Nadchodzi Nations Cup
nie, 12 październik 2003 15:01:53 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena
Przed nami kolejna edycja Nations Cup - Pucharu Europy, z ramienia ClanBase oczywiście. Do wtorku kapitan musi zapisać kraj do Pucharu (kraj, nie samych graczy), toteż nie ma wiele czasu. Ponieważ uważamy że kapitan reprezentacji powinien mieć poparcie społeczne przeprowadziliśmy mały rekonesans wśród czołowych klanów sceny wybierając dane osoby do sondy, która już jest aktywna obok.
Idealny kapitan powinien mieć doświadczenie w administracji CB, w organizacji meczów, odpowiednią renomę, pewien autorytet i oczywiście skill, choć nie musi on brać udziału w samych meczach. Na tej podstawie została zbudowana sonda, brakuje tam kilku kandydatów z którymi nie było po prostu kontaktu, jak hugo czy wizard. Dotarłem nawet do pana Macieja aka Krg, który niestety nie pracuje już dla nas z powodów życiowych :)
Nie jest powiedziane że zwycięzca sondy zostanie kapitanem, ale otrzymane poparcie sceny powinno zadziałać motywująco, na co właśnie liczymy.
Sprawa wyboru samego składu na mecze wróci za parę dni kiedy wybrany zostanie kapitan. Trochę szkoda że admini CB nie dają więcej czasu na obmyślenie wszystkiego - w zeszłym sezonie reprezentacja zagrała bodajże tylko jeden sparing przed meczami eliminacyjnymi - może w tym roku uda się potrenować nieco więcej.
Na głosowanie mamy tylko dwa i pół dnia.





Razor | 2003-10-12 15:11:08 +0200
o @#$% Rozziu newsa napisal :)))) no proszE!!! :)))))
#656457
v3ndor | 2003-10-12 15:14:31 +0200
aha nie c-load (e-synth) tylko c-load (synth) :]
#656459
obni | 2003-10-12 15:36:01 +0200
no qle żeby coś z tego NC było nie to co rok temu :P
#656464
Rozz | 2003-10-12 15:39:24 +0200
v3n :]
raziu :o)
#656465
najt | 2003-10-12 16:03:05 +0200
kapitanem powinien zostac ktos kto poswieca najwiecej czasu na q3... Pewno jakis czlonek klanu ff :D
autor: bodo
#656469
Zenith | 2003-10-12 17:35:59 +0200
ja nie ukrywam na kogo zaglosowalem =P - ognos...
jestem 100% pewny ze ta funkcja mu sie nalezy... =)
#656483
sYnth|Bubu | 2003-10-12 17:59:34 +0200
Zen ognos byl w zeszlym roku i bylo bardzo wiele slow krytyki pod jego osoba ... wiec zeby nie draznic opinii publicznej :D proponowalbym c-loada lub asha oni maj zajebisty zmysl organizacyjny
#656489
t5-hugo | 2003-10-12 18:08:41 +0200
jakos nikt ze mna nawet nie probowal sie skontaktowac, a siedze caly czas na ircu ( #the.shadows - irc.quakenet.eu.org czy gg )
pozatym sama ankieta nie wiele zmienia bo trzeba wyslac kandydature, a jak juz napisal igor narazzie zostaly wyslane do CB 3 kandydatury.
#656491
ognos | 2003-10-12 18:58:14 +0200
1 hugo
2 boloman
3 igor
?
;o
#656496
bfr_aka_pablonzo | 2003-10-12 21:24:22 +0200
z tego co mi wiadomo, to jak przegralismy rok temu nie bylo winą ognosa, lecz graczy, ktorzy zostali wystawieni do reprezentacji.
#656512
sYnth|Bubu | 2003-10-12 22:06:55 +0200
lop , p0gr0m , zik , mar1o - coach ognos, Ash
rezerwa detal,mayhen, i ja :D (to oczywiscie zart:P)
#656514
bolomanrsquoek | 2003-10-12 22:18:05 +0200
fatalny poziom newsa, autor nie raczyl nawet dowiedziec sie kto kandyduje na to stanowisko; tym bardziej ze Igor i Ja mamy poparcie wiekszosci czolowych polskich klanow; c-load odpowiedzial wam ze nie chce brac udzialu w ankiecie ale coz, liczy sie byle co byleby bylo ;>
EDIT: zik i lop tez nie kandyduja wychodzi na to ze "trzeba" oddac glos na ognosa ?:ASd
#656516
obni | 2003-10-12 22:25:18 +0200
ognos opłacił rozza :P
#656517
sYnth|Bubu | 2003-10-12 22:45:27 +0200
z tych co pozostali to ognos i ash sa najlepszymi kandydatami
#656519
mayhem | 2003-10-12 22:56:07 +0200
jeb ac orga
#656520
mayhem | 2003-10-12 23:09:23 +0200
"zoom mial racje" :-D
#656522
SAI4H | 2003-10-12 23:56:17 +0200
Jebac lolasow.
#656530
abs | 2003-10-13 13:15:10 +0200
boloman masz poparcie czolowych polskich klanow?? jdhsajddh zreszta nwet jakbys mail a nie masz razem z tym smiesznym igorkiem to sie do tego po prostu nie nadajesz. POiwedzcie mi gdzie oni wszyscy byli @#$% w zeszlym roku co?? te igory i inne ... bylo sie @#$% wtedy orientowac
#656583
Zaloguj się by dodać komentarz.