19 +0100

pobijcie sie jeszcze :D

Dopisano 16.2.2003 o godzinie 18:20 [ xts ]

"chcialbym zobaczyc u vs tec, a nie jakies marne u vs u "

xts tylko zagrajcie z u na takim servie, na ktory oni nie beda mogli wejsc :D, a napewno wygracie :) nie wazne jak ale wygracie :)

SL4VE | 2003-02-17 08:20:05 +0100

z1emba :>>>.

Gravatar

wizard | 2003-02-17 10:44:51 +0100

ooo lol pokazowy trening u ? to chyba najgłupszy pomysł jaki słyszałem :D wydajcie jeszcze ksiazke "Jak zostac mistrzem" , otwórzcie szkołe dla poczatkujących graczy ,napiszcie swoje takytki zyciorysy itd :DD
ja tam osobiscie nie chciał bym zeby ludzie oglądali jak trenuje ...
Natomias pomysł meczu urinal vs allstars jest jak najbardziej trafny !! To może i napewno bedzie si epodobac , wkoncu u wygrało ect wiec moze sie zmierzyc z "najlepszymi" graczami polskiej sceny ..
Proponuje zrobić na orgu ankiete z nickati teoretycznie najlepszych graczy i 4 pierwszych z największa ilością głosów wziaśc do polskiego teamu gwiazd

ash | 2003-02-17 10:52:22 +0100

7 i 8 sa chyba finaly ESo. Dobierzcie lepsze godziny bo jeszcze malo ludzi przyjdzie was ogladac

Gravatar

xts | 2003-02-17 11:58:51 +0100

ziemba mysl perspektywicznie, przegralibyscie i tak

Gravatar

wizard | 2003-02-17 12:08:36 +0100

ale mieli by 3pkt a nie 0 :)

baxowy | 2003-02-17 12:12:40 +0100

xts ciolku =d ja tylko napisalem, info dostalem od exodusa? :d

Gravatar

xts | 2003-02-17 13:51:24 +0100

wiec zwracam ci honor

sechu | 2003-02-17 14:11:52 +0100

Xts nie wiem po cholere organizowana jest wogule liga ect4 Z gory mowisz ze wygralisbyscie z h00lsami wedlug mnie z klanem bardzo dobrym i zgranym razem w jednej cafe moga sie znakomicie miedzy soba porozomiewac i mysle ze grajac z nami bylby to mecz bardzo dobry i wyrownny i nie wiem kto by wyszedl z niego zwyciesko wiec moze odrazu olejemy ta lige i przyznamy wam pierwsze mjejsca . good idea co??? (brak mi slow)

Gravatar

xts | 2003-02-17 14:31:41 +0100

ja wiem swoje

LaGranda | 2003-02-17 14:36:53 +0100

ewrybady wrotki :P

Gravatar

xts | 2003-02-17 14:37:46 +0100

niewiem dokladnie bo niejestem poinformowany ale mamy zagrac ponownie z malymi pingami w dobrej atmosferze i bez problemow z cwelczym pb
mylse ze to bylo by zbyt piekne

baxowy | 2003-02-17 14:57:56 +0100

honorowy ;)

coober | 2003-02-17 15:15:19 +0100

Do Rozza , status mistrzów nadal urinalowi baks.

Zreszta mowielm , byl szok , org sie cieszy jest ruch jest scena , i chyba o to chodzi zeby cos sie dzialo !

Dave , rozne punkty widzenia , niebede sie klocil , jak bym mial z czym to bym sie wiozl , a ze nie ma to jestem cicho.

Gravatar

Krg | 2003-02-17 15:20:20 +0100

Chyba czas wrocic niedlugo do gry. Nie bylo mnie "zaledwie" cztery miesiace, a juz widze, ze nastapilo jakies dziwne przewartosciowanie.
Wydawalo mi sie, ze slowo "mistrzowie" odnosnie gry TDM jest opatentowane na moja i xts'a ksywke.

Hehe, nie bierzcie tego serio :D

SL4VE | 2003-02-17 15:23:23 +0100

nie wiem który ciołek zinterpretował słowa exodusa "Allstars", że on niby mówi o nas.
Chodziło o mecz u vs Polskie Allstars.
Ale ofkoz jak mozna sie przyczepic to czemu nie?

Teraz napisze po raz pierwszy moje stanowisko wobec tego pomysłu.

sechu: tez tak uwazam. Zaraz dam newsa na ECT TDM, ze tec wygrało lige, bo tak xts powiedzial :P

Wizard... masz racje, w pełni się zgadzam... o wiele chętniej zagrałbym przeciwko Polskiej drużynie i nawet dostał w dupę, ale byłby inny przeciwnik niż każdy inny, trudniejszy, możnaby się dużo nauczyć dając widowisko innym.
A co do tego meczu u vs u to zgadzam sie w pelni z commentsem shr, po cholere pokazywac taktyki i dawac temu taki rozglos?

SL4VE | 2003-02-17 15:26:08 +0100

Krg... ano BYŁO :PPPPP.

Co do tego tytułu mistrzów to mieliśmy dwóch mistrzów:
netowego - urinal
lanowego - t5.

t5 się rozpadło, więc do prawdy nie mam pojęcia o co wam chodzi.
Tak czy inaczej w tym momencie po raz pierwszy nazwałem się mistrzem publicznie i prosiłbym wszystkich o nie branie tego jako jakieś wożenie się czy coś.

Gravatar

Krg | 2003-02-17 15:29:52 +0100

Ja mialem i netowego i lanowego, a w urinalu nigdy nie bylem. Wiec jak to jest? :D

Sh1eldeR | 2003-02-17 15:30:01 +0100

Mi tam osobiscie pomysl wcale sie nie podoba... Wyglada na to ze taki mecz moglby byc atrakcyjny jedynie dla slabszych (poczatkujacych?) graczy, ktorzy chcieliby zobaczyc na jakim poziomie sie w Polsce gra. W kazdym razie jak na trening to za malo by bylo w tym wszystkim... intymnosci ;) (?!).
Mecz urinal vs allstars to juz lepszy pomysl. Chociaz dziwny by to byl mecz. 2 zupelnie rozne style - pickup nigdy by nie byl dosc zgrany, pewnie kazdy z tych all* chcialby na chama sie wybic, oczywiscie nie grą tylko netem czy czyms takim - ale to juz niby ich problem. Zreszta pamietacie jak [EYE] gralo z EC Stars? Jak dostali poteznie w FFA na wszystkich mapach? Takie jednostronne FFA nie ma glebszego sensu, podobnie jak nie jest tak widowiskowe jak...
... obustronne ffa! :D Moze by tak zrobic A-TEAM vs TAEM-B, czyli Allstars1 vs Allstars2? Oczywiscie taki mecz by nic nie znaczyl, ale przeciez tak samo urinal vs urinal niewiele by znaczyl (podobnie jak urinal vs allstars), a ubaw na gtv moglby byc przedni :).

Sh1eldeR | 2003-02-17 15:35:17 +0100

Krogoth - nie lekcewaz potegi moczu.

BTW fajnie by bylo znowu zobaczyc na serwach ten twoj oblesny pysk ;-). Szkoda ze w ECT3 nie grales; jakos nie bylo okazji sie zmierzyc z twoim teamem.
A teraz to ja zaczalem mniej aktywnie grac.
Hmm to by sie zgadzalo. Skoro tak fenomenalny proplejer jak ja odchodzi, to musi byc ktos kto wypelni luke... Np. taki jakis tam Krg.

PS. ;b ;p ;q ;d

slawek | 2003-02-17 15:42:07 +0100

o ja @#$%

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-17 15:53:17 +0100

w 4 alstars musi byc ciastek i jego ekipa :DDDDDDDDD
wymiata was jak nie w q3 to w czyms innym :D
ciacho jest w tym przehu.......:D

bodo | 2003-02-17 16:21:48 +0100

No fajnie :D Potem zrobimy pokazówe zmian xywek miszczow z bylego BRO :D

Ale nie bierzcie mojego sarkazmu na serio...

Gravatar

zik | 2003-02-17 16:22:53 +0100

krogus mordo ty moja wracaj do nas szybko ;]]]]

ale ten topic to jest bagno omg ;] posmiac sie mozna ;]
WIECEJ TAKICH !

exodus | 2003-02-17 17:08:52 +0100

OBA POMYSŁ SĄ MOJE:

MECZ U VS U
I MECZ U VS POLISH STARS

A JEZELI CHODZI O DOJSCIE TO TEGO TO TAK:

-najpierw chcialem zeby zrobic u vs u
sprawdzic jak sie organizuje, itd
- mecz all stars rowniez rozamialem z baksem: to od razu wam sie podoba, fajnie ale dajcie najpierw zrobic u vs u.

Allstars Pl vs urinal- tesz zajeme sie organizacja ale boże drogi dajcie czas i zobaczenie skillow, organnizacja gtv i ankiety. ten mecz u v u jest 8 marca!! ile to czasu !!

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 17:40:13 +0100

slave :

"Co do tego tytułu mistrzów to mieliśmy dwóch mistrzów:
netowego - urinal
lanowego - t5. "
netowego - t5 ect#2 jesli juz chodzi o scislosc

LaGranda | 2003-02-17 17:45:57 +0100

Sami "miszczowie sie zebrali :P, duzi i mali" hyhy, takich komentarzy dawno nie widzialem ;)

baxowy | 2003-02-17 17:59:34 +0100

ja tez mam malutka polewke ;)

SL4VE | 2003-02-17 18:13:32 +0100

spox hugo.
Wiem o tym, mowiłem o aktualnych :P.

Tak czy inaczej popieram shr...
By trzeba zrobić ankiete z 16 graczy i potem taki podział:
1 miejsce -> Allstars 1
2 miejsce -> Allstars 2
3 miejsce -> Allstars 1
4 miejsce -> Allstars 2
itd...

wg mnie byłoby to o wiele bardziej widowiskowe i interesowalo by wieksza ilosc graczy niz jakis tam trening urinalu, czy urinal vs allstars... co wy na to?

SL4VE | 2003-02-17 18:14:12 +0100

16 po to zeby polowa mogla odpasc :P

r9v|matr1xnR.1_2 | 2003-02-17 18:16:24 +0100

a ja jestem mistrzem swiata w podwodne bierki elektryczne przez plotki na trzy bramki na boisku do siatkowki :P

Gravatar

skaven | 2003-02-17 18:27:23 +0100

ok slv pozwalam ci;F oczywiscie jak mnie dolaczysz na ta liste;o

exodus | 2003-02-17 20:12:17 +0100

jasne my roz zajemy sie editingiem :d

t5-syn | 2003-02-17 20:12:37 +0100

jestem za jak dopiszecie mnie do tej listy ;p

dinhkertal | 2003-02-17 20:32:39 +0100

matrix no przeciez my z ciastka kumplami z podworka(opcjonalnie: piaskownicy) nie mamy zadnych szans! przeciez proplayeryzm na maxa :o Exo to jak te dwa pomysly sa twoje to czemu wybrales najbardziej popierdolony? :P

SL4VE | 2003-02-17 21:14:36 +0100

kert... lepiej bym tego nie ujął :>>.
Ja tam jestem za moim :p

Gravatar

skaven | 2003-02-17 21:29:24 +0100

syn frajerze i tak nie masz szans z prawdziwym pro-playem w roli gw ciast9k;Q

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 22:03:45 +0100

ciastek ............ i wszytsko jasne

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 22:20:35 +0100

dostalem cynk ze to 694707777 jest numer ciastka telefonu , wiadomosci walentynkowe mile widziane

cannabis | 2003-02-17 22:27:58 +0100

hugo :DDDDD

BobeK | 2003-02-17 23:00:55 +0100

Possijcie se po OSPie na zgode wszyscy. :D

Sh1eldeR | 2003-02-17 23:03:05 +0100

Hugo ty gnojku, to bylo wredne :>>>>>

Tak trzymac! ;DD

Ciastek ownz ya!

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:04:56 +0100

.

ale fajnie ....

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:12:44 +0100

ewrybady

finsek | 2003-02-17 23:14:35 +0100

o kurde hugo mocny jestes:D

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:17:25 +0100

function mymessage()
{
alert("EWRYBADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!")
}

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:17:54 +0100

ale zjebalem .. jeszcze raz ...

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:19:32 +0100

a teraz dziala?

lidek | 2003-02-17 23:20:03 +0100

                         Wyjątek krytyczny

Program wykonał nieprawidłową operacje i zostanie zamknięty.

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:24:12 +0100

== '+thetext+' === '+thetext+' = '+thetext+'

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:25:16 +0100

dobra .. potem sie z tym pobawie .. ide sie odlac

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-17 23:40:25 +0100

hmm .. spoko

BobeK | 2003-02-17 23:42:45 +0100

Cos Ci nie wychodzi.
:(

Rozz | 2003-02-18 00:43:32 +0100

Widze ze leczenie wskazane ;o

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-18 01:04:45 +0100

fejs przy ziemi :)

exodus | 2003-02-18 10:27:45 +0100

prosze sie nie rzucac na pana ciastka ;p bardzo spox wysoki przystojny koleś ...

a co do tego, dorian, myslelm ze jak sie zacznie u vs u, to i tak bedzie dobre... :D ale cusik ekipie to nie pasuje, wiec sie zrobi allstars, nie ma problemu

nxs.rush | 2003-02-18 14:48:38 +0100

to jeszcze ja dorzuce swoje skromne zdanie do komentarzy tego newsa :) uwazam ze pomimo iz pomysl niezbyt trafiony u vs u (z wymienionych wczesniej wzgledow, ktorych nie bede powtarzal, kto nie wie niech przeczyta prawie 170 komentsow :P mi sie chcialo :D) nie widze powodu dlaczego urinal spotkal sie z tak negatywnym odzewem posrod bratnich dusz sceny q3 :) chlopaki po prostu chcieli cos zorganizowac i wypromowac troszke klan :), nie wydaje mi sie ze tym treningiem u chcialo powiedzec ze masta sa i nikt im nie podskoczy (co oczywiscie mijaloby sie z prawda i ja tego tak nie odebralem).
ale oczywiscie cale reszta polskiej sceny ktora uwaza sie za nieprzecietnych nadupcaczy (no ofence all :D, chodzi o fakt nie o osoby!) zaczela ich niezbyt konstruktywnie gnoic !!! wedlug mnie jezeli kogos tak bardzo urazil ten pomysl mogl powiedziec to w nieco bardziej wyszukany sposob. ludzie zrozumcie ze nie wypada na tak szacownym serwisie (za jaki chyba niewatpliwie uwazamy orga) bluzgac jak na podworku !!! a jezeli chcecie u udowodnic ze mozna ich rozjechac to juz wczesniej podano wam propozycje: zbierzcie sie masta tdm we czterech na 8 marca, nazwijcie sie urinal sux (tak jak w meczu allstars vs EYE np.) i pokazcie na co was stac, mysle ze u podejmie wyzwanie.
chcialem tu zaznaczyc ze nie jestem fanem urinalu a raczej szostek czy simow wiec ten tekst jest na tyle obiektywny na ile udalo mi sie go napisac :D

pozdro all i no offence jezeli kogos urazilem (nie mialem zamiaru) :D

BTW zauwazylem ze wypowiadajac sie na orgu czy boardzie, bardzo latwo pasc ofiara skumulowej agresji (taka polska mentalnosc) :( wiec ludziska uwazajcie na slowa :D

dinhkertal | 2003-02-18 14:48:44 +0100

no ja mysle :PP BTW: ponawiam ponownie pomysl stworzenia reprezentacji Polski , co wy na to? Mysle ze b. duzo osob wyrazilo by chec przy wspoludziale przy tworzeniu czegus takiego :>

Sh1eldeR | 2003-02-18 17:07:32 +0100

Latwo pasc ofiara skumulowanej agresji...? Moze tak, ale chyba wtedy kiedy nie jest to uzasadnione.
Jak bylem na gtv tarnow (yo lecho, jak tam dzieci? nadal brak? a to gratuluje, tak trzymac ... ;p) to znalazl sie jeden pajac co pisal non stop cos w tym stylu 'urinal sux, na wlasne oczy widzialem jak setki razy rozyebal was jeden gracz, buahaha, i co teraz szmaciarze' (oczywiscie mowil to zupelnie z dupy, nie poparl tego ani faktami ani nawet spreparowanymi dowodami! ;D). No i NIKT nie zareagowal (poza mna i hostem). Dopiero jak my zaczelismy mu wrzucac to pare osob NAM zaczelo wrzucac, ze wrzucamy tamtemu.
I niech mi nikt nie mowi ze nikt sie wtedy nie odzywal ani nie wysmial goscia, bo gosciu byl po prostu 'ponizej wszystkiego i nie warto bylo sie nim przejmowac'. Z doswiadczenia wiem ze 'gracze' q3 w polsce wszystkimi wydarzeniami sie przejmuja i kazde wydarzenie moze byc dla nich pretekstem do glupich wrzutow.
Zastanawia mnie to czemu przewaznie jest tak, ze jak ktos powie cos madrze (chociaz moze nie miec w tym wypadku racji) to zaraz sie na niego sempy rzucaja. Normalnie mozna powiedziec ze te sempy sie kompromituja swoimi wypowiedziami, ale w takich wypadkach czesto to wlasnie sempy stanowia wiekszosc (!), wiec nie maja przed kim sie skompromitowac.
Natomiast jak juz ktos w debilny sposob wyrzuci z siebie bełkot wymierzony przeciwko jakiejs w miare rozsadnej wypowiedzi, to nikt nie nawrzuca debilowi.
Hmm, moze to taka solidarnosc idiotow?
Nie wiem czy ktos jeszcze to zauwazyl oprocz mnie. Serio naprawde rzadko bluzga sie dwoch debili (nie liczac sytuacji na serwerach gdzie kazdy kazdemu wrzuca).
Oczywiscie, jak juz kiedys wspomnialem, to nie moga byc 'prawdziwi' debile, oni tylko w necie tak sie zachowuja, bo jakby robili to samo w real life to juz dawno siedzieliby w miekkosciennym domku bez klamek.

exodus | 2003-02-18 18:37:07 +0100

my polskiej sceny z niktorych ludzi nie wyczyscimy niestety

baxowy | 2003-02-18 19:21:38 +0100

Dostane jakas nagrode za najbardziej popularne newsy? :P Tak zielone :D BMW Z3 starczy ;)
ten juz ma 170 a ten o finale ect3 przebil nawet zboty =d

exodus | 2003-02-18 19:55:35 +0100

baks to ja mialem zgarnąc całą pulę a nie ty :DD tak sie umawialismy, no dam ci te 10 proc

davep | 2003-02-18 21:23:52 +0100

exodus bedziesz mogl baksowi lac do baku :]

Gravatar

t5-hugo | 2003-02-18 21:40:16 +0100

ewrybady ...

baxowy | 2003-02-18 21:56:38 +0100

pomarancze

SL4VE | 2003-02-19 15:01:49 +0100

przepraszam... o co chodzi? :o

dinhkertal | 2003-02-19 17:07:54 +0100

ja nie tancze :>

baxowy | 2003-02-19 17:59:42 +0100

ale pomarancze ;o

LaGranda | 2003-02-21 02:20:06 +0100

ewrybady to moj patent [c] :P

LaGranda | 2003-02-21 02:21:19 +0100

a wlasciwie pelniej to: ewrybady wrotki :P

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63