ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nations Cup :podsumowanie

czw, 18 grudzień 2003 11:19:06 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Rozgrywki Nations Cup tak jak wspomniane wczesniej rozgrywki ECT5 powoli dobiegają końca. W tym tygodniu zostały rozegrane prawie wszystkie zaplanowane mecze ćwierćfinałowe (oprócz spotkania Polska - W.Brytania jak powszechnie wiadomo). Spotkania były bardzo wyrównane i "stały" na wysokim poziomie.

Przejde teraz do szczegółow:

Szwecja vs Włochy 3:2 szczegóły

Mecz o dziwo bardzo wyrównany ,włosi stawili mocny opór faworytom do wygrania NC poza mapą cpm4 na której to szwedzi zmiażdzyli "Makaroniarzy" 187:88 ! . Tak więc Szwecja awansowała do 1/2 finału gdzie zmierzy się ze zwycięzcom spotkania
Polska vs W.Brytania. A drużyna Włoch zajmuje miejsce 5-8.

Rosja vs Francja 3:2 szczegóły

To spotkanie było uważane za hit ćwierćwinałów ponieważ na przeciwko siebie stanęły druga (Rosja) i trzecia ( Francja) drużyna ostatnich rozgrywek NC. W tym meczu nie było takiej wyrównanej walki jak podczas wcześniej wspominanego spotkania . Teamy raczej pewnie wygrywały kolejne mapy za wyjątkiem (znowu) cpm4 którą to gracze rosyjscy wygrali zaledwie 6 fragami ! Warto tez wspomnieć o ospdm15rc3 gdzie francuzi zdeklasowali rywali wygrywając 149:45.

W 1/2 finału Rosja zagra z Belgią a Francja tak jak Włochy zajmuje miejsce 5-8.

Belgia vs Holandia 3:0 szczegóły

Nasi grupowi "koledzy" mimo iż pokonali holendrów 3:0 to spotkanie nie było dla nich "spacerkiem" . Przewaga belgów oscylowala w granicach 15-20 fragow ,ale znając możliwości "quadrunów" nie był to wystarczający "zapas" fragów pozwalający na spokojną grę.
Belgia w 1/2 spotka się z Rosją a Holandia dołącza do państw które zajęły miejsce 5-8.

Pozostał nam jeszcze jeden mecz 1/4finału , ten który nas najbardziej interesuje a mianowicie konfrontacja Polski i W.Brytanii. Kiedy to spotkanie się odbędzie ? nie wiem ale mam nadzieję że sie tego dowiemy odpowiednio wczesnie i będziemy mieli możliwość obejrzenia tego widowiska nie tylko na demkach.

p5|H3ssian | 2003-12-18 11:28:54 +0100

Polska do boju, Polska do boju!!! Mam nadzieje, ze tym razem TP zmyje wstyd po poprzednim spotkaniu z ekipa Wielkiej Brytanii. Oby...

LsT | 2003-12-18 11:37:42 +0100

TP jak tam treningi :P ?

furi | 2003-12-18 12:48:26 +0100

Wygramy :)

SAI4H | 2003-12-18 12:58:23 +0100

W bierki pod woda.

eng | 2003-12-18 13:18:36 +0100

Trza probowac ich ograc - nie ma innego wyjscia . Bardzo czesto jest tak , ze faworyci zawodza :P Jezeli nie bedzie wiary w wygrana to juz lepiej niech w/o oddadza :/

Gravatar

||| | 2003-12-18 14:45:01 +0100

gramy o unie europejska ... lol

Sh1eldeR | 2003-12-18 20:41:52 +0100

messenger, wstyd po poprzednim spotkaniu? JAKIM SPOTKANIU? :D

sYnth|Bubu | 2003-12-18 21:30:06 +0100

no wlasnie mowilem ci :P messenger :PPPP

3st | 2003-12-19 09:01:15 +0100

"Szwecja awansowała do 1/2 finału gdzie zmierzy się ze zwycięzcom spotkania... "

"zwycięzcom" ???????
czlowieku idz do szkoly :o

p5|H3ssian | 2003-12-19 09:14:35 +0100

Przyznaje sie, pomylilem sie z innym newsem ;). Aktualnie szukam go zeby sprostowac swa pomylke, ale w tej chwili nie mam czasu (szkolna biblioteka),wiec dokonczenie pozniej. Mimo wszystko do pomylki sie przyznaje i przepraszam wszystkich, ktorzy mogli czuc sie mym komentarzem urazeni. (Alzheimer nie wybiera ;)

ca1 | 2003-12-19 09:55:57 +0100

polska , hmm wo bedzie dla angli..
ja stracilem wiare , po prostu gracze sobie "olali"
kiedys byl to zaszczyt ze sie gra w rep za czasu bonika , tera to jest tylko strata czasu.........

sYnth|Bubu | 2003-12-19 14:32:29 +0100

onet>slowniki
zwycięzca:
tego zwycięzcę, ; tych zwycięzców, tym wszystkim zwycięzcom

ty idz lepiej sie schowaj ze wstydu bucu jeden
a i do szkoly tesh mozesz isc
;o

sYnth|Bubu | 2003-12-19 14:37:33 +0100

aha ca1
co do naszego meczu z Anglia

ma byc rozegrany do konca tygodnia inaczej w/o bedzie :/

Gravatar

mik | 2003-12-19 14:41:03 +0100

Bubu - po prostu popraw blad i tyle. A nie shittalk odrazu :/

sYnth|Bubu | 2003-12-19 14:47:14 +0100

rozmawialismy o tym prawda ?
2 formy sa uzywane :P

ca1 | 2003-12-19 18:35:07 +0100

bubu... niebedzie na mecuz jak znam scene
naszej sceny niema ;/ juz
nikt neigra........;[

sYnth|Bubu | 2003-12-19 19:29:45 +0100

no co ty
nikt nie gra :P ?
dzis o 23 jest final wb ligi ect
pozatym na dialogu dzis gralem 2h mogles mnie spotkac :P servy zawalone :> + duzo graczy noca gra bo lacza slabe :/

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. Requiem napisał post: Cały czas :D Napisz swoje wspominki z tamtych lat! / Stara gwardia
  2. baks stworzył temat: Stara gwardia
  3. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  4. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  7. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  8. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  9. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  10. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  11. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  12. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  13. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  14. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  15. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63