ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Następna afera na scenie Clan Areny...

śro, 08 czerwiec 2005 11:37:01 | Autor: move | Quake 3 Arena


Rzadko się zdarza, żebym zaglądał na podserwisy o tematyce Promode lub Clan Arena, która niejako z tym pierwszym jest silnie związana - szczególnie w Polsce. Jednak tym razem było warto spojrzeć co się dzieje na pokrewnych orgowi podstronach. Żeby nie zwodzić Was dalej nadmienię, że osobą, która zajmę się w tym newsie jest znany napewno na scenie CA/pm [UVM]Kubuś. Zapewne pamiętacie wielką aferę na boardzie swego czasu, kiedy to oskarżano go o używanie niedozwolonych "ułatwień" (delikatnie mówiąc) w swoim configu? Jeśli nie, przypominam: [click]. Przyznam, że sam wszystkiego nie przeczytałem, bo wymiana zdań i ciosów trwa już od ubiegłego roku, dokładniej - rozpoczyna się obrazowym tekstem pleja 27.11.2004. Sądziłem tylko, że po całej tej aferze i co jak co udowodnienia "grzechów" logami z serwera udostępnionymi przez sopee, Kubuś zniknie z życia clan-arenowiczów, co pozwoli im znów cieszyć się czystością gry. Jednak stało się inaczej, co więcej pan Jakub oprócz tego, że biega sobie bezkarnie w barwach najbardziej mi znanego klanu z tradycjami [UVM], to stał się przybocznym Spoonmana do wyłapywania nowych wersji zbota na serwach Astera, których pb nie blokuje. Bardzo zamotana sytuacja, której doprawdy nie rozumiem. Kiedy wykryto używanie auto-aima u amf'a vel cron vel leash vel (...), reakcja była natychmiastowa: permanentny ban na wszystkie serwery zrzeszone w SWB. A tutaj? Zabawa w kotka i myszkę?
Dlaczego piszę tego newsa - po przeczytaniu info autorstwa fhantoma na podstronie Clan Arena o powstaniu produkcji filmowej uwidaczniającej oszustwa Kubusia (autoshot na RG + wallhack), utwierdziłem się w przekonaniu, że oskarżenia są jak najbardziej słuszne i poparte niezbitymi dowodami w postaci wielu demek, z których w końcu narodził się filmik oraz logami z serwerów. Link do filmu: [click].
Liczę na szybką reakcję adminów SWB, bo tak być nie może, że "tego lubię, to zrobię dla niego wyjątek i pozwolę mu grać". Przypomniał mi się topic na forum z dalekiej przeszłości, kiedy wystąpiły pierwsze afery ze zbotami, gdzie ktoś złożył propozycję postawienia serwera, który nie będzie objęty restrykcjami PB i tym samym SWB czy lamity.org, aby każdy niewyżyty osobnik mógł sobie postrzelać ze skutecznością 100% z każdej broni łącznie z kastetem o_O. Są takie dwa, ale dla lam z vq3: UPC TDM i UPC 1v1, jednak zdecydowanie brakuje takich na pozostałych platformach. Wystarczy mieć nadzieję, że takie coś pomoże pozbyciu się czarnych owiec polskiej sceny.
Na koniec polecam news fhantoma i komentarze do niego, gdzie jest m.in. zamieszczony log z serwera sopee oraz kilka ciekawych tekstów, aby Kubuś udowodnił swojego skilla przyjazdem na jakikolwiek turniej CA w Polsce: [click]

  • Edit! Ciekawe linki podane przez k3m'a, trzy demka udowadniające oszustwo Kubusia: [click], zastanawiający screen: [click] (Skoro radzisz sobie tak dobrze z rg, to co z pozostałymi broniami?).
Gravatar

cin | 2005-06-08 11:47:53 +0200

mnie tam by sie przydał zbot na toto lotka :D bym same szóstki trafiał za każdym razem :asd;asd;a;sd;asdA:SD

k3m | 2005-06-08 11:48:05 +0200

O prosze...
W filmie mozna dostrzec najwyzej wallhacka.
Wszystkie demka sa tutaj - click

sotd (2 screeny z dwoch roznych spotkan. Najpierw mecz ligowy, po nim od razu trening). btw: Widac, jaki ping mieli przeciwnicy. W dodatku warpowali. kubus zreszta tez (mial ping 50,60 i wiecej)

Eh, znowu zacznie sie ostra dyskusja, znowu wszystko na nowo.

kubus nie dostanie bana pomimo testowania zbotow pod nadzorem admina SWB (ludzie z ca wiedza juz, dlaczego).

TP CTF/PM/VQ3 - bierzcie go.

Na razie sie ucisze ;x

Gravatar

cin | 2005-06-08 11:52:30 +0200

jejku nie mozecie dać mongołowi bana poprostu ?? inni dostają to czego on ma być inny i nie dostać czegoś na co zasłużył sobie chyba ?? żaneda :/

żeton | 2005-06-08 12:00:35 +0200

a Bubu dostal za obrazanie kogos ... a zbociarze biegaja smiech !

mutonek | 2005-06-08 12:04:43 +0200

Ale bedzie ciekawa klotnia pewnie :)
A co do banow zawsze byl podzial na lepszych i gorszych. Kto jest lepszy i znajomy admina to moze biegac sobie po serwerach bezkarnie :/

cocaine | 2005-06-08 12:04:45 +0200

nie mozemy mu dac bana bo nie jestesmy adminami... admini tez jakos nie kwapia sie z pozbawieniem tego jebanego czitera prawa do gry... bo mu testuje zboty... lol załosne i żenujące zarazem

XMATbyQ | 2005-06-08 12:24:56 +0200

o.O_.!.

OSTR - Kochana Polsko

zdrav

slawek | 2005-06-08 12:25:47 +0200

Mof - przecież to chyba logiczne, że admini do pomocy w wykrywaniu oszustw biorą sobie ekspertów w tej dziedzinie, czyż nie?
Podobno i FBI zatrudnia chetnie hakierów (muszę im w koncu napisać odmowę na te tony próśb w majlach))

cocaine | 2005-06-08 12:28:50 +0200

kubuś - ekspert.... zes doyebał teraz cudownie....

dinhkertal | 2005-06-08 12:29:24 +0200

ano,szkoda tylko że "prawo" nie jest równe dla wszystkich :(

move | 2005-06-08 12:30:28 +0200

slawku! Długo Cię nie było, widocznie miałeś poważną misję! Opowiedz mi o niej na gg ;-).

sYnth|Bubu | 2005-06-08 12:38:03 +0200

Lol przeciez on tylko czitowal ! ! !
A bany na SWB sie dostaje za cos innego!
"Bo kolega mnie prosil zeby Ci dac bana!"

rotfl :D

gr. | 2005-06-08 12:40:40 +0200

promoda w to nie mieszaj bo jedyne co ma wspolnego ze scena CA to fizyka
ps. znowu jako trzynasty
...

move | 2005-06-08 12:42:35 +0200

gr: Idź stąd nieudaczniku, a jak chcesz mi coś powiedzieć, to proszę o odezwij się na gg: 2111747 lub napisz na maila: [email protected], chętnie z tobą pogadam. Możemy się nawet spotkać w Kielcach jeśli masz mi coś do powiedzenia!

Gravatar

psich1cer | 2005-06-08 12:43:35 +0200

Nie qmam - ewidentnie widac ze koles oszukuje wiec dlaczego nie dostaje bana ??? Takich lamerow powinno sie zmiejsca banowac na wszystkie mozliwe sposoby. Typowe frajerstwo :/

sYnth|Bubu | 2005-06-08 12:48:27 +0200

Co nie zmienia faktu ze CA to CA a CPMA to CPMA : O

plej | 2005-06-08 12:50:35 +0200

tnx za newsa move... GJ, może teraz coś się w tej sprawie poruszy :/

szłem | 2005-06-08 12:57:17 +0200

po 1 primo upc to nie serv dla lam :EE

po 2 primo smieszne :D

jarq. | 2005-06-08 12:57:24 +0200

heh ... zawsze smieszyla mnie krotkowzrocznosc cziterow :) - ale jak widac ten sobie nic nie robi z kar - bo go po prostu nie dotycza ..

cmn | 2005-06-08 12:58:18 +0200

swb to porażka

move | 2005-06-08 13:00:26 +0200

Bubu: W całej Polsce game mode 5 - Clan Arena korzysta z fizyki ruchu promode’a. Owszem CA=CA CPMA=CPMA, jednak są one z sobą silnie powiązane, więc o co chodzi? Poza tym to nie jest dyskusja nt tego niusa, więc jeśli już piszesz - pisz na temat ;).
psychic: Mowa o tych używających wspomagaczy.

eXe|Korol | 2005-06-08 13:00:45 +0200

i znow to samo

dajcie spokuj i tak nie dostanie bana, przeciez takie statsy to normalka, ma dobre sluchawki i slyszy gdzie jest pzreciwnik, zwlaszcza ze na ca nie slychac krokow, ma farta i w ogole wszyscy sie na niego uwzieli, chca sie pozbyc utalentowanego gracza :/

te screeny sa wlasnie z cpma

Gravatar

Wosiu | 2005-06-08 13:02:10 +0200

Taa swb to porazka , mam bana za pisanie na forum LOL

jarq. | 2005-06-08 13:10:26 +0200

pewnie przy pisaniu uzywales niedozwolonych znakow diakrytycznych :P

enjoy | 2005-06-08 13:27:50 +0200

jak widac korupcja i kolesiostwo nie jest zarezerwowane dla politykow i innych urzednikow - jedyne co pozastaje to naglosnienie sprawy wsrodd ludzi i nie granie z uvm dopuki trzymaja zbociarza

gemi | 2005-06-08 13:30:55 +0200

nie rozumiem co w tym dziwnego ... LOL - bana nie dostanie bo... sprawdza niedozwolone srodki dla sopeego, spoomana, i reszty adminow liczacych sie. Nie dostanie bana bo ... jest w klanie ktory zarzadza serwerami toya (gaff, serek). Nie dostanie bana bo skoro nie dostal rok temu to dlaczego teraz ma dostac ?:P

chodzi o to, ze kubus niby testuje sobie te zboty grajac na serwach, ale panowie... grac sobie na publiku biegajac i strzelajac, a grac w LIDZE!!!! ze zbotem to jest chyba jakas roznica ? :(

i jak zawsze wszystko w rekach wszechmocnych adminow.. najgorsze w tej sytuacji w sumie nie jest to, ze swb decyduje, najgorsze jest to ze decyduje koalicja spooman i swb, co normalnie nigdy nie ma miejsca ;>

mhr | 2005-06-08 13:31:39 +0200

Nom ladnie ladnie kubus a ja sie dziwilem czemu tak do ich bazy nie da sie wejsc odrazu Rg.

cocaine | 2005-06-08 13:53:47 +0200

a to uvm ma jakąs baze ? :SAD:ASD

Pawuj | 2005-06-08 13:55:13 +0200

Banować lamerstwo, nie patrzeć ;s

MUCHZILL4 | 2005-06-08 13:57:43 +0200

chwd wszystkim smierdzącym oszustom!
Ja nadal nie potrafie zrozumieć jaką satysfakcje czerpie się z takiej gry na zbocie..Co w tym jest takiego? :/

SpOOnman | 2005-06-08 13:59:31 +0200

Wiecej newsow wiecej :) Nic sie nie ruszy, a dlaczego przeczytajcie w mojej ostatniej wypowiedzi na ten temat na boardzie CA. Sprawe uwazam za zakonczona.

mhr | 2005-06-08 14:01:24 +0200

To byl ctf www.zero.rox.pl liga a ten screen odaje wszytko:) www.quake3.imro.pl/ca/?id=5155&scrid=15492

duf | 2005-06-08 14:04:09 +0200

I znowu admin okazał się być pedałem.

To przestaje być przypadkowe.

A propos testowania...pedofilów też powinno się trzymać na wolności...żeby "testowali" ?

t1| | 2005-06-08 14:08:37 +0200

ma znajomosci i banana nie dostanie. lameriada a na temat swb to sie nie wypowiadam nawet...

Mav_8217 | 2005-06-08 14:13:54 +0200

toooooo... eeeeerm, znowu afera o swb? =o

spożywczy | 2005-06-08 14:19:31 +0200

ja proponuje tez zbanowac niejakiego czitera o nicku "Jon4than" z promoda - facet tez czituje, nawet kiedys ktos z flM tu dal linka do filmu gdzie widac wszystko jak na dloni =(

pepz | 2005-06-08 14:51:54 +0200

jakby nie było afer nie było by się z czego śmiać :(

sYnth|baal | 2005-06-08 15:26:30 +0200

"
Co do kary, to zasluzyl na taka sama jak inni, ban na guida i ip na wiekszosci serverach, pozniej mozna wziac pod uwage okolicznosci lagodzace i skrocic ta kare. Nie wiem nad czym sie tu w ogole zastanawiac, inni nawet nie maja szans sie wytlumaczyc i w jakiej okolicznosci to mialo miejsce, a tutaj widze takie wywody, raz sluchawki ma dobre, raz tekstury mu czasami przeswituja.
Oczywiscie zyjemy w Polsce, sa rowni i rowniejsi i to normalne w naszym kraju."
tak jak napisał ognos jakiś zcas temu

tak ja teraz coś napisze:>
Spooman widze ze już jest zajebiscie mądry "Wiecej newsow wiecej :) Nic sie nie ruszy":> więc o czym tu gadać Wiadomo że kryje dupe fraje-rowi

Kubus stracił renome na która tak cięzko pracował 4 lata osz straszne:> popłacze sie z tego powodu:>

Powiedzcie mi jeżeli ktoś w lidze oszukuje mimo tego że testuje dla paru "......" te zboty na pikapach to co mu sie należy
Gratulacje jesteś zajebistym testerem czy kara zanaduzywanie swojej tzwanej brudnej misji?
Ludzie bez kitu Polska Ludowa
GG tym super adminom:>

MaS | 2005-06-08 15:27:03 +0200

TO JEST SCANDAL !! :ASD

gr. | 2005-06-08 15:28:09 +0200

mof ciekawe czemu mi odpowiadasz inaczej niz Bubu choc mamy to samo zdanie wynika z tego ze jestes interesownym czlowiekiem skaczac mi do gardla zreszta za kazdym razem bez powodu na jednych i wlazac do du.py (no tak w koncu jestes [w])drugim, a co do spotkania to nie ma sprawy ale: dopiero po piatku a reszte masz napisana w komentarzu do ankiety --->
ps. co bylo takiego agresywnego w mojej poprzedniej wypowiedzi ze sie rzuciles na mnie tak jakbym kogos conajmniej zabil

sYnth|baal | 2005-06-08 15:29:12 +0200

idzcie zaś bubu lepiej zbanujcie za nie wiem co hahahahaha
wielcy tego świata pff: omg;>
gr- to że pisząc niektóre rzezcy piszesz je na pograniczu faulu:>
CPMA = CA czułeś się wielce oburzony:> taka jest prawda ze ma ca ma strasznie wiele wspolnego z twoja ukochaną sceną:> IMO

XMATbyQ | 2005-06-08 15:34:03 +0200

spoonman: mozesz dac tu linka bo nie znalazlem tam twojej wypowiedzi...

bal: dokładnie, OSTR - Kochana Polsko

zdrav

sYnth|Bubu | 2005-06-08 16:04:08 +0200

Wezme na siebie tego bana (jeden w ta czy w tamta :P)... poswiece sie... a Kubusia zostawcie!
"moj ci On!"

:D

THRAWN | 2005-06-08 16:15:54 +0200

powiem tylko ze to faktycznie jest cziterek ...ale co do filmu to widzialem tylko 3-4 gora akcje ktore dla mnie byly dziwne ... reszta nie zaskoczyla mnie wogle (nic wnich nie bylo - przewaga akcji na overkilq) ;o chodz inne dowody sa bezprzeczne :)

Gravatar

nxs.izap | 2005-06-08 16:22:06 +0200

to ze mial 70 z reila to juz ban? D:

patrzcie tutaj:
www.quake3.imro.pl/ra/?id=5155&scrid=14966

v1n5 | 2005-06-08 16:32:50 +0200

wymiatam - mam nowego zbota ver. xx9173.123 beta c i pizgam all.

ten koles juz @#$% tyle razy podpadl i nic.. smiech!

nie dostaje bana bo SWB - System Wybral Bubu :ASD

Gravatar

cin | 2005-06-08 16:32:58 +0200

ban i 10 tys kary twarzowego :DDD

acci | 2005-06-08 16:38:12 +0200

mof wracaj do paly bo stygnie ;(

jarq. | 2005-06-08 16:39:07 +0200

co jak co - wiem ze gaff ma zajebistego raila ... ale az tyle??????? i lg 87,8 :P ... taa..

(a propo komentsa izapa----> patrzcie tutaj: www.quake3.imro.pl/ra/?id=5155&scrid=14966)

szłem | 2005-06-08 16:46:04 +0200

banda palantów

.

łyżeczka man sprecyzuj swoja wypowiedz

a usprawiedliwianie kubusia ze nie mial czitow bo ma dobre sluchawy sa smieszne skoro mamy logi : OO

THRAWN | 2005-06-08 17:00:27 +0200

gaff :ASD

sYnth|Bubu | 2005-06-08 17:10:27 +0200

Pan admin gaff! A nie samo gaff : D
Nie no z dnia na dzien to SWB i admini ssaja mocniej :D

Mav_8217 | 2005-06-08 17:20:55 +0200

to ze mial 70 z reila to juz ban? D:

patrzcie tutaj:
www.quake3.imro.pl/ra/?id=5155&scrid=14966

Weź nie wyrywaj takich rzeczy z kontekstu, ok?

pepz | 2005-06-08 17:22:36 +0200

87 lg? pfffffffff, co to jest? co to jest?

;d

sYnth|Bubu | 2005-06-08 17:53:50 +0200

U nas jak chce sie dojsc do klanu to trzeba pokazac piec screenow na pingu 60 z lg powyzej 85% !

Inaczej nara nÓÓbie! I n00skillu!

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-06-08 17:55:18 +0200

Jako CL klanu UVM zbadam sprawe ta. Jesli jest to prawda kolega juz nie bedzie gral w naszych barwach a ban idzie wtedy do SWB

screen ten
www.quake3.imro.pl/ra/?id=5155&scrid=14966
jest zwiazany z moim testowaniem takich programow oraz zbezpieczaniem serwerow. Chcialem tez pokazac ze gracze grajacy na serwerach zle zabepieczonych sa narazenie na takie bajery jakie mialem wlaczone. Ale taka juz moja rola admina.

Naszego kolega zbadam dzis i poprostu wyleci + SWB BAN

THRAWN | 2005-06-08 17:58:28 +0200

Bubu :to wszycy by wylecieli teraz sYnth ... no sor ty bys tam zostal :)

domyslalme sie gaff i chyba nie tylko ja:P

k3m | 2005-06-08 18:03:09 +0200

Statsy gaffa: Sorki, ale nie widze ile strzalow oddal z lg/rg ;).

Okej, jakis dobry,doswiadczony gracz danego modu (hi v3rb) moze miec takie statystyki, ale nie kubus. Poza tym rg 74% i prawie 80% (na ok. 100strzalow) bylo w ciagu jednego dnia (w dwoch spotkaniach).

Jeszcze raz prosze - wezcie go przynajmniej do TP vq3 na najblizszy final CB. Dobierze sie do magicznego lasera i po meczu. Niech pozostali gracze TP powtarzaja wyczyn zika na q3dm7 - gdy macie malo hp i rg w reku, zabijajcie sie, aby moc przekazac bron swemu koledzie z teamu. Poza tym avek nie bedzie sie czul samotny w walce o miano najlepszego gracza spotkania.

wuder | 2005-06-08 18:33:31 +0200

Cieszię się jako gracz klanu UVM dywizji CA, że prezes (gaff) bierze sprawę w swoje ręce bo ja już mam dość tego, że drogi kubus robi przypał naszej drużynie :-F

ps. Bubu jak masz pisać takie pierdoły to zamilcz bo coraz bardziej przekonuje się do tego, że Platine miał racje wpierdalając Ci bana....

sYnth|Bubu | 2005-06-08 18:38:27 +0200

Nie przestane : D bo mam niezly polew czytajac o wyczynach SWB i adminach.

A jezeli uwazasz ze slusznie mi dal bana to tylko pozostaje mi wspolczuc Tobie :((

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-06-08 19:10:43 +0200

A kim ty niby Bubu jestes????
zaby ktos mial cie sluchac i liczyc sie z twoja ocena adminow SWB i adminow serwerow

Jak widac moga ci zrobic wiele a ty mozesz im tylko stopy wylizac

THRAWN | 2005-06-08 19:10:50 +0200

k3m w vq3 trzeba umiec cos jeszczenie tylko kampic jak kubuszek ; ps: a nie dostales dawno z dyńki ?:DDDDDDd

sYnth|Bubu | 2005-06-08 19:20:18 +0200

Z tym lizaniem to widze ze sie za bardzo przyzyczailes ze ktos Ci w dupe wlazi i myslisz ze ja tez bede : D
Nie nie rozmowy z klaunami to nie dla mnie
EOT :*

No admini mi strasznie duzo zrobili :> Gram tyle ile gralem ;]

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-08 19:49:29 +0200

heh zalosc. to moze wszyscy zaczniemy sobie aimbotowac to bedziemy mieli prawdziwy PROland.

btw. siema gaffi! co tam chlopie u ciebie? ;]

Gravatar

StaryOrgowicz_14 | 2005-06-08 20:02:08 +0200

To graj Bubu , a SWB cie posmyralo jak widac i dziala jak widac, prawda??

Nie mam czasu dalej na g.ówno

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-08 20:03:18 +0200

btw. siema gaffi! co tam chlopie u ciebie? ;]

edit: 609333 - odzyskalem moj numer ;o

nxs.rush | 2005-06-08 20:18:25 +0200

a ja mam bana za odwage w wyrazaniu wlasnej opinii :asd i wbijam w to :D SWB zawsze bedzie smierdziec i kazdy wie dlaczego.
czas to obalic jak komune :o

fhantom | 2005-06-08 20:32:35 +0200

wiecie co jest najzabawniejsze w tym wszystkim ?
spoonman wiedział że kubuś wcześniej czitował a mimo to dał mu legalnie sprawdzać nowe rodzaje zbotów :DDDD
przecież to jest jakaś paranoja :Dd

mogę się zgodzić jedynie z tym że na podstawie filmu można mieć mieszane odczucia (byłby lepszy gdyby klatki zgrywane były z włączonym wallhackiem, wtedy wszystko widać jak na dłoni - zresztą niech ktoś przeanalizuje jego demka pod tym kątem, też to wyjdzie)

kolo jest zerem i to widać na kilometr, spoon mówi ci to wiele znaczących osób na scenie ca (więc chyba coś w tym jest) ale Ty dalej nie chcesz się przyznać do błędu
to twój kuzyn czy jak ? :Asd

Gravatar

kubus | 2005-06-08 20:54:42 +0200

fhantom-znaczaca osoba na scenie ca :A

Gravatar

zik | 2005-06-08 20:55:49 +0200

jako specjalista w tych sprawach smiem twierdzic ze 75% akcji przekonuje mnie do tego by wypowiedziec sie jednoznacznie: wallhack + autoshoot z raila.
Na niektorych akcjach widac konkretnie jak koles tak przesuwa myszke idac za wrogiem a pozniej nagle strzal w oko z rakiety, tymbardziej ze to jest pm i nie slychac krokow, widac tez jak momentami kolesie wyskakuja rocketjumpem a on automatycznie robi jakis unik + strzal z rakiety w strone wroga a jeszcze go nie bylo widac... no i tak dalej bla bla bla jeszcze jakis szczegolow mozna sie dopatrzec. pewniak ze mial walla.
Jesli chodzi o autoshota w sumie trudniej go wykryc, ale niektore kosmiczne akcje raile ’z dupy’ moga troche przekonywac.

cocaine | 2005-06-08 21:15:00 +0200

wiec moze admini ruszą dópe i zdecydują sie zbanowac tego pana co uprawia 10 tys sztuk walki, chce pobić wszystkich co źle o nim mówią , i co najważniejsze on chce bić castora !!!!!!!
ps. dz1k1 kocham cię myszko, błagam wróc do mnie :(

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-08 21:21:50 +0200

wiesz ziku... po obejrzeniu filmu ja osobiscie nie potrafie sie doszukac niczego, co moglo by goscia usprawiedliwic... widac centralnie na pierwszej akcji jak idzie po suficie myszka tak samo jak gosc chodzi (ogc_aim 1) i nagle ’rail z dupy’ (ogc_shoot 1). Na kolejnych akcjach widac konkret ze patrzyl sie w podloge, spojrzal w lewo, rzucil granat i zesral sie rakieta jak gosc robil RJ... przypomne ze to wszystko dzialo sie pod podloga (ogc_wall 1). Wszystko to zsumujac moge wyrazic moja opinie, ze gosc ewidentnie nie jest godzien skakania wsrod uczciwych ludzi... (czyt. ogc_debilizm 1)

Gravatar

uvm*sid | 2005-06-08 21:31:35 +0200

Mam nadzieje ze nasz kofany Gaff zbada to dokladnie. Bo mnie juz skreca ;

nita | 2005-06-08 21:52:51 +0200

sid kiedy flaszka jakas?:D

gr. | 2005-06-08 22:07:48 +0200

Dopisano 8.6.2005 o godzinie 12:40 [ gr @ sesja ] [edytuj komentarz ] [kasuj komentarz ]

promoda w to nie mieszaj bo jedyne co ma wspolnego ze scena CA to fizyka

Dopisano 8.6.2005 o godzinie 12:42 [ move ] [kasuj komentarz ]

gr: Idź stąd nieudaczniku, a jak chcesz mi coś powiedzieć, to proszę o odezwij się na gg: 2111747 lub napisz na maila: [email protected]

bal przeczytaj jeszcze raz i odpowiedz sobie ponownie na pytanie: kto tu kogo jak Ty to ujales "faulowal" gdzie ja tu kogos "fauluje" lol? czy mam byc "nieudacznikiem" dlatego ze zwracam grzecznie uwage? otrzasnij sie chlopie, po prostu nie podoba mi sie ze w tytule newsa jest mowa o promodzie w domysle jako o scenie CPMA a scena CPMA nie ma nic wspolnego ze scena CA poza fizyka - czy teraz wystarczajaco jasno sie wyrazilem? mam nadzieje ze tak

wuder | 2005-06-08 22:11:40 +0200

Dokładnie kubus, fhantom = licząca osoba na scenie CA. Jakbyś nie wiedział drogi kolego z klanu to jak fh niszczył wszystkich na CA to Ty dostawałeś wpierdol od bota na I can win na q3arenax :FFFFF

mhr | 2005-06-08 22:12:16 +0200

Ten screen wlasnie pochodzi z meczu [t] vs [cb] Ctf na modzie promode nie clan ani rocket arena..

THRAWN | 2005-06-08 22:39:13 +0200

mhr - to juz kazdy wie stary :)

rzu | 2005-06-08 23:07:51 +0200

moff! jaka byla poprzednia "afera promodowa"?? przypomnisz mi? [bo alzheimer nie wybiera]
muszze przyznac racje gr.gosi.cośtamsesjapro - tytul niusa jak z dupy.. lepiej by brzmialo "kolejna afera czitera" bo to nijak ma sie do CPMa
a w ogole to CA smierdzi (prawie tak samo jak cpm3, dm6 i vq3)
zieeeeewwwfffff..

cocaine | 2005-06-08 23:25:37 +0200

Niewiem jak ty, ale ja śmiem twierdzić, że sam śmierdzisz... :F

fhantom | 2005-06-08 23:30:12 +0200

nbr1 - to jest dziewczyna (ponoć)
ma wieczny okres nie odpowiadaj na jej posty, radzę ci :-d

Gravatar

kubus | 2005-06-08 23:56:57 +0200

widac ze ’przyjaciele’
a skad wiesz moze nadal dostaje ?

wishoza | 2005-06-09 00:04:11 +0200

kubus, Ty jestes znaczacym pionem na scenie CA ... Tak tak ... Powiedziec, ze fh jest ’nieznaczacy’ na scenie CA, to juz nawet nie jest zart ... ;d

Gaff, licze na Ciebie, licze, ze ocenisz obiektywnie i zakonczysz wreszcie dzialalnosc tego smieszka ... Mysle, ze tu sie nie ma co rzpisywac ... Kubus jest po prostu fajny ... Kiedys na sile probowalem wierzyc, ze nie czituje itd, ale teraz az zal mi dupe sciska, ze go bronilem ... No coz, dzis okazales sie najslabszym ogniwem, jutro mozesz zostac zgwalcony ... gl, pa ; )

EDIT:

rzurzu, fest Ty nie wiesz ... od jakiegos czasu tak sobie zauwazylem ... prowadzisz sie i myslisz, ze wszystkich sobie poustawiasz swoja super olewcza i mlodziezowa gadka ... Ze wszyscy sie Ciebie boja itd... po prostu smieszy mnie to, ze jestes taka pewna, no ale coz ... jak sie z natury nie jest, to trzeba sztucznie nadrabiac ... szkoda tylko, ze to zawsze widac ... dobra, zreszta pier dole to, nie kce mi sie klocic i uwierz mi - nic osobistego, po prostu smiesza mnie Twoje niektore - podkreslam - wypowiedzi, to wszystko ... Afer promodowych CI brakuje ? Za krotko tu jestes :p Nie no, moze nie bylo ich tak duzo, ale przykladowo amfek nie gral instagiba ...

Pozdrawiam, pa

Gravatar

uvm*sid | 2005-06-09 00:40:02 +0200

Nita przedwczoraj kupie i idziemy pic ; o

wuder | 2005-06-09 01:25:40 +0200

No raczej na bank dostajesz skoro musiałeś sięgnąć po kłejkowe koksy (czyt. czity) :

ryyyAv | 2005-06-09 01:37:54 +0200

lol widze ze wszedzie o nim pisza / ahh ta ’slawa’ ; d

Tu jest filmik pokazujacy jak za granica traktuja cziterow ; dd

www.ravik.1000lecie.pl/977.wmv

Strzeszcie sie cziterzy! ; p

// link za kilka dni usune z serwera

move | 2005-06-09 02:36:51 +0200

gr, rzu: Jeśli macie zamiar pisać nie na temat w komentarzach - wszystkie wywalę. Coś osobistego? Pisać na gg. Numer znacie.

Gravatar

ca1_ownz_you | 2005-06-09 06:36:56 +0200

no ja gram na upc , i co to oznacza ze jestem lamity??........

n/c

ps. film spoko, a do tego typka co na nim jest to jeśli chce udowodnić coś to niech jedzie na najblizszy turniej, zjedzie wszystkich tym skillem, i sie od niego wszyscy odczepią

zapewne i tak nieprzyjedziesz :P

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-09 07:25:12 +0200

ta... udowodni ze umie przewidziec przez sciane movement przeciwnika

pepz | 2005-06-09 07:36:42 +0200

ej, ja w tym filmiku nie widzę NIC nadzwyczajnego, bez kitu ;/

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2005-06-09 07:41:15 +0200

jestes jeszcze mlody, malo sie znasz. kiedys wydoroslejesz, zaczniesz sie kapac i zalozysz rodzine... :D

pepz | 2005-06-09 07:46:50 +0200

kąpać się? o nie, tylko nie to ;////

PTC|Faketa | 2005-06-09 09:46:58 +0200

przecież to najzwyklesza @#$%

gr. | 2005-06-09 10:58:00 +0200

mofek spuscil z tonu bo tym razem nie ma racji hehe no prosze a myslalem ze bedziesz brnal w nieskonczonosc w swych falszywych racjach a czemu chcesz kasowac komentarze wstydzisz sie swojego agresywnego ataku tak wnioskuje^^

a teraz mof - podsumowanie NA TEMAT zeby nie bylo:
nie mozna po wyniku z raila oceniac kogos ze ktos uzywa bota ale na zalaczonych przez kemota demach widac wyrazie co sie dzieje ja nie wiem po co to robicie - tu ogolnie do cheaterow? co wam to daje przeciez takie wyniki jak 75% budza podejrzenia u kazdego co madrzejszego gracza ;{

btw. gr.gosi.cośtamsesjapro -> :ASDADFDGFDF :D:D o/

move | 2005-06-09 12:26:50 +0200

gr: Z tobą porozmawiam sobie prywatnie, bo widzę, że lubisz pisać pod publiczkę. Spotkamy się i zobaczymy co wtedy będziesz mieć do powiedzenia mądralo.

Filmik napewno ukazuje, że Kubuś ma wallhacka, żeby zauważyć autoshot rg, trzeba się dokładnie przyjrzeć, bo jest to widocznie w 2 może 3 akcjach wyraźnie. Zresztą, przeczytaj sobie komentarz zika, który zna się na tym jakby nie patrzeć, bo swego czasu też testował takie rzeczy :>.

k3m | 2005-06-09 12:44:17 +0200

Niestety kubus bana NIE dostanie, ale o tym w najblizszym newsie, kory ukaze sie jeszcze dzis.
Jednak nie wiem, czy powinien sie cieszyc z takiej decyzji, poniewaz i tak wedlug ponad 90% ludzi jest i bedzie cziterem.

wishoza | 2005-06-09 13:26:19 +0200

Racja mof - trzeba być conajmniej ślepym, żeby tego nie zauważyć, albo być "biernym graczem" ... Po prostu - za długo w to gram, żeby nie wiedzieć o co chodzi ... Zreszta, tak jak movek mowi, popatrz gr na komentarz zik’a, ktory nie od wczoraj gra w quake i kazdy wie na jakim poziomie ... Jest zawodocem i specjalista, nie dosc, ze licze sie jego zdaniem, to jeszcze sam to widze ... Jak dla mnie sprawa jest jasna, tym bardziej patrzac na komentarze i tlumaczenia kubusia żal mi du pe ściska ... No ale coz :| Mysle, ze jego nieobecnosc w Piaskach wszystko wytlumaczy ; )

Ta sprawa wcale nie jest swierza i ci, ktorzy siedza w CA dobrze o tym wiedza, napisalem sie dosc na ten temat ... Wszystko jest na forum ; )

Pozdrawiam ; >

EDIT: gr jezeli twierdzisz, ze nie mozna oceniac nikogo po wyniku raila itd. To powiedz mi, ale szczerze ... Ogladales kiedys te demka ? Widziales na zywo jak gra ? Mysle ze srednio jest z Twoja obiektywna ocena, bo z tego co sie orientuje nie grasz CA ... Po prostu stary nie mozesz powiedziec, ze jest nie winny ...

move | 2005-06-09 20:31:12 +0200

Tak jak mówiłem - komentarze nie na temat wykasowane.

sYnth|Bubu | 2005-06-09 20:56:22 +0200

Nie pogrywaj sobie.
Po 1 te komenatarze byly jak najbardziej na temat bo odnosily sie do tresci a dokladniej do tytulu newsa ktory nadal jest bledny.

p.s Nie zamieniles sie czasami z pewnym Panem na glowy?

gr. | 2005-06-09 21:11:12 +0200

w1sh pewien osobnik skasowal moje komentarze mimo ze byly na temat a zrobil to tylko dlatego bo zawieraly tez dopiski odnosnie jego osoby nie owijajac w bawelne po prostu zalosc mof zalosc nie masz racji to tuszujesz sprawe kasujac komentarze tak? pomyslowe haha zmienisz te nazwe newsa czy nie??? bo wlasnie o to walcze od poczatku tutaj

ps. w1sh napisze Ci to jeszcze raz:
nadal nie rozumiem czemu do mnie piszesz ja NIGDZIE nie napisalem ze on jest niewinny :) nie bronie go wrecz przeciwnie
po 2 tak widzialem demka i filmik
po 3 nie widzialem na zywo co nie zmienia faktu ze widac po demkach i filmie ze jednak troche botem zalatuje ta gra

mof skasuj to bo to jest komentarz NA TEMAT a przeciez kasujesz tylko takie

edit: heh i poraz drugi mam przyjemnosc napisac 100 komentarz

RauL | 2005-06-09 22:02:09 +0200

promodowa??? WTF??? to czemu ja nic o tym nie wiem??? przeedytuj ten tytol chooooopie !

gr. | 2005-06-09 23:04:37 +0200

no widzisz i moc(z) Bubu sprawil(a) ze tytul ulegl zmianie [jupi]

wishoza | 2005-06-09 23:57:18 +0200

Heheheh, gr. ja wiem juz, wiem to ;) Odpisalem Ci, ale moj koment tez polecial w pizdziet i jeszcze troche, chodz tez byl na temat, w koncu tu chodzi o dyskusje na ten wlasnie temat ... Nie rozumiem dlaczego ktos mialby je wywalac :) Ale spoko, moze poszedl, bo mof (czy kto to tam w koncu wywalal) sie spieszyl, albo co ;)

I tak jak juz mowilem gr, ten tekst nie byl do Ciebie, cos mi sie walnelo, ale juz nie chce edytowac, zeby glupio nie wyszlo ;)

No i bana i tak nie bedzie i tak nie bedzie, wiec ... Ehhh ;d No coz ;)

Pozdro

move | 2005-06-10 00:44:39 +0200

Nie ja zmieniłem tytuł newsa - nie dałbym ci tej satysfakcji gr :).

gr. | 2005-06-10 14:42:31 +0200

wiem przeciez napisalem to 2 komentarze nizej ze zrobil to Bubu, zreszta z mojej inicjatywy HAHAHA

move | 2005-06-10 19:58:06 +0200

Wszyscy skaczą z radości.
Żałosny koleś.

[pogo] | 2005-06-11 09:04:09 +0200

lol sciagnalem filmik jakbym zaczal grac to ca to bym dostal bana chyba po 1 meczu rotfl, akcje zwykle proste zadnego dopalacza nie trzeba i w kazdym meczu po 100 takich jest...wladowac komus 4 rg z rzedu na ca to pewnie masakra i ban dozywotni :ASD hmm nie czytalem komentarzy i calego artykulu ale jak sie nie przyznal to ten filmik nic a nic nie pokazuje dla mnie ze jechal na wspomaganiu jakims ;d pozdro 600 :d aa i jescze mowa o wallhackach ;d no ja nie wiem czy wy bez glosu gracie i nie slyszycie nic ?

gr. | 2005-06-11 17:54:11 +0200

przestan mnie juz wyzywac bo wszyscy przyznaja mi racje ale nie widzisz tego albo nie chcesz widziec

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63