Nations Cup
pon, 27 grudzień 2004 19:40:11 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena
Jedzenie w domku się skończyło to postanowiłem coś napisać :P Wczoraj w godzinach wieczornych poznaliśmy ostateczny skład play offów tegorocznej edycji Q3A DM Nations Cup VII. Nasz kochany team Poland (trzecie miejsce w grupie A) zmierzy się w pierwszej rundzie z ekipą
Niemiec (drugie miejsce w grupie B). Zwycięzca tego spotkania trafi na faworyta rozgrywek
Szwecje. Zapowiada się bardzo ciekawe i zacięte spotkanie. Osobiście uważam, że trafił nam się rywal mniej wymagający niż Wielka Brytania czy Islandia ale czas pokaże. Na dzień dzisiejszy obstawiam 60% na zwycięztwo TP i 40% na zachodnich sąsiadów.
Drabinka

Pozostaje mi życzyc naszym chłopakom równych pingów i farta :)





matr0x | 2004-12-27 19:52:14 +0100
pierwszy ha ! GL TP! :P Bubu kase Ci oddam nei martw sie :D :p
#704190
forest | 2004-12-27 20:02:31 +0100
pro drabinka, sam robilem :)))
(no moze troche sie wzorowalem na tej z CB)
#704191
akk0 | 2004-12-27 20:21:37 +0100
i co sie chwalisz? ;o GG i HF TP!
#704192
zik | 2004-12-27 20:43:39 +0100
ja bym raczej stawial 40% dla tp
#704193
m1ru | 2004-12-27 21:34:02 +0100
gl hf TP :> zapakujcie shwaboof w plastikowe woreczki ...
#704194
cocaine | 2004-12-27 21:40:30 +0100
e tam zik nie @#$% :D wygracie i tyla gadania :)
#704195
[M]aniek | 2004-12-27 21:42:19 +0100
I tak wszystko bedzie zalezec od polozenia Jowisza w stosunku do Ziemii podczas trwaniam meczu
#704196
cocaine | 2004-12-27 21:46:42 +0100
tak, własnie to miałem na mysli maniek...:D
#704197
cmn | 2004-12-27 23:11:22 +0100
kiedy jest ten mecz?
#704198
Free | 2004-12-27 23:14:24 +0100
a jaki jest termin?
#704199
forest | 2004-12-27 23:18:10 +0100
to wie tylko najstarszy góral - ognos :D
a tak na powaznie to playoffy zaczynaja sie 3 stycznia i nie nalezy sie spodziewac zeby grali wczesniej. jak kapitanowie ustala miedzysoba termin, to pewnie ktos o tym poinformuje :)
#704200
gr. | 2004-12-28 00:40:21 +0100
brawo dla Bubu jemu pierwszemu sie chcialo napisac newsa po swietach ;o
#704201
Logitechr4 | 2004-12-28 00:54:47 +0100
gl ff :)
#704202
kaboom | 2004-12-28 09:15:45 +0100
ciekawe będzie zapewne spotkanie, gdy TP wybierze znów dm14........przypomina się pamiętne spoktanie na tej własni mapie z Niemcami z NC VI bodajże jak do 10 minuty bylismy na minusie, a grano na polskim serwerze i tylko lag dialoga spowodował że zaczęlismy nabijać jakiekolwiek fragi
zobaczymy jak będzie tym razem o ile bedzie grana dm14
#704203
sYnth|Bubu | 2004-12-28 10:34:27 +0100
Cabóm to juz nie ten sklad :>
#704204
kaboom | 2004-12-28 11:17:06 +0100
bóBó no niby tak, ale szkopy zawsze były mocne
#704206
ma5b | 2004-12-28 12:23:42 +0100
a ja wam powiem jedno polska scena vq3 umiera!!;p widac to zwlaszcza po pustych serwerach!! juz w takiego hl2:tdm gra wiecej osob a jest o wiele mlodszy:P gl&hf boyzzzzzzzzzz;]
#704209
sYnth|Bubu | 2004-12-28 12:33:13 +0100
A jaki to ma zwiazek z Nations Cupem?
#704211
pro_L0rd | 2004-12-28 15:49:28 +0100
a taki ze dekoral wciaz bialy... ;]
btw smieszna sytuacja byla z tym meczem z de na dm14 jak gtv zalagowalo na 999 ,niemcow tez i za 20sek polacy z minusa mieli juz 30 czy 40 sk00r ;]
#704226
ff7 | 2004-12-28 21:06:23 +0100
powodzenia
#704239
Zaloguj się by dodać komentarz.