ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



mysko

śro, 13 lipiec 2005 16:30:29 | Autor: gr. | Quake 3 Arena


Twórca wielu znakomitych fragmovie - pez, kojarzony głównie z Haste, Tricked, czy też z wydanym pod koniec zeszłego roku Mini-nog'iem, zaprezentował światowej publice swój najnowszy film. Jest to dosyć specyficzna produkcja, gdyż nie zobaczymy w niej fragów. Niewiele brakowało, a nie zobaczylibyśmy nawet tricków. Otóż pez tym razem dla zabawy postanowił zrobić luźny film zupełnie o niczym, po prostu chciał zająć się czymś podczas trwających wakacji. Z założenia miała to być tylko prezentacja jego umiejętności w obróbce grafiki. Koniec końców avik wyszedł mu nieco za krótki, co w konsekwencji spowodowało umieszczeniem w nim parę popisowych akcji Bacchus'a i to moim zdaniem wyszło tylko na dobre i zrewolucjonizowało tę produkcję. Całość trwa niecałe trzy minuty i jak przystało na pez'a posiada najwyższej jakości obraz i jest do granic możliwości napakowana całą masą znakomitych efektów. Mnie najbardziej podoba się ten na quadzie na pro-q3dm6. Pomiędzy świetnymi popisami editingu, znajduje się część trickerska trwająca niestety zaledwie kilkadziesiąt sekund. Nie je to zwykła bieganina od pokoju do pokoju, a wręcz przeciwnie - to prawdziwa lekcja pokory dla tych, którzy uważają, iż dobrze poruszają się po mapach. Tak na marginesie dodam, że pokaz umiejętności Bacchus'a jest również odpowiedzią na pytanie dlaczego to właśnie ProMode > vQ3:) - czy wy drodzy fałkuczowicze jesteście w stanie zrobić takie numery?:D. Ściągajcie i komentujcie - bo jest co!


Nazwa: mysko

Autor: pez

Długość: 2 mins 46 secs

Waga: 68,4 MB

Format | Rozdzielczość: AVI | 640x480

Download: PQ3

ps. zapraszam na podserwis ORG ProMode, gdzie opisałem jeszcze jeden, tym razem tradycyjny fragmovie - zapraszam do oglądania i komentowania - moowee 2 by DiM.

GaD | 2005-07-13 17:16:53 +0200

gr mam pytanie, skad w.y.j.e.b.a.l.e.s taki fajowy nick ? :D

fhantom | 2005-07-13 17:32:54 +0200

cztery krótkie runy i kilka efektów, nic więcej
efekt na dm6 całkiem fajny ale to coś co miało wyglądać jak przejście do innego wymiaru niezbyt mi się podobało
pez mógłby zrobić wreszcie porządny 10 minutowy fragmovie a nie kolejne mini produkcje
można zobaczyć ale nic wielkiego imo

GaD | 2005-07-13 18:05:03 +0200

filmik fajny, lepszy od wiekszosci wypocin fragowych

gr. | 2005-07-13 18:19:14 +0200

fh nie pesymizuj to bardzo fajowy film tylko ZA KROTKI
GaD a widzisz sie gra sie ma ciałko też mam zajebiste :D:D (c) borewicz

GaD | 2005-07-13 19:04:24 +0200

ahaha o jakiego borewicza ci chodzi ? z filmu czy z q3 ? ;asd

gr. | 2005-07-13 20:33:44 +0200

z tej przerobki no nie mow ze nie znasz :D
www.dea.gensys.pl/ tu adres strony z tymi rzeczami polecam FAMILIADA MIS USZATEK (zwykly bo mis uszatek filozof to kaszana) BOREWICZ I KLAN

tymek. | 2005-07-13 22:02:53 +0200

movment naprawde fajny :), tylko szkoda ze wiecej napisow itp niz akcji ;p, filmik troszke bardzo krotki ;p :D ale bardzo fajny

Mav_8217 | 2005-07-13 23:08:39 +0200

vq3 > cpma

!!

gr. | 2005-07-13 23:48:02 +0200

CPMA > vq3

!!!

pepz | 2005-07-14 00:10:47 +0200

@#$% ma @#$% szczescie ze miedzy "e" a "z" nie dal "p" bo bym mu zaje.bal z dyniacza! :D:D

Mav_8217 | 2005-07-14 00:54:28 +0200

vq3 > cpma

!!!!

fajny filmik, szkoda, że tricki do bani bo na cpma ;D

plej | 2005-07-14 07:23:52 +0200

cpma > vq3 :>
downloadin...
Edit: lol poza kilkoma naprawde udanymi efektami nie ma tu nic ciekawego :/.

Mav_8217 | 2005-07-14 12:14:39 +0200

nie ma tam nic ciekawego, bo wszystko w cpma - zgadzam sie plej!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63