ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nations Cup

czw, 04 grudzień 2003 12:59:00 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Jako że wieści o NC ograniczają się jedynie do informacji o wyczynach Teamu Poland więc postanowiłem ze troche was doinformuje. Na początek rostrzygnięcia w grupach :

Grupa A

  1. Belgia -Awans do Playoff

  2. Polska-Awans do Playoff

  3. Niemcy

  4. Finlandia

Grupa B

  1. Wielka Brytania-Awans do Playoff

  2. Holandia -Awans do Playoff

  3. Słowenia

  4. Chorwacja

Grupa C

  1. Szwecja-Awans do Playoff

  2. Rosja -Awans do Playoff

  3. Szwajcaria

  4. Portugalia

Grupa D

  1. Francja-Awans do Playoff

  2. Włochy-Awans do Playoff

  3. Hiszpania

  4. Austria

Drużyny ktore awansowały dalej tworzą takie oto pary:

Belgia vs Holandia
Francja vs Rosja
Szwecja vs Włochy
Polska vs Wielka Brytania

Tak wiec nasza reprezentacja zmierzy sie w 1/4 z Anglikami . W mojej opinii jezeli tylko zagramy na sprawiedliwych pingach to mozemy liczyc na wygraną. gl!!!

BobeK | 2003-12-04 13:00:38 +0100

Wygraną?:O
:ooooooooo

gl urinal ...

Gravatar

rizik | 2003-12-04 13:06:51 +0100

gl

sYnth|Bubu | 2003-12-04 13:13:10 +0100

bob a niby jak na Pomorzu sie mowi /pisze ?

slowniki.onet.pl/index.html?tekst=wygrana&tr=pol-ort sprawdz :P

kaboom | 2003-12-04 13:17:57 +0100

z Anglikami będzie ciężko......ale trzymajmy kciuki - GL

eng | 2003-12-04 13:22:26 +0100

Angole Angole - ja was ole ole :}
A kaj sie podziala flaga italii ? ;o

sYnth|Bubu | 2003-12-04 13:38:03 +0100

no wlasnie :/ nie znalazlem jej w liscie flag :P :/

BobeK | 2003-12-04 13:55:12 +0100

Chodziło mi o to, że liczysz na wygraną, w co ja absolutnie nie wierzę. ;) Ale ok, gl urinal ... #2

eng | 2003-12-04 14:02:33 +0100

bubu: www.clanbase.com/news_league.php?lid=887&s=15 po prawej stronie przy kapitanie reprezentacji italii jest flaga tego panstwa :)

obni | 2003-12-04 14:05:29 +0100

z pingiem 70 to chyba nic nie wygramy :/

Gravatar

Chingachgook | 2003-12-04 14:22:50 +0100

Bubu czyż byś nie wiedział jak wygląda flaga Włoch ??? Do Unii idziemy a Ty co ??? Nie ładnie !! Be Be Bubu :-)

BobeK | 2003-12-04 14:36:04 +0100

Unia? >_| Jaka Unia?

bfr_aka_pablonzo | 2003-12-04 14:50:59 +0100

damy rade ;>

BobeK | 2003-12-04 15:07:49 +0100

@#$% na to klade bo i tak damy rade
...
DAMY RADE!

move | 2003-12-04 15:10:45 +0100

haha, nawet jesli wygramy z anglia (co jest malo prawdopodobne, ale jednak wierze w nasze zwyciestwo jesli tylko zagra mario, pogrom i warunki beda wyrownane), to juz pozniej i tak mozemy sie pozegnac z turniejem... bo trafilibysmy na bank na Szwecje :), a wtedy ciezko byloby naszej reprezentacji wyjsc z wyniku "0".
Ale wszystko mozliwe, jesli zagramy skladem: mario, pogrom, xts i zik :)

nita | 2003-12-04 15:13:43 +0100

jezeli tlyko pingi beda sprawiedliwe :))))) na bank beda :P

bryan | 2003-12-04 15:21:51 +0100

teoretycznie roznica avg ping nie powinna byc wieksza niz 10 z tego co pamietam. Takich serwerow sie szuka

move | 2003-12-04 15:29:57 +0100

..jesli sie takich nie znajduje, to gra sie jedna mape, gdzie jeden team ma przykladowo 60, drugi 30, a nastepnie druga mape na serwie gdzie warunki sa odwrotne ;). jednak najwiekszym bledem jest to, ze w przypadku chociazby gry z belgami nie bylo rownych pingow, a to wskazuje, ze zaden z polskich kapitanow nie zajal sie wczesniej poszukiwaniami najlepszych dla nas serwow za granica oraz przejrzenia polskich z dobrym wyjsciem za granice - niedociagniecia niby malo znaczace, a jednak.

PS: ic-FOX na serwerze hostowanym przez logos z Bydgoszczy (admin deluka) ma ping oscylujacy w okolo wartosci 50-60. wiec moze i brytyjczycy beda miec tam dobry ping, IP: 62.244.137.210:1337

acci | 2003-12-04 15:37:32 +0100

big fuckin lol ze niemcy nie wyszli z grupy =p a co do tego meczu to pewnie bedzie tak jak z belgia :>, hf boyz

[yarazz] | 2003-12-04 15:46:33 +0100

Jak FOX i Gopher grali 2 dni temu na servie Fear Factory to mieli niskie pingi, w granicach 40 (w koncu maja dobre lacza) wiec nie liczylbym na slabe pingi Szwedow na nazych servach.

Gravatar

||| | 2003-12-04 15:58:25 +0100

ze co fox gral na polskim servie?
a po co mialby grac? jakis fejk pewnie :/

a tak do meczu to bendzie polska vs ironFist ;)
a szwecja zawodnicy z druzyn z finalu ec8 ..

polska wybierze dm6 a anglia dm7 chyba ;]

dinhkertal | 2003-12-04 16:22:51 +0100

po pierwsze: czy my gramy teraz ze szwecja?
po drugie: czy jak sie nazwe cK-kertal to znaczy ze jest reaktywacja kapitolu a ja jestem nowym clem? :D
po trzecie: wlasnie na WB nie chcialem trafic, bedzie ciezej niz kiedykolwiek. Mysle ze grajac tylko max defence mozemy cos osiagnac. Zacytuje slowa Rolanda w Ziemiach Jalowych autorstwa Stephena Kinga:
"en kto strzela reka zapomina oblicza swojego ojca. Musze strzelac umyslem" Tylko dzieki mysleniu ich pokonamy a nie dywagacjach na temat: wygramy czy nie? albo jaki sqad wystawic? kazdy z tp niech sie wezmie do porzadnych treningow bo taka gratka jak awans do playoffow nam sie dawno nie trafil!

Dobra mof widze zes glupi jak i wczesniej -> jak moze grac pogrom skoro sam bubu mowi ze miecha nie gral (brak stabilnosci formy to raz) a nawet jesli wystawimy takiego powiedzmy maria. I dobrze, skillem nas napewno podreperuje ale oprocz zika kto? Ja? Nie wiem, nie wiem, mysle ze w sqadzie powinni sie pojawic tess victor(raz ze nienajgorszy skill plus ping) oraz ja/detal/ktos inny z czego detal musialby tydzien przedtem wiedziec o meczu to powypedza ludzi z cafe moze i nie bendzie mial laga na laczu :

sYnth|Bubu | 2003-12-04 16:33:42 +0100

mar1o i zik to chyba wiadome ze oni beda grali :P
Kertal napisal :
"jak moze grac pogrom skoro sam
bubu mowi ze miecha nie gral

sam bubu!!! wiecie co to znaczy ??? ;]

abs | 2003-12-04 16:37:12 +0100

ze nie masz dziewczyny???

sYnth|Bubu | 2003-12-04 16:41:14 +0100

hahahahahaahhahahahhahahaha
bosz chyba 1 raz przyznam racje temu grubasowi asasasasasas :P
odwet!

bryan | 2003-12-04 16:46:30 +0100

"a po co mialby grac? jakis fejk pewnie :/ "
aj niekoniecznie , niekoniecznie .... :P

nita | 2003-12-04 16:50:19 +0100

sam bubu :DDDDDD

SL4VE | 2003-12-04 16:59:55 +0100

Bubu samotnik :DDDDD.

a anglicy wcale nie mają takich kiepskich graczy i wg mnie wygrana z nimi to byłby wielki wyczyn.

dinhkertal | 2003-12-04 17:46:47 +0100

no wlasnie mowie, ze trudno bedzie. Aczkolwiek mozemy wygrac :) zawsze jest nadzieja (jak to mowil Aragorn we LOTR:2 towers zakladajac kolczuge i ze dwadziescia pasow z amunicja :D)

SAI4H | 2003-12-04 18:00:52 +0100

ale on mial starodawna bron a my mamy RL Ad:ASD:ASddd

MaxDamage | 2003-12-04 18:07:04 +0100

Tp wygra to spotkanie a to dlatego ze nam szczescie sprzyja i mowie to ja: MAXDAMAGE! I nie jestem sam :ASD

Nie no kurcze... zycze powodzenia, i mysle ze sie przyda, natomiast polske od zawse dyskryminuje ping bo te 20 roznicy nie raz powoduje szybsza smierc przy naszych reflexach (graczy) :] Zreszta co bede smazyl smuty kazdy wie o co chodzi, i jak jest. Trzeba bedzie dac z siebie wszystko i nie wiadomo czy to wystarczy, przede wszystkich zagrajcie dobry przemyslany tdm, jeszcze raz POWODZENIA chlopaki, cala Polska na Was liczy!

dinhkertal | 2003-12-04 18:20:56 +0100

damy rade :) siur na doklade :D

rkniunia | 2003-12-04 19:12:43 +0100

jak jak bedziecie zapowiadac kiedy ten mecz ma sie odbyc to powiadomcie nas dzien wczesniej bo zawsze jest tak ze zmeczony siadam na kompa a tu news ze za chwile gra tp :o

Gravatar

intens1ty.dk | 2003-12-04 21:41:41 +0100

Pare dni temu na UPC gral SK.Stelam i Zero4, Stelam mial o wiele lepszy ping bo jest blizej... Na spekcie siedzial niejaki Cooller, probowal cos po polsku pisac i nawet dobrze mu wychodzilo, wyzwal zero4 od lamerow.

Litosci...

sYnth|Bubu | 2003-12-04 22:32:55 +0100

skoro wyzywal to nie mogl byc on

bo to pozadni gracze

bolomanrsquoek | 2003-12-04 23:56:42 +0100

kto liczy na wygrana albo jest wielkim optymista albo nie zna skladu Anglii ;) bynajmniej wszystko to jest malo istotne, powalczymy... sklad : zik, mario, victor + ?? zobaczymy ;>

move | 2003-12-05 10:23:41 +0100

+[dziwak]kertal

bolomanrsquoek | 2003-12-05 11:52:26 +0100

to tylko Twoje domysly ... :>

p5|H3ssian | 2003-12-05 12:25:47 +0100

No wlasnie, jak zagramy na prawiedliwych pingach... a to jest mozliwe w Polsce??? Chyba ze ktos ma satelitarne lacza :P Mam nadzieje, ze jednak jakies sie znajdzie... GO GO GO TP!

rkniunia | 2003-12-05 13:07:22 +0100

Gogogog telekomunikacja polska czy team poland?

freak | 2003-12-05 13:35:25 +0100

"|W mojej opinii jezeli tylko zagramy na sprawiedliwych pingach to mozemy liczyc na wygraną. gl!!! "

Przestan sai, przestan, bo dostane ze śmiechu palpitacji serca i umre :-D

sYnth|Bubu | 2003-12-05 14:00:41 +0100

freak hahahahahahahaha
sai nie pisze kazdego newsa

tan akurat ja napisalem ahhahahahahah

SAI4H | 2003-12-05 14:02:01 +0100

freak mnie koffa ;q

SAI4H | 2003-12-05 14:02:54 +0100

TeamPoland SA ;D

ciastek | 2003-12-05 19:11:43 +0100

TPSA :ASD

sYnth|Bubu | 2003-12-07 01:38:15 +0100

copie tego newsa mozecie juz ujrzec na eSports

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63