ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mocne Uderzenie - Quake Live 1v1

pią, 09 październik 2009 01:41:01 | Autor: aiken | Inne

Cyberarena 36i6 ogłosiła jesienny sezon swoich turniejów z cyklu Mocne Uderzenie z sumaryczną pulą nagród sięgającą 10,000 złotych. Oczywiście nie zabraknie turnieju Quake Live, którego pula nagród wynosi 800 zł (500 zł gotówka + nagrody). Udział wziąć może każdy posiadacz konta GOLD w serwisie Cyberarena 36i6, które można stworzyć za cenę jednego SMSa (61 groszy brutto) obowiązkowo z numeru w jednej z odmian sieci Plus. Nieznany jest jeszcze system rozgrywek i lista map, zostaną ogłoszone na kilka dni przed startem rozgrywek. Zapisy potrwają do 18 października włącznie natomiast start rozgrywek zaplanowano na 21 października. Gorąco zachęcam do udziału.

Nagrody

1 miejsce:
- 250zł w gotówce
- Slim Optical Mouse z logotypem PLUS
- WaterFlex Keyboard z logotypem PLUS
- koszulka i podkładka CyberArena36i6

2 miejsce:
- 175zł w gotówce
- Slim Optical Mouse z logotypem PLUS
- WaterFlex Keyboard z logotypem PLUS
- koszulka i podkładka CyberArena36i6

3 miejsce:
- 75zł w gotówce
- Slim Optical Mouse z logotypem PLUS
- WaterFlex Keyboard z logotypem PLUS
- koszulka i podkładka CyberArena36i6

Linki

Garbol | 2009-10-09 21:50:06 +0200

online/lan? bo nie wyczytalem nigdzie

aiken | 2009-10-09 22:32:11 +0200

Online ;). Taki turniej w Polsce na quaku to niewatpliwie nowosc. Bedzie ciekawie, moze sie obudzi troche wyjadaczy z q3 :D.

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-09 23:19:35 +0200

A to umawiane, czy jednodniowe ? :|

aiken | 2009-10-09 23:51:42 +0200

Umawiane ;).

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-10 10:31:26 +0200

!!!!!!!

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-10 11:03:57 +0200

Ale co to za porazka z tym plusem ?? Mam telefon w erze i co teraz mam zawracac dupe kumplom co maja plusa, zeby sie zarejestrowac ? co za lajno :/

Mav_8217 | 2009-10-10 12:08:06 +0200

Jak dobrze, że kupiłem sobie parę dni temu telefon w plusie ;D

samolot | 2009-10-10 13:48:39 +0200

wystarczy kupic jakis starter za 5zl i ma sie numer w plusie -_-

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-10 13:58:28 +0200

Taaaaaa a simlock ? bede teraz szukal kogos, kto mi pozyczy tel na chwile, chcialem sie tylko zapisac na Turniej :] niech dadza nr konta to przeleje im z 10 zl, zeby nie bylo, ze chodzi o 60 gr, chodzi o upierdliwosc :/ zaloze sie, ze mala ilosc zapisanych jak dotad, jest tylko przez to wlasnie

aiken | 2009-10-10 16:02:24 +0200

Numer jest potrzebny tylko do rejestracji, wiec popros jakiegos kumpla co ma plusa i zalatwione. Potrzeba tylko przy rejestracji podac ten numer, wtedy przychodzi na niego haslo sms'em, a potem przy aktywacji konta GOLD, trzeba wyslac z tego numeru SMSa na podany numer i proces zakonczony.

54jmon | 2009-10-10 19:34:10 +0200

Było by super gdy by takie turnieje odbywaly sie co miecha.

Gravatar

baseone | 2009-10-10 22:06:45 +0200

telefon? sms? telefony ograniczaja nasza wolnosc osobista - wg mnie -, dlatego tez nie posaidam takowego... ;] czego ludzie nie wymysla zebym sobie telefon sprawil... DAJCIE MI SPOKOJ!

Garbol | 2009-10-11 03:46:03 +0200

w najblizszy weekend PGA

na stronce widnieje jako gosc spacjalny fatal1ty.
wiecie moze cos o turniejach jakie beda? q3/ql?
ktos sie wybiera?

freak | 2009-10-11 11:44:16 +0200

matr0x zmierzy się z fatalem w meczu pokazowym

www.frag-executors.com/news/Moc-atrakcji-na-stoisku-ASUS-Intel-Team-podczas-Poznan-Game-Arena-2009.html

niebawem więcej info :)

Panplayer1 | 2009-10-11 12:12:04 +0200

Nie uczestnicze w tej farsie.

aiken | 2009-10-11 14:53:46 +0200

Hmm, zaczynam sie zastanawiac czy by nie pojechac na to PGA :).

freak | 2009-10-11 15:40:14 +0200

Nie mogę pojąć dlaczego tak mało osób zapisuje się do tego turnieju. Od frekwencji zależeć może czy QL pojawi się na LAN-owych finałach ligi za rok.

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-11 17:37:39 +0200

A masz freak telefon w plusie ? jak tak to ja sie chetnie zapisze :] oczywiscie 60 gr dam, moge przelac na konto czy cos :]

freak | 2009-10-11 18:25:27 +0200

Jestem już zapisany, drugi raz z tego samego telefonu chyba nie mogę wysłać sms'a do rejestracji.

aiken | 2009-10-12 02:09:41 +0200

No tez sadze ze szkoda, ze na razie male zainteresowanie, bo obecnie nie ma organizacji drugiej jak cyberarena z takim potencjalem. Jesli scena wykaze duza aktywnosc to na pewno w przyszlosci bedzie wiecej takich turniejow jak i LANow.

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-12 15:01:56 +0200

To niech utrudniaja bardziej

aiken | 2009-10-12 18:23:03 +0200

Plus wyklada kase, wiec musi miec cos za to. Jak nie masz od kogo sie zarejestrowac to odezwij sie do mnie wieczorem, moja dziewczyna ma tez plusa, wiec mozemy pomoc, ale o numerze potem musisz zapomniec ;) (tak tylko zartuje, wiem ze jestes juz zonaty ;)).

Gravatar

Cwirkov | 2009-10-12 22:52:48 +0200

Aiken, Twoja cierpliowsc do mnie mnie zaskasuje :) blady ma w plusie i wlasnie dzialamy, dzieki !

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63