Mówimy nie lamerom...
wto, 18 luty 2003 16:10:26 | Autor: pluto | Quake 3 Arena
Dobrze wszystkim znany PB, zawiera dość ciekawy mechanizm, który umożliwia wykopanie z serwera osoby, której nick zawiera niepożądane wyrazy. Wynalazek ten wykorzystać można do tępienia przejawów lamerstwa, a konkretnie osób grających pod nickami w stylu lame, qpa, dupa, k, ch*, emotikony* itp. Od kilkunastu godzin poligonem doświadczalnym jest dość popularny serwer MiB-TDM, gdzie czujne oko zerka na konsole i logi. Jeśli ktoś nie chce/wstydzi sie grać pod swoim (niekoniecznie klanowym) nickiem i używa lamerskich ksywek, to trudno, ale admini MiB nie będa tego tolerować.
ps). Osoby które będą permanentnie używać "złych nicków" dostaną bana.





SAI4H | 2003-02-18 16:12:08 +0100
LOL.
#634309
Yaboll | 2003-02-18 16:14:20 +0100
To jest przesada i glupota (ale w koncu to nie moj serwer i nie mi jest decydowac).
Pozatym polski slownik jet tak obszerny ze nie dacie rady wysmyslec sensowenej listy wyrazow ktora nalezy kickowac!!
#634310
skaven | 2003-02-18 16:16:01 +0100
ahahaha gratulacje jak czytam takie glupoty to plakac mi sie chce;QQQQQQQQQQQ
#634311
bolomanrsquoek | 2003-02-18 16:18:05 +0100
popieram przedmowcow :]
skoro ktos uzywa nicka np lame badz qpa (w jednym i drugim swoja droga nie widze nic obrazliwego) to tylko o nim to swiadczy
#634312
Rozz | 2003-02-18 16:20:35 +0100
Bardzo dobry pomysl! Jak jeden z drugim zobaczy ze go kopie za pojechane ksywy to moze pojdzie po rozum do glowy. Osobiscie nienawidze fejkow w kazdej postaci i powinno to byc tepione ile wlezie.
#634313
SL4VE | 2003-02-18 16:22:04 +0100
no i dobrze :>
#634315
t5-syn | 2003-02-18 16:23:40 +0100
popieram roza i pluta dobry pomysl tepic fake ktorzy jak tylko maja net + to daja rename na real nick a jak net -xxx to nic i tylko klna
#634316
Sargath | 2003-02-18 16:25:04 +0100
Śmieszne !
#634317
MateoMartinezz | 2003-02-18 16:27:39 +0100
Doskonały pomysł, nareszcie skończy się ta lamerska zabawa nickami o dość obraźliwej treści
#634319
StaryOrgowicz_559 | 2003-02-18 16:30:16 +0100
Niedlugo PB bedzie kopal za palenie szlugow przy kompie i piciu gazowanych napoji.
#634321
ognos | 2003-02-18 16:36:02 +0100
bedzie kopal za laga :p
#634323
akir | 2003-02-18 16:39:56 +0100
nie wiem czy bede mogl juz myszki dotknac wogole na servie, a nie kicknie mnie jak zrobie strafejumpa? czy rjumpy beda banowane? najlepiej to niech nikt nic na servie nie mowi, bo jeszcze dostanie bana, poprostu wszyscy wejda pod SWOIMI nickami, i w ciszy i spokoju zaczna mecz, nie daj boze zeby ktos powiedzial "ready" bo dostanie bana za natarczywosc
#634325
yt1 | 2003-02-18 16:41:41 +0100
to jest ultra smieszne tera lamy beda grac pod nikami w stylu:"dhdahdhad" i na jedno wyjdzie... co jak co ale niestety 80% sceny gra pod fakem i tylko wtedy pokazuje nik gdy wygrywa. A co jesce bardziej smieszne to nawet znani gracze uzywaja fejkow z tym ze niekotrzy z nich nawet po wygranejj nie chca dac nika coby nie mowic ze graja pod fejkiem lol :))))
#634327
akir | 2003-02-18 16:42:03 +0100
heh, a ja myslalem ze mam wolnosc slowa, ale widze ze ta gra staje sie coraz bardziej komunistyczna, kto to PB zrobil? fidel castro???
#634328
Infinite | 2003-02-18 16:42:17 +0100
niee no @#$% mac ludzie! kazdy moze sobie grac pod takim nickiem jak mu sie podoba! jesli jest obrazliwy to tylko swiadczy o jego glupocie, a glupi czlowiek nie jest w stanie mnie obrazic.
tak jak ktos wczesniej stwierdzil ze pb bedzie niebawem kickowalo za picie gazowanych napoi - paranoia!
#634329
akir | 2003-02-18 16:52:36 +0100
Nie no, poprostu grzecznie wlaczymy q3, wpiszemy ladnego nicka (nie daj boze zeby kogos urazic) wpiszemy nazwe servera, tylko nie za szybko bo grozi banem, spokojnie wejdziemy do timu, powoli wpiszemy ready, zaczniemy grac i przy tym wszystkim nie powiemy ani slowa, a pozniej skonczymy grac, ladnie wpiszemy disconnect, wylanczymy komputer, umyjemy raczki, wyjdziemy z psem na spacer i posprzatamy kule ziemska!, ...przeciez to jest zalosne...
lexer, zero4, fatal, chaoticz i inni, tez graja pod fejkami i jakos nikt im tego za zle nie ma
#634331
cOijN | 2003-02-18 16:54:28 +0100
akir odwal sie od komunizmu i castra bo gufno na temat wiesz. a z tymi nickami to przepal chociaz bezsensu! moj oficjalny nick na serwach q3 to >:0_ i co? dopisze se admin do banlistu nick :0 i juz nie wejde...
aaaaaaa walic was vq3ofcuf- juz macie ostro nasr.ane hyba :[[[
a wogole to tacy fejkerzy czasem sie 100% bardziej normalnie zachowoja co coniektorzy klanowi z realami [moge rzucic 10 przykladow!]
nick ma sie hu** do tego czy ktos jest lama czy nie!
#634332
ognos | 2003-02-18 16:56:47 +0100
akira : w consoli ci bedzie pisalo : masz 30s na zmiane nicka.... :] pozniej nie wiem co sie stanie bo zmienilem nicka :}
#634333
cOijN | 2003-02-18 16:59:55 +0100
a co ja wogole sie wqrzam- ja ani razu na MiBie nie bylem dotychczas ;p
#634337
akir | 2003-02-18 17:05:45 +0100
"akir odwal sie od komunizmu i castra bo gufno na temat wiesz"
rofl.. to juz wiemy kto jest komunista hahaha
#634338
Yaboll | 2003-02-18 17:07:57 +0100
smiej sie smiej
Wy kapitalisci sprzedacie nam sznurek na ktorym was powiesimy.
Na MiB dostajemy kicka i mamy 2 minuty na zjedzenie banana azeby moc sie znow polaczyc.
#634340
akir | 2003-02-18 17:10:00 +0100
zgadzam sie, ale tylko z 2 czescia twojej wypowiedzi asd, Walesy tez nie lubicie? rofl..
#634341
pluto | 2003-02-18 17:15:18 +0100
Akir: nikt cie nie bedzie kopal za fake'a. mozesz sobie grac jako Prozac, Zero4, czy ktos inny, ale jak wejdziesz pod lame, dupa, etc. to polecisz.
ps). wiesz co znaczy ROFL? ze tak czesto uzywasz tego akronimu?
#634342
cOijN | 2003-02-18 17:19:05 +0100
jest tylko jedynie sluszna ideologia, ty najwyrazniej mylisz totalitarny socjalizm jakiego w polsce doswiadczylismy a komunizm wg marxa i engelsa... ale to hyba nie moejsce natakie dyskusje ;D
#634344
Arnold | 2003-02-18 17:19:15 +0100
Fejki trzeba tepic! Chociaz z drugiej strony faktycznie sposob ten jest jakby to powiedziec do dupy. Zawsze mozna cos wymyslec ,jak nie qpa to q-pa ,albo qp4. Prawdziwe zabezpieczenie dalaby rejestracja nicka na cd-key ,czy cos w tym stylu. Oburzacie sie ze pb kicka ,ze pb sux. Ja uwazam ze to dobry wynalazek ,wszystko idzie w dobrym kierunku.
#634345
acci | 2003-02-18 17:26:06 +0100
czemu nie mozna grac pod lame? ;x jak sie ktos uwaza za lame (cze akir :p) to chyba moze pod taka xywa grac? a wg mnie zalosne jest granie pod nikami prozac itp i za to nie ma kickow :o
#634347
skaven | 2003-02-18 17:32:09 +0100
tak to jezd swietny pomysl! czuje sie zbulwersowany tymi wszystkimi obrazliwymi nickami, to jest straszne jak to dzisiejsza mlodziez @#$% pszeklina;QQQ nolol
#634348
acci | 2003-02-18 17:37:52 +0100
PB ownz :q
#634349
vTm | 2003-02-18 17:38:49 +0100
m0wcie m0wcie a m0jeg0 kump|a w0gu|e na serwa nie chce wpuscic a ma k|an0wy nik i rigina|ny cd-key ,,,,, upgready tez nie p0magaja:/
#634350
akir | 2003-02-18 17:40:10 +0100
rofl - rolling on the floor laughing.. za kogo ty mnie masz chlopcze.. jeszcze bym cie duzo nauczyl.
#634351
*MR.GOD* | 2003-02-18 17:46:19 +0100
ja @#$% jebnolem sie ze smiechu z tego newsa tosz smeiszni all jestescie ja pierole to moja decyzja na jakim a nicku chce grac totaslny bezsens widac ze mib sux ja nie moge zbita z was tosz to gracza i tylko gracza sprawa jaki on nick cche miec nie no idzcie sie zajebac......
#634352
akir | 2003-02-18 17:48:15 +0100
wkoncu jeden madry :D
#634353
acci | 2003-02-18 17:52:21 +0100
drugi, bo ja jeszcze bylem :D i ja tez @#$% ril niki @#$% kogo obchodzi jak @#$% do @#$% pizdy @#$% szmaty @#$% costam mam nicka :P fajnie z gwiazdkami wyglada nie? :x
#634354
StaryOrgowicz_559 | 2003-02-18 17:52:47 +0100
TAK PB OWNS, nawet nie powstrzymuje ludzi od wchodzenia z OGC, ludzie se graja na najnowszej wersji tego gowna a wy piszescie ze PB DE BEST. Zamiast kikami za nik lame zrobili by cos z tym ogc.
#634355
abs | 2003-02-18 17:56:59 +0100
slyszysz pluto?:DDDDD akir by cie wiele nauczyl:D
pluto jedyne co on cie moze nauczyc to :asd (wioska ownz)
#634356
acci | 2003-02-18 17:58:40 +0100
:asd ownz i nie tylko tego by go nauczyl :q abszejperom precz lepsze sa totalgym :d
#634357
akir | 2003-02-18 18:00:42 +0100
abs.. heh w realu nie byles takim kretynem, a moze zle sie przyjrzalem? :P
#634358
akir | 2003-02-18 18:02:38 +0100
masz kompleks mniejszosci?
#634359
Yaboll | 2003-02-18 18:10:10 +0100
Akir co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem, ze plutka nie znasz wiec nie rozumiem twoich animozji co do jego osoby.
Make love not war.
#634360
Yaboll | 2003-02-18 18:11:26 +0100
Natomiast co do sprawy kickow za nicka dalej jestem 3 razy na NIE.
#634361
Arnold | 2003-02-18 18:11:39 +0100
Wiadomo ze pb jest jeszcze niedopracowany, nie ma co plakac.
#634362
akir | 2003-02-18 18:11:49 +0100
nie powiedzialem nic zlego na "plutka", poprostu mu uswiadomilem ze wiem co pisze, bo nie wierzyl i tyle.
#634363
Zenith | 2003-02-18 18:17:29 +0100
hehehhehehe...
komedia
#634364
pluto | 2003-02-18 18:30:52 +0100
Akir: pytalem sie o ROFL bo widze ze nadal nie wiesz ;-)
ROFL = Roll On Floor Laughing, a ty twierdzisz, ze [cite] rolling on the floor laughing [/cite]
to o czym mowisz to ROTFL. taka drobna roznica, jedno slowko, ale jak juz rozwiajmy to z detalami.
peace & EOT.
Jinx: jestes pewny na 100% i dasz sobie reke uciac ze odpalisz OGC przy zainstalowanym PB-1.025(s) & 1.021(c) ?
#634365
akir | 2003-02-18 19:02:52 +0100
pluto, po twojemu nie powinno byc USA tylko USOA (united states of america), w jezyku angielskim przyimkow w skrotach nie wypisuja, stad ROFL a nie ROTFL ;>
#634369
acci | 2003-02-18 19:18:23 +0100
akir ownz ;x
#634372
Mattias | 2003-02-18 19:26:13 +0100
hehehe powinno byc tak jak w grze AA albo B&W czyli ze koles chcac grac w necie musi sie zarejestrwoac i po tym dostaje login i hasło i dopierto wtedy bede mugl wejsc na serwer :) nie bylo by tak ze koels ma taka 10 xywek :P
#634374
pluto | 2003-02-18 19:45:52 +0100
Akir: www.republika.pl/gracja77/akronimy.html
i przewijaj do RO(T)FL
#634379
akir | 2003-02-18 19:55:40 +0100
pluto lol, sam ta strone zrobiles? :D w ten sposob mozna kazde zdanie rozbic na literki :p, poprostu ci tlumacze ze w skrotach nie pisza przyimkow, kolejnym przykladem moze byc np.... hmm.. FBI a nie FBOI (federal bureau of investigation), stad nie ma w skrotach przyikow jak: of, the, a, itd. Ale oco my sie sprzeczamy, przeciez to jest jedno wielkie to samo :>
#634381
akir | 2003-02-18 20:02:24 +0100
z tego wynika, ze skrot ROTFL jest bledny, i nie wazne czy jest to "rolling on the floor laughing" czy "roll on floor laughing" tak czy owak powinno byc ROFL do obu tych zdan ;)
#634382
StaryOrgowicz_517 | 2003-02-18 20:07:10 +0100
@#$% takie cos... niech jeszcze wprowadza skrypt wykrywający uzywanie myszki.... albo naciskanie klawisa "s"
Nie zawsze mam ochote wystepowac pod jakim wielce poważnym nikiem.. i lubie czasem wpisac sobie jakąs beczke.. wiec ch** im do tego...chyba im za bardzo woda sodowa uderzyla do glowy w zwiazku z tym punkbusterem...lamerzy..
#634383
cOijN | 2003-02-18 20:34:00 +0100
normalnie ludzie! wy nie macie o czym gadac tylko o rotflach czy takich... zreszta akir:
jakby bylo wg twojego rozumowania to rolling on the floor laughing byloby RFL!!!!!! [bo przeciez on, the i inne imki sie nie daje nie?:DDD]
imo- jest ROTFL [bo jak jest "on" to jest tez "the"]
jestem na filologii i z angielistkami tez mam do czynienia na codzien i wiem od nich ze poprawna forma jest "rolling on the floor laughing" ["zjadanie" zaimkow- to zwykle spolszczanie angola] a rolling on floor laughing brzmi conajmniej "niepelnie".
pozatym uzywacie tych skrotow bezsensu [czesc akir ;p] i bez kontekstu... chyba ze faktycznie macie cos z glowa i po przeczytaniu posta o fajkach tazacie sie ze smiechu na ziemi ;p
hehh
#634386
cOijN | 2003-02-18 20:35:31 +0100
*o fejkach ;p
my mistejk
#634387
SL4VE | 2003-02-18 21:08:34 +0100
nie chce mi sie czytac wszystkiego... ja tam gram pod glupimi fake i nie zmieniam nie dlatego zeby nie bylo, ze gram pod fake (bo to by raczej wyszlo, ze wcale nie gram :P) tylko po to zeby mi nikt nie mowil, ze jak mi dobrze idzie to zmieniam nicka, a jak kiepsko to zostawiam fake. Jak gram pod real to do konca...
A czy to dobrze czy zle z ta cenzurka to mnie to wali, bo mnie to nie dotyczy,.
#634391
Arnold | 2003-02-18 21:15:02 +0100
Weszlem dzisiaj na miba ,wiadomo xywka Arnold, spoko. Zmieniam nicka na ':)' i nic. pb nie kopie ,czy to oznacza ze wywala tylko przy laczeniu?
#634392
skaven | 2003-02-18 21:26:44 +0100
ja tak dla testu sprawdzilem miba, zmienilem xywe na '@#$%' i wykopalo mnie;QQ
#634395
BobeK | 2003-02-18 21:32:11 +0100
"wszedlem" chyba. ;D
#634397
AngelVeil | 2003-02-18 22:00:00 +0100
juz nie macie co robic tylko rozwodzicie sie nad jakimis debilnymi pomyslami;akira pluto wasze txty byly naprawde smieszne;)
#634402
pluto | 2003-02-18 22:07:32 +0100
Akir: ROTFL to akronim nie,a nie skrót, a definicja mówi:
[def]
Akronim, wyraz utworzony z pierwszych zgłosek lub liter innych wyrazów
[/def]
U.S.A., FBI, etc. to nie są akronimy.
#634403
skaven | 2003-02-18 22:18:55 +0100
no i co z tego? aqr i ta masz racje;p ;QQQ
#634406
s3rfer | 2003-02-18 22:21:32 +0100
Tak naprawdne pb jest wspadniale... tylko ja bym prosil o jakis podrecznik "KICK I BAN PRZEZ PB DLA OPORNYCH" bo juz tyle jest rzeczy za ktore kopie i banuje (wiekszosc totalnie nie potrzebne i przeszkadzajace) i to z nie wiadomo jakich powodow... a co do nickow? jak bede mial nick "najebany" bo bede po paru piwach to mnie kopnie czy nie? dla kogos to moze byc obrazliwe... pb jest nie dopracowane i lipne... i wielu moich znajomych z bardziej amatorskiej sceny woli sobie pograc na 1.31 bo tam nie ma tego calego szajsu jakim jest pb...
p.s. to teraz rezerwoojemy sobie nicki w pb bo nam ktos zabierze i tez bedzie nas kopac [pozdro akir ;d] rotfl z PB...
#634407
s3rfer | 2003-02-18 22:21:43 +0100
Tak naprawdne pb jest wspadniale... tylko ja bym prosil o jakis podrecznik "KICK I BAN PRZEZ PB DLA OPORNYCH" bo juz tyle jest rzeczy za ktore kopie i banuje (wiekszosc totalnie nie potrzebne i przeszkadzajace) i to z nie wiadomo jakich powodow... a co do nickow? jak bede mial nick "najebany" bo bede po paru piwach to mnie kopnie czy nie? dla kogos to moze byc obrazliwe... pb jest nie dopracowane i lipne... i wielu moich znajomych z bardziej amatorskiej sceny woli sobie pograc na 1.31 bo tam nie ma tego calego szajsu jakim jest pb...
p.s. to teraz rezerwoojemy sobie nicki w pb bo nam ktos zabierze i tez bedzie nas kopac [pozdro akir ;d] rotfl z PB...
#634408
s3rfer | 2003-02-18 22:22:23 +0100
przepraszam za to ze jest 2 razy... jakos sie kliknelo ;q
#634409
s3rfer | 2003-02-18 22:40:13 +0100
O!! zauwazylem jeszcze zalety... wlasnie sobie wlaczam q3 wchodze na miba i jest 3v3 i speactator mutting no to daje sobie nicka 4v4?! poozniej 4v4?!:> to juz mnie chce za usmiecha kopnac... pozniej mi bush odpowiada ze nie 4v4 (on gral) to dalem nicka jak_nie_jak_tak a poozniej unlock-plz i mnie kopnelo za zaduzo "ZLYCH" nickow .... wspaniale! :/ akir masz racje lepiej sie nie odzywac ....
#634411
akir | 2003-02-18 22:53:43 +0100
poprostu musisz czekac w ciszy, az ktos ci zaproponuje wejscie do timu, moze po 4h czekania ktos zauwarzy ze siedzisz na spekcie w jakims celu ;)
pluto, ja wiem swoje, a ty swoje, tak czy owak, obaj mamy racje :D eot
#634412
qw3rterro | 2003-02-18 23:25:55 +0100
i think, that this is good idea =)... lamery beda mialy nauczke...
pomyslcie, nie wszyscy sa mistrzami, nie ma co sie swojej xywy wstydzic :P (kazdy kiedys zaczynal.......)
#634413
acci | 2003-02-19 13:04:07 +0100
e tam, tak naprawde to tylko ja mam racje =q
#634428
*MR.GOD* | 2003-02-19 15:27:41 +0100
joo!!!!!!!! od dzis kazdy musi grac z imieniem nazwskiem:
moj nick o dzis:
Szymon_Lemieszek_Torun]
kazdy niech se zrobi nick a nie jakies poganskie nicki macie jak mr.god alnbo jakis belzebub =] czy szatan albo... ekhmm sami wiecie :D
#634439
*MR.GOD* | 2003-02-19 15:27:46 +0100
joo!!!!!!!! od dzis kazdy musi grac z imieniem nazwskiem:
moj nick o dzis:
Szymon_Lemieszek_Torun
kazdy niech se zrobi nick a nie jakies poganskie nicki macie jak mr.god alnbo jakis belzebub =] czy szatan albo... ekhmm sami wiecie :D
#634440
*MR.GOD* | 2003-02-19 15:28:37 +0100
aha to nizej to jak co joke ale wlasze se na serwa od teraz z takim nickiem :D
#634441
akir | 2003-02-19 18:03:24 +0100
"kazdy niech se zrobi nick a nie jakies poganskie nicki macie jak mr.god alnbo jakis belzebub =] czy szatan albo... ekhmm sami wiecie :D"
masz cos do szatanoow? ;)
#634458
Zaloguj się by dodać komentarz.