ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Najlepsze polskie mapy? Oceńcie sami!

wto, 25 grudzień 2007 18:52:01 | Autor: move | Quake 3 Arena

Ostatnio niewiele się działo w światku mapperskim. Sądzę, że czas najwyższy to zmienić. Wysunąłem propozycję w stronę naszych czołowych mapperów, żeby zgodnie ocenili i wymienili kilka sztandarowych polskich map przeznaczonych do trybu 1v1, granych na fizyce vq3. Parę dni później na pewno dobrze Wam znany dAde, podesłał mi paczkę na maila. Co z tego wynikło? Czytajcie dalej! (kliknij więcej)
Ogłaszam konkurs na najlepszą polską mapę w trybie 1v1! Do wyboru macie 6 propozycji - wszystkie mapki, spakowane, są już dostępne do ściągnięcia z naszego serwisu. Jednak na ściągnięciu temat się nie kończy. Proszę wszystkich o poświęcenie 15 minut na sprawdzenie wszystkich sześciu mapek, w celu wybrania jednej - wg. Was najlepszej i oddanie na nią głosu w sondzie na głównej stronie ORG'a. Wygrana mapa weźmie udział w styczniowym turnieju organizowanym przez nasz serwis (o którym więcej szczegółów wkrótce). Natomiast zwycięzca może liczyć na symboliczną nagrodę za zwycięstwo w głosowaniu :-)
Poniżej wklejam screeny z każdej z map, specjalnie w niskiej rozdzielczości 240x180 każdy, żeby nie za wiele było widać i tym samym aby nikt nie sugerował się w głosowaniu samym obrazkiem.
Najważniejszym kryterium oceny jest grywalność. W końcu zwycięska mapka zostanie sprawdzona przez polską czołówkę w trybie 1v1 - musi sprostać temu zadaniu!
* l3dm3
* necro6
* q3dade12
* q3nem06
* q3shw17
* reqdm5
[DOWNLOAD map-pack]
Miłego testowania!!!

THRAWN | 2007-12-25 22:22:15

q3nem06 - bez kitu :)

move | 2007-12-25 23:52:54

też ją wybrałem ;-) zayebista jest!

SpOOnman | 2007-12-26 12:11:54

A moze by je tak wypromowac w polskich turniejach 1v1, albo poddać w zagranicznych?

Moja propozycja jest taka: pojedyńcze mapki się nigdy nie przyjmą. Trzeba je dać w paka i zmienić, zunifikwać nazwy (tak jak np. plduel). Wtedy cała paczka ma większe szanse, oczywiście pod warunkiem promocji. Nie nazywajcie je też "pl" tylko jakoś inaczej. Niektórzy źle będą kojarzyć taki "produkt".

nergal | 2007-12-26 12:19:26

ta wasz q3nemo6 jest za mala, malo przestrzeni korytarze i tylko kampienie z rl za rogiem,
dla mnie najlepsza mapa jest necro6 jest tez mala duzo przestrzeni wszystko widac rozgrywka szybka tylko skil.

move | 2007-12-26 14:11:29

nergal: To glosuj :D kazdy ma swoje widzimisie ;-)
SpOOn: Takie proby przerabialem w podobnej formie, niestety nie przyjelo sie pomimo okazalych nagrod. Dlatego taka forma, a nie inna. Jesli bedzie zainteresowanie, bedziemy modyfikowac ;-)

kszksz | 2007-12-26 15:06:35

a kiedy jakies mapki ctf, jakis konkurs? duel, duel i jeszce raz duel... -----org najwiekszy polski servis quake, chociaz tyle dla ctf... wszyscy jecza ze nikt nie gra... :/

move | 2007-12-26 15:39:52

_D!: wszystko w swoim czasie ;-)

kszksz | 2007-12-26 20:20:42

a organizujecie cos takiego jak ctf na excessive? czy nie bardzo?

move | 2007-12-26 20:22:31

Nie, ale nie widzę żadnych przeciwskazań, żeby takie coś zrobić. Skontaktuj się ze mną, e-mail: mov9k@tlen.pl - pogadamy.

THRAWN | 2007-12-27 00:55:56

po przetestowaniu map z v3rbem: necro6 JEST NAJLEPSZA :D cos ala hub ;]

THRAWN | 2007-12-27 00:56:42

...reszta map jest pogmatwana albo bardziej nadaje sie na promoda niz na vq3!

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  2. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  3. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  4. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  5. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  6. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  7. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  8. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  9. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City
  10. Szczawson napisał post: Czołem martinezu. Daj znać, pogadałbym. Na GG cię nie ma. Może what... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  11. Szczawson napisał post: Trójmiasto to daleko. Wszyscy siedzą na Śląsku albo małopolskie / Piwo w Krakowie
  12. Requiem napisał post: A czy ktoś z Was rezyduje albo bywa w Trójmieście albo okolicy? :D / Piwo w Krakowie
  13. MateoMartinezz napisał post: hej - i jak tam Wasze wnioski po latach? Gdzie jesteście i czy jes... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  14. MateoMartinezz napisał post: cholera - 10 lat się spóźniłem na tego browarka :) / Piwo w Krakowie
  15. MateoMartinezz napisał post: @^M^: Czasy były piękne, nie zaprzeczę - z kilkoma osobami mam nada... / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  1. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  2. Requiem zaktualizował newsa: Mieszkanie w Quake III: Proces tworzenia + sekretne lokacje
  3. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  4. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  5. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026
  6. Magus napisał post: mape znalazlem :) jak odpale to posle jakiego screena / szukam starej mapy: M-City
  7. Szczawson napisał post: panie chooy i Martinez, macie jakieś foty z judgement night? / O By cię chuj jak mnie tu dawno nie było
  8. Requiem napisał post: Przeszukałem swoje zbiory i płytki, ale niestety nie posiadam tej m... / szukam starej mapy: M-City
  9. Magus napisał post: inna nazwa pliku to MLM_08.bsp / szukam starej mapy: M-City
  10. Magus stworzył temat: szukam starej mapy: M-City
  11. Requiem dodał newsa: QLIP Bravo League & Pickup
  12. Szczawson dodał newsa: Reaktywacja Quake
  13. Szczawson napisał post: Czołem martinezu. Daj znać, pogadałbym. Na GG cię nie ma. Może what... / Wielkie plany, wielka iluzja i wielkie... rozczarowanie?
  14. Szczawson napisał post: Trójmiasto to daleko. Wszyscy siedzą na Śląsku albo małopolskie / Piwo w Krakowie
  15. Requiem napisał post: A czy ktoś z Was rezyduje albo bywa w Trójmieście albo okolicy? :D / Piwo w Krakowie

Pokaż więcej »

Gracze

  1. Requiem +49 - 153 pkt
  2. scisek - 71 pkt
  3. Szczawson - 59 pkt
  4. Magus - 20 pkt
  5. MateoMartinezz - 8 pkt
  6. Czarna_Bakłażana - 3 pkt
  7. Vymmiatacz - 2 pkt
  8. Yaboll - 1 pkt
Zobacz cały »
Zobacz wszystko »

Statystyki graczy ogółem:

  • Wygranych / przegranych: 163276 / 170973
  • Trafień / strzałów: 97258977 / 322570048
  • Fragów / zgonów: 5029245 / 4356508

Więcej statystyk już wkrótce...

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 57