ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nadchodzi Nations Cup

nie, 12 październik 2003 15:01:53 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

Przed nami kolejna edycja Nations Cup - Pucharu Europy, z ramienia ClanBase oczywiście. Do wtorku kapitan musi zapisać kraj do Pucharu (kraj, nie samych graczy), toteż nie ma wiele czasu. Ponieważ uważamy że kapitan reprezentacji powinien mieć poparcie społeczne przeprowadziliśmy mały rekonesans wśród czołowych klanów sceny wybierając dane osoby do sondy, która już jest aktywna obok.

Idealny kapitan powinien mieć doświadczenie w administracji CB, w organizacji meczów, odpowiednią renomę, pewien autorytet i oczywiście skill, choć nie musi on brać udziału w samych meczach. Na tej podstawie została zbudowana sonda, brakuje tam kilku kandydatów z którymi nie było po prostu kontaktu, jak hugo czy wizard. Dotarłem nawet do pana Macieja aka Krg, który niestety nie pracuje już dla nas z powodów życiowych :)

Nie jest powiedziane że zwycięzca sondy zostanie kapitanem, ale otrzymane poparcie sceny powinno zadziałać motywująco, na co właśnie liczymy.

Sprawa wyboru samego składu na mecze wróci za parę dni kiedy wybrany zostanie kapitan. Trochę szkoda że admini CB nie dają więcej czasu na obmyślenie wszystkiego - w zeszłym sezonie reprezentacja zagrała bodajże tylko jeden sparing przed meczami eliminacyjnymi - może w tym roku uda się potrenować nieco więcej.

Na głosowanie mamy tylko dwa i pół dnia.

Razor | 2003-10-12 15:11:08 +0200

o @#$% Rozziu newsa napisal :)))) no proszE!!! :)))))

Gravatar

v3ndor | 2003-10-12 15:14:31 +0200

aha nie c-load (e-synth) tylko c-load (synth) :]

obni | 2003-10-12 15:36:01 +0200

no qle żeby coś z tego NC było nie to co rok temu :P

Rozz | 2003-10-12 15:39:24 +0200

v3n :]
raziu :o)

najt | 2003-10-12 16:03:05 +0200

kapitanem powinien zostac ktos kto poswieca najwiecej czasu na q3... Pewno jakis czlonek klanu ff :D

autor: bodo

Zenith | 2003-10-12 17:35:59 +0200

ja nie ukrywam na kogo zaglosowalem =P - ognos...

jestem 100% pewny ze ta funkcja mu sie nalezy... =)

sYnth|Bubu | 2003-10-12 17:59:34 +0200

Zen ognos byl w zeszlym roku i bylo bardzo wiele slow krytyki pod jego osoba ... wiec zeby nie draznic opinii publicznej :D proponowalbym c-loada lub asha oni maj zajebisty zmysl organizacyjny

Gravatar

t5-hugo | 2003-10-12 18:08:41 +0200

jakos nikt ze mna nawet nie probowal sie skontaktowac, a siedze caly czas na ircu ( #the.shadows - irc.quakenet.eu.org czy gg )
pozatym sama ankieta nie wiele zmienia bo trzeba wyslac kandydature, a jak juz napisal igor narazzie zostaly wyslane do CB 3 kandydatury.

ognos | 2003-10-12 18:58:14 +0200

1 hugo
2 boloman
3 igor
?
;o

bfr_aka_pablonzo | 2003-10-12 21:24:22 +0200

z tego co mi wiadomo, to jak przegralismy rok temu nie bylo winą ognosa, lecz graczy, ktorzy zostali wystawieni do reprezentacji.

sYnth|Bubu | 2003-10-12 22:06:55 +0200

lop , p0gr0m , zik , mar1o - coach ognos, Ash
rezerwa detal,mayhen, i ja :D (to oczywiscie zart:P)

bolomanrsquoek | 2003-10-12 22:18:05 +0200

fatalny poziom newsa, autor nie raczyl nawet dowiedziec sie kto kandyduje na to stanowisko; tym bardziej ze Igor i Ja mamy poparcie wiekszosci czolowych polskich klanow; c-load odpowiedzial wam ze nie chce brac udzialu w ankiecie ale coz, liczy sie byle co byleby bylo ;>
EDIT: zik i lop tez nie kandyduja wychodzi na to ze "trzeba" oddac glos na ognosa ?:ASd

obni | 2003-10-12 22:25:18 +0200

ognos opłacił rozza :P

sYnth|Bubu | 2003-10-12 22:45:27 +0200

z tych co pozostali to ognos i ash sa najlepszymi kandydatami

mayhem | 2003-10-12 22:56:07 +0200

jeb ac orga

mayhem | 2003-10-12 23:09:23 +0200

"zoom mial racje" :-D

SAI4H | 2003-10-12 23:56:17 +0200

Jebac lolasow.

abs | 2003-10-13 13:15:10 +0200

boloman masz poparcie czolowych polskich klanow?? jdhsajddh zreszta nwet jakbys mail a nie masz razem z tym smiesznym igorkiem to sie do tego po prostu nie nadajesz. POiwedzcie mi gdzie oni wszyscy byli @#$% w zeszlym roku co?? te igory i inne ... bylo sie @#$% wtedy orientowac

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63