ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nations Cup IX Quake IV TDM

pią, 16 grudzień 2005 11:55:16 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

W środę 14 Grudnia nofear (Supervisor nations cupa q4) ogłosił rozpoczęcie zapisów do pierwszej edycji pucharu narodów, który będzie rozegrany na platformie q4. Zakończenie zapisów planowane jest na 28 Grudnia. Co za tym idzie scena q4 (mała bo mała ale jednak :) ma dwanaście dni na wybór kapitana naszego teamu i zgłoszenie reprezentacji do owych rozgrywek.

Kto miałby zostać leaderem naszego teamu? Osobiście uważam, że warto zaufać sprawdzonemu duetowi lecho&sting (oczywiście jeżeli wyrażą oni na to zgode a z tego co wiem są oni zainteresowani), który jak wszyscy zapewne pamietają doprowadził nas do zdobycia srebrnego medalu w ostatnich rozgrywkach Nations Cupa Q3A.
Jeżeli chodzi o innych kandydatów, którzy wg Was sprawdziliby się lepiej w roli kapitana TP.q4 (niż w/w duet) proszę o propozycje w komentarzach.
Ostateczną decyzje powinny chyba (tak jak to mialo miejsce w q3) dokonać klany (badź ich Cl'owie), które aktywnie udzielają się na arenach czwartej części wstrząsu.
Zapraszam do komentowania!

sYnth|Bubu | 2005-12-16 12:01:42 +0100

Ciekawe ilu jest graczy z oryginalnym q4 + z kompem na ktorym nie bedzie spadkow FPS przy 4v4 : >

mess | 2005-12-16 14:30:38 +0100

nie mozna sobie wybrac kapitana od tak, sa jeszcze ludzie z innych scen, np z q2, ktorzy maja rownie dobre zdolnosci organizacyjne. powinno sie zrobic szybka dwudniowa ankiete i tyle. (imho)

voodoo|norad | 2005-12-16 14:56:29 +0100

Troche wcześnie ;q

sYnth|Bubu | 2005-12-16 15:20:59 +0100

Racja mess dlatego wlasnie mowie niech ludzie proponuja kandydatow.

enjoy | 2005-12-16 16:01:11 +0100

tak jak Bubu napisal na koniec kapitana powinni wybrac cl’owie klanow q4, ankieta to nie jest za dobry pomysl bo zapewne wygra ten kto pochodzi z liczniejszej sceny (taki lokalny patriotyzm + nieznajomosc ludzi z innych scen) ...

lecho | 2005-12-16 16:41:08 +0100

ja jestem jak najbardziej za, mysle ze sting tez by sie zgodzil :> wiec gdyby scena chciala nam zaufac, to nie widze problemu ;)

STING | 2005-12-16 20:07:34 +0100

Ja rowniez jestem za tym, zeby znow z Lukaszem wspolpracowac:)

sYnth|Bubu | 2005-12-16 20:08:54 +0100

Ankieta odpada za łatwo mozna oszukiwac... A co do graczy q2 to wiem ze AK gra. A tak to sYnth jest w Penta po czesci itp. Mam nadzieje ze sie ktos zainteresuje... bo szkoda by bylo zaczynac jak w q3 dopiero w 5 czy tam 6 NC...

lecho | 2005-12-16 22:09:27 +0100

Bubu, sprawa jest prosta --> jesli do momentu "deadline" zglaszania ekip nikt nie wysunie kontrkandydatury na kapitana tp, to logicznym jest ze razem z Szymkiem zglaszamy nasz kraj do rozgrywek. nie z checi zatrzymania "stolkow", ale wlasnie tego zeby nie tracic na samym poczatku dystansu do innych krajow ;)

sYnth|Bubu | 2005-12-16 22:40:15 +0100

Mysle ze nawet wczesniej trzeba to zrobic bo jak nagle 28 ktos nawet dla jaj zaprezentuje innego kandydata to zrobi sie burdel. Czasu pod dostatkiem. Co za tym idzie gracze q4 maja 12 dni na propozycje. Zeby pozniej nie bylo jakis komentarzy ze za plecami tej czy tej sceny Ten lub ten wyslal maila.
Jest news mozna dyskutowac.

lecho | 2005-12-17 13:54:39 +0100

wiesz ja po raz kolejny namawialbym do "zjednoczenia". czyli - jedna lub podobna tresc na wszystkich serwisach, zeby to nie byla wewnetrzna sprawa q4.owned.pl, orga, czy jakiegokolwiek innego portalu. to sprawa SCENY i jako taka powinna byc traktowana ;)

sYnth|Bubu | 2005-12-17 18:43:17 +0100

Oczywiscie : > Tylko zeby owe serwisy o tym tez napisaly to byloby latwiej : >

lecho | 2005-12-17 20:18:26 +0100

moim zdaniem to kwestia komunikacji pomiedzy redaktorami, bo umowmy sie co do jednego - nie ma co liczyc na to, ze kazdy wejdzie na orga i zalapie temat, bo w q4 org nie jest tym czym byl w q3 i to chyba jest jasne ;) to NIE JEST napastliwa wypowiedz w stosunku do orga, tylko stwierdzenie suchego faktu ;)

sYnth|Bubu | 2005-12-18 11:36:15 +0100

Szkoda ze juz nie piszesz na eSp bo bys wspomnial : > A tak to lipa : P

lecho | 2005-12-19 03:04:51 +0100

no niestety tak wyszlo ze z eSp przestalismy sie lubic, co ja moge na to poradzic ;)

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63