ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Najlepsze polskie mapy? Oceńcie sami!

wto, 25 grudzień 2007 18:52:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Ostatnio niewiele się działo w światku mapperskim. Sądzę, że czas najwyższy to zmienić. Wysunąłem propozycję w stronę naszych czołowych mapperów, żeby zgodnie ocenili i wymienili kilka sztandarowych polskich map przeznaczonych do trybu 1v1, granych na fizyce vq3. Parę dni później na pewno dobrze Wam znany dAde, podesłał mi paczkę na maila. Co z tego wynikło? Czytajcie dalej! (kliknij więcej)
Ogłaszam konkurs na najlepszą polską mapę w trybie 1v1! Do wyboru macie 6 propozycji - wszystkie mapki, spakowane, są już dostępne do ściągnięcia z naszego serwisu. Jednak na ściągnięciu temat się nie kończy. Proszę wszystkich o poświęcenie 15 minut na sprawdzenie wszystkich sześciu mapek, w celu wybrania jednej - wg. Was najlepszej i oddanie na nią głosu w sondzie na głównej stronie ORG'a. Wygrana mapa weźmie udział w styczniowym turnieju organizowanym przez nasz serwis (o którym więcej szczegółów wkrótce). Natomiast zwycięzca może liczyć na symboliczną nagrodę za zwycięstwo w głosowaniu :-)
Poniżej wklejam screeny z każdej z map, specjalnie w niskiej rozdzielczości 240x180 każdy, żeby nie za wiele było widać i tym samym aby nikt nie sugerował się w głosowaniu samym obrazkiem.
Najważniejszym kryterium oceny jest grywalność. W końcu zwycięska mapka zostanie sprawdzona przez polską czołówkę w trybie 1v1 - musi sprostać temu zadaniu!
* l3dm3
* necro6
* q3dade12
* q3nem06
* q3shw17
* reqdm5
[DOWNLOAD map-pack]
Miłego testowania!!!

THRAWN | 2007-12-25 22:22:15 +0100

q3nem06 - bez kitu :)

move | 2007-12-25 23:52:54 +0100

też ją wybrałem ;-) zayebista jest!

SpOOnman | 2007-12-26 12:11:54 +0100

A moze by je tak wypromowac w polskich turniejach 1v1, albo poddać w zagranicznych?

Moja propozycja jest taka: pojedyńcze mapki się nigdy nie przyjmą. Trzeba je dać w paka i zmienić, zunifikwać nazwy (tak jak np. plduel). Wtedy cała paczka ma większe szanse, oczywiście pod warunkiem promocji. Nie nazywajcie je też "pl" tylko jakoś inaczej. Niektórzy źle będą kojarzyć taki "produkt".

nergal | 2007-12-26 12:19:26 +0100

ta wasz q3nemo6 jest za mala, malo przestrzeni korytarze i tylko kampienie z rl za rogiem,
dla mnie najlepsza mapa jest necro6 jest tez mala duzo przestrzeni wszystko widac rozgrywka szybka tylko skil.

move | 2007-12-26 14:11:29 +0100

nergal: To glosuj :D kazdy ma swoje widzimisie ;-)
SpOOn: Takie proby przerabialem w podobnej formie, niestety nie przyjelo sie pomimo okazalych nagrod. Dlatego taka forma, a nie inna. Jesli bedzie zainteresowanie, bedziemy modyfikowac ;-)

kszksz | 2007-12-26 15:06:35 +0100

a kiedy jakies mapki ctf, jakis konkurs? duel, duel i jeszce raz duel... -----org najwiekszy polski servis quake, chociaz tyle dla ctf... wszyscy jecza ze nikt nie gra... :/

move | 2007-12-26 15:39:52 +0100

_D!: wszystko w swoim czasie ;-)

kszksz | 2007-12-26 20:20:42 +0100

a organizujecie cos takiego jak ctf na excessive? czy nie bardzo?

move | 2007-12-26 20:22:31 +0100

Nie, ale nie widzę żadnych przeciwskazań, żeby takie coś zrobić. Skontaktuj się ze mną, e-mail: [email protected] - pogadamy.

THRAWN | 2007-12-27 00:55:56 +0100

po przetestowaniu map z v3rbem: necro6 JEST NAJLEPSZA :D cos ala hub ;]

THRAWN | 2007-12-27 00:56:42 +0100

...reszta map jest pogmatwana albo bardziej nadaje sie na promoda niz na vq3!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63