Mocne Uderzenie - Quake Live 1v1
Cyberarena 36i6 ogłosiła jesienny sezon swoich turniejów z cyklu Mocne Uderzenie z sumaryczną pulą nagród sięgającą 10,000 złotych. Oczywiście nie zabraknie turnieju Quake Live, którego pula nagród wynosi 800 zł (500 zł gotówka + nagrody). Udział wziąć może każdy posiadacz konta GOLD w serwisie Cyberarena 36i6, które można stworzyć za cenę jednego SMSa (61 groszy brutto) obowiązkowo z numeru w jednej z odmian sieci Plus. Nieznany jest jeszcze system rozgrywek i lista map, zostaną ogłoszone na kilka dni przed startem rozgrywek. Zapisy potrwają do 18 października włącznie natomiast start rozgrywek zaplanowano na 21 października. Gorąco zachęcam do udziału.
- 250zł w gotówce
- Slim Optical Mouse z logotypem PLUS
- WaterFlex Keyboard z logotypem PLUS
- koszulka i podkładka CyberArena36i6
2 miejsce:
- 175zł w gotówce
- Slim Optical Mouse z logotypem PLUS
- WaterFlex Keyboard z logotypem PLUS
- koszulka i podkładka CyberArena36i6
3 miejsce:
- 75zł w gotówce
- Slim Optical Mouse z logotypem PLUS
- WaterFlex Keyboard z logotypem PLUS
- koszulka i podkładka CyberArena36i6






Garbol | 2009-10-09 21:50:06 +0200
online/lan? bo nie wyczytalem nigdzie
#752190
aiken | 2009-10-09 22:32:11 +0200
Online ;). Taki turniej w Polsce na quaku to niewatpliwie nowosc. Bedzie ciekawie, moze sie obudzi troche wyjadaczy z q3 :D.
#752191
Cwirkov | 2009-10-09 23:19:35 +0200
A to umawiane, czy jednodniowe ? :|
#752192
aiken | 2009-10-09 23:51:42 +0200
Umawiane ;).
#752193
Cwirkov | 2009-10-10 10:31:26 +0200
!!!!!!!
#752199
Cwirkov | 2009-10-10 11:03:57 +0200
Ale co to za porazka z tym plusem ?? Mam telefon w erze i co teraz mam zawracac dupe kumplom co maja plusa, zeby sie zarejestrowac ? co za lajno :/
#752201
Mav_8217 | 2009-10-10 12:08:06 +0200
Jak dobrze, że kupiłem sobie parę dni temu telefon w plusie ;D
#752202
samolot | 2009-10-10 13:48:39 +0200
wystarczy kupic jakis starter za 5zl i ma sie numer w plusie -_-
#752204
Cwirkov | 2009-10-10 13:58:28 +0200
Taaaaaa a simlock ? bede teraz szukal kogos, kto mi pozyczy tel na chwile, chcialem sie tylko zapisac na Turniej :] niech dadza nr konta to przeleje im z 10 zl, zeby nie bylo, ze chodzi o 60 gr, chodzi o upierdliwosc :/ zaloze sie, ze mala ilosc zapisanych jak dotad, jest tylko przez to wlasnie
#752205
aiken | 2009-10-10 16:02:24 +0200
Numer jest potrzebny tylko do rejestracji, wiec popros jakiegos kumpla co ma plusa i zalatwione. Potrzeba tylko przy rejestracji podac ten numer, wtedy przychodzi na niego haslo sms'em, a potem przy aktywacji konta GOLD, trzeba wyslac z tego numeru SMSa na podany numer i proces zakonczony.
#752206
54jmon | 2009-10-10 19:34:10 +0200
Było by super gdy by takie turnieje odbywaly sie co miecha.
#752210
baseone | 2009-10-10 22:06:45 +0200
telefon? sms? telefony ograniczaja nasza wolnosc osobista - wg mnie -, dlatego tez nie posaidam takowego... ;] czego ludzie nie wymysla zebym sobie telefon sprawil... DAJCIE MI SPOKOJ!
#752213
Garbol | 2009-10-11 03:46:03 +0200
w najblizszy weekend PGA
na stronce widnieje jako gosc spacjalny fatal1ty.
wiecie moze cos o turniejach jakie beda? q3/ql?
ktos sie wybiera?
#752214
freak | 2009-10-11 11:44:16 +0200
matr0x zmierzy się z fatalem w meczu pokazowym
www.frag-executors.com/news/Moc-atrakcji-na-stoisku-ASUS-Intel-Team-podczas-Poznan-Game-Arena-2009.html
niebawem więcej info :)
#752216
Panplayer1 | 2009-10-11 12:12:04 +0200
Nie uczestnicze w tej farsie.
#752217
aiken | 2009-10-11 14:53:46 +0200
Hmm, zaczynam sie zastanawiac czy by nie pojechac na to PGA :).
#752219
freak | 2009-10-11 15:40:14 +0200
Nie mogę pojąć dlaczego tak mało osób zapisuje się do tego turnieju. Od frekwencji zależeć może czy QL pojawi się na LAN-owych finałach ligi za rok.
#752222
Cwirkov | 2009-10-11 17:37:39 +0200
A masz freak telefon w plusie ? jak tak to ja sie chetnie zapisze :] oczywiscie 60 gr dam, moge przelac na konto czy cos :]
#752223
freak | 2009-10-11 18:25:27 +0200
Jestem już zapisany, drugi raz z tego samego telefonu chyba nie mogę wysłać sms'a do rejestracji.
#752224
aiken | 2009-10-12 02:09:41 +0200
No tez sadze ze szkoda, ze na razie male zainteresowanie, bo obecnie nie ma organizacji drugiej jak cyberarena z takim potencjalem. Jesli scena wykaze duza aktywnosc to na pewno w przyszlosci bedzie wiecej takich turniejow jak i LANow.
#752231
Cwirkov | 2009-10-12 15:01:56 +0200
To niech utrudniaja bardziej
#752235
aiken | 2009-10-12 18:23:03 +0200
Plus wyklada kase, wiec musi miec cos za to. Jak nie masz od kogo sie zarejestrowac to odezwij sie do mnie wieczorem, moja dziewczyna ma tez plusa, wiec mozemy pomoc, ale o numerze potem musisz zapomniec ;) (tak tylko zartuje, wiem ze jestes juz zonaty ;)).
#752236
Cwirkov | 2009-10-12 22:52:48 +0200
Aiken, Twoja cierpliowsc do mnie mnie zaskasuje :) blady ma w plusie i wlasnie dzialamy, dzieki !
#752240
Zaloguj się by dodać komentarz.