mp3 by RuSHeR
wto, 10 luty 2004 18:07:15 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
RuSHeR zmontował mały mp3 z kilku sampli dostępnych w quake3. Kawałek jest ciekawy ale wydaje się że podobny kawałek sacreta był z nieco wyższej półki.
.:: mp3 by RuSHeR
quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku
Zarejestruj się w celu uczestniczenia w życiu serwisu, posiadanie konta pozwoli Ci na:
wto, 10 luty 2004 18:07:15 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
RuSHeR zmontował mały mp3 z kilku sampli dostępnych w quake3. Kawałek jest ciekawy ale wydaje się że podobny kawałek sacreta był z nieco wyższej półki.
.:: mp3 by RuSHeR
Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.
Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208
Dodał: tath
OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))
Głosów: 63
... | 2004-02-10 18:15:09 +0100
zassyssam o jush 76 % :o
#671879
.... | 2004-02-10 18:15:43 +0100
K urwa stary masz talent ... ekstra :D
#671880
... | 2004-02-10 18:22:48 +0100
cool ale keel mixuje
#671881
Figi5 | 2004-02-10 18:32:29 +0100
Zaje.bisty mix :D Stary weź sklej cos jescze :D pozdro
#671882
god | 2004-02-10 18:35:42 +0100
Heh przeciez to z Nike BasektBall Commercial :)
#671883
rzu | 2004-02-10 18:37:17 +0100
#671884
HaSu_Szlauf | 2004-02-10 19:27:07 +0100
hahaha lol :D
#671887
PLANET | 2004-02-10 19:42:57 +0100
n1 nawet
#671889
tofu | 2004-02-10 20:24:27 +0100
nawet spoks :-)
#662716
SixCo | 2004-02-10 20:28:32 +0100
wezme ten kawalek na disco.....musi sie spodobac :]
#662715
h|neok | 2004-02-10 20:34:58 +0100
gj :)
#662714
ar1el | 2004-02-10 20:39:46 +0100
no jest zajebiste:):D::Dnaprawde ql:P
#662713
gr. | 2004-02-10 20:56:27 +0100
POWIEM JEDNO: ZAJEBISTE
R-E-W-E-L-A-C-J-A-!-!-!
#662709
Caleb | 2004-02-10 21:16:01 +0100
dajcie link do sacreta, bo to jest wykapiste :D. brakuje jakiegos wzmocnionego basu. moze druga wersja z mocniejszym basem? :D
#671892
markolm | 2004-02-10 21:37:02 +0100
hooo fajowe i bardzo sprytne, a teraz cos bardziej bodchodzace pod rocka [;
#671895
eng | 2004-02-10 21:43:42 +0100
te klimaty przypominaja mi muze z .gliniarza z Beverlyhils. ;e
#671897
gr. | 2004-02-10 22:01:17 +0100
g00d idea link do wytworu sac'a please
#671905
Rozz | 2004-02-10 22:42:02 +0100
Pliki/Inne
#671913
wishoza | 2004-02-10 23:52:32 +0100
qfa mowie Ci rusher to jest poprostu piekne serio bardzo mi sie podoba GJ !!!!!!!!!!
#671931
Pawuj | 2004-02-11 08:23:11 +0100
No jest spoko :]
#671950
Zaloguj się by dodać komentarz.