ORG

quake.net.pl » Polskie Centrum Quake od 1998 roku



Nations Cup Quake 4!

wto, 03 styczeń 2006 11:56:30 | Autor: sYnth|Bubu | Quake 3 Arena

Będzie to pierwsza odsłona Pucharu Narodów na nowej platformie. Jak później zobaczycie już na dzien dzisiejszy cieszy się ona wielkim zainteresowaniem. Tak samo jak w q3 tak i w q4 naszym teamem opiekować będzie się duet lecho&sting. Jak widać będzie to dla nich pracowita zima a co za tym idziem redakcja ORGa życzy im wytrwałości, zapału i wielu sukcesów. Na dzien dzisiejszy znamy wstępny (ponieważ dopiero po licznych treningach para trenerska zadecyduje kto ostatecznie będzie tworzył trzon teamu) skład TP.q4:

  • Kazmi
  • Pentagram|pogo
  • Pentagram|Morph-X
  • Simplus|masta
  • Simplus|scar
  • W kręgu zainteresowań selekcjonerów jest jeszcze kilku graczy. Dlatego nikt z wymienionej "5" nie może czuć się pewny gry i musi na każdym kroku przekonywać o tym, że wybór jego nie był przypadkowy. Wracając do szczegółów Nations Cupa. Zapisało się (uwaga) 20 reprezentacji! To aż o 11 teamów więcej niż w tegorocznej edycji Pucharu Narodów q3. A oto lista: Polska Włochy Portugalia Czechy Grecja Francja Austria Szwecja Węgry Rosja Irlandia Hiszpania Szwajcaria Wielka Brytania Belgia Finlandia Dania Niemcy Norwegia Estonia

W wyniku losowania Polska Reprezentacja trafiła do grupy B, w której to zmierzy się z:
* Szwecją
* Szwajcarią
* Norwegią
* Grecją
*
Odnośnie szans naszej reprezentacji trudno jest cokolwiek powiedzieć. Na wygraną ze Szwecją raczej nie ma co liczyć. Co do pozostałych rywali to wydaje mi się, że każdy jest w zasięgu i na 2 miejsce w grupie można liczyć. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj. Miłego czytania.

furi | 2006-01-03 12:42:56 +0100

Jak bedziemy mieli 4 a nie 5 to bedzie dobrze ;a

[pogo] | 2006-01-03 12:53:35 +0100

furi wieczny optymista ;x moze bys zaczal cos grac ? i pokazal cos ? a nie tylko z golym sisiorem biegasz po podworku :D

Vymmiatacz | 2006-01-03 13:43:24 +0100

Jak będziecie zawsze sobie wmawiać, że ze Szwecją przegracie, to... rzeczywiście będziecie przegrywać. Więcej optymizmu!

caNel | 2006-01-03 14:03:35 +0100

I cóż, że ze Szwecji ? :D

Gravatar

Luq | 2006-01-03 14:06:08 +0100

Reprezentacja POL w Q2 była w stanie pokonać reprezentację SWE : ] oni są tylko ludźmi i każda reprezentacja przy solidnym treningu i odrobinie talentu może tego dokonać : P aczkolwiek pesymizm nie wróży nic dobrego : )!

GaD | 2006-01-03 14:20:50 +0100

Tyczka jedziesz jedziesz !!! :d

voodoo|norad | 2006-01-03 15:01:14 +0100

No powodzenia życze !

[pogo] | 2006-01-03 15:18:30 +0100

jade jade :SAD co tam kapiszonie ?:D

Gravatar

Mani | 2006-01-03 16:11:13 +0100

A kto jest faworytem tej imprezy ?

THRAWN | 2006-01-03 17:19:00 +0100

jechac w morde mamutom :)

sYnth|Bubu | 2006-01-03 21:42:52 +0100

Bedzie fajnie : )

furi | 2006-01-04 13:54:41 +0100

Gram na kurniku :LITERAKI

[pogo] | 2006-01-04 14:58:18 +0100

to dobrze, powiekszysz zasob slownictwa :D

furi | 2006-01-05 14:07:26 +0100

Ty tam cwicz piorun i milcz :A

eng | 2006-01-05 18:39:22 +0100

furi wchodzisz !

sYnth|Bubu | 2006-01-05 20:57:04 +0100

Chyba w Ciebie : D

Zaloguj się by dodać komentarz.

Co nowego

  1. baks stworzył temat: Stara gwardia
  2. Requiem napisał post: Update: Powolutku do przodu, czyli wróciłem do budowania nowej map... / [FINAL] Blast from the Past - rocznicowa mapa Q3/QL
  3. kaboom napisał post: Może coś z tego będzie :) / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  4. Requiem napisał post: Dzięki! Wrzuciłem newsa, ale widzę że organizatorzy opis wygenerowa... / "mistrzostwa polski" na pga 2026
  5. kaboom stworzył temat: "mistrzostwa polski" na pga 2026
  6. MucieK napisał post: @rAko: siema, a no gdzieś między palcami przeleciało... nie wiadomo... / hellou ludziska :)
  7. Requiem napisał post: Haha tak :D Mieliśmy w domu rodzinnym dokładnie to co widziałeś na ... / ogloszenie parafialne
  8. rAko napisał post: No siema, kurde gdzie te 20 lat minęło.. Pozdro <3 / hellou ludziska :)
  9. Szczawson napisał post: Quake live? / Quake 1 w 2026
  10. Szczawson napisał post: Tak ja w tej okolicy. Dawaj na maila numera to se pogadamy na GG cz... / Sylwester 2025
  11. Requiem napisał post: Niestety musisz go wysłać na jakiś serwis hostingujący obrazki... / szukam starej mapy: M-City
  12. Magus napisał post: Jak to dodac obrazki? widze tylko opcje z url ... / szukam starej mapy: M-City
  13. Requiem napisał post: Tak, na steam możesz kupić remaster za 40zł: https://store.steampow... / Quake 1 w 2026
  14. Requiem napisał post: Koniecznie :D / szukam starej mapy: M-City
  15. Magus stworzył temat: Quake 1 w 2026

Pokaż więcej »

Cytaty

Quakecon will soon start getting sponsored by hair loss solutions, erection pills, life insurance and QVC.

Źródło: http://esreality.com/post/2891023/clawz-everyone-can-give-me-a-hard-time-it-is-about/#pid2891208

Dodał: tath

Ankieta

OMPQ3 2023 - turniej 1v1 online (gracze sami się dogadują, finał 21 maja))

Głosów: 63