ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Na 5 min przed ESWC

nie, 29 czerwiec 2003 11:11:48 | Autor: ash | Quake 3 Arena

Jakoś nie mogłem się doszukać tutaj informacji na temat jednej z największych imprez Quake3 wszechczasów, która odbędzie się już dosłownie za kilka dni. Tak więc postanowiłem napisać krótko o tej imprezie. Mowa oczywiście o Electronic Sports World Cup. Dla przypomnienia: 20 najlepszych graczy z całego świata, lan we Francji, 10,000$ do wygrania, tylko jeden zwycięzca.

Właśnie tak, już 8-13 we Francji szykuje się największe widowisko od czasów XSReality Invitational 2, bowiem zmierzy się ze sobą czołówka światowej sceny, a praktycznie sami najlepsi. Niema tam miejsca dla graczy którzy prezentują nawet przeciętny poziom - Just elyte. Jakby ktoś jeszcze nie znal, to podaje grupy w jakich będą się zmagać gracze:

Grupa A:

  • uNkind

  • Akiles

  • Python

  • cha0ticz

  • St_Germain

Grupa B:

  • Zero4

  • Z4muZ

  • b100.death

  • ph4ntom

  • dreg

Grupa C:

  • Cooller

  • reebHimself

  • Rocketboy

  • fazz

  • blokey

Grupa D:

  • fox

  • LeXeR

  • Daler

  • if22

  • reef

Dwóch najlepszych wychodzi z każdej grupy, następnie drabinka SE 8, niewątpliwie można powiedzieć że wszyscy walczą o tytuł Mistrza Świata. Org postara się na bieżąco relacjonować tą imprezę.

Jak na razie przygotowałem mały precoverage odnośnie grup, czyli moje prywatne spojrzenie na szanse każdego z zawodników, znajdziecie tam także o wiele więcej informacji na temat ESWC, linki do wywiadów z graczami, oraz inne takie. Tak więc serdecznie zapraszam do lektury - Click.

mem | 2003-06-29 11:52:48 +0200

Wszystkie mecze chyba obejrze=)

hanti | 2003-06-29 11:58:12 +0200

ash ale sie rozpedziles ;p

Galahard | 2003-06-29 12:09:06 +0200

Znowu turniej (będą demka ;P). Szkoda że nie mamy Polaska żadnego który by mugł rywalizować (tak swoją drogą ja tam nie widze fatala :P)

stirmal | 2003-06-29 12:09:22 +0200

Nie z czasownikami piszemy rozdzielnie ash'u. Blagam Was robcie jakas korekte newsow, bo bledy ort. na serwisie tej rangi to zenada :/

mem | 2003-06-29 12:52:43 +0200

Jak komus sie word zjebal to korekty nie zrobisz=)

Zenith | 2003-06-29 13:04:55 +0200

chlopak sie stara a wy go dołujecie =/
btw to ciekawe kto wygra =>

Gravatar

intens1ty.dk | 2003-06-29 13:06:50 +0200

Fatala nie ma bo gra w Unreala, moim zdaniem to bedzie turniej coollera, bo gosciu ma duzy talent i rozwinol go od od czasow WCG2002. Jedna rzecz tylko mnie martwi, za wczesnie zaczyna grac d-fens i nie wychodzi mu to... Na nowym demku z leXerem (pro-t4) o maly gwint lex doprowadzil by do remisu przez to, a w meczu ze sp1derem na t2 tez zawczesnie (7 minuta) ale ten juz wygral spokojnie... Bo ten sp1der to przy nim maly owad.

eng | 2003-06-29 13:23:27 +0200

wg najslabsza zbieranina jest grupa d , pozostale sa full wyrownane , no moze A minimalnie wybiega :D

davep | 2003-06-29 14:20:42 +0200

a co myslicie o tej drabince SE po grupach - przeciez to jest straszne.
Dajmy na to, ze spotkaja sie cooller z unkindem w pierwszej rundzie i jeden z nich musi odpasc z turnieju! Nie wiem jak oni to obmysleli :/

SAI4H | 2003-06-29 14:40:02 +0200

> "Znowu turniej (będą demka ;P). Szkoda że nie mamy Polaska żadnego który by mugł rywalizować (tak swoją drogą ja tam nie widze fatala :P)"
Fatal zrezygnowal zeby mooc wziac udzial w turnieju ESWC Ut2k3. ;]

SAI4H | 2003-06-29 14:41:33 +0200

> "wg najslabsza zbieranina jest grupa d , pozostale sa full wyrownane , no moze A minimalnie wybiega :D"

LOL :O D fox, LeXeR, Daler, if22, reef - przeciez to world class

Logitech|kar | 2003-06-29 15:34:25 +0200

A:unkind,akiles
B:z4muz,death
C:cooller,socrates
D:fox,if-22
:)

Gravatar

MrVonFetysz | 2003-06-29 15:37:01 +0200

qrde nawet w q3 nie mamy nikogo ehh z tego co pamietam to Rozzowi dobrze szlo w q1 i jeszcze taki jeden koles co w w3 gral jak on ma wie ktos ?

Galahard | 2003-06-29 15:49:46 +0200

W sumie racja. rezygnaacja z pomniejszych cup na rzecz większego... GLiHF ;]

enjoy | 2003-06-29 16:29:11 +0200

:muehahehahaazza

ej MrVon Fetysh, chyba ci sie pomylili panowie redaktorzy, bo to nie byl Rozz z orga tylko Roos z gamblera :d

mem | 2003-06-29 18:26:31 +0200

wiesz dave jest jeszcze takie cos jak Loosers Bracket, wiec jakos przeboleja ze spadli do lb:P

Logitech|kar | 2003-06-29 19:24:35 +0200

nowłasnie w SE niema

davep | 2003-06-29 21:20:08 +0200

mem Single Elimination to jest :P
Wiec se wyobraz co za shit - po jednym meczu przegranym = go home :

mem | 2003-06-30 07:59:04 +0200

bosh , toz to gnoj, ale nie po 1 przegranym, bo jeszcze sa grupy :P, ale zjebali ze nie ma double elimination:/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63