ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Mówimy nie lamerom...

wto, 18 luty 2003 16:10:26 | Autor: pluto | Quake 3 Arena

Dobrze wszystkim znany PB, zawiera dość ciekawy mechanizm, który umożliwia wykopanie z serwera osoby, której nick zawiera niepożądane wyrazy. Wynalazek ten wykorzystać można do tępienia przejawów lamerstwa, a konkretnie osób grających pod nickami w stylu lame, qpa, dupa, k, ch*, emotikony* itp. Od kilkunastu godzin poligonem doświadczalnym jest dość popularny serwer MiB-TDM, gdzie czujne oko zerka na konsole i logi. Jeśli ktoś nie chce/wstydzi sie grać pod swoim (niekoniecznie klanowym) nickiem i używa lamerskich ksywek, to trudno, ale admini MiB nie będa tego tolerować.

ps). Osoby które będą permanentnie używać "złych nicków" dostaną bana.

SAI4H | 2003-02-18 16:12:08 +0100

LOL.

Yaboll | 2003-02-18 16:14:20 +0100

To jest przesada i glupota (ale w koncu to nie moj serwer i nie mi jest decydowac).
Pozatym polski slownik jet tak obszerny ze nie dacie rady wysmyslec sensowenej listy wyrazow ktora nalezy kickowac!!

Gravatar

skaven | 2003-02-18 16:16:01 +0100

ahahaha gratulacje jak czytam takie glupoty to plakac mi sie chce;QQQQQQQQQQQ

bolomanrsquoek | 2003-02-18 16:18:05 +0100

popieram przedmowcow :]
skoro ktos uzywa nicka np lame badz qpa (w jednym i drugim swoja droga nie widze nic obrazliwego) to tylko o nim to swiadczy

Rozz | 2003-02-18 16:20:35 +0100

Bardzo dobry pomysl! Jak jeden z drugim zobaczy ze go kopie za pojechane ksywy to moze pojdzie po rozum do glowy. Osobiscie nienawidze fejkow w kazdej postaci i powinno to byc tepione ile wlezie.

SL4VE | 2003-02-18 16:22:04 +0100

no i dobrze :>

t5-syn | 2003-02-18 16:23:40 +0100

popieram roza i pluta dobry pomysl tepic fake ktorzy jak tylko maja net + to daja rename na real nick a jak net -xxx to nic i tylko klna

Sargath | 2003-02-18 16:25:04 +0100

Śmieszne !

MateoMartinezz | 2003-02-18 16:27:39 +0100

Doskonały pomysł, nareszcie skończy się ta lamerska zabawa nickami o dość obraźliwej treści

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-02-18 16:30:16 +0100

Niedlugo PB bedzie kopal za palenie szlugow przy kompie i piciu gazowanych napoji.

ognos | 2003-02-18 16:36:02 +0100

bedzie kopal za laga :p

akir | 2003-02-18 16:39:56 +0100

nie wiem czy bede mogl juz myszki dotknac wogole na servie, a nie kicknie mnie jak zrobie strafejumpa? czy rjumpy beda banowane? najlepiej to niech nikt nic na servie nie mowi, bo jeszcze dostanie bana, poprostu wszyscy wejda pod SWOIMI nickami, i w ciszy i spokoju zaczna mecz, nie daj boze zeby ktos powiedzial "ready" bo dostanie bana za natarczywosc

Gravatar

yt1 | 2003-02-18 16:41:41 +0100

to jest ultra smieszne tera lamy beda grac pod nikami w stylu:"dhdahdhad" i na jedno wyjdzie... co jak co ale niestety 80% sceny gra pod fakem i tylko wtedy pokazuje nik gdy wygrywa. A co jesce bardziej smieszne to nawet znani gracze uzywaja fejkow z tym ze niekotrzy z nich nawet po wygranejj nie chca dac nika coby nie mowic ze graja pod fejkiem lol :))))

akir | 2003-02-18 16:42:03 +0100

heh, a ja myslalem ze mam wolnosc slowa, ale widze ze ta gra staje sie coraz bardziej komunistyczna, kto to PB zrobil? fidel castro???

Infinite | 2003-02-18 16:42:17 +0100

niee no @#$% mac ludzie! kazdy moze sobie grac pod takim nickiem jak mu sie podoba! jesli jest obrazliwy to tylko swiadczy o jego glupocie, a glupi czlowiek nie jest w stanie mnie obrazic.
tak jak ktos wczesniej stwierdzil ze pb bedzie niebawem kickowalo za picie gazowanych napoi - paranoia!

akir | 2003-02-18 16:52:36 +0100

Nie no, poprostu grzecznie wlaczymy q3, wpiszemy ladnego nicka (nie daj boze zeby kogos urazic) wpiszemy nazwe servera, tylko nie za szybko bo grozi banem, spokojnie wejdziemy do timu, powoli wpiszemy ready, zaczniemy grac i przy tym wszystkim nie powiemy ani slowa, a pozniej skonczymy grac, ladnie wpiszemy disconnect, wylanczymy komputer, umyjemy raczki, wyjdziemy z psem na spacer i posprzatamy kule ziemska!, ...przeciez to jest zalosne...

lexer, zero4, fatal, chaoticz i inni, tez graja pod fejkami i jakos nikt im tego za zle nie ma

cOijN | 2003-02-18 16:54:28 +0100

akir odwal sie od komunizmu i castra bo gufno na temat wiesz. a z tymi nickami to przepal chociaz bezsensu! moj oficjalny nick na serwach q3 to >:0_ i co? dopisze se admin do banlistu nick :0 i juz nie wejde...
aaaaaaa walic was vq3ofcuf- juz macie ostro nasr.ane hyba :[[[
a wogole to tacy fejkerzy czasem sie 100% bardziej normalnie zachowoja co coniektorzy klanowi z realami [moge rzucic 10 przykladow!]
nick ma sie hu** do tego czy ktos jest lama czy nie!

ognos | 2003-02-18 16:56:47 +0100

akira : w consoli ci bedzie pisalo : masz 30s na zmiane nicka.... :] pozniej nie wiem co sie stanie bo zmienilem nicka :}

cOijN | 2003-02-18 16:59:55 +0100

a co ja wogole sie wqrzam- ja ani razu na MiBie nie bylem dotychczas ;p

akir | 2003-02-18 17:05:45 +0100

"akir odwal sie od komunizmu i castra bo gufno na temat wiesz"

rofl.. to juz wiemy kto jest komunista hahaha

Yaboll | 2003-02-18 17:07:57 +0100

smiej sie smiej
Wy kapitalisci sprzedacie nam sznurek na ktorym was powiesimy.
Na MiB dostajemy kicka i mamy 2 minuty na zjedzenie banana azeby moc sie znow polaczyc.

akir | 2003-02-18 17:10:00 +0100

zgadzam sie, ale tylko z 2 czescia twojej wypowiedzi asd, Walesy tez nie lubicie? rofl..

pluto | 2003-02-18 17:15:18 +0100

Akir: nikt cie nie bedzie kopal za fake'a. mozesz sobie grac jako Prozac, Zero4, czy ktos inny, ale jak wejdziesz pod lame, dupa, etc. to polecisz.

ps). wiesz co znaczy ROFL? ze tak czesto uzywasz tego akronimu?

cOijN | 2003-02-18 17:19:05 +0100

jest tylko jedynie sluszna ideologia, ty najwyrazniej mylisz totalitarny socjalizm jakiego w polsce doswiadczylismy a komunizm wg marxa i engelsa... ale to hyba nie moejsce natakie dyskusje ;D

Arnold | 2003-02-18 17:19:15 +0100

Fejki trzeba tepic! Chociaz z drugiej strony faktycznie sposob ten jest jakby to powiedziec do dupy. Zawsze mozna cos wymyslec ,jak nie qpa to q-pa ,albo qp4. Prawdziwe zabezpieczenie dalaby rejestracja nicka na cd-key ,czy cos w tym stylu. Oburzacie sie ze pb kicka ,ze pb sux. Ja uwazam ze to dobry wynalazek ,wszystko idzie w dobrym kierunku.

acci | 2003-02-18 17:26:06 +0100

czemu nie mozna grac pod lame? ;x jak sie ktos uwaza za lame (cze akir :p) to chyba moze pod taka xywa grac? a wg mnie zalosne jest granie pod nikami prozac itp i za to nie ma kickow :o

Gravatar

skaven | 2003-02-18 17:32:09 +0100

tak to jezd swietny pomysl! czuje sie zbulwersowany tymi wszystkimi obrazliwymi nickami, to jest straszne jak to dzisiejsza mlodziez @#$% pszeklina;QQQ nolol

acci | 2003-02-18 17:37:52 +0100

PB ownz :q

Gravatar

vTm | 2003-02-18 17:38:49 +0100

m0wcie m0wcie a m0jeg0 kump|a w0gu|e na serwa nie chce wpuscic a ma k|an0wy nik i rigina|ny cd-key ,,,,, upgready tez nie p0magaja:/

akir | 2003-02-18 17:40:10 +0100

rofl - rolling on the floor laughing.. za kogo ty mnie masz chlopcze.. jeszcze bym cie duzo nauczyl.

*MR.GOD* | 2003-02-18 17:46:19 +0100

ja @#$% jebnolem sie ze smiechu z tego newsa tosz smeiszni all jestescie ja pierole to moja decyzja na jakim a nicku chce grac totaslny bezsens widac ze mib sux ja nie moge zbita z was tosz to gracza i tylko gracza sprawa jaki on nick cche miec nie no idzcie sie zajebac......

akir | 2003-02-18 17:48:15 +0100

wkoncu jeden madry :D

acci | 2003-02-18 17:52:21 +0100

drugi, bo ja jeszcze bylem :D i ja tez @#$% ril niki @#$% kogo obchodzi jak @#$% do @#$% pizdy @#$% szmaty @#$% costam mam nicka :P fajnie z gwiazdkami wyglada nie? :x

Gravatar

StaryOrgowicz_559 | 2003-02-18 17:52:47 +0100

TAK PB OWNS, nawet nie powstrzymuje ludzi od wchodzenia z OGC, ludzie se graja na najnowszej wersji tego gowna a wy piszescie ze PB DE BEST. Zamiast kikami za nik lame zrobili by cos z tym ogc.

abs | 2003-02-18 17:56:59 +0100

slyszysz pluto?:DDDDD akir by cie wiele nauczyl:D
pluto jedyne co on cie moze nauczyc to :asd (wioska ownz)

acci | 2003-02-18 17:58:40 +0100

:asd ownz i nie tylko tego by go nauczyl :q abszejperom precz lepsze sa totalgym :d

akir | 2003-02-18 18:00:42 +0100

abs.. heh w realu nie byles takim kretynem, a moze zle sie przyjrzalem? :P

akir | 2003-02-18 18:02:38 +0100

masz kompleks mniejszosci?

Yaboll | 2003-02-18 18:10:10 +0100

Akir co ci powiem, to ci powiem ale ci powiem, ze plutka nie znasz wiec nie rozumiem twoich animozji co do jego osoby.
Make love not war.

Yaboll | 2003-02-18 18:11:26 +0100

Natomiast co do sprawy kickow za nicka dalej jestem 3 razy na NIE.

Arnold | 2003-02-18 18:11:39 +0100

Wiadomo ze pb jest jeszcze niedopracowany, nie ma co plakac.

akir | 2003-02-18 18:11:49 +0100

nie powiedzialem nic zlego na "plutka", poprostu mu uswiadomilem ze wiem co pisze, bo nie wierzyl i tyle.

Zenith | 2003-02-18 18:17:29 +0100

hehehhehehe...
komedia

pluto | 2003-02-18 18:30:52 +0100

Akir: pytalem sie o ROFL bo widze ze nadal nie wiesz ;-)
ROFL = Roll On Floor Laughing, a ty twierdzisz, ze [cite] rolling on the floor laughing [/cite]
to o czym mowisz to ROTFL. taka drobna roznica, jedno slowko, ale jak juz rozwiajmy to z detalami.
peace & EOT.

Jinx: jestes pewny na 100% i dasz sobie reke uciac ze odpalisz OGC przy zainstalowanym PB-1.025(s) & 1.021(c) ?

akir | 2003-02-18 19:02:52 +0100

pluto, po twojemu nie powinno byc USA tylko USOA (united states of america), w jezyku angielskim przyimkow w skrotach nie wypisuja, stad ROFL a nie ROTFL ;>

acci | 2003-02-18 19:18:23 +0100

akir ownz ;x

Mattias | 2003-02-18 19:26:13 +0100

hehehe powinno byc tak jak w grze AA albo B&W czyli ze koles chcac grac w necie musi sie zarejestrwoac i po tym dostaje login i hasło i dopierto wtedy bede mugl wejsc na serwer :) nie bylo by tak ze koels ma taka 10 xywek :P

pluto | 2003-02-18 19:45:52 +0100

Akir: www.republika.pl/gracja77/akronimy.html
i przewijaj do RO(T)FL

akir | 2003-02-18 19:55:40 +0100

pluto lol, sam ta strone zrobiles? :D w ten sposob mozna kazde zdanie rozbic na literki :p, poprostu ci tlumacze ze w skrotach nie pisza przyimkow, kolejnym przykladem moze byc np.... hmm.. FBI a nie FBOI (federal bureau of investigation), stad nie ma w skrotach przyikow jak: of, the, a, itd. Ale oco my sie sprzeczamy, przeciez to jest jedno wielkie to samo :>

akir | 2003-02-18 20:02:24 +0100

z tego wynika, ze skrot ROTFL jest bledny, i nie wazne czy jest to "rolling on the floor laughing" czy "roll on floor laughing" tak czy owak powinno byc ROFL do obu tych zdan ;)

Gravatar

StaryOrgowicz_517 | 2003-02-18 20:07:10 +0100

@#$% takie cos... niech jeszcze wprowadza skrypt wykrywający uzywanie myszki.... albo naciskanie klawisa "s"
Nie zawsze mam ochote wystepowac pod jakim wielce poważnym nikiem.. i lubie czasem wpisac sobie jakąs beczke.. wiec ch** im do tego...chyba im za bardzo woda sodowa uderzyla do glowy w zwiazku z tym punkbusterem...lamerzy..

cOijN | 2003-02-18 20:34:00 +0100

normalnie ludzie! wy nie macie o czym gadac tylko o rotflach czy takich... zreszta akir:
jakby bylo wg twojego rozumowania to rolling on the floor laughing byloby RFL!!!!!! [bo przeciez on, the i inne imki sie nie daje nie?:DDD]
imo- jest ROTFL [bo jak jest "on" to jest tez "the"]
jestem na filologii i z angielistkami tez mam do czynienia na codzien i wiem od nich ze poprawna forma jest "rolling on the floor laughing" ["zjadanie" zaimkow- to zwykle spolszczanie angola] a rolling on floor laughing brzmi conajmniej "niepelnie".
pozatym uzywacie tych skrotow bezsensu [czesc akir ;p] i bez kontekstu... chyba ze faktycznie macie cos z glowa i po przeczytaniu posta o fajkach tazacie sie ze smiechu na ziemi ;p
hehh

cOijN | 2003-02-18 20:35:31 +0100

*o fejkach ;p
my mistejk

SL4VE | 2003-02-18 21:08:34 +0100

nie chce mi sie czytac wszystkiego... ja tam gram pod glupimi fake i nie zmieniam nie dlatego zeby nie bylo, ze gram pod fake (bo to by raczej wyszlo, ze wcale nie gram :P) tylko po to zeby mi nikt nie mowil, ze jak mi dobrze idzie to zmieniam nicka, a jak kiepsko to zostawiam fake. Jak gram pod real to do konca...

A czy to dobrze czy zle z ta cenzurka to mnie to wali, bo mnie to nie dotyczy,.

Arnold | 2003-02-18 21:15:02 +0100

Weszlem dzisiaj na miba ,wiadomo xywka Arnold, spoko. Zmieniam nicka na ':)' i nic. pb nie kopie ,czy to oznacza ze wywala tylko przy laczeniu?

Gravatar

skaven | 2003-02-18 21:26:44 +0100

ja tak dla testu sprawdzilem miba, zmienilem xywe na '@#$%' i wykopalo mnie;QQ

BobeK | 2003-02-18 21:32:11 +0100

"wszedlem" chyba. ;D

Gravatar

AngelVeil | 2003-02-18 22:00:00 +0100

juz nie macie co robic tylko rozwodzicie sie nad jakimis debilnymi pomyslami;akira pluto wasze txty byly naprawde smieszne;)

pluto | 2003-02-18 22:07:32 +0100

Akir: ROTFL to akronim nie,a nie skrót, a definicja mówi:
[def]
Akronim, wyraz utworzony z pierwszych zgłosek lub liter innych wyrazów
[/def]
U.S.A., FBI, etc. to nie są akronimy.

Gravatar

skaven | 2003-02-18 22:18:55 +0100

no i co z tego? aqr i ta masz racje;p ;QQQ

s3rfer | 2003-02-18 22:21:32 +0100

Tak naprawdne pb jest wspadniale... tylko ja bym prosil o jakis podrecznik "KICK I BAN PRZEZ PB DLA OPORNYCH" bo juz tyle jest rzeczy za ktore kopie i banuje (wiekszosc totalnie nie potrzebne i przeszkadzajace) i to z nie wiadomo jakich powodow... a co do nickow? jak bede mial nick "najebany" bo bede po paru piwach to mnie kopnie czy nie? dla kogos to moze byc obrazliwe... pb jest nie dopracowane i lipne... i wielu moich znajomych z bardziej amatorskiej sceny woli sobie pograc na 1.31 bo tam nie ma tego calego szajsu jakim jest pb...
p.s. to teraz rezerwoojemy sobie nicki w pb bo nam ktos zabierze i tez bedzie nas kopac [pozdro akir ;d] rotfl z PB...

s3rfer | 2003-02-18 22:21:43 +0100

Tak naprawdne pb jest wspadniale... tylko ja bym prosil o jakis podrecznik "KICK I BAN PRZEZ PB DLA OPORNYCH" bo juz tyle jest rzeczy za ktore kopie i banuje (wiekszosc totalnie nie potrzebne i przeszkadzajace) i to z nie wiadomo jakich powodow... a co do nickow? jak bede mial nick "najebany" bo bede po paru piwach to mnie kopnie czy nie? dla kogos to moze byc obrazliwe... pb jest nie dopracowane i lipne... i wielu moich znajomych z bardziej amatorskiej sceny woli sobie pograc na 1.31 bo tam nie ma tego calego szajsu jakim jest pb...
p.s. to teraz rezerwoojemy sobie nicki w pb bo nam ktos zabierze i tez bedzie nas kopac [pozdro akir ;d] rotfl z PB...

s3rfer | 2003-02-18 22:22:23 +0100

przepraszam za to ze jest 2 razy... jakos sie kliknelo ;q

s3rfer | 2003-02-18 22:40:13 +0100

O!! zauwazylem jeszcze zalety... wlasnie sobie wlaczam q3 wchodze na miba i jest 3v3 i speactator mutting no to daje sobie nicka 4v4?! poozniej 4v4?!:> to juz mnie chce za usmiecha kopnac... pozniej mi bush odpowiada ze nie 4v4 (on gral) to dalem nicka jak_nie_jak_tak a poozniej unlock-plz i mnie kopnelo za zaduzo "ZLYCH" nickow .... wspaniale! :/ akir masz racje lepiej sie nie odzywac ....

akir | 2003-02-18 22:53:43 +0100

poprostu musisz czekac w ciszy, az ktos ci zaproponuje wejscie do timu, moze po 4h czekania ktos zauwarzy ze siedzisz na spekcie w jakims celu ;)

pluto, ja wiem swoje, a ty swoje, tak czy owak, obaj mamy racje :D eot

qw3rterro | 2003-02-18 23:25:55 +0100

i think, that this is good idea =)... lamery beda mialy nauczke...
pomyslcie, nie wszyscy sa mistrzami, nie ma co sie swojej xywy wstydzic :P (kazdy kiedys zaczynal.......)

acci | 2003-02-19 13:04:07 +0100

e tam, tak naprawde to tylko ja mam racje =q

*MR.GOD* | 2003-02-19 15:27:41 +0100

joo!!!!!!!! od dzis kazdy musi grac z imieniem nazwskiem:
moj nick o dzis:
Szymon_Lemieszek_Torun]

kazdy niech se zrobi nick a nie jakies poganskie nicki macie jak mr.god alnbo jakis belzebub =] czy szatan albo... ekhmm sami wiecie :D

*MR.GOD* | 2003-02-19 15:27:46 +0100

joo!!!!!!!! od dzis kazdy musi grac z imieniem nazwskiem:
moj nick o dzis:
Szymon_Lemieszek_Torun

kazdy niech se zrobi nick a nie jakies poganskie nicki macie jak mr.god alnbo jakis belzebub =] czy szatan albo... ekhmm sami wiecie :D

*MR.GOD* | 2003-02-19 15:28:37 +0100

aha to nizej to jak co joke ale wlasze se na serwa od teraz z takim nickiem :D

akir | 2003-02-19 18:03:24 +0100

"kazdy niech se zrobi nick a nie jakies poganskie nicki macie jak mr.god alnbo jakis belzebub =] czy szatan albo... ekhmm sami wiecie :D"

masz cos do szatanoow? ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63