ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nations Cup - decydujące starcia #2.

nie, 14 styczeń 2007 21:18:01 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Już jutro około godziny 23.00 poznamy drugiego finalistę obecnej edycji Nations Cupa TDM. O miejsce w wielkim finale rywalizować będą reprezentacje Szwecji (obrońca tytułu) oraz Francji (trzecie miejsce w poprzednich rozgrywkach). Ciężko wskazać faworyta tego spotkania. Jednak trochę większe szanse dawałbym Skandynawom, którzy od dwóch sezonów nie znaleźli pogromców (w tym póki co również są niepokonani). Pewni możemy być natomiast jednego. Emocji nie zabraknie!

Szwecja vs Francja

Data: 14.01.2007
Godzina: 21.30
GTV: own3d.at:31337

Prawdopodobne składy:

: Zonic, b0lt, Spart1e, ZTH
: AppleSeed, nettah, boss, mitch

**AKTUALIZACJE:

**
Ospdm5 (wybór )**
Francja **83:145 Szwecja

Ponieważ właśnie siadło GTV, zainteresowanych wynikami na żywo zapraszam na kanał #team-pol.q3, gdzie stoi ScoreBot.

q3dm14tmp (wybór )**
Francja **64:94 Szwecja

GTV wróciło 30 sekund przed końcem drugiej mapy, więc mogliśmy uraczyć was powyższym screenem, po kolejnych problemach technicznych możemy oglądać już trzecią mapę.

pro-q3dm6**
Francja **82:226 Szwecja

Ostatnia mapa była już tylko formalnością. Totalna rzeź niewiniątek i railhorror w jednym. Niesamowita forma zarówno Ironbyte jak i całej jego reprezentacji, której udało się w pewnym momencie zdobyć 18 fragów z rzędu, bez strat po swojej stronie. Jeżeli Skandynawowie utrzymają formę, to nawet sławetne "God save the Queen" nie pomoże Brytyjczykom w finale Clanbase Nations Cup.

www.clanbase.com

Gravatar

dav1d_aka_latuch | 2007-01-14 10:45:49 +0100

stawiam na szwecje

sYnth|Bubu | 2007-01-14 12:36:23 +0100

3:1 3:2 dla Szwedów imo.

Capricorn | 2007-01-14 13:25:48 +0100

A może jednak Francja pokaże coś ciekawego? Bardzo bym chciał, żeby żabojady dowaliły Wikingom :D My oberwaliśmy od GB, więc Szwedzi niech przegrają z pasiastymi ;) I Wielki Finał: rozstrzygnięcie odwiecznej wojny pomiędzy Anglią i Francją ;D

Mav_8217 | 2007-01-14 14:49:51 +0100

francja ma słabszy skład niż w niektórych z poprzednich sezonów, więc se > fr imo

Gravatar

dav1d_aka_latuch | 2007-01-14 15:54:36 +0100

wikingi :D

m1ru | 2007-01-14 17:38:46 +0100

szwecja > francja !

MisieX | 2007-01-14 22:56:42 +0100

troche Ci Bubu edytnąłem newsa :D

sYnth|Bubu | 2007-01-14 23:24:54 +0100

Spoko spoko ja akurat trenowalem do jutrzejszego Open Cupa.
No to wynik sie nie sprawdzil bo Francja wystawila jakis smieszny sklad :D

freak | 2007-01-14 23:32:18 +0100

dziwnie to bo3 rozegrali :D

osp to przezytek, pojalem dzisiaj jak mi bubu wskazal aster i noobow tlukaych ffa na serwerze tdm z yackoo na czele :E

sYnth|Bubu | 2007-01-14 23:55:38 +0100

Tyle ze tu zadnego info o bo3 nie bylo :P

A OSP to OSP w TDM bylo jest i bedzie.

nergal | 2007-01-15 00:03:10 +0100

:)
fajny pojazd
brak mi Polski w finalach:(
ehhe

yac | 2007-01-15 00:08:38 +0100

freak, pewnie byleś na czele tej listy, tyle, że od końca? ;)

sYnth|Bubu | 2007-01-15 00:10:51 +0100

Dokladnie negral. Gdyby nie ta wpadka z UK to final bylby taki jak rok i 2 lata temu... Szkoda...

tofu | 2007-01-16 12:41:51 +0100

widze ze na dm6 ktos komus zrobil kuka ... ^^ xD

MisieX | 2007-01-16 16:51:06 +0100

Lol! Tyle czekałem na raport CB, bo moze demka beda, a oni nawet screeny wzieli od nas :D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63