ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nations Cup

pon, 27 grudzień 2004 19:40:11 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Jedzenie w domku się skończyło to postanowiłem coś napisać :P Wczoraj w godzinach wieczornych poznaliśmy ostateczny skład play offów tegorocznej edycji Q3A DM Nations Cup VII. Nasz kochany team Poland (trzecie miejsce w grupie A) zmierzy się w pierwszej rundzie z ekipą Niemiec (drugie miejsce w grupie B). Zwycięzca tego spotkania trafi na faworyta rozgrywek Szwecje. Zapowiada się bardzo ciekawe i zacięte spotkanie. Osobiście uważam, że trafił nam się rywal mniej wymagający niż Wielka Brytania czy Islandia ale czas pokaże. Na dzień dzisiejszy obstawiam 60% na zwycięztwo TP i 40% na zachodnich sąsiadów.

Drabinka

Pozostaje mi życzyc naszym chłopakom równych pingów i farta :)

matr0x | 2004-12-27 19:52:14 +0100

pierwszy ha ! GL TP! :P Bubu kase Ci oddam nei martw sie :D :p

forest | 2004-12-27 20:02:31 +0100

pro drabinka, sam robilem :)))
(no moze troche sie wzorowalem na tej z CB)

akk0 | 2004-12-27 20:21:37 +0100

i co sie chwalisz? ;o GG i HF TP!

Gravatar

zik | 2004-12-27 20:43:39 +0100

ja bym raczej stawial 40% dla tp

m1ru | 2004-12-27 21:34:02 +0100

gl hf TP :> zapakujcie shwaboof w plastikowe woreczki ...

cocaine | 2004-12-27 21:40:30 +0100

e tam zik nie @#$% :D wygracie i tyla gadania :)

[M]aniek | 2004-12-27 21:42:19 +0100

I tak wszystko bedzie zalezec od polozenia Jowisza w stosunku do Ziemii podczas trwaniam meczu

cocaine | 2004-12-27 21:46:42 +0100

tak, własnie to miałem na mysli maniek...:D

cmn | 2004-12-27 23:11:22 +0100

kiedy jest ten mecz?

Gravatar

Free | 2004-12-27 23:14:24 +0100

a jaki jest termin?

forest | 2004-12-27 23:18:10 +0100

to wie tylko najstarszy góral - ognos :D
a tak na powaznie to playoffy zaczynaja sie 3 stycznia i nie nalezy sie spodziewac zeby grali wczesniej. jak kapitanowie ustala miedzysoba termin, to pewnie ktos o tym poinformuje :)

gr. | 2004-12-28 00:40:21 +0100

brawo dla Bubu jemu pierwszemu sie chcialo napisac newsa po swietach ;o

Logitechr4 | 2004-12-28 00:54:47 +0100

gl ff :)

kaboom | 2004-12-28 09:15:45 +0100

ciekawe będzie zapewne spotkanie, gdy TP wybierze znów dm14........przypomina się pamiętne spoktanie na tej własni mapie z Niemcami z NC VI bodajże jak do 10 minuty bylismy na minusie, a grano na polskim serwerze i tylko lag dialoga spowodował że zaczęlismy nabijać jakiekolwiek fragi

zobaczymy jak będzie tym razem o ile bedzie grana dm14

sYnth|Bubu | 2004-12-28 10:34:27 +0100

Cabóm to juz nie ten sklad :>

kaboom | 2004-12-28 11:17:06 +0100

bóBó no niby tak, ale szkopy zawsze były mocne

Gravatar

ma5b | 2004-12-28 12:23:42 +0100

a ja wam powiem jedno polska scena vq3 umiera!!;p widac to zwlaszcza po pustych serwerach!! juz w takiego hl2:tdm gra wiecej osob a jest o wiele mlodszy:P gl&hf boyzzzzzzzzzz;]

sYnth|Bubu | 2004-12-28 12:33:13 +0100

A jaki to ma zwiazek z Nations Cupem?

Gravatar

pro_L0rd | 2004-12-28 15:49:28 +0100

a taki ze dekoral wciaz bialy... ;]
btw smieszna sytuacja byla z tym meczem z de na dm14 jak gtv zalagowalo na 999 ,niemcow tez i za 20sek polacy z minusa mieli juz 30 czy 40 sk00r ;]

ff7 | 2004-12-28 21:06:23 +0100

powodzenia

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63