ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nastroje GaD'a

wto, 29 październik 2002 17:53:43 | Autor: Rozz | Quake 3 Arena

GaD, drugi i ostatni nasz zawodnik w Korei już o 2.30 w nocy zagra swój pierwszy mecz z b100.death. Mimo silnej grupy mówi że będzie grał i się starał, a to po dość nieciekawie zakończonej sprawy z matroxem wydaje się najważniejsze:

[Poland|Rozz] Gad ale bedziesz gral czy tez olejesz sprawe?

[GaD-666] ej no zebym mial olac to bym teraz %^#&@ siedzial [edited]

[GaD-666] bede sie staral

[GaD-666] ale sami wiecie jaka mam grupe

[GaD-666] ciezko bedzie ale jakos bedzie :D

[GaD-666] ok chlopaki chetnie bym z wami pogadal ale musze trenowac zeby z ruskim nie dac ^%@ :D [edited]

W Korei jest w tej chwili noc, więc GaD będzie również niewyspany, ale wierzę że i tak nie mógłby zasnąć. Dalsze informacje wkrótce.

bryan | 2002-10-29 17:58:15 +0100

pytanie : ile ludzikuf wychodzi z grupy ?

SL4VE | 2002-10-29 18:03:30 +0100

no jak spal od 14 do 22 to sie mu nie dziwie, ze nie zasnie :). Nie tak latwo sie przestawic o 8 godzin z dnia na dzien.
Dobra defragmentowanie sie konczy (trwa juz 5 godzin :D), wiec lece. cu

gruceqq | 2002-10-29 18:04:01 +0100

bryan: po 2 osoby z kazdej grupy !!! Gad- musisz wygrac :))))

SL4VE | 2002-10-29 18:04:43 +0100

wydaje mi sie ze sztuk 2 :). Wiec GaD musi wygrac albo z if22 albo z deathem... no i oczywiscie przy tym z cala reszta :D

Gravatar

StaryOrgowicz_282 | 2002-10-29 18:07:55 +0100

lol...chcaielm odpisac brayanowi ale zanim sie zalogowalem to juz 3 posty poszly...co wy mieszkacie na tym boardzie czy co ????????

SL4VE | 2002-10-29 18:10:40 +0100

ja jestem chory, wiec uczyc sie nie musze, poza tym od 5 godzin czekam az mi sie zdefragmentuje okolo 35 giga danych, wiec zagladam tu co chwile :)

move | 2002-10-29 18:59:08 +0100

slave madry czlowieku... i dziwisz sie, ze dysk Ci tak dlugo defragmentuje? LOL... jak sie wykonuje taka operacje, to zostawia sie kompa samego sobie z wylaczonymi antyvirusami czy innymi prorgsami z shedule itd... i nie mozna wlaczac niczego, bo zaraz bedzie ponawianie operacji... gratuluje :)

bryan | 2002-10-29 19:07:42 +0100

slv jak tak bedziesz robil to kojtniesz przy tym defragu a go nie skonczysz :)

SL4VE | 2002-10-29 19:35:37 +0100

move, bryan... z was sa lolki i geniusze :). Nie przyszlo wam do glowy ze mam dwie partycje? Cy i Dy :P. Uruchomione programy to byl explorer (shell) no i Internet Explorer... oba znajduja sie na C, a defragmentowalem D i ANI RAZU NIE PONOWILO. Wiec prosze mi nie [gadac glupot], bo wiem co robie :]

sYnth|Bubu | 2002-10-29 20:06:15 +0100

ludzie dajcie jakiegos linka do deka matr0xa plizzzzz!!!! dzieki z goory

Gravatar

tęczowa.zemsta | 2002-10-29 20:31:18 +0100

kiedys iNc opowiadal nam jakto wygladalo na CPLu ze wlasnie wiekszosc graczy byla nafukana i to ostro bo bez tego nawet do q3 nie siadaja, a ruscy - lexer i death to wogule sciezki walili jak z bialegostoku do warszawy... jedynie fatal nic nie bral i podziwiam go za to :)

Gravatar

Inferno | 2002-10-29 20:33:04 +0100

GaD w Tobie nadzieja wrzechświata :P

      3m sie i rozwal każdego kto stanie Ci na drodze !

Wielkie G00D LUCK....

Gravatar

StaryOrgowicz_9 | 2002-10-29 20:41:46 +0100

postaraj sie, żeby Damage Received nie przekroczyło 10 000 =)

rooseck | 2002-10-29 20:42:51 +0100

GAD NIE WCIAGAL MESKIEJ KRESKI BO TO CIOTA. WY NIE WIDZICIE JEGO FACJATY? JEST TEZ KTOS TAKI Z ORGA KTO BYL NA FILMIE HUM.II ALE NIE POWIEM KTO :d POZDRO

rooseck | 2002-10-29 20:43:08 +0100

FATAL NIE WCIAGAL MESKIEJ KRESKI BO TO CIOTA. WY NIE WIDZICIE JEGO FACJATY? JEST TEZ KTOS TAKI Z ORGA KTO BYL NA FILMIE HUM.II ALE NIE POWIEM KTO :d POZDRO

rooseck | 2002-10-29 20:43:49 +0100

ciagle o gadzie mysle. oczywiscie mialo byc fatality a nie gad. gad jest bardzo menski bo nosi takie fajne czarne poniczochy :D

stirmal | 2002-10-29 20:44:14 +0100

Go GaD!!! Wszyscy Cie kochamy :P Wygraj nam WCG ;)

Bs0d | 2002-10-29 21:02:15 +0100

Demka Matroxa? Prosze bardzo: www.q3acn.com/?action=demo&page=3 Zaraz sciagne na dm6 i zobacze czy faktycznie byl niewyspany, czy przeciwnik byl lepszy =] (uwaga na chinskie znaczki na podanym wyzej www =]]]]])

SAI4H | 2002-10-29 21:36:46 +0100

polacy nawet na wc(g) bluzgaja :D

viltZz | 2002-10-29 21:42:45 +0100

gad skop im zadki:D aha w razie czego dosyp defowi srodek na przeczysczenie do kawusi i po sprawie:D

nita | 2002-10-29 22:38:31 +0100

ogladalem demka i stwierdzam: zauwazylem prawidzwy pm style :> ma nalecialosci ktorych sie nie wyzbedzie... wszystko bylo by okej ale czasami przesadzal rzucal sie na ziomka mysalc ze combosa strzeli... niestety to nie ta gra :L Byl w stanie ich rozjechac mozna to zauwazyc na dm6 jak ten ziomal z UK sie gubil matrox mial all... no cush gie gie

nita | 2002-10-29 22:39:35 +0100

qwa teshg nieprzytomny jestem to mialo byc news wyzej :D

pushek | 2002-10-29 23:15:11 +0100

gad zniszcz ich i normalnie z granata ich :Dd i nie pal tyle :PP

nita | 2002-10-29 23:56:04 +0100

tak granat to bardzo dobry pomysl a najlepiej z buta go przed meczem aby wiedzil ze polak jestes :>

shiv | 2002-10-30 00:44:05 +0100

hehe moze jeszcze petarde pod nogi:D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63